Jump to content

הודעת הארגון בעקבות המצב מול ההנהלה בזמן האחרון

Rudy_7

Recommended Posts

נענה לכולכם בסופו של יום, הפוסט הזה יועד כדי להסית אוהדים שאינם מהארגון נגד ההנהלה.

מלא גידופים, נעצות ושקרים שלא היו מביישים פורום של הפועל.

סיימתי להגיב כאן וטוב שכך.

שבת שלום.

אתה פשוט ליצן.

כותב הודעות קצרות וחברות משמעות ובורח.

אתה פשוט ליצן.

כותב הודעות קצרות וחברות משמעות ובורח.

יש אנשים שהמהות שלהם בחיים היא שיתעלמו מהם, לא צריך לקחת ללב.

נענה לכולכם בסופו של יום, הפוסט הזה יועד כדי להסית אוהדים שאינם מהארגון נגד ההנהלה.

מלא גידופים, נעצות ושקרים שלא היו מביישים פורום של הפועל.

סיימתי להגיב כאן וטוב שכך.

שבת שלום.

לא יודע מי אתה, אולי אתה בכלל מההנהלה.....אבל ההנהלה מסיתה את הקהל נגדה בזה שהיא פוגעת בחלק ממנו.

יש פה כמה שכלכך מדברים על החוסר אווירה שיש בסל ובאותו זמן גם לא מגיעים למשחקים בשביל לנסות לשנות את זה עם ככה אתם חושבים.

וזה תמיד מדהים איך מנושא חשוב שאין עידוד ברגל ושיש מחאה צודקת של הפנאטיקס אתם מעבירים נושא על השוואה בין הסל ולרגל שזה לא רלוונטי כרגע לכלום

יש פה כמה שכלכך מדברים על החוסר אווירה שיש בסל ובאותו זמן גם לא מגיעים למשחקים בשביל לנסות לשנות את זה עם ככה אתם חושבים.

וזה תמיד מדהים איך מנושא חשוב שאין עידוד ברגל ושיש מחאה צודקת של הפנאטיקס אתם מעבירים נושא על השוואה בין הסל ולרגל שזה לא רלוונטי כרגע לכלום

כי כל פעם שיש מחאה, הרבה מדגישים שהמלחמה היא לא להפוך להיות הקהל של מכבי סל.

אם אתה מזמין אותי למנויים היקרים האלה מבטיח שאבוא

לא יש פה את נירסי שיושב משועמם בגרמניה ובא לו לעצבן את כל הצדדים, אל תפריעו לו להטריל.

אם אתה לא מבין מספיק בספורט כדי להבין את ההבדלים בין כדורגל לכדורסל זה לא בעיה שלי

אם לא הבנת שאנחנו מדברים על הקהל אז אני לא יודע איך מישהו מעסיק אותך בעבודה.

והמגמה הזו רק תתחזק אם אתם לא תבינו למה הקהל הרחב נגדכם.

וכשאני כתבתי את זה וניסיתי להסביר איך זה נראה מהצד שלהם כדי לעזור לכם קיללתם אותי

יצאת בקי גריפין פה בניסוח

אם לא הבנת שאנחנו מדברים על הקהל אז אני לא יודע איך מישהו מעסיק אותך בעבודה.

הדבר היחידי שאפשר להשוות בו בין ליגת העל בכדורסל לליגת העל בכדורגל זה השם.

יצאת בקי גריפין פה בניסוח

אם רק הייתי בא למשחקי ליגה של מכבי סל, אה

הדבר היחידי שאפשר להשוות בו בין ליגת העל בכדורסל לליגת העל בכדורגל זה השם.

אלוהים תסלח ךי שאני שוב נכנס לפינות האלה..........

אתה חושב שגם בחולון/ירושלים/הפועל חושבים ככה? כי יש להם קהלים מדהימים שלא היו מביישים שום קבוצה בליגת ג׳אפניקה

גם הקהל של פאו, אולימפיאקוס, הכוכב האדום, פרטיזן וכו' מושפעים מהדינמיקה השונה בין כדורגל לכדורסל ?

כמובן שאנחנו לא קהל פנאטי בסדר גודל שלהם, אבל הנקודה היא שלמרות שהענף שונה הפנאטיות נשמרת בשני הענפים באותה מידה

אלוהים תסלח ךי שאני שוב נכנס לפינות האלה..........

אתה חושב שגם בחולון/ירושלים/הפועל חושבים ככה? כי יש להם קהלים מדהימים שלא היו מביישים שום קבוצה בליגת ג׳אפניקה

כל קבוצה והנרטיב שלה.

גם הקהל של פאו, אולימפיאקוס, הכוכב האדום, פרטיזן וכו' מושפעים מהדינמיקה השונה בין כדורגל לכדורסל ?

כמובן שאנחנו לא קהל פנאטי בסדר גודל שלהם, אבל הנקודה היא שלמרות שהענף שונה הפנאטיות נשמרת בשני הענפים באותה מידה

המקרה שונה לגמרי, לגמרי שונה

אז מה הנרטיב של מכבי כדורסל?

50 שנה של זריקת זין על הליגה

המקרה שונה לגמרי, לגמרי שונה

50 שנה של זריקת זין על הליגה

טוב... אם לך זהה נשמע הגיוני אז פה אנחנו מגיעים לצומת הדרכים ופונים כל אחד לדרכו

אני פונה לארגון ,עזבו שנייה אם המחאה צודקת או לא (לדעתי אין צודקת ממנה) לדרבי חוקים משלו.

אין אף אוהד שיש לו חשק לבוא בשני שהוא יודע בתוכו שלא יהיה עידוד וכל המשחק לשמוע את הקהל המסריח של הפועל.

זה דרבי. "בית" . אולי לא תהיה לנו שוב הזדמנות להיפגש איתם בבית העונה.

עם קהל המשחק הזה יכול להיגמר בתוצאה היסטורית! נכון זה כיביכול להתקפל ולצאת "החלשים" אבל שוב, רק לדרבי.

אני מאמין שאני מדבר בשם המון מהקהל הרחב גם, שלאחר הדרבי , אני איתכם עד סוף העונה אם צריך בכל דרכי המחאה שתחליטו.

רק בבקשה תתנו לנו לשמוח בדרבי הזה ,עם הקבוצה המרגשת הזאת, כמו שמגיע לשחקנים האלו לחוות דרבי ליגה ראשון בבית לאחר זמן ארוך.

מקווה שאולי טיפה גרמתי לכם לחשוב אחרת.

רק מכבי !

אני פונה לארגון ,עזבו שנייה אם המחאה צודקת או לא (לדעתי אין צודקת ממנה) לדרבי חוקים משלו.

אין אף אוהד שיש לו חשק לבוא בשני שהוא יודע בתוכו שלא יהיה עידוד וכל המשחק לשמוע את הקהל המסריח של הפועל.

זה דרבי. "בית" . אולי לא תהיה לנו שוב הזדמנות להיפגש איתם בבית העונה.

עם קהל המשחק הזה יכול להיגמר בתוצאה היסטורית! נכון זה כיביכול להתקפל ולצאת "החלשים" אבל שוב, רק לדרבי.

אני מאמין שאני מדבר בשם המון מהקהל הרחב גם, שלאחר הדרבי , אני איתכם עד סוף העונה אם צריך בכל דרכי המחאה שתחליטו.

רק בבקשה תתנו לנו לשמוח בדרבי הזה ,עם הקבוצה המרגשת הזאת, כמו שמגיע לשחקנים האלו לחוות דרבי ליגה ראשון בבית לאחר זמן ארוך.

מקווה שאולי טיפה גרמתי לכם לחשוב אחרת.

רק מכבי !

הלוואי הלוואי הלוואי

בצב הנוכחי אני אפילו לא מתרגש למשחק

תשמעו לא נעים לי לבאס אתכם אבל אם אתם חושבים שבגלל שתגידו שהמשחק חשוב אז הארגון יתקפל את ממש נאיבים ולא מבינים את הסיטואציה בכלל

בבקשה תפסיקו לדבר על הכדורסל זה לא מעניין פה אף אחד

מעניין מאוד אבל זה לא הנושא אז בחזרה אליו -

כתבתי פה לפני הגמר שלדעתי למרות שרוב ה"מעודדים" תומכים בכם בנושא, לא ישבו בשקט במשחקים כמו גמר טוטו מול חיפה ודרבי - אמנם חלש עלוב ובקושי מורגש(אני אישית עמדתי בצד ושתקתי בבאסה) אבל בדרבי זה סיפור אחר ומקווה שתמצאו/נמצא פתרון אחר להביע את מחאתכם הצודקת.

תשמעו לא נעים לי לבאס אתכם אבל אם אתם חושבים שבגלל שתגידו שהמשחק חשוב אז הארגון יתקפל את ממש נאיבים ולא מבינים את הסיטואציה בכלל

ואתה חושב שבגלל שלא יהיו תופים ועידוד מאורגן בדרבי אז ה"הקהל הרחב" ילחץ על ההנהלה ודברים ישתנו? ספק גדול.

זה בדיוק העניין, גם האוהדים שאיתכם מעדיפים עד לא מוכנים לשתוק במשחק במיוחד אם זה דרבי בגלל מחאה כזאת או אחרת(אני לא הצלחתי לעשות את זה גם בתקופת נימני), אני מקווה שאתם עובדים על פיתרון יצרתי למחאה כי במגרש ככל שהזמן יעבור תרגישו אותה פחות ופחות וגם די ברור שלמועדון לא אכפת מזה.