Jump to content

הודעת הארגון בעקבות המצב מול ההנהלה בזמן האחרון

Rudy_7

Recommended Posts

כי זה קרה עכשיו ואנחנו לא נסכים לחכות עם זה, כל המשחקים חשובים.

כל המשחקים חשובים, חד משמעית!! לא יכולים להרשות לעצמנו לוותר על אף נקודה, עדיין יש (הרבה) הבדל(ים), בין חיפה/דרבי לרעננה/אשדוד

כל המשחקים חשובים, חד משמעית!! לא יכולים להרשות לעצמנו לוותר על אף נקודה, עדיין יש (הרבה) הבדל(ים), בין חיפה/דרבי לרעננה/אשדוד

אין שום הבדל, אותן 3 נקודות בדרך לאליפות

א. תודה רבה על שיתוף המידע בצורה עניינית לטובת אלה שלא מודעים לחלק מהדברים.

ב. מקווה שכמו שהארגון מוכן להתפשר גם ההנהלה תסכים להתפשר.

ג. יאללה מכבי!

וואלה זה כבר נמאס לי באמת.
והכי מעצבן שזה לא יזיז בכלל לבני זונות שיושבים במערבי בלי לעודד כל המשחק (רובם לפחות) או להנהלה המגעילה שלנו.
עכשיו גם נגד חיפה לא ישמעו אותנו וגם בדרבי.
לא כיף ללכת למשחקים ככה.
אם למישהו יש קשר עם ההנהלה וגם למי שאין לנסות ולהציף אותם אולי זה יזיז משהו כי אם לא יהיה עידוד אין סיכוי שיהיה אליפות.

אסביר שוב, כשיש לך קהל דומיננטי אתה/השחקנים תרגישו כמו משחק חוץ.

זה לא משנה אם זה חיפה או רעננה ואם נרגיש משחק חוץ או לא. כשיש מאבק *צודק* צריך לקחת צעדים לא פשוטים.

אני מקווה שההנהלה תתעשת כמה שיותר מהר וששאר הקהל ישמיע את קולו ויעזור במאבק, החל ממחר. מסידי, דרך רכבת לילה ועד הפעולות האחרונות שנקטה ההנהלה, מרגיש כאילו מנסים לחרבן לנו את האווירה בכוח.

אסביר שוב, כשיש לך קהל דומיננטי אתה/השחקנים תרגישו כמו משחק חוץ.

אין טיימינג טוב לעשות מחאה ובכל מצב אנשים יתלוננו שעכשיו לא מתאים או שעכשיו לא אפקטיבי, אתה מוזמן לבדוק היסטורית שבכל מחאה של הקהל של מכבי היו אותן תגובות

להציף את מכבי ויצחקי במיילים ובפייסבוק ,

להציף את השחקנים ואפילו את ריקי גבסו עם צריך .

בלי עידוד ,אין סיבה להגיע למגרשים .

עדיף כבר לראות בבית ולא לסבול את הנסיעה לנתניה

ולהרגיש בהיכל

זה לא אשמת הפנאטיקס.

ובכל זאת עצוב שבגמר גביע נגד חיפה ובדרבי ראשון בליגה מאז שבפועל עלו אין לנו עידוד.

אחים לסמל לא יכולים לעשות משהו? מה יהיה??

אגב, זה אני או שההנהלה בדר״כ מעלה הילוך בעניין הזה דווקא בתקופות טובות של הקבוצה?

אני מבין, לא שופט, עזוב חשובים למועדון, חשוב לנו כאוהדים, לכם כאירגון.

המועדון לא יתקפל ביומיים, וכולנו יודעים את זה, זה תהליך של מו״מ השאלה למה לעשות את זה דווקא כשיש משחקים מול קבוצות שאנחנו כאוהדים וכקבוצה זקוקים לדחיפה של האירגון.

1+1

תאמינו לי שאם יחפרו להנהלה כמו שחפרו פה על רכש לא תהיה להם ברירה.

או שאנשים מעדיפים להיתקע במשחקים החשובים האלה ובהמשך שאר העונה בלי ארגון...

עוד רגע שבת, מחר יש משחק שהולכים לעודד בו כרגיל (מעולה) - אם אין שיחות עם ההנהלה מה אמור להשתנות עד יום רביעי מול מכבי חיפה?

זה אומר שלא יהיה עידוד בגמר ובדרבי.

תנו לנו לעזור לכם - מה אמורים לעשות עכשיו חוץ מלחכות שההנהלה תחזור בה?

המלחמה הנוכחית היא מלחמה של כל אוהדי מכבי ולא רק של הארגון.

השחקנים נגררים למלחמה הזאת על ידי ההנהלה בעל כורחם וההנהלה מנצלת את אהבת הארגון לקבוצה ואת הערכים שלו בשביל להצמיד אותו לקיר ולפגוע בו.

גם בחייאת רבאק מה זה אומר שההנהלה תתקפל? מה ביקשנו שישינו את השם של המועדון ל- "מכבי פנאטיקס תל אביב" ? ממש לא.

סה"כ שאף אחד לא ישחק אותה שופט חבר מושבעים ותליין.

בן אדם שלא עמד בפני שופט ויצא אשם הוא לא אשם!

היום זה אני מחר זה אתה.

מה אנחנו מצפים שתעשו? שתשמיעו את הקול שלכם.

פייסבוק, מכתבים, קשרים אישיים, הודעות, מה לא?

ברגע שהבעיה תצוף בתור בעיה של קהל ולא בתור בעיה של ארגון הסיכוי לשינוי הגישה ודרכי הפעולה יגדל.

אף אוהד ובטח שאף חבר ארגון לא מקבל משכורת ממכבי ואין לאף אחד חשק להגיע כל השנה למשחקים כאשר חרב ההרחקות הבלתי חוקיות מונחת לו על הצצואר.

2 דפים ועדיין לא הגיע הלקקן התורן שיגבה את ההנהלה ו"יבין אותה..כי הארגון מחפש מלחמות ולא אכפת לו כלום.."

צילמתי מסך , הישג אדיר לפורום

גם בחייאת רבאק מה זה אומר שההנהלה תתקפל? מה ביקשנו שישינו את השם של המועדון ל- "מכבי פנאטיקס תל אביב" ? ממש לא.

סה"כ שאף אחד לא ישחק אותה שופט חבר מושבעים ותליין.

בן אדם שלא עמד בפני שופט ויצא אשם הוא לא אשם!

היום זה אני מחר זה אתה.

לא כתבתי שההנהלה תתקפל כאילו הם צריכים להקריב פה משהו אלא - אם אין שיחות מולם אז למה שהם יחזרו בהם מההרחקות.

מה אנחנו מצפים שתעשו? שתשמיעו את הקול שלכם.

פייסבוק, מכתבים, קשרים אישיים, הודעות, מה לא?

מעולה. לדעתי אפשר להוסיף את זה לפוסט - אנשים פשוט קוראים, מתעצבנים על ההנהלה וכותבים משהו בתגובה לפוסט שלכם וזהו.

בד״כ אני לא בעד המחאות ולא ממהר לצדד בארגון אבל הפעם אני מצדיק אותם ב 100% .

ההנהלה מתנהגת בזלזול כלפי הארגון כבר תקופה ארוכה ומנסה לעשות שרירים ולהוכיח שהארגון והעידוד שהוא נותן לא הכרחי.

הקש ששבר את גב הגמל היה המצלמות במשחק האחרון נגד רעננה. בתור אוהד שאין לו טיפה של קשר לארגון הרגשתי כאילו ההנהלה מחפשת את הארגון בנרות וההוכחה לזה היא שאחרי שהגוש החליט לזוז הצידה בתגובה למצלמות ההנהלה שלחה במחצית השנייה אנשים עם מצלמות וידיאו שיעמדו סמוך למצלמות הטלוויזיה ( מעל המיקום המקורי של הגוש) וימשיכו לצלם את הארגון.

מאכזב ברמות שזה מגיע דווקא העונה שההרגשה בקהל הרחב חזרה להיות חיובית ושהשנה זה שלנו.

נב שאפו על ההודעה שמפרטת את הסיבות לסכסוך גם לחבר׳ה שפחות מעורבים.

2 דפים ועדיין לא הגיע הלקקן התורן שיגבה את ההנהלה ו"יבין אותה..כי הארגון מחפש מלחמות ולא אכפת לו כלום.."

צילמתי מסך , הישג אדיר לפורום

כי אולי לא כולם שונאים את הארגון בצורה עיוורת כמו שאתה אוהב תמיד להגיב ושיש מחאה עניינית ומוצדקת אז הקהל עומד מאחורי זה (לפחות מי שנמצא ביציע העידוד).

קצת קיצוני, נשמע רע האוהדים, אבל אוהד שמרחיקים בלי סיבה

מפורטת, כאשר פשוט אומרים לו שההנהלה מרחיקה כי ככה רואה לנכון, צריך פשוט לתבוע את מכבי. מה שמתואר זה חומר לתביעה ייצוגית.

הפעם אני לגמרי עם הארגון. כיף לשמוע שמובילי הארגון התגברו ואם אכן מה שנאמר פה אמת שאפו ענק.

מקווה שבכל זאת תסלל הדרך לפשרה כי אחרת כל הצדדים מפסידים בגדול - ההנהלה, הקבוצה, השחקנים, הארגון, קהל האוהדים הרחב ובעצם כל המותג הזה שנקרא מכבי.

מקווה שעוד התפשרות קטנה מהארגון והתפשרות של ההנהלה יביאו אותנו לעמק השווה.

קצת קיצוני, נשמע רע האוהדים, אבל אוהד שמרחיקים בלי סיבה

מפורטת, כאשר פשוט אומרים לו שההנהלה מרחיקה כי ככה רואה לנכון, צריך פשוט לתבוע את מכבי. מה שמתואר זה חומר לתביעה ייצוגית.

די בטוח שכתוב במפורש על המנוי ובכל מיני מקומות שהקבוצה רשאית להרחיק אדם ממשחקים.

לא יודע כמה זה תופס משפטית אבל אני כמעט בטוח שהם תמיד כותבים את זה.

זה שזה הזיה שהם אשכרה עושים את זה, זה כבר משהו אחר.

לא מבין את ההנהלה , באמת שלא.

אני בדרך כלל שונא מחאות, אבל זאת, לפחות ממה ששמענו מהצד של הפנאטיקס , נראית לגיטימית.

אני יודע שזה ישמע אולי מוגזם אבל שווה להדפיס את הטקסט הזה על פלאיירים ולחלק בכל הכניסות לאיצטדיון במשחקים הקרובים. אולי זה יעזור להשיג את תמיכת הקהל הרחב גם.

די בטוח שכתוב במפורש על המנוי ובכל מיני מקומות שהקבוצה רשאית להרחיק אדם ממשחקים.

לא יודע כמה זה תופס משפטית אבל אני כמעט בטוח שהם תמיד כותבים את זה.

זה שזה הזיה שהם אשכרה עושים את זה, זה כבר משהו אחר.

לא מבין את ההנהלה , באמת שלא.

אני בדרך כלל שונא מחאות, אבל זאת, לפחות ממה ששמענו מהצד של הפנאטיקס , נראית לגיטימית.

גם מעסיק יכול לכתוב בחוזה שהוא לא מפריש לך לפנסיה, אז מה אם הם כותבים..

גם מעסיק יכול לכתוב בחוזה שהוא לא מפריש לך לפנסיה, אז מה אם הם כותבים..

כתבתי שאני לא יודע אם זה תופס משפטית .

אפשר לבדוק את זה לא מסובך.

ואני מאמין (מקווה) שהחבר'ה שהורחקו סתם בדקו את זה , וכנראה שאם הגענו למחאה כנראה שזה כן תופס.