Jump to content

הודעת הארגון בעקבות המצב מול ההנהלה בזמן האחרון

Rudy_7

Recommended Posts

בושה. מה הקטע שלהם?

חובה להתאגד כקהל ולעמוד פעם אחת לצד הארגון כדי לעצור את ציד המכשפות הזה שההנהלה מבצעת

לא לעודד זה הצעד הגרוע ביותר כרגע, צריך לחשוב על דרכים אחרות..

כל מחאה שתהיה צריכה להיות במשרדים, קרית שלום..

לא באצטדיון..

+1

תרגיל תקשורתי מסריח של ההנהלה.הם כנראה זיהו מגמה שהקהל הרחב מקבל את העמדה של הארגון אז הם החליטו לעשות יד אחת עם המשטרה בשביל להראות שהנה תראו איזה חוליגנים הארגון

מה שיקבע אם אוהדים יגיעו או לא זה קודם כל, והרבה לפני האווירה, הצלחת הקבוצה וזה בדיוק מה שרואים בחיפה. ההייפ של האצטדיון יורד וגם המספרים של הקהל למרות שיש שם ארגון ואווירה ומהבחינה הזאת הם בסדר. הקבוצה מסריחה אז המספרים יורדים ושום אווירה לא יכולה לשנות את זה.

מה שיקבע אם אוהדים יגיעו או לא זה קודם כל, והרבה לפני האווירה, הצלחת הקבוצה וזה בדיוק מה שרואים בחיפה. ההייפ של האצטדיון יורד וגם המספרים של הקהל למרות שיש שם ארגון ואווירה ומהבחינה הזאת הם בסדר. הקבוצה מסריחה אז המספרים יורדים ושום אווירה לא יכולה לשנות את זה.

אף אחד לא אמר שהצלחה לא פקטור, אבל ההתעלמות שלך מההשפעה של האווירה די מתכחשת למציאות.

האצטדיון שלהם קיים כבר 4 שנים והמספרים אכן ירדו אבל הם עדיין גבוהים מאוד ביחס לליגה וביחס לעצמם.

חיפה ללא הצלחה ויש להם 13000 מנויים שזה פי2.5 ממה שהיה להם בשיא ההצלחה בקרית אליעזר ויותר ממכבי גם בבלומפילד.

זה די ברור שההתלהבות מהאצטדיון הביאה אוהדים חדשים שהגיעו ונשארו בזכות האווירה שנחשפו לה.

אני לא יודע איך אתה קובע ש"אווירה לא יכולה לשנות את זה", עובדה שהאווירה השאירה כמות לא מבוטלת של אוהדים שלא הגיעו למגרשים גם בשיא ההצלחה שלהם.

מי זה הבן זונה עם האגו המסריח שיושב ומקבל החלטות הזויות כאלה? ברק כזה אפס יוצא כאן עם ההתעלמות המוחלטת.

ברק הוא לא יותר מפקיד שם.

מתפלל שפעם אחת היציע (ברובו) יהיה מאוחד והנהלת מכבי תבין שזה לא רק היא מול הארגון, זו היא מול כל שער 11.

עד עכשיו בכל מחאה עודדתי כדי לדחוף את השחקנים, היום אני חושב שחצו פה קו אדום ולא לתמוך בארגון ובאנשים שקמו ב6 בבוקר עם דפיקות על הדלת זה בושה. אולי אם היום תהיה דממה ייקרה נס עד הדרבי

המהלכים היום צריכים להיות נקיים מאלימות.

גם ביציע בנינו לבין עצמנו.

התוכן של הדברים והפעולות של הארגון בימים הקרובים וכתגובה לדבר הבזיוני שקרה הבוקר - צריך להיות מחושב עד היסוד.

השחקנים לא צריכים להיפגע ומהלך חכם כאן יכול לסחוף את כלל הקהל הרחב (מה שלא היה ב-15 שנה האחרונות)

מתפלל שפעם אחת היציע (ברובו) יהיה מאוחד והנהלת מכבי תבין שזה לא רק היא מול הארגון, זו היא מול כל שער 11.

עד עכשיו בכל מחאה עודדתי כדי לדחוף את השחקנים, היום אני חושב שחצו פה קו אדום ולא לתמוך בארגון ובאנשים שקמו ב6 בבוקר עם דפיקות על הדלת זה בושה. אולי אם היום תהיה דממה ייקרה נס עד הדרבי

תומך בארגון פה במאה אחוז אבל חושב שלא לעודד פוגע רק בשחקנים ובנו. להנהלה ממש לא איכפת אם יהיה עידוד או לא

לא מבין אם שוחררו הביתה, למה גם הרחקה? נכון למשטרה מותר... אבל בכל זאת? שהמשטרה תוציא הודעה מסודרת יותר ותגיד למה הורחקו.. מה היה החשד, וחשד להתפרעות זה לא מספיק.

כל ההתנהלות הבוקר ממש הזויה.

לא מבין אם שוחררו הביתה, למה גם הרחקה? נכון למשטרה מותר... אבל בכל זאת? שהמשטרה תוציא הודעה מסודרת יותר ותגיד למה הורחקו.. מה היה החשד, וחשד להתפרעות זה לא מספיק.

כל ההתנהלות הבוקר ממש הזויה.

עצרו בשביל ההרחקה

מה שאסור למכבי הם נותנים למשטרה לעשות

אני חושב שיש בעיה בקריאת המפה אצל כמה אנשים כאן.

אני הראשון לקרוא לכל הצדדים להרגיע ולהדבר ולהגן על מכבי קודם כל ושלא יחלחל לדשא וכו..

אבל זה פשוט לא המצב.

אני לא חלילה אומר או קורא לאנשים למחות נגד ההנהלה ביציע או לקלל או להתפרע. ממש ממש לא.

אני פשוט מבהיר למי שלא מעורה שצעד כזה של המשטרה הוא גיים אובר לתקווה למשהו ביציע. בסיטואציה ככ לא הגיונית.. דממה ביציע זה הטוב ביותר שאני יכול לקוות לו. באמת.

אני רואה ימים שחורים מאוד. מאוד. מגיעים אלינו.

הארגון התנהל בסה"כ בצורה שפויה והגיונית מול הצעדים הלא ברורים של ההנהלה, ואז בוקר אחד ההנהלה מחליטה להחריף את הצעדים נגד הארגון.

פשוט מהלך תמוה של אנשים מנותקים שיושבים שם למעלה.

זמן לאחדות חברים

ראשית בהבנת במצב (למי שעוד מצליח לפספס\מעורער) - יש גורם עוין בהנהלת מכבי שיצא למלחמת אגו מטורפת וחסרת מעצורים בארגון האוהדים של הקבוצה ולא מעניין אותו מי נפגע באמצע (הקבוצה וכלל האוהדים שלה).

ברגע שנהיה קו אחד בסיפור הזה אולי יהיה ניתן למנוע מהמטורפים האלה להמשיך במלאכה שלהם.

הגיע הזמן של הקהל שלנו להיות מאוחד.
הפנאטיקס צריכים להגיע למשחק היום עם שלט הפוך, עם שלט נגד ההנהלה ועם תוף.
במשך 90 דקות צריך לקלל את אותם אנשים בהנהלה שעושים את זה ולשיר שירים נגד שוטרים וכאלה.
אם הייתה לי התלבטות קטנה אם לעודד אז אין סיכוי ועכשיו אני מתלבט גם אם לבוא בשחור.
פשוט בושה ועצוב כי על הדשא אנחנו נראים טוב.
נקווה לימים ואולי גם לגביע. בהצלחה מכבי.

המשטרה פשטה, למה ההנהלה אשמה ?

אני לא בא להתריס, אבל אני לא מבין מאיפה הנחרצות הזו?

לא רוצה שחלילה תתחיל מחאה אפילו מינימלית ועוד דווקא בטיימינג הזה.

לגבי זה שההנהלה מסרה את השמות שלהם, ייתכן, אבל בחייאת, המשטרה לבד לא יכלה לאתר 5 אוהדים יחסית דומיננטיים (אני לא יודע במי מדובר) ביציע ולעשות עליהם ועת מכבי כותרת? היא יכולה לעשות הרבה יותר מזה גם בלי שיתוף פעולה של ההנהלה.

תציפו בתגובות ענייניות גם בפייסבוק ולא רק כאן.

טוב לשחק עם ההנהלה במגרש שלה, איפה שאפשר להביך אותם.

טוב להנהלה שהכל נעשה במחשכים. ככה הם יכולים ללכת בין הטיפות. תגיבו להם בפייסבוק ולא כמו טמבלים.

המשטרה פשטה, למה ההנהלה אשמה ?

אני לא בא להתריס, אבל אני לא מבין מאיפה הנחרצות הזו?

לא רוצה שחלילה תתחיל מחאה אפילו מינימלית ועוד דווקא בטיימינג הזה.

לגבי זה שההנהלה מסרה את השמות שלהם, ייתכן, אבל בחייאת, המשטרה לבד לא יכלה לאתר 5 אוהדים יחסית דומיננטיים (אני לא יודע במי מדובר) ביציע ולעשות עליהם ועת מכבי כותרת?

למה למשטרה לחפש אוהדים סתם ככה במשחק שהוא לא בדיוק עם פוטנציאל להפוך לנפיץ?

איזה מידע מודיעיני יש להם? ברור שזו מכבי שהעבירה את השמות למשטרה כדי להגיד שהמשטרה הרחיקה ולא הם.

הגיע הזמן של הקהל שלנו להיות מאוחד.

הפנאטיקס צריכים להגיע למשחק היום עם שלט הפוך, עם שלט נגד ההנהלה ועם תוף.

במשך 90 דקות צריך לקלל את אותם אנשים בהנהלה שעושים את זה ולשיר שירים נגד שוטרים וכאלה.

אם הייתה לי התלבטות קטנה אם לעודד אז אין סיכוי ואני מתלבט גם לבוא בשחור.

פשוט בושה ועצוב כי על הדשא אנחנו נראים טוב.

נקווה לימים ואולי גם לגביע. בהצלחה מכבי.

שמות. בבקשה תנו שמות . כמו שההנהלה נתנה למשטרה כדי לרדת לאוהדים לחיים הפרטיים שלהם.

מי אלו ׳ההנהלה׳ ? תנו שם של אנשים שנדע מי אחראי ומול מי אנחנו מתמודדים.

פשוט שערוריה.