Jump to content

הודעת הארגון בעקבות המצב מול ההנהלה בזמן האחרון

Rudy_7

Recommended Posts

בפעם המיליון, מה הבעיה בקהל ביד אליהו?

אז הקהל הרחב רדום, סו פאקינג וואט? הגייט נותן שם עבודה אדירה והאווירה מדהימה במשחקים החשובים

חרא של אווירה שרים רק במומנטום ואותם שירים כמה פעמיים.

נו באמת...

בכדורסל האווירה מבאסת, הגייט באמת אחלה עוושים את המקסימום שהם יכולים במצב הזה עם הקהל שלנו.

רפרטואר השירים בכדורסל מסתכם במשהו כמו עשרה שירים, ככה שבמהלך משחק שירים חוזרים על עצמם. שוב, לא באשמת הגייט אלא בגלל שאלה השירים שעוד איכשהו לפעמים הקהל הרחב במומנטום מניח את הנקניקייה בצד ושר אותם ל10 שניות.

כמו שג'ק הזכיר, לי אישית קצת מביך להיות בדרבי או אפילו נגד ירושלים ביד אליהו כשהקהל האדום שולט ביציעים.

אני מאוד אוהב את מכבי סל ועוקב אחריה באדיקות, החיבור שלי למכבי התחיל דרך הסל, אבל הסיבה העיקרית שבגללה אני מנוי בכדורגל ובסל לא זה האווירה והעידוד.

אני חושב שדרבי בייתי ביד אליהו די יסביר לך "מה לא בסדר", זה לא באמת לא בסדר זה פשוט דרך לתאר את האוהדים שרואים במשחק כבילוי בערב עם המכופתרת כאילו הם הולכים לבימה אל מול האנשים שחיים ונושמים את הקבוצה 24/7.

ברור שיש הבדל בין אלו שהולכים למשחק כבילוי על הדרך ואמצעי להעברת זמן לבין אלו שמחוברים לקבוצה בנימי נפשם.

משום מה תמיד מדברים על הקהל הרחב ושוכחים את הגייט שהם לא חלק קטן (ואף די מרשים לדעתי).

הייתי בכמה וכמה משחקים בשנים האחרונות, ולמרות התקופה הקשה, האווירה הביתית נשארה מהשנים הטובות.

לא בלומפילד בשיאו, אבל עדיין מדובר על אחד מהאולמות הביתיים באירופה והגוש לא מפסיק לעודד לרגע, בלי קשר לקהל הרחב. וכשיש פיק ומומנטום זה מדהים.

מן הסתם יש בעיה כשמדובר על משחק ליגה/גביע זניח יותר, אבל זה כבר לא קשור לקהל עצמו אלא גם לחוסר החשיבות והבעיות הכלליות בענף הכדורסל.

יותר מזה, הייתי שמח אם הפנאטיקס היו לומדים מהגייט כמה וכמה דברים. לא הכל שחור ולבן

אין ספק אבל שמדברים על אווירת יד אליהו לא מדברים על הגייט שמונה כמה מאות בודדות אלא על האלפים שמגיעים או יותר נכון לא מגיעים להיכל.

אני קורא פה חלק מהתגובות ואני נחרד.

אנשים פה אשכרה מציעים כל אחד בתורו רעיון אחר איך לפגוע בקבוצה, וזה עובר פה על הפאדי.

האמת? לא מעניין אותי הסכסוכים והתנגחויות האלה.

מעניין אותי שאתם אוחזים בתיאוריות קונספרציה על סמך אתרים שבכל במקרה אחר כל אחד היה אומר כמה הוא לא נכנס אליו בגאווה.

מכבי לא המוסד ולא כלום ואין להם אמצעי מודיעין

כל העניין הזה קשור למשטרה המקסימום שהמועדון עושה זה לתת להם תצלומים על פי דרישותם.

כנסו לפורפורציות תבואו לעודד כל העניין הזה הוא תעודת עניות לכולם ללא יוצא מן הכלל.

אנשים פה אשכרה מציעים כל אחד בתורו רעיון אחר איך לפגוע בקבוצה, וזה עובר פה על הפאדי.

מעניין אותי שאתם אוחזים בתיאוריות קונספרציה על סמך אתרים שבכל במקרה אחר כל אחד היה אומר כמה הוא לא נכנס אליו בגאווה.

כל העניין הזה קשור למשטרה המקסימום שהמועדון עושה זה לתת להם תצלומים על פי דרישותם.

כנסו לפורפורציות תבואו לעודד כל העניין הזה הוא תעודת עניות לכולם ללא יוצא מן הכלל.

משתינים עלינו ואתה אומר "זה גשם" .. נו טוב, זאת גם דרך.

אה וגם קינחת בתעודת עניות, יופי של תגובה.

חח או שאתה תמים או שאתה אידיוט.

איזה תאוריית קונספירציה בדיוק? אני אשמח אם תכתוב לי מה ה"תאוריות" שלנו, ולמה הן "קונספירטיביות"ואני אענה לך לעניין.

איזה תאוריית קונספירציה בדיוק? אני אשמח אם תכתוב לי מה ה"תאוריות" שלנו, ולמה הן "קונספירטיביות"ואני אענה לך לעניין.

תן לי לעזור, יש פה בפורום בודדים, וכשאני כותב בודדים אני מתכוון לחמישה גג (ואני לארג׳) שבאמת יודעים על המומ בין הארגון לקבוצה ושבאמת יודעים מה בקבוצה אומרים עושים וחושבים, ובכל זאת הפורום מלא בנאצות ובידענות מופלגת.

אין שום דבר בעולם שיצדיק מחאת עידוד במשחק! במי בדיוק הארגון פוגע כשהוא לא מעודד?

האם מחאת עידוד תפתור את הבעיה שלהם מול ההנהלה?

אתם רוצים לפתור את המשבר עם ההנהלה, שבו איתם עד שיצא עשן לבן. אתם חושבים שאתם לא יכולים להגיע איתם להסכמות אז הגיע הזמן לפרק את הארגון. מכבי זה מעל הכל זה לא פתגם עם סעיפים וכוכביות.

אני מעולם לא הפסקתי לעודד גם בשנים הכי מחורבנות שלנו.

תקופות קשות היו ותהיינה, אם זה מבחינת בעלים גרוע, הנהלה אטומה או שחקנים גרועים. לא יתכן שכל פעם שקשה פותחים במחאה.

ביום שני אני נותן את הגרון כרגיל.

תן לי לעזור, יש פה בפורום בודדים, וכשאני כותב בודדים אני מתכוון לחמישה גג (ואני לארג׳) שבאמת יודעים על המומ בין הארגון לקבוצה ושבאמת יודעים מה בקבוצה אומרים עושים וחושבים, ובכל זאת הפורום מלא בנאצות ובידענות מופלגת.

אם אני לא טועה זה שהגבת לו אמר פעם שהוא מהארגון (יכול להיות שאני מתבלבל עם מישהו אחר) אבל זה לא משנה כי הפנאטיקס אומרים ובאתרים אמרו שעצרו אנשים סתם אז אל תבלבל... לא צריך להיות חכם כדי לדעת מה קורה.

אין שום דבר בעולם שיצדיק מחאת עידוד במשחק! במי בדיוק הארגון פוגע כשהוא לא מעודד?

האם מחאת עידוד תפתור את הבעיה שלהם מול ההנהלה?

אתם רוצים לפתור את המשבר עם ההנהלה, שבו איתם עד שיצא עשן לבן. אתם חושבים שאתם לא יכולים להגיע איתם להסכמות אז הגיע הזמן לפרק את הארגון. מכבי זה מעל הכל זה לא פתגם עם סעיפים וכוכביות.

אני מעולם לא הפסקתי לעודד גם בשנים הכי מחורבנות שלנו.

תקופות קשות היו ותהיינה, אם זה מבחינת בעלים גרוע, הנהלה אטומה או שחקנים גרועים. לא יתכן שכל פעם שקשה פותחים במחאה.

ביום שני אני נותן את הגרון כרגיל.

למה שיעצרו אנשי גדר ומתופפים, לא יתנו להכניס ציוד ותוקעים מצלמות מול הפנים ועדיין הארגון ימשיך לעודד?! הם עשו הרבה יותר ממך ומכולם פה אז אתה לא יכול להגיד להם מה לעשות.

מחאה שהיא לא לעודד היא לא טובה לא לארגון ולא לקהל הרחב ולא לקבוצה.

צריך למצוא דרכים אחרות למחות, שלטים, קרית שלום,משרדי ההנהלה. שם זה הפתרון.

לא לעודד בגמר גביע, לא לעודד בדרבי, לא לעודד זה פוגע בקבוצה.

מקווה שהשחקנים יתחילו להתעלם מהכל ולנצח בשני!!

פתרון נראה לעין אין.

לטווח הרחוק אחד מהצדדים יצטרך להתקפל ולהתקופף קצת, מה שאני לא רואה שיקרה.

אל תהפכו את זה לויכוח של יד אליהו או בלומפילד פליז, זה סוג אוכלוסיה שונה לגמרי וקהל יעד שונה לחלוטין. ברור שכולם אוהדים את האגודה של מכבי תל אביב ורוצים הצלחה בכל תחום ובכל ענף אבל זה עולם אחר.

בכל מקרה, יש את הדרבי ויש את ביתר, עד אז המורחקים בחוץ מתוקף המשטרה מה שלא ישתנה כמובן. עידוד בדרבי לא יהיה לכל האופטימים, מאוד מאוד מקווה שההנהלה תתקפל ותחזור בה בעניין הזה כי אם לא העונה תלך למקום אפור וחסר צבע וגם לנקיטת צעסים אני מאמין של חברי הארגון כמו הפגנות וכול' מה שלא יוסיף כבוד למועדון.

לסיום, אני אישית פניתי לאנשים שמעורבים בסיפור מטעם ההנהלה. הם מכחישים בכלל את כל הסיפור וטוענים שלא מבינים על מה מדובר ושהארגון יכול לעודד כרגיל. בקיצור, בובות על חוט של ג'ק.

חרא של אווירה שרים רק במומנטום ואותם שירים כמה פעמיים.

הקהל בכדורגל גם שר רק במומנטום, ומה רע בלשיר אותו שיר פעמיים?

בתקופה הכי טובה שלנו כקהל בבלומפילד היו שרים 4 שירים בלופ, כל אחד חצי שעה, והאיצטדיון היה רועד

אם אני לא טועה זה שהגבת לו אמר פעם שהוא מהארגון (יכול להיות שאני מתבלבל עם מישהו אחר) אבל זה לא משנה כי הפנאטיקס אומרים ובאתרים אמרו שעצרו אנשים סתם אז אל תבלבל... לא צריך להיות חכם כדי לדעת מה קורה.

אולי, אני לא באמת מכיר באופן אישי מישהו מהארגון (חוץ מלתת את הכסף לתפאורה כשהיו אוספים ביציע ומילה פה ושם), אבל הוא שאל על קונספירציות נגד המועדון ורוב מה שהולך בנושא זה זה

לסיום, אני אישית פניתי לאנשים שמעורבים בסיפור מטעם ההנהלה. הם מכחישים בכלל את כל הסיפור וטוענים שלא מבינים על מה מדובר ושהארגון יכול לעודד כרגיל. בקיצור, בובות על חוט של ג'ק.

שוב אתה נוקט עמדה בלי לדעת הכל, שמעת שני צדדים ואתה לוקח אחד מהם כתורה מסיני ואת השני מבטל כאבק, לא ראוי, אולי אתה צודק, אבל אשמח אם תסביר לי למה החלטת מי צודק

הקהל בכדורגל גם שר רק במומנטום, ומה רע בלשיר אותו שיר פעמיים?

בתקופה הכי טובה שלנו כקהל בבלומפילד היו שרים 4 שירים בלופ, כל אחד חצי שעה, והאיצטדיון היה רועד

אני לא בא לקבוע מה רע ומה טוב אבל עובדתית המון חברה מהכדורגל לא באים לכדורסל כי האווירה מכבה אותם.

אני לא בא לקבוע מה רע ומה טוב אבל עובדתית המון חברה מהכדורגל לא באים לכדורסל כי האווירה מכבה אותם.

הכדורסל כענף פחות מלהיב, בטח ובטח בארץ.

וההפך, אבל זה לא קשור.

השוותי את זה למכבי רגל של 2001 ככה, לא לכדורסל

בפעם המיליון, מה הבעיה בקהל ביד אליהו?

אז הקהל הרחב רדום, סו פאקינג וואט? הגייט נותן שם עבודה אדירה והאווירה מדהימה במשחקים החשובים

אני חושב שהמשפט האחרון שלך מסביר את כל הבעיה .