Jump to content

הודעת הארגון בעקבות המצב מול ההנהלה בזמן האחרון

Rudy_7

Recommended Posts

הכל מכור מראש
ההנהלה כמובן ממשיכה במסע להקטין את הקהל של מכבי ולדחוק את הארגון לפינה
איזה נוח לסחוט את הארגון בהרחקות חברי ארגון
בהגועל ההנהלה מגבה את הזבל האנושי האלה ומוציאה כל שני וחמישי הודעות נגד מכבי (הקהל וההנהלה)
אבל במכבי אנשי העסקים מחול חושבים שהמציאו את הגלגל כי חזרנו להיות קבוצה מובילה.
הארגון והקהל היה לאורך כל הדרך גם במשברים שהקבוצה הייתה במקומות האחרונים בטבלה
ולא רק בגועל תל אביב, בבאר שבע אלונה היא חברת ארגון, בחיפה המנהל של הארגון הוא מקורב לההנהלה ובגדול מי שמבין דבר או שניים בכדורגל הישראלי יודע שאין קבוצה בלי אוהדים
לא במקרה האלופה וסגניתה ב30 שנה האחרונות מלבד קריית שמונה ועוד קבוצה אחת היא אחת מהקבוצות עם הקהל הגדול.
ההנהלה מנסה להנחיל פה תרבות אוהדים אמריקאית שבה כל אוהד הוא שטר
אסור לתת לזה יד
דיי לשי סידי
דיי לרכבת לילה לקהיר
והכי חשוב די לפגיעה בעידוד

הלוואי שההנהלה תזיז תאגו המסריח שלה הצידה ותעשה מה שצריך.

פשוט דוחה הפרויקט הזה של ההנהלה להפוך את היציעים שלנו ליציעים של יד אליהו.

אם הפרויקט הזה יצליח בסוף לא שווה שום אליפות ושום כלום..

בד״כ אני לא בעד המחאות ולא ממהר לצדד בארגון אבל הפעם אני מצדיק אותם ב 100% .

ההנהלה מתנהגת בזלזול כלפי הארגון כבר תקופה ארוכה ומנסה לעשות שרירים ולהוכיח שהארגון והעידוד שהוא נותן לא הכרחי.

הקש ששבר את גב הגמל היה המצלמות במשחק האחרון נגד רעננה. בתור אוהד שאין לו טיפה של קשר לארגון הרגשתי כאילו ההנהלה מחפשת את הארגון בנרות וההוכחה לזה היא שאחרי שהגוש החליט לזוז הצידה בתגובה למצלמות ההנהלה שלחה במחצית השנייה אנשים עם מצלמות וידיאו שיעמדו סמוך למצלמות הטלוויזיה ( מעל המיקום המקורי של הגוש) וימשיכו לצלם את הארגון.

מאכזב ברמות שזה מגיע דווקא העונה שההרגשה בקהל הרחב חזרה להיות חיובית ושהשנה זה שלנו.

נב שאפו על ההודעה שמפרטת את הסיבות לסכסוך גם לחבר׳ה שפחות מעורבים.

!

מקווה שסוף סוף הקהל יהיה מאוחד, אישית אם הארגון מחליט לא לעודד בגלל ההנהלה אני לא מתכוון לפתוח את הפה, מקווה שאם יגיעו למצב של מחאה אז הם יראו שיש לארגון גב מכל היציע ויהיה בית קברות.

מה יעזור לצאת נגד ההנהלה עכשיו?

יש לנו רק מה להפסיד וזה כולל את כולנו פשוט התנהלות שערורייתית של שני הגופים.

לחברי האירגון כשתפסיקו להכניס אבוקות וכולי ההנהלה תהיה יותר קשובה. בזה אין לי ספק.

חלאס עם האגו הזה בואו לעודד יש לנו דרבי וגמר טוטו.

המועדון גדול יותר מכל גוף אחר של הנהלה או אנשים מסויימים.

בושה.

מקווה שסוף סוף הקהל יהיה מאוחד, אישית אם הארגון מחליט לא לעודד בגלל ההנהלה אני לא מתכוון לפתוח את הפה, מקווה שאם יגיעו למצב של מחאה אז הם יראו שיש לארגון גב מכל היציע ויהיה בית קברות.

אני אישית לא יכול להתחבר לגישה הזאת. אני לא יודע מי צודק הויכוח הזה, אם יש בכלל צודק. אין לי ספק שההנהלה לא עוזרת בתפאורות למשל ומצד שני הרבה מאוד זמן לא היו אבוקות ואני חושב שפעם בשנה באיזה משחק עונה זה לא נורא, אבל לדוגמה יש חזרה לאחרונה לטועמה מחבל ושיר האונס. גם בנושא הרחקה ממגרשים, קשה לי להתלות בסיסמאות, לא יודע מה המקרה מי הורחק ולמה.

למרות כל זה, אני לא מסוגל לשבת בשקט במשחק, גם אם אני בן זונה שיושב המערבי, כמו שמישהו כתב כאן, השחקנים לא אשמים במצב ואני לא אתן לקבוצה אחרת יתרון.

לחברי האירגון כשתפסיקו להכניס אבוקות וכולי ההנהלה תהיה יותר קשובה. בזה אין לי ספק.

בושה.

יפה, החזקנו מעמד עד הדף השלישי

גם מעסיק יכול לכתוב בחוזה שהוא לא מפריש לך לפנסיה, אז מה אם הם כותבים..

קצת מוזר שאתה כותב בכזה בטחון על דברים שאתה לא מבין בהם.

העובדות בדיוק הפוכות ממה שאתה כותב, על הפנסיה יש חוק מפורש שחייבים להפריש לפנסיה ושאסור למעסיק להתנות את ההפרשה.

לאומת זאת יש תקנה מפורשת שמאפשרת למנהל הארוע ( שזה עמוס/המליף שלו ) בשם מכבי - למנוע כניסת אנשים לפי שיקול דעתו.

העניין הוא שלא כל מה שחוקי הוא גם חכם/נכון לעשות* וסביר להניח שמדוב על עוד מהלך מטומטם של ההנהלה.

למעשה ב 15 שנה האחרונות רוב ההתנהלות של מכבי בנושא האוהדים הייתה מטומטמת).

מצד שני תאונות דרכים נגרמות בד"כ בגלל ששני הנהגים עושים טעות וכל אחד מהם יכל למנוע את התאונה.

סביר מאוד להניח שבמקרה הנקודתי הזה רק מכבי אשמים,

הבעיה הגדולה שאם נבחן את ההתנהגות של שני הצדדים לאורך השנים נגלה שאין הרבה סיבות לאופטימיות וחבל.

"הצבר"

* המורחקים יכולים כמובן לערער לבימ"ש והשופט יכול להחליט שלמרות שזה חוקי זה לא מידתי ולהורות למכבי/מנהל האירוע לבטל את ההרחקה.

צבר, משחק כדורגל הוא לא אירוע פרטי פרופר

זה אולי קצת דומה לזה שמנהלי מקומות בילוי לא הכניסו אנשים וטענו שזה המקום שלהם והם יכולים להחליט את מי להכניס ומי לא והם לא חייבים הסברים, הגישה הזו השתנתה

מכבי תצטרך לתת הסבר סביר מגובה ראייתית ולא מודיעינית למה הם פעלו בשלילת מנוי ולא להגיד כי ככה בא לנו

יפה, החזקנו מעמד עד הדף השלישי

אתה יודע איפה לכולם יש את אותה הדעה? בברית המועצות הקומוניסטית.

יש הבדל בין דעה לבין דברים שהם עובדתית לא נכונים.

״שהארגון יפסיק להדליק אבוקות וכולי ההנהלה תהיה יותר קשובה״, בפעם האחרונה שהיה פירו זה היה בפראג חוץ, מאז היה כל הסיפור של הפסקת הפעילות, הפנאטיקס חזרו, אין אבוקות, אין שירים שנויים במחלוקת (וכשמנסים להתחיל אנשי גדר משתיקים), והיה כמה משחקים שאפילו הכניסו תפאורות.

מה השתנה? הארגון היה הכי מתון שיש בעולם, ועדיין מסתבר שההנהלה של מכבי שמה עליו זין עוד כנראה מסוף עונה שעברה.

אני יודע את זה מצוין, בתור אחד שהגיע משם.

אבל כשבן אדם מתעלם לגמרי מעובדות ומטענות כאלה ואחרות וממציא לעצמו האשמות שונות, אין פה קשר לדיעה אחת או מגוון דיעות.

מה גם, שהנושא הזה עולה וחוזר כל פעם מחדש. זה לא איזה משהו חדש שרק עכשיו הופיע. לעצור סתם אנשים ללא הצדקה, למנוע מאנשים מלהגיע למשחקי מכבי ללא הצדקה, לא לעזור לארגון מול המשטרה בהכנסת תפאורה אגב לגם לאחר שיש הסכמות על הכנסת תפאורה, הקמת מערך מצלמות עם גדוד מאבטחים מול הפנים של הגוש, מסדרי זיהוי בכניסה למשחק דרבי עם ת.ז וצילומי פנים, חוץ מלהעלים את הארגון לגמרי הם עושים הכל בערך...

הארגון בסדר - הנהלה לא עוזרת ופוגעת בו. הארגון לא בסדר - ההנהלה לא עוזרת ופוגעת בו. אני חש פה איזו דפוס פעולה מצד מכבי. איך יש אוהדים שעוד לא רואים את זה זה נשגב מבינתי.

יכול להיות שאתה צודק כרישי ויכול להיות שלא, זה לא רלוונטי.

מה שכן רלוונטי פה זו האווירה שנוצרה פה, שעצם החזקת דעה אחרת היא לא לגיטימית.

"מצוין, כבר שלושה עמודים ואין אף אחד שחושב אחרת, הישג!"

או כמו הדביל שרגע לפני יום כיפור קרא לי למות בגלל שכתבתי שאני חושש 'שהקהל הרחב' יהיה בצד של ההנהלה, ועכשיו הוא כתב "שלצערו בני הזונות מהמערבי בצד של ההנהלה"

כמו שאמרו, מספיק לראות את צורת ההתנהלות של קבוצות אחרות בארץ מול הארגונים שלהם- ארגונים שמדליקים טיפה יותר אבוקות ועושים לא פחות בלאגן.

הם אגרוף אחד ומעריכים את גרעין האוהדים הקשה שלהם. פה זה לא ככה וכבר תקופה שעושים הכל ההפך- אם זה נתניה, "הרכבת לקהיר" וכל האמריקניזציה הזו. זה עוד צעד בתהליך הזה שפשוט לא מתאים לקהל הנאמן של הקבוצה.

ומספיק להיכנס לכתבה שדרום צהוב שיתף פה מוואלה ולקרוא את התגובות כדי להבין את הלך הרוח- הקהל הרחב לא קרוב ללהזדהות עם המצב.

או כמו הדביל שרגע לפני יום כיפור קרא לי למות בגלל שכתבתי שאני חושש 'שהקהל הרחב' יהיה בצד של ההנהלה, ועכשיו הוא כתב "שלצערו בני הזונות מהמערבי בצד של ההנהלה"

אף אחד לא אמר שלהחזיק דיעה אחרת זה לא לגיטימי. כל עוד הדיעה מגובה במשהו מוחשי, עובדתי, ראיה כלשהי, הסבר הגיוני כלשהו. אם בן אדם מדבר מבורות או חוסר ידיעה, זה עדיין לגיטימי? אם היו אומרים לי ההנהלה באה לקראת הארגון, עזרה בתפאורות, סיבסדה הסעות, ועוד כהנה וכהנה ואז בגלל אבוקה החליטה לעזור למשטרה לעצור סתם אנשים ולמנוע מהם כניסה בלי שום הוכחה ולהפוך את הגוש לאקלטרז קטן אז אפשר להתווכח על הלגיטימיות של זה והאם זה מוגזם או לא מוגזם. אבל פה הסיפור קצת אחר...

כמו שאוטומטית לא צריך לצדד בארגון בכל צעד שלו כמו שעשיתי הרבה פעמים כך צריך להבין שלא צריך לצדד בכל צעד של ההנהלה במיוחד אם הארגון הפעם פועל כמו שצריך.

העובדות בדיוק הפוכות ממה שאתה כותב, על הפנסיה יש חוק מפורש שחייבים להפריש לפנסיה ושאסור למעסיק להתנות את ההפרשה.

לאומת זאת יש תקנה מפורשת שמאפשרת למנהל הארוע ( שזה עמוס/המליף שלו ) בשם מכבי - למנוע כניסת אנשים לפי שיקול דעתו.

העניין הוא שלא כל מה שחוקי הוא גם חכם/נכון לעשות* וסביר להניח שמדוב על עוד מהלך מטומטם של ההנהלה.

מצד שני תאונות דרכים נגרמות בד"כ בגלל ששני הנהגים עושים טעות וכל אחד מהם יכל למנוע את התאונה.

הבעיה הגדולה שאם נבחן את ההתנהגות של שני הצדדים לאורך השנים נגלה שאין הרבה סיבות לאופטימיות וחבל.

"הצבר"

* המורחקים יכולים כמובן לערער לבימ"ש והשופט יכול להחליט שלמרות שזה חוקי זה לא מידתי ולהורות למכבי/מנהל האירוע לבטל את ההרחקה.

לגבי התקנה של מכבי, זה אולי יכול לתפוס נקודתית לגבי משחק,אני בטוח שאם אותו אוהד שהורחק לאלתר ואני מדגיש לאלתר, יתעקש ולמכבי לא יהיה הוכחות מוצקות כנגדו בית משפט ישלול מכל וכל את היכולת של מכבי להרחיק את אותו אוהד על סמך השערות בלבד לעונה שלמה, אתה יודע מכבי זה ארגון גדול בסופו של דבר בשביל האוהד הקטן שאין לו כח, כסף, זמן לתבוע את מכבי, אז הוא מקבל את זה כ"גזירה משמיים", אני לא בטוח בכלל שבבית הדין ההרחקות האלה יחזיקו מים

"הצבר"

אין בכלל סיבות לאופטמיות.

התחלפו כל כך הרבה אנשים בצד של ההנהלה (כנראה גם בצד של הארגון) והבוז לארגון מצד ההנהלה נשאר על כנו.

עם עיריית ת"א הגיעו להסדר ואפילו פינקו אותם בתא VIP, כנראה שאיתנו (הקהל) ועם הארגון ההנהלה בחיים לא תצליח להגיע להסדר. העניין אידיאולגי כפי שזה נראה בחוץ.

מכבי לא רוצים ארגון אלא קהל רחב. חבל מאוד. אפילו בלייפציג יש ארגון. גם בברצלונה הבינו את זה. חבל שבהנהלה מסתכלים רק על הספורט האמריקאי כמודל.

הוא בטח שם כיפה וצם בכיפור אז זה בסדר

לא ברור אם למכבי יש אג'נדה נגד האולטראס,ואם יש החלטה אסטרטגית לחסל את הארגון ולשאר רק עם רולקסים, אבל אם כן הארגון די מביא את זה על עצמו. אתם לא מבינים כמה תלונות יש נגדו, רק במשחק האחרון אני מכיר 4 אנשים לפחות ששלחו תלונות כי הארגון עבר מעליהם (מזרחי תחתון חלק צפוני) ואנשים בגוש קיללו וירקו על מי שלא עומד ושר. תופעה שקורית בכל משחק. אבוקה בב"ש שבטוח עלתה למיטש עוד כמה אלפים. הארגון מקריב מעצמו אבל מבחוץ אתם עדיין נראים רע. כל הדקות שתשירו והתפאורות המטורפות לא שוות הרבה אחרי הגולים העצמיים שאתם שמים לעצמכם בהתעמרות בקהל הרחב ובדווקא להנהלה.

הכלים של מכבי לטפל בזה הם שערורייתיים ולכן אני אישית אתמוך במחאה (לעומת הקודמות) אבל חייבים להגיד לכם (ולמשטרת המחשבות של הפורום - נחנקנו) שמהצד אתם פשוט נראים רע. כל איש עסקים נורמלי שמנהל את המועדון יחשוב עליכם רעות אחרי כ"כ הרבה תלונות ועובדות בשטח, גם אם הנציג שלכם מול ההנהלה רהוט ואינטיליגנט, לא יקחו אתכם כאנשים נורמלים.אתם חייבים חייבים חייבים להסתכל פנימה, כי עד שלא תשתפרו הקהל לא יהיה מאחוריכם ב100%, ואז באמת אין לכם סיכוי מול ההנהלה. ואנחנו מאוד רוצים להיות ב100% עם ארגון שאנחנו מרגישים שמייצג אותנו ומכבד אותנו ואת הקבוצה.

בושה.

יש פה טענה הולכת וחוזרת לגבי עניין האם לא היו אבוקות וכולי

אם לא הבנתם מהודעה התנהגות ההנהלה לארגון התחילה הרבה לפני באר שבע, אבוקות לעומת זה לא היו, אז אולי קל להגיד שזה זה אבל זה התחיל הרבה לפני

בית הדין לא ראה סיבה להמשך מעצרם,

מכבי כן,והרחיקו על דעת עצמם.

לא רואה פיתרון כלכך מהר,בטח לא בהשהיית הפעילות,הלוואי שאני טועה.

אישית אעשה הכל כדי להעלות בפני כל גורם שאני מכיר,קצת קשה כי אין לנו באמת הרבה מידע על הסיפור,כל כתב ידרוש קצת יותר כדי לעשות מזה משהו.