Jump to content

הודעת הארגון בעקבות המצב מול ההנהלה בזמן האחרון

Rudy_7

Recommended Posts

העולם צבוע, ככה זה. גזענות היא אישיו גדול מאוד בכל העולם, יותר מ"תשרפו" וכאלה. ככה זה, לא רוצה סיבה לא לזרום עם זה, בקטנה.

ספציפית לגבי "שישרף לכם הכפר" - מבחינתי ולדעתי אובייקטיבית באמת אותו דבר כמו "תל אביב עולה באש", והטענות נגד זה באמת מטומטמות, לכן חושב שזה גדול שאוהדי בית"ר שרים את זה לכל הקבוצות. רק לא מבין מה זה קשור אלינו, לא זוכר מתי שרו אצלנו.

קודם כל שרים את זה נגד סכנין.

דבר שני , אם זה כל כך קריטי לך נתתי עוד דוגמאות "זה לא המדינה שלו" ו""טועמה מחבל" לא שונה מכל אדום צריך לרגום או עוד מיליון משפטים בסגנון הזה.

הסכמת שאין בזה כלום והכל צביעות ושניה אח"כ אמרת שיש לזה אשיו גדול מאוד אז ככה זה.

מצטער זה לא טיעון רציני.

אמרתי שלא כדאי לשיר כי נקנסים על זה, אבל בדיון מהותי אין טענה- כי יש לזה אישיו גדול.

קודם כל שרים את זה נגד סכנין.

דבר שני , אם זה כל כך קריטי לך נתתי עוד דוגמאות "זה לא המדינה שלו" ו""טועמה מחבל" לא שונה מכל אדום צריך לרגום או עוד מיליון משפטים בסגנון הזה.

הסכמת שאין בזה כלום והכל צביעות ושניה אח"כ אמרת שיש לזה אשיו גדול מאוד אז ככה זה.

מצטער זה לא טיעון רציני.

אמרתי שלא כדאי לשיר כי נקנסים על זה, אבל בדיון מהותי אין טענה- כי יש לזה אישיו גדול.

גזענות היא אישיו גדול בימינו, במיוחד אצל קבוצות ספורט. לשנות שורות בודדות בגלל שזה כזה מפריע זה לא אישיו.

מעניין מאודדדד לראות מה הצעד הבא של הארגון מחר.

זה לא כזה משנה את הפועל צריך לנצח עם או בלי עידוד

אני גם לא חושב שזה מעניין מישהו בהנעלה אם יהיה או לא יהיה עידוד

גזענות היא אישיו גדול בימינו, במיוחד אצל קבוצות ספורט. לשנות שורות בודדות בגלל שזה כזה מפריע זה לא אישיו.

אתה לא יכול להגיד שזה צביעות ואחרי שניה להמשיך לפמפם שזה גזענות..

אתה לא יכול להגיד שזה צביעות ואחרי שניה להמשיך לפמפם שזה גזענות..

זו צביעות להתייחס לגזענות ביותר חומרה מאיחולי מוות נטולי גזע, אבל ככה עובד העולם כרגע וזה אישיו כלל עולמי. זה לא משנה את זה שזה גזעני.

סלבה, "זאת לא המדינה שלו" מובל ע"י הפנאטיקס באותה ש"כוס אמא של קולאוטי" ב"מכבי זה אצלי בלב" מובל על ידם. יעני לא באמת.

יכולים למנוע את זה בהדרגה בלי יותר מידי בעיה, מספיק שהופכים את הסוף ל"צהוב עולה עולה עולהו, צהוב עולה עולה עולה".

הם זורמים עם זה יותר מ"כוס אמא של קולאוטי", נגיד ככה. זה נשמע הרבה יותר.

יכולים למנוע את זה בהדרגה בלי יותר מידי בעיה, מספיק שהופכים את הסוף ל"צהוב עולה עולה עולהו, צהוב עולה עולה עולה".

הם זורמים עם זה יותר מ"כוס אמא של קולאוטי", נגיד ככה. זה נשמע הרבה יותר.

אתה יושב במזרחי עליון?

ההוא שהעלתם את השיחה איתו מהפייסבוק וטען שהוא באירגון , אז כן חד משמעית אני יכול להגיד שהוא בארגון.לא יודע כמה כוח יש לו שם(אם בכלל) אבל כן, לא רק שאני מזהה אותו בפרצוף, גם אפשר לראות אותו בתמונות שהוא מעלה איתם.

בקיצור..לטענתו העידוד יחזור תוך שבועיים.

שבוע הבא תהיה שיחה של ההנהלה עם הארגון,ההנהלה לא דיברה עם הארגון מיום חמישי שעבר.

אז אם יודעים שתהיה שיחה ,למה לא לעודד מחר ?

ההוא שהעלתם את השיחה איתו מהפייסבוק וטען שהוא באירגון , אז כן חד משמעית אני יכול להגיד שהוא בארגון.לא יודע כמה כוח יש לו שם(אם בכלל) אבל כן, לא רק שאני מזהה אותו בפרצוף, גם אפשר לראות אותו בתמונות שהוא מעלה איתם.

בקיצור..לטענתו העידוד יחזור תוך שבועיים.

שבוע הבא תהיה שיחה של ההנהלה עם הארגון,ההנהלה לא דיברה עם הארגון מיום חמישי שעבר.

אז אם יודעים שתהיה שיחה ,למה לא לעודד מחר ?

הוא לא בארגון, ומי אתה בכלל?

ברמה האישית לכל חברי הפורום, לא חושב שיכלתם לקבל תשובות יותר ברורות ממה שיש בנושא הזה, תשתדלו לא להרוס את זה הפעם כי כמו שאתם אומרים גם זה יחסית מיוחד.

אל מי צריך לבןא בטענות על מה שהיה נגד סני יהודה ב2013? בצמפיונס? בגמר גביע מול בני יהודה? בדרבי הקרוב?

נראה שימשיכו לריב וימשיכו להגיע להבנות וכלום לא ישתנה ביציע

כל אוהד ב11 או במזרחי עליון יודע שיגיעו המספר מחזורים בעונה שיהיה חרם/מחאה/ ריב עם ההנהלה

אני כבר לא יודע אם שני הצדדים מתרגשים מזה

אל מי צריך לבןא בטענות על מה שהיה נגד סני יהודה ב2013? בצמפיונס? בגמר גביע מול בני יהודה? בדרבי הקרוב?

נראה שימשיכו לריב וימשיכו להגיע להבנות וכלום לא ישתנה ביציע

כל אוהד ב11 או במזרחי עליון יודע שיגיעו המספר מחזורים בעונה שיהיה חרם/מחאה/ ריב עם ההנהלה

אני כבר לא יודע אם שני הצדדים מתרגשים מזה

עברו 5 שנים, תתבגר כבר.

למשטרת ירושלים שהחליטה להוציא את כולם מהיציע.

הנהלת מכבי תל אביב.

עוד שאלות?

עברו 5 שנים, תתבגר כבר.

למשטרת ירושלים שהחליטה להוציא את כולם מהיציע.

הנהלת מכבי תל אביב.

עוד שאלות?

יש פה רק צד אחד אשם?

ואם זה חוזר כל שנה איך הקהל שיושב איתכם ביציע, עזוב רחב, אמור להתייחס למחאות האלה ברצינות?

יש פה רק צד אחד אשם?

ואם זה חוזר כל שנה איך הקהל שיושב איתכם ביציע, עזוב רחב, אמור להתייחס למחאות האלה ברצינות?

אל תתיחסו ברצינות, זה לא ישנה את זה שהארגון לא יכל להמנע מהצעדים שעשה, גם אם ההנהלה תמשיך לצייר את זה בתור משהו שהארגון עושה רע ושהם חסידים.

לרוב לא.

אז קשה לי להבין איך אתה מתבטא בכזאת נחרצות לגבי מי מתחיל שירים/שורות בשירים ומדבר על גזענות מאורגנת מצד הארגון. מי שיושב במזרחי עליון באזור הגוש ראה, שמע ויודע איזה שינוי עבר על הארגון בשנה האחרונה במיוחד, באמת שקשה לבוא אליהם בטענות.

עם כמה שהמחאה צודקת והכל, ככה הארגון בחיים לא יזכה לתמיכת הקהל הרחב, לא רק שאין הסברה, יש כאן פיגוע הסברה

mgmyd3mjlmnn.jpg

oinwztj3qu2m.jpg

q5azjwxmzndo.jpg

ajtqmu2wyyzm.jpg

2hoo0ttdmlnm.jpg

muz2zv2cmlmj.jpg

gny40yz5jzny.jpg

הארגון מספיק פעמים הוכיח שהאינטרנט הוא לא כלי התקשורת שלו, לא כל אחד שווה יחס.

יהיה מגעים היום או מחר על מנת לסגור את הפערים.

שיהיה בהצלחה והלוואי וימצא עמק השווא!

אני מאוד מקווה שהם יגיעו לעמק השווה ולא לעמק השווא בטעות.

יהיה מגעים היום או מחר על מנת לסגור את הפערים.

שיהיה בהצלחה והלוואי וימצא עמק השווא!

עד שאין ברשמי וולקאם למורחקים אני לא פותח שמפניות