Jump to content

הודעת הארגון בעקבות המצב מול ההנהלה בזמן האחרון

Rudy_7

Recommended Posts

כוס אמא של דן גלזר/ברסקי/חוזז שלא מאריכים חוזה ומנסים להשתחרר ממכבי אחרי כל הטוב שהיא נתנה להם.

במילים אחרות סייג לחכמה שתיקה, אתה מפדח. אם יש לך משהו להתבסס עליו שההנהלה היא זאת ששלחה את השוטרים ההודעה שלך עוד איכשהו הייתה לגיטימית. אבל נוכח העובדה שאתה לא, אז ההודעה שלך היא בדיוק כמו ההודעות נאצה שהופיעו בפורום כלפי גלזר כאילו הוא בוגד העם בזמן שבפועל הוא יושב עם מנספורד ומאריך חוזה. מגוחך.

קשה לי להאמין שלהנהלה יש מידע מודיעיני, מעריך שזה בידי היחידת שיטור לכדורגל או איך שזה לא נקרא.

אתה תמים מאוד

השאלה היא האם המשטרה מצאו מה שחיפשו בבתים של החבר'ה האלה. כי אם כן אז אין דרך לייפות את זה וזה היה מוצדק.

רביד אני מבקש ממך

תסתום את הפה כבר רק תסתום

לא חיפשו כלום ולא מצאו כלום ולא עשו כלום

המשטרה בחרה אנשים שההנהלה הביאה להם כדי להרחיק והם הרחיקו אותם, זה הכל

הנהלת מכבי הם לא משטרה, אבל מלשינים הם כן

רשמתי אם, פעם הבאה אדגיש בשבילך.

שוב, כולי תקווה שאין להנהלה יד בדבר ואני מקווה מאוד שהתבססו פה על מידע מודיעיני מוצק כי אם לא, זה פשע

ברור,

אבל אותו דבר רשמו גם על גלזר

"אם זה באמת נכון והוא לא רוצה להישאר במכבי אלא שישחררו אותו לנתניה" ושאר ההנפצות ..

על כן ראוי לא לשרוף גשרים ולא לצאת בהצהרות שמזיקות לכולם.

קשה לי להאמין שלהנהלה יש מידע מודיעיני, מעריך שזה בידי היחידת שיטור לכדורגל או איך שזה לא נקרא.

מידע מודיעיני זה חרטה, המשטרה מקבלת אותו מאזרחים וזה הדבר שהכי קל להמציא אם רוצים

אתה תמים מאוד

שמע אני לא יודע מי נעצר ועל מה,

נשמע לי הזוי שההנהלה תמציא יש מאין וסתם תיפול על מספר אוהדים, אפילו אם הם מנהיגים ביציע.

לכן אני מעריך שבאמת יש כאן איזה הוכחה לכך שהם היוו סיכון, ולכן גם קיבלו הרחקה.

מצד שני, ברור לי שלא תכננו רקטות על שער 5, והמשטרה הסתפקה בפירורים על מנת לייצר הרתעה על מנת שאנשים יזהרו להתעסק באלימות.

בסוף אני רוצה להבהיר שאם מי שנעצר זה מובילי העידוד אז עצוב לדעת, ואני אתמוך בכל צעד שהם ינהיגו ביציע. אם זה מובילי אלימות אין לי שום צער עליהם, הם בוחרים להמשיך לעסוק בזה.. זה ילדותי.

מי גורר,

האנשים שנעצרו הם מהארגון? יכול לענות בפרטי אם מעדיף..

חשבתי שזה כבר ברור שכן, ואתה לא יכול לקבל הודעות פרטיות

משטרת המחשבות, אם היו יכולים למנוע רציחות ככה זה היה מעולה...

למנוע התפרעות.. איזה התפרעות? אבוקה? לרצוח מישהו?

לבצע מניעה ולהרים את הבית באוויר ב 6 בבוקר צריך להיות ממש מוצדק, עצירת פשע חמור...

יש לי הרבה טענות נגד מתפרעים, אבל לא רואה הצדקה לפרוץ ב 6 בבוקר לדירה על הבוקר.. לא רואה כמה הצדקה יש לפריצה כזאת.

מידע מודיעיני מספיק לחיפוש.

אם היו מוצאים משהו זה היה הולך לבית משפט.

לפי חוק הספורט יש לקצין משטרה סמכות להרחיק ל-15 ימים מהמגרשים.

הדרך לערער על זה היא בערר לבית משפט שלום ואז המשטרה תצטרך להציג לשופט את המידע שיקבע אם החלטת המשטרה הייתה מבוסבת ונכונה או לא.

אם אני במקום החמישה הייתי מגיש ערר, כי בערר שלהם לא ניתן להחמיר איתם ולפי השחרור המהיר של המשטרה נראה שלא מצאו כלום ושהמידע חלש.

לא חושב שכתבתי משהו נגד הנהלת מכבי או יצאתי נגדה בשנים האחרונות.

יש שם הרבה גורמים חיוביים, אוהדי מכבי שעושים מה שניתן לטובת הקבוצה.

אני לא באמת יודע אם ההנהלה העבירה שמות או לא, או באיזה דרך הגיעה המשטרה לאנשים שאני יכול לחתום כאן שאין שום סיבה להרחיק אותם או להגיע אליהם בכלל. להפך. הם הסיבות שיש תקווה כלשהי למשהו טוב מהקהל הזה.

בין אם ההנהלה העבירה שמות כדי שיעצרו או העבירה שמות בכללי או לא קשורה בשום צורה - מה שקרה היום בבוקר היה מכת מוות לקהל ומכת מוות לקבוצה.

אם הלכתי לישון עם תקווה לדאבל אני קם עכשיו בתקווה שאולי בבלומפילד בלי קהל מחזור לקחת תארים. דיכאון. אחד הבקרים הקשוחים שחוויתי כאוהד.

מקווה מאוד שהנהלת מכבי בצעד חריג תצא ותעשה את כל המאמצים לתקן את הטעות הזאת עוד היום.

אחרת הסיפור שלנו נגמר. וגם אם זה "אשמת המשטרה" מבחינתי הצד היחיד שיכול להציל את המצב הוא ההנהלה ואם זה לא יקרה.. הכישלון הקרוב על הראש שלהם.

הדרך לערער על זה היא בערר לבית משפט שלום ואז המשטרה תצטרך להציג לשופט את המידע שיקבע אם החלטת המשטרה הייתה מבוסבת ונכונה או לא.

אם אני במקום החמישה הייתי מגיש ערר, כי בערר שלהם לא ניתן להחמיר איתם ולפי השחרור המהיר של המשטרה נראה שלא מצאו כלום ושהמידע חלש.

מה יכלו למצוא? אם היו מוצאים רימון עשן נגיד זה מספיק כדי להוכיח שאותו אדם תיכנן להשתמש בזה במשחק היום?

זה נראה שמכבי השתמשו במשטרה כדי להרחיק את האוהדים האלה מהמשחקים הקרובים. הזוי שלמשטרה יש כוח כזה להרחיק אדם מאירועי ספורט עתידיים רק על סמך "מידע מודיעיני", לא מבין איך זה חוקי

הבעיה עם ערר זה לשלם לעורך דין האם זה שווה בשביל 15 יום הרחקה

מה שכן בדקתי משטרה יכולה להרחיק בן אדם ממגרשים גם בלי ראיות, מספיק רק שהוא העלה "חשד"

"הרחקה של אוהד ממשחקי ספורט היא בראש ובראשונה פגיעה בחירותו ובחופש התנועה שלו.

הבעיה העיקרית בחוק, היא העובדה, כי החוק מאפשר פגיעה בחירות הפרט, בקלות יתרה.

לדוגמא, שוטר רשאי להרחיק אוהד ממשחק גם כאשר האוהד לא נהג בפועל באופן אלים, אלא רק "העלה חשש" כי יתנהג בעתיד באלימות.

כלומר – החוק מאפשר לשוטר לפגוע בזכויותיו של האוהד, גם אם האוהד כלל לא נהג באלימות.

בנוסף, החוק מאפשר לבתי המשפט להרחיק אוהדים ממשחקים לתקופות ממושכות, ללא דרישת ראיות מספקות, כפי שנדרש בהליכים רגילים."

https://oriti.co.il/2014/01/15/הרחקה-ממשחקי-ספורט-הבעייתיות-בחוק-א/

למי שלא הבין

הנהלת מכבי חשבה שאם התלונות זה שהיא מרחיקה אוהדים אז הם יעבירו שמות למשטרה כדי שתעשהאת זה בשבילם וככה יוכלו להגיד זה לא אנחנו זה המשטרה

חשבתי שזה כבר ברור שכן, ואתה לא יכול לקבל הודעות פרטיות

יש לי בעיה בתיבת הודעות יש לי מלא הודעות וגם אם אני מוחק אז אין מקום אני צריך לעשות סינון מאסיבי אבל קצת כואב יש שם דיונים, הודעות וכדומה מלפני המון שנים ... דברים מעניינים שכואב לי להיפרד מהם :)

אני חושב שאנחנו חברים בפייסבוק אתה יכול לשלוח לי שם. למרות שסויר סיפק בכך שרשם שאופי האנשים שנעצרו הוא של אוהדים חיוביים.

השאלה היא האם המשטרה מצאו מה שחיפשו בבתים של החבר'ה האלה. כי אם כן אז אין דרך לייפות את זה וזה היה מוצדק.

איזו הודעה מנותקת, אלוהים.

אוי למועדון ואוי לאנשים ששולחים לאוהדי מכבי משטרה ב6 בבוקר. כמה רוע טהור יש לאלו שהחליטו לתת שמות למשטרת ישראל.

הגיעו לבתים של האנשים בפאקינג שש בבוקר, מול המשפחות - האם גם חסמו את הכבישים על מנת שלא יברחו?

אני מתבייש בקבוצה שאני אוהד. הנהלה שלא יודעת להגיע להסכמים מול אוהדים שכל עולם זה הקבוצה ומשחקת משחקי כוח כאילו הייתה אחרון העבריינים.

הטיימינג של המלחמה באוהדים + הפעולות שההנהלה עושה גורמת לי להבין שההנהלה מטומטמת ומנותקת פי 2 ממה שחשבתי עד היום, האם לשלוח לאוהדים משטרה ב6 בבוקר תקרב את מכבי ואת הקהל שלה למען המטרה או רק תרחיק ותגרום לאנשים האלה אנטי?

מחלקת התוכן משתמשת באוהדים האלה (הארגון) בכדי למכור מנויים, ההנהלה משתמשת באוהדים האלה בכדי לייצר שם חיובי למלחמה "בפשיעה"

אפסים.

יש לי בעיה בתיבת הודעות יש לי מלא הודעות וגם אם אני מוחק אז אין מקום אני צריך לעשות סינון מאסיבי אבל קצת כואב יש שם דיונים, הודעות וכדומה מלפני המון שנים ... דברים מעניינים שכואב לי להיפרד מהם :)

אני חושב שאנחנו חברים בפייסבוק אתה יכול לשלוח לי שם. למרות שסויר סיפק בכך שרשם שאופי האנשים שנעצרו הוא של אוהדים חיוביים.

זה קצת לא נעים אבל אני לא יודע מי אתה אז אתה מוזמן לשלוח הודעה

בושה וחרפה מה שקרה הבוקר, ואני אומר זאת כמבקר קבוע של הארגון. ההפסד היום, שסביר ויוביל להתדרדרות בדרבי ובהמשך - על הראש של ההנהלה.

למי שלא הבין

הנהלת מכבי חשבה שאם התלונות זה שהיא מרחיקה אוהדים אז הם יעבירו שמות למשטרה כדי שתעשהאת זה בשבילם וככה יוכלו להגיד זה לא אנחנו זה המשטרה

בקיצור, ברור מאוד לאן הדברים הולכים.

פשוט חבל!