Jump to content

הודעת הארגון בעקבות המצב מול ההנהלה בזמן האחרון

Rudy_7

Recommended Posts

בדיוק,

אל תאמינו לכלי התקשורת שנמצאים בידיים של עובדי המועדון.

לא הייתה שם אפילו קללה אחת.

הנפשות הפועלות יודעות עם מי ומה יש להם עסק.

במכבי של היום קללה/אמירה ביקורתית זאת עילה להרחקה/הטרדה מצד מאבטחי המועדון ושלוחות המועדון במשטרה.

באופן כללי,

יש פה עסק עם אנשים שמדברים אל קהל יעד אחר.

80% מגולשי הפורום, לצורך העניין, לא נמצאים בקהל הזה.

לכן צרחות של סידי, לכן מרצנדייז של מכביניו, לכן רכבת לילה לקהיר. לכן מלחמת חורמה מול שער 11.

הנהלה נלחמת בארגון אוהדים שיש בו אנשים שפעילים כבר 15 שנים ומעלה ביציע.

היא לא מעריכה את פועלם,

אבל לנגן את האלבום שאנשים שילמו עליו מהכיס הפרטי שלהם סכומי עתק כדי למשוך קהל לחנות המוצרים זה בסדר....חבורה של דיקטטורים צבועים.

אבל בסדר, שימשיכו.

בטווח הארוך הם רק מחזקים ומאחדים אותנו כקהל.

כשהמטרה היא לא מקצועית, מאמן או כל דבר אחר בסגנון - יש את צדקת הדרך המלאה.וזה בדיוק המצב פה, ולכן הקהל (בדגש על הקהל) ינצח.

רק בקשה קטנה לטובת מי שתומך בכם, שתפו אותנו כמה שיותר כי במצב שנוצר אין לאף אחד סיבה לשמור את הקלפים צמוד אליו.

להבנתי אם כבר הגענו למצב שלא מעודדים אז כנראה שמוצו כל הדרכים.

נשמע מוזר ששמירה על חשאיות היא מדרגה שהארגון שומר להשתמש בה אחרי ההחלטה שלא מעודדים.

אני תמיד חשבתי שקצת יותר שקיפות תעזור לחבר בין הארגון לשאר הקהל , אני מבין שזה נוגד את האינסטינקט של הארגון אבל מה שאולי טוב למוניטין של הארגון כארגון אולטראס לא משרת את האינטרס שלכם ושלנו במאבק שנוצר מול ההנהלה.

אין שום היגיון שתשמרו על חשאיות וכבודה של ההנהלה אחרי הצעדים הדרסטים שהם עשו כנגדכם.

ואם יש היגיון אז כדאי שתסבירו אותו.

בכללי אני חושב שהתגובות שלכם חייבות להיות יותר זריזות ותדירות.

נניח אחרי שמכבי הוציאה הודעה שבאו 30 לובשי שחורים וקיללו אתם צריכים להוציא תגובה שמתארת את מה שהיה מזוית הראיה שלכם.

אסור שזה יהי'ה חשוף רק למי שגולש בפורום בנושא הארגון בעמוד 31 ב2:00 בלילה.

גם פרטי האירועים שנשפכו פה בשיחה שהתקיימה עם אחד האוהדים שנעצרו חייבת להתפרסם לפחות בדף שלכם.

ברור לי שאי אפשר לפרסם הכל וגם אם לא תפרסמו בכלל אני אישית אתמוך בכם, אבל לדעתי זו התנהלות לא נכונה שתפגע במאבק.

אני בטוח שאם המסרים שלכם יצאו החוצה , מעגלי התמיכה בכם רק יגדלו וזה הדבר היחידי שיכול לגרום לנציגי ההנהלה לעשות חושבים אם כדאי להמשיך ולהתנכל לחברי הארגון.

'לא לגרור מי גורר'

"מלשינים" אם כבר זה מה שההנהלה עושה כשהיא שולחת שוטרים לחברי ארגון.

אנחנו כאוהדי מכבי שרוצים לתמוך בכם - לא משטרה ואין סיבה שלא תחשפו בפנינו כמה שיותר.

אני כבר הרבה שנים לא מגיב בפורום והרבה יוזרים פה השתנו מסתבר, אולי הותיקים מכירים אותי

כן אני מהארגון, במקרה אחד האנשים שהורחקו על ידי המשטרה.

עברתי שוב על ההודעה האחרונה מהדף של הארגון וניסיתי להבין על מה אתה מדבר..

כתוב שם במפורש על מה נפל המו"מ וכתוב שהארגון היה מוכן לעשות ויתורים לטובת הקהל וההנהלה.

מפאת הכבוד (החד צדדי מסתבר) שיש לארגון, הוא לא פותח את תוכן השיחות עם מכבי לכלל הציבור.

יש עובדות בשטח, הארגון וההנהלה היו במו"מ, המו"מ עלה על שרטון, מיידית ברגע שהייתה אי הסכמה ננקטו פעולות כנגד היציע והארגון כגון המצלמות חסימת הגוש והמכתבים.

הארגון הגיב בכך שהוציא הודעה בה נאמר שבעקבות היחס של ההנהלה החליט הארגון להפסיק לעודד אחרי המשחק נגד נתניה.

המשחק נגד נתניה עבר כרגיל, אין התפרעויות יש עידוד והמורחקים יושבים בבית.

מגיע הבוקר של המשחק נגד חיפה וחברי ארגון נלקחים לחקירות, מורחקים ל15 יום בשל חשש שיתפרעו.

חלק נכבד מהאנשים שהורחקו הם אותם אנשים שמכבי שלחה להם מכתבי הרחקה למרות שלא נעצרו על ידי המשטרה.

כל אחד יכול להסיק מזה מה שהוא רוצה, מפה ועד להגיד שהפורום מלא בנאצות בגלל תאוריית קונספירציה? איפה הקונספירציה פה?

האם זו תהיה תאוריית קונספירציה ביום ש (חס וחלילה) יאשימו אותך לשווא במשהו שאתה עתיד לעשות וירחיקו אותך?

אסביר לך, תיאוריות בקונספירציה הן לא של הארגון אלא של יוזרים פה שלא יודעים מה קורה באמת (כמוני למשל), אבל בכל זאת מרשים לעצמם לקלל את ההנהלה, אני מבין ומכבד את זה שהמומ לא יוצא החוצה, אבל אלה שלא מעורים בפרטים לא באמת יכולים להביע דיעה, על אחת כמה וכמה לקלל.

נמנעתי מלהגיב עד עכשיו

אבל לדעתי יש רק צד אחד אשם פה וזאת ההנהלה

ובמקום להרגיע את השטח הם רק מסלימים את המצב

ההנהלה צריכה להבין שהקבוצה צריכה לבוא לטובת האוהדים ולא להיפך

אתם תנצחו את ההנהלה בנושא הזה אך ורק אם תחליטו להפוך את ה"אתם" ל"אנחנו". יש פה מעטפת מאוד גדולה שתומכת ב90% ממה שאתה מאמינים בו בכל הנוגע לתרבות עידוד ביציע, הגיע הזמן לשנות גישה כמו שקורה פה עכשיו ולשתף ולהשתמש בכח של הקהל הרחב. תמיד יהיה חלק בקהל שהוא כפוי טובה, אבל הוא לא רלוונטי, מי שרלוונטי זה מי שיושב מסביבכם. לא רוצים יציע בלי ארגון אוהדים, לא רוצים תרבות שי סידי, תשתמשו בנו.

אתם תנצחו את ההנהלה בנושא הזה אך ורק אם תחליטו להפוך את ה"אתם" ל"אנחנו". יש פה מעטפת מאוד גדולה שתומכת ב90% ממה שאתה מאמינים בו בכל הנוגע לתרבות עידוד ביציע, הגיע הזמן לשנות גישה כמו שקורה פה עכשיו ולשתף ולהשתמש בכח של הקהל הרחב. תמיד יהיה חלק בקהל שהוא כפוי טובה, אבל הוא לא רלוונטי, מי שרלוונטי זה מי שיושב מסביבכם. לא רוצים יציע בלי ארגון אוהדים, לא רוצים תרבות שי סידי, תשתמשו בנו.

+1000000

אסביר לך, תיאוריות בקונספירציה הן לא של הארגון אלא של יוזרים פה שלא יודעים מה קורה באמת (כמוני למשל), אבל בכל זאת מרשים לעצמם לקלל את ההנהלה, אני מבין ומכבד את זה שהמומ לא יוצא החוצה, אבל אלה שלא מעורים בפרטים לא באמת יכולים להביע דיעה, על אחת כמה וכמה לקלל.

מגיע להנהלה שיקללו אותה רק על ההרחקות בשש בבוקר ועל המצלמות.

שקיפות שקיפות שקיפות חביבי,

אנחנו לא ב90 שהכל חשאי וסגור,החוקים השתנו,אבולוציה של דברים.

חברות עתק שינו תווי דרך,ודרך פועלם,הגיע הזמן שגם אתם תתחילו לשנות.

בעדכם ברוב הזמן,וגם עכשיו במצב המאוס שנותר בפעם ה9000,נטו כי כולכם באים מאהבה טהורה אחת והיא משותפת לכולנו.

התמיכה של הקהל הרחב אם אפשר לקרוא לזה ככה בכלל כי לא כולם תומכים - תלך ותרד,אם לא תציפו את הבעיות בפני כולם,לא תקבלו גב,

המינימום זה לתת חלון לאנשים שנמצאים כאן בפורום בדף 31 שחיים ונושמים את מכבי.

אם יוסי מעפולה לצורך העניין ידע שחלק מהמחאה של הארגון נניח הוא על חווסר שתפ ביציע בין הארגון להנהלה/תפאורה/מיקום גוש/שירים מסויימים, על מה וויתרתם ועל מה עמדם,

אז כנראה שהוא ירוץ אתכם כל הדרך.

נקודה למחשבה...

בדיוק,

אל תאמינו לכלי התקשורת שנמצאים בידיים של עובדי המועדון.

לא הייתה שם אפילו קללה אחת.

הנפשות הפועלות יודעות עם מי ומה יש להם עסק.

במכבי של היום קללה/אמירה ביקורתית זאת עילה להרחקה/הטרדה מצד מאבטחי המועדון ושלוחות המועדון במשטרה.

באופן כללי,

יש פה עסק עם אנשים שמדברים אל קהל יעד אחר.

80% מגולשי הפורום, לצורך העניין, לא נמצאים בקהל הזה.

לכן צרחות של סידי, לכן מרצנדייז של מכביניו, לכן רכבת לילה לקהיר. לכן מלחמת חורמה מול שער 11.

הנהלה נלחמת בארגון אוהדים שיש בו אנשים שפעילים כבר 15 שנים ומעלה ביציע.

היא לא מעריכה את פועלם,

אבל לנגן את האלבום שאנשים שילמו עליו מהכיס הפרטי שלהם סכומי עתק כדי למשוך קהל לחנות המוצרים זה בסדר....חבורה של דיקטטורים צבועים.

אבל בסדר, שימשיכו.

בטווח הארוך הם רק מחזקים ומאחדים אותנו כקהל.

כשהמטרה היא לא מקצועית, מאמן או כל דבר אחר בסגנון - יש את צדקת הדרך המלאה.וזה בדיוק המצב פה, ולכן הקהל (בדגש על הקהל) ינצח.

באותו נושא: תמיד מפרסמים תמונות של הארגון במדיות השונות בפוסטים שקשורים לקהל (ובעיקר למכירת כרטיסים!). זאת צביעות שדוקרת בעין.

באותו נושא: תמיד מפרסמים תמונות של הארגון במדיות השונות בפוסטים שקשורים לקהל (ובעיקר למכירת כרטיסים!). זאת צביעות שדוקרת בעין.

ברור

מה שנקרא,ההרחקת וגם ירשת?

ברור

מה שנקרא,ההרחקת וגם ירשת?

אמרת שלא היו קללות

למה הארגון לא כותב את זה בעמוד בפייסבוק שלו

תחשוב שמלא אוהדים שלא בפורום קוראים שהארגון קילל וכו

כי אנחנו לא מלשינים

לא מצליח להבין את זה. מה ה"הלשנה" פה?

יש כאן מחאה שבאה כתוצאה מפעולה מסוימת, שבסיסה היא הנושא הזה שעליו אתם "לא מלשינים". הכל נותר עלום, ואז אנשים לא באמת יודעים, בתכלס, מה קורה ומה הבסיס למחאה.

אני נגיד הצגתי פה את החשיבה שלי סביב זה, כי זה נראה לי הגיוני ומצאתי עם עצמי איזשהו רצף אירועים שגורם לי לחשוב שזה חלק גדול מהעניין, ולכן אני מוצא שביב של הצדקה (לא לפעולות עצמן בפועל, אלא להתנגדות ההנהלה), אבל מאוד יתכן שאני טועה והכל נסוב סביב דברים אחרים. למה בעצם שלא תציגו את הדברים? זה רק יעמיד את כולם מאחוריכם, אם זה ממש מהותי ומוצדק כמעט ואין חילוקי דעות.

אין שום סיבה להשאיר את זה כזה עלום.

לא מצליח להבין את זה. מה ה"הלשנה" פה?

יש כאן מחאה שבאה כתוצאה מפעולה מסוימת, שבסיסה היא הנושא הזה שעליו אתם "לא מלשינים". הכל נותר עלום, ואז אנשים לא באמת יודעים, בתכלס, מה קורה ומה הבסיס למחאה.

אני נגיד הצגתי פה את החשיבה שלי סביב זה, כי זה נראה לי הגיוני ומצאתי עם עצמי איזשהו רצף אירועים שגורם לי לחשוב שזה חלק גדול מהעניין, ולכן אני מוצא שביב של הצדקה (לא לפעולות עצמן בפועל, אלא להתנגדות ההנהלה), אבל מאוד יתכן שאני טועה והכל נסוב סביב דברים אחרים. למה בעצם שלא תציגו את הדברים? זה רק יעמיד את כולם מאחוריכם, אם זה ממש מהותי ומוצדק כמעט ואין חילוקי דעות.

אין שום סיבה להשאיר את זה כזה עלום.

מה הבעיה? המחאה על זה שההנהלה דופקת מאבטחים למצלמות ביציע ועל זה שמרחיקים אוהדים סתם.

הפיצוץ עם ההנהלה כנראה היה על זה שהפנאטיקס ביקשו להכניס תפאורות ולהפסיק את השטויות של סידי וההנהלה ביקשו איזה משהו מטופש שאין סיכוי שיקרה (אני מנחש כמובן אבל מניסיונות עברו זה ככה בדרך כלל) ההנהלה מחפשת את האוהדים ואם זה ימשיך ככה זה יגמר ביציע בלי עידוד טוב.

במידה וכל הרחקה מנהלית כזו נשמרת בתיק של המשטרה כנגד אותו אוהד, במקרה של הרחקות חוזרות, המשטרה יכולה לטעון למסוכנות ולראיה להביא את העבר וכמה פעמים מורחק

רוב השופטים בארץ אין להם זין ל"חוליגנים" מהכדורגל ואז יזרמו עם המשטרה

זה רק השערה שלי, אני באמת לא מבין בזה הרבה מדבר מתוך מה שנשמע הגיוני

בסופו של דבר כל מי שביצע כמה שנים ראה איך המשטרה מוצאת איזה שעיר לעזאזל ומרחיקה אותו סתם

במידה והרחקות כאלו נעשו ללא סיבה או סכנה ממשית, והן חזרו על עצמן פעם אחר פעם, המשטרה תסבך את עצמה יותר אם תביא ראיות להטרדה מצידה.

מה הבעיה? המחאה על זה שההנהלה דופקת מאבטחים למצלמות ביציע ועל זה שמרחיקים אוהדים סתם.

הפיצוץ עם ההנהלה כנראה היה על זה שהפנאטיקס ביקשו להכניס תפאורות ולהפסיק את השטויות של סידי וההנהלה ביקשו איזה משהו מטופש שאין סיכוי שיקרה (אני מנחש כמובן אבל מניסיונות עברו זה ככה בדרך כלל) ההנהלה מחפשת את האוהדים ואם זה ימשיך ככה זה יגמר ביציע בלי עידוד טוב.

אתה לא מזהה את החורים פה?

אתה לא מזהה את החורים פה?

סוף סוף משהו שאנחנו מסכימים עליו.

צודק ב100%.

ממש לא ברורה לי ההתנהלות החשאית של הארגון בקשר למו'מ עם ההנהלה וככל שעובר הזמן השתיקה הזאת פוגעת בעיקר בארגון ובמי שתומך בו

אני באמת לא מבין מה אתם חושבים שהארגון יכול לבקש? אישור להדליק אבוקות? אם הארגון יחשוף את הפרטים ההנהלה תתעצבן עוד יותר ואז בכלל לא יהיה סיכוי להגיע להסדר.

אני באמת לא מבין מה אתם חושבים שהארגון יכול לבקש? אישור להדליק אבוקות? אם הארגון יחשוף את הפרטים ההנהלה תתעצבן עוד יותר ואז בכלל לא יהיה סיכוי להגיע להסדר.

תקשיב הם לא מעבירים קוק בפגישות האלה.

מדברים שם על אמצעי עידוד, כרטיסים וככל הנראה יחס לאוהדים שעשו טעויות בעבר.

זה לא קה גה בה..

בנתיים אוהדים מורחקים בשת"פ של ההנהלה מ3 משחקים הכי חשובים שאפשר להרחיק ואתה מספר לי שהארגון לא רוצה לעצבן את ההנהלה.

אני מאוד תומך בארגון, ההתנהלות הזאת עובדת נגדו

אם, נגיד, הדרישות של ההנהלה הן סביב שורות שמתפרשות גזעניות/שיר האונס שיש סביבו שיח מעבר לשאר השירים, גם אם לא נענשים עליהן - מצטער, כאן אין ממש מקום לוויכוח, זה לא אישיו שהארגון צריך לפוצץ את הכלים בגללו.

אם, נגיד, סוכם בפעם האחרונה שלא ידליקו אבוקות - מצטער, אשמת הארגון שהדליקו.

לעומת זאת, אם עיקר הדברים הם סביב, נגיד, קללות רגילות (הפועל זונה וכד', אפילו יותר חמורים כמו "לשחוט את כל האדומים" וכאלה), אז ההנהלה מגזימה לחלוטין, ונראה לי שכדאי שכולם ידעו את זה.

אם אחת מדרישות ההנהלה היא מה שתיארו באולטראס הפועל - הזזת התופים למעלה היציע כי זה מפריע לתאים - מוגזם ומופרך, אנשים צריכים לדעת.

ההיסטוריה מגלה שכשהיה סיכום בין הצדדים ההנהלה עזרה בהכנת תפאורות וכד' בעבר, והיום היא נמנעת (למעבר לכך). כנראה שיש משהו באמצע, ראוי שאנשים שהציעה הזו משפיעה עליהם ידעו מה קרה באמצע.

אם, נגיד, הדרישות של ההנהלה הן סביב שורות שמתפרשות גזעניות/שיר האונס שיש סביבו שיח מעבר לשאר השירים, גם אם לא נענשים עליהן - מצטער, כאן אין ממש מקום לוויכוח, זה לא אישיו שהארגון צריך לפוצץ את הכלים בגללו.

אם, נגיד, סוכם בפעם האחרונה שלא ידליקו אבוקות - מצטער, אשמת הארגון שהדליקו.

לעומת זאת, אם עיקר הדברים הם סביב, נגיד, קללות רגילות (הפועל זונה וכד', אפילו יותר חמורים כמו "לשחוט את כל האדומים" וכאלה), אז ההנהלה מגזימה לחלוטין, ונראה לי שכדאי שכולם ידעו את זה.

אם אחת מדרישות ההנהלה היא מה שתיארו האולטראס הפועל - הזזת התופים למעלה היציע כי זה מפריע לתאים - מוגזם מופרך, אנשים צריכים לדעת.

ההיסטוריה מגלה שכשהיה סיכום בין הצדדים ההנהלה עזרה בהכנת תפאורות וכד' בעבר, והיום היא נמנעת (למעבר לכך). כנראה שיש משהו באמצע, ראוי שאנשים שהציעה הזו משפיעה עליהם ידעו מה קרה באמצע.

תגיד לי אתה שפוי? 2 אבוקות במשחק מצדיק מעצרים ב6 בבוקר כאילו מדובר במחבלים?

אנשים פה איבדו את זה

אנשים מדברים איתי על גזענות השירים האלה קיימים ביציע מהיום שהיה עידוד מאורגן וגם ככה כששרים אותם משתיקים את זה.

עכשיו צריך לשרוף את השירים שמוזכרים בהם מחבל? זה בערך כל השירים הכי טובים שלנו מפעם.

אם היה על זה עונש זה היה נכון אבל ברגע שאין על זה עונש וזה מושתק אין שום סיבה בעולם להרחיק על זה אנשים (במשחקים האחרונים השירים האלה לא היו ביציע הם פשוט סתם מחפשים).

תגיד לי אתה שפוי? 2 אבוקות במשחק מצדיק מעצרים ב6 בבוקר כאילו מדובר במחבלים?

אנשים פה איבדו את זה

ממש לא לזה התכוונתי, מחדד שהמעצרים נוראיים בעיני (למרות שבאמת העיקרון ממה שידוע לי זה עונה על הגדרה מטומטמת של הפרת סדר באצטדיון, ואז "מידע מודיעיני" לגבי אבוקות הוא עילה, בזויה ככל שתהיה, למעצר).

הכוונה היא שזו סיבה מוצדקת של ההנהלה לפוצץ את העסק ולהקשיח את היחס, כי זו הפרה של הסכם.