Jump to content

הודעת הארגון בעקבות המצב מול ההנהלה בזמן האחרון

Rudy_7

Recommended Posts

אולי, אבל השורה התחתונה היא שאם לא המחאה והריב עם ההנהלה, במקום מספר דו ספרתי של מורחקים היינו נשארים כנראה על 0.

וזו בעצם תמצית כל הבעיה עם הנהלת מכבי כרגע, כשהם החליטו לשבור את הכלים לא היה להם בעיה לפגוע לאוהדים בחיים האישיים, אז שהארגון לא רוצה לעודד אומרים שהוא פוגע בקבוצה וזה לא בסדר?

הקהל הרחב תמיד האשים את הארגונים השולטים ביציע, כפיות הטובה מצד הקהל "הבוגר" כאן כדי להישאר.

סעמק כמה חפירות,מה נסגר בקיצר?

עד שמתנהל פה דו שיח בוגר ואינפורמטיבי אתה מחרב אותו עם התגובה הזו...

ועל פי כל מה שטוני כותב, כדאי להגיש תביעות בכל מקרה כי זה הדרך לפעול נגד המעשים האלה.

במומ צריך שיהיה גם מה למשוך...

לא לגרור,

זה לא שאנחנו מתעוררים רק עכשיו . זה אולי פעם ראשונה מאז שהארגון הוקם שאתם משתפים אותנו במה שקרה ובגלל זה באמת יש תמיכה פה של הרבה אנשים.

הבעיה שזה רק הפורום ויש מלא בקהל הרחב בפייסבוק שהרבה סולדים מהם אבל לצערנו הם הרוב.

והאם יש התקדמות במשא ומתן מול ההנהלה?

לא רואה איך תביעה תעזור, עד שהדבר יגיע לשופט ההרחקה תגמר אותו אוהד כבר יחזור ליציאה

בנוסף זה ידון בהרכאה נמוכה דבר שלא יהווה תקדים לעתיד

קיצר מצב מחורבן( אולי בגלל זה גם מס' ימי ההרחקה הוא כ"כ קטן, קצת מסנדל את אותו אוהד)

מדהים איך אנשים בעלי אינטרס דומה יכולים רק בגלל שהם יכולים לפגוע באחרים

מבאס בשביל אותם אוהדים, מקווה שאיכשהו הדברים יסתדרו בסוף, אבל זה לא נראה כרגע

אני כבר הרבה שנים לא מגיב בפורום והרבה יוזרים פה השתנו מסתבר, אולי הותיקים מכירים אותי

כן אני מהארגון, במקרה אחד האנשים שהורחקו על ידי המשטרה.

עברתי שוב על ההודעה האחרונה מהדף של הארגון וניסיתי להבין על מה אתה מדבר..

כתוב שם במפורש על מה נפל המו"מ וכתוב שהארגון היה מוכן לעשות ויתורים לטובת הקהל וההנהלה.

מפאת הכבוד (החד צדדי מסתבר) שיש לארגון, הוא לא פותח את תוכן השיחות עם מכבי לכלל הציבור.

יש עובדות בשטח, הארגון וההנהלה היו במו"מ, המו"מ עלה על שרטון, מיידית ברגע שהייתה אי הסכמה ננקטו פעולות כנגד היציע והארגון כגון המצלמות חסימת הגוש והמכתבים.

הארגון הגיב בכך שהוציא הודעה בה נאמר שבעקבות היחס של ההנהלה החליט הארגון להפסיק לעודד אחרי המשחק נגד נתניה.

המשחק נגד נתניה עבר כרגיל, אין התפרעויות יש עידוד והמורחקים יושבים בבית.

מגיע הבוקר של המשחק נגד חיפה וחברי ארגון נלקחים לחקירות, מורחקים ל15 יום בשל חשש שיתפרעו.

חלק נכבד מהאנשים שהורחקו הם אותם אנשים שמכבי שלחה להם מכתבי הרחקה למרות שלא נעצרו על ידי המשטרה.

כל אחד יכול להסיק מזה מה שהוא רוצה, מפה ועד להגיד שהפורום מלא בנאצות בגלל תאוריית קונספירציה? איפה הקונספירציה פה?

האם זו תהיה תאוריית קונספירציה ביום ש (חס וחלילה) יאשימו אותך לשווא במשהו שאתה עתיד לעשות וירחיקו אותך?

שאלה, הפנאטיקס אמרו שמפאת כבוד ההנהלה הם לא יפרסמו את תוכן השיחות עם ההנהלה ואחרי זה הרחיקו אותך ועוד כמה אוהדים.

למה עכשיו שלא תפרסמו מה שהיה?

אם הבנתי נכון ממה שכתבת הם רומסים אתכם וממזמן את כבודכם אז למה מגיע להם שתשמרו על כבודם?

לא מאמין שהולך להיות דרבי בלי עידוד. נצטרך לשמוע את הנבלות האלה 90 דקות.

לא נורא יש כאן אנשים שאומרים שיש להם שירים טובים והם אחלה גברים אז הם ישמחו...

לא רואה איך תביעה תעזור, עד שהדבר יגיע לשופט ההרחקה תגמר אותו אוהד כבר יחזור ליציאה

בנוסף זה ידון בהרכאה נמוכה דבר שלא יהווה תקדים לעתיד

קיצר מצב מחורבן( אולי בגלל זה גם מס' ימי ההרחקה הוא כ"כ קטן, קצת מסנדל את אותו אוהד)

מדהים איך אנשים בעלי אינטרס דומה יכולים רק בגלל שהם יכולים לפגוע באחרים

מבאס בשביל אותם אוהדים, מקווה שאיכשהו הדברים יסתדרו בסוף, אבל זה לא נראה כרגע

על הנושא הזה בדיוק דיברתי. אם הרחיקו אדם מסוים פעם אחת וזו הפעם האחרונה שזה יקרה אז עדיף לקבל את המכה, לסתום את הפה ולחזור חזקים.

אם זו הרחקה חוזרת ללא שום סיבה (שום עבר פלילי, שום חשד כזה או אחר שמצדיק הרחקה) אז אפשר ללכת לתביעה כדי למנוע מראש בעיות כאלו בעתיד.

המטרה היא למנוע התפזרות של ההנהלה ושל המשטרה, שני גורמים שישמחו לשלוט ביד רמה בכל מקרה.

על הנושא הזה בדיוק דיברתי. אם הרחיקו אדם מסוים פעם אחת וזו הפעם האחרונה שזה יקרה אז עדיף לקבל את המכה, לסתום את הפה ולחזור חזקים.

אם זו הרחקה חוזרת ללא שום סיבה (שום עבר פלילי, שום חשד כזה או אחר שמצדיק הרחקה) אז אפשר ללכת לתביעה כדי למנוע מראש בעיות כאלו בעתיד.

המטרה היא למנוע התפזרות של ההנהלה ושל המשטרה, שני גורמים שישמחו לשלוט ביד רמה בכל מקרה.

במידה וכל הרחקה מנהלית כזו נשמרת בתיק של המשטרה כנגד אותו אוהד, במקרה של הרחקות חוזרות, המשטרה יכולה לטעון למסוכנות ולראיה להביא את העבר וכמה פעמים מורחק

רוב השופטים בארץ אין להם זין ל"חוליגנים" מהכדורגל ואז יזרמו עם המשטרה

זה רק השערה שלי, אני באמת לא מבין בזה הרבה מדבר מתוך מה שנשמע הגיוני

בסופו של דבר כל מי שביצע כמה שנים ראה איך המשטרה מוצאת איזה שעיר לעזאזל ומרחיקה אותו סתם

בקיצור ההנהלה ניצחה.. לא רואה איך הבלאגן הזה נפתר.

עידוד ללא ארגון מסודר סטייל שנות ה90 יצקבל בברכה

ממתי אוהדי מכבי מוותרים כל כך מהר?

תהיה מלחמה לא קלה אבל אין סרט שמוותרים להנהלה.

זה בטוח יעזור למצב ולתמיכה מהקהל הרחב...

מה אתה מציע שהם יעשו?

מדובר בארגון אוהדים, הם מביאים כסף למועדון הזה ומי שאומר לך לא- משקר! אווירה ועידוד הם מרכיבים בסיסיים במכירת הכרטיסים, אנשים יכולים לשבת בבית אבל מעדיפים גם להגיע לאצטדיון ולצבור חווית אוירה ועידוד. בנוסף מחלקת המדיה משתמשת בוידאו של הארגון מעודד ומשווקת את זה לשלל צרכיה. מאידך, הם כמו כל ארגון אוהדים בעולם מה לעשות לא המקהלה הפילהרמונית, טועים במצבים מסויימים וממניעים מוסיימים ומה לעשות מועדון כדורגל עם קהל גדול צריך לקחת את זה בחשבון שיש אפשרות לכנסות.

אין צורך להתנגח בהם ואין צורך לרדת לרמה של גנון כמו לפזר מצלמות ולעצור אוהדים. אני מצפה ממועדון כמו מכבי להיות יצירתי יותר. לדוגמא אחרי שהם הדליקו אבוקות יכל לקחת אותם אדון מורן מאירי או כל אחד מטעם ההנהלה ולהגיד להם חברה זה לא היה בסדר, בפעם הבאה שיש אבוקות אתם לא מכניסים תופים ואביזרי עידוד במשך כל העונה. תאמינו לי שהם לא היו מעיזים להדליק יותר.

בסופו של דבר כולנו כאן לטובת מכבי אבל יש אנשים שממניעים של אגו ויהירות מזגזגים לנו כאן מול העיניים.

הדרבי לא מדאיג אותי, יהיה את העידוד שצריך מהמסביב בצורה כזאת או אחרת כי זה דרבי, אבל מה שיהיה במשחקים שאחרי כבר יכול לפגוע בפוטנציאל הצלחה שיש לעונה הזאת.

אין ברירה, אנשים לא מבינים שזו לא מלחמה רק נגד הפנאטיקס, זו מלחמה נגד תרבות העידוד ולדעתי לפחות עם כל הכאב והבאסה של לא לעודד בדרבי ולשמוע את השרמוטות האלה כל המשחק, מי שכן יעודד פשוט עושה נזק ועוזר להנהלה במלחמה בדרך להיות יד אליהו.

חייב לומר שהדיון בין טוני לבין לא לגרור היה מהנה מאוד לקריאה

כשאנשים יודעים להתבטא בלי הצורך לטנף אפשר לנהל איתם דיון, וזה לא פונה אלייך חס וחלילה.

שאלה, הפנאטיקס אמרו שמפאת כבוד ההנהלה הם לא יפרסמו את תוכן השיחות עם ההנהלה ואחרי זה הרחיקו אותך ועוד כמה אוהדים.

למה עכשיו שלא תפרסמו מה שהיה?

אם הבנתי נכון ממה שכתבת הם רומסים אתכם וממזמן את כבודכם אז למה מגיע להם שתשמרו על כבודם?

כי אנחנו לא מלשינים

כשאנשים יודעים להתבטא בלי הצורך לטנף אפשר לנהל איתם דיון, וזה לא פונה אלייך חס וחלילה.

כי אנחנו לא מלשינים

מה?

זה בטוח יעזור למצב ולתמיכה מהקהל הרחב...

כשהם לא מעודדים- לא בסדר, ובכל מקום תגובות למה לא מוחים בדרכים אחרות כמו תליית שלטים וכו'

הפנאטיקס תלו שלטים מול משרדי המועדון ובקריית שלום, הלכו והביעו מחאה בקריית שלום- גם לא בסדר.

לא מבין כבר מה בסדר באמת מבחינתכם, על כל דבר ימצאו מה להגיד ומה להתלונן.

בואו ניתן להם את הקרדיט לאנשים האלה שבאמת מנוסים ומכירים את הנפשות הפועלות מאחורי הקלעים ויודעים איך להתנהל מולם, אני אישית סומך עליהם שיעשו את הטוב ביותר ושאינטרס הקבוצה וכלל הקהל עומד בראש סדר העדיפות שלהם.

אני גם לא מאמין שהם באו היום לקריית שלום נטו במטרה לקלל, אלא למחות בדרכים אחרות, אישית אני לא מאמין לתקשורת!!

כשהם לא מעודדים- לא בסדר, ובכל מקום תגובות למה לא מוחים בדרכים אחרות כמו תליית שלטים וכו'

הפנאטיקס תלו שלטים מול משרדי המועדון ובקריית שלום, הלכו והביעו מחאה בקריית שלום- גם לא בסדר.

לא מבין כבר מה בסדר באמת מבחינתכם, על כל דבר ימצאו מה להגיד ומה להתלונן.

בואו ניתן להם את הקרדיט לאנשים האלה שבאמת מנוסים ומכירים את הנפשות הפועלות מאחורי הקלעים ויודעים איך להתנהל מולם, אני אישית סומך עליהם שיעשו את הטוב ביותר ושאינטרס הקבוצה וכלל הקהל עומד בראש סדר העדיפות שלהם.

אני גם לא מאמין שהם באו היום לקריית שלום נטו במטרה לקלל, אלא למחות בדרכים אחרות, אישית אני לא מאמין לתקשורת!!

בדיוק,

אל תאמינו לכלי התקשורת שנמצאים בידיים של עובדי המועדון.

לא הייתה שם אפילו קללה אחת.

הנפשות הפועלות יודעות עם מי ומה יש להם עסק.

במכבי של היום קללה/אמירה ביקורתית זאת עילה להרחקה/הטרדה מצד מאבטחי המועדון ושלוחות המועדון במשטרה.

באופן כללי,

יש פה עסק עם אנשים שמדברים אל קהל יעד אחר.

80% מגולשי הפורום, לצורך העניין, לא נמצאים בקהל הזה.

לכן צרחות של סידי, לכן מרצנדייז של מכביניו, לכן רכבת לילה לקהיר. לכן מלחמת חורמה מול שער 11.

הנהלה נלחמת בארגון אוהדים שיש בו אנשים שפעילים כבר 15 שנים ומעלה ביציע.

היא לא מעריכה את פועלם,

אבל לנגן את האלבום שאנשים שילמו עליו מהכיס הפרטי שלהם סכומי עתק כדי למשוך קהל לחנות המוצרים זה בסדר....חבורה של דיקטטורים צבועים.

אבל בסדר, שימשיכו.

בטווח הארוך הם רק מחזקים ומאחדים אותנו כקהל.

כשהמטרה היא לא מקצועית, מאמן או כל דבר אחר בסגנון - יש את צדקת הדרך המלאה.וזה בדיוק המצב פה, ולכן הקהל (בדגש על הקהל) ינצח.