Jump to content

הודעת הארגון בעקבות המצב מול ההנהלה בזמן האחרון

Rudy_7

Recommended Posts

צודק לא 1500 אלא 2500 שנה , במכבי לא היה עידוד עד שנת 90 פלוס, תארים לקחנו?

קבוצות על לקחו תארים אינסופיים בלי עידוד, אל תבוא להגיד לי למי זה חשוב ולמי לא.

אם הקבוצה איכותית היא תיקח הכל אם או בלי עידוד

אני רק אניח את זה כאן ואסיים את הטיעון ואצא לדרך:

"הייתה לנו הרגשה טובה לפני המשחק. הרגשנו שהלחץ על מכבי, שאנחנו נגיע כאנדרדוג ונשחק יותר חופשי. היינו במצב מנטלי מצוין ומוכנים במאה אחוז, אבל ברגע שעלינו במדרגות לכיוון הפרקט הכל השתנה. זה היה כמו להיכנס ללוע הר געש. האמת היא שבמדרגות אמר לי פטריסיו פראטו שמפה לא נצא בחיים, אבל עניתי לו שתמיד זה ככה ואחרי כמה דקות זה עובר. כשהגיעה הצגת השחקנים והציגו אותנו, היה מין הדף כזה של שריקות בוז. אף פעם לא שמעתי כזה דבר. הרגליים שלנו ממש רעדו. זה היה מצב בלתי ייאמן. מעולם לא חשבתי שקהל יכול כל כך להשפיע, אבל העסק נגמר עוד לפני שהוא התחיל. שם התחלתי להפנים שמה שאמר לי פראטו אולי היה נכון. כשהתחיל המשחק, הכל התפוצץ לנו בפנים, ואם חשבתי שאנחנו נתעלם מהקהל ומהאווירה, באה מכבי וגמרה את המשחק תוך חמש דקות. בפסק הזמן הראשון רפשה כבר אמר שלא באנו להיות שטיח של מכבי, אבל גם הוא הבין את זה. זה היה פסק זמן משונה, כאילו כולנו הבנו שפה לא ננצח, אז לפחות נילחם בשביל הכבוד. במחצית כבר רצינו להיות במטוס. לעוף כמה שיותר מהר. הרגשנו כמו כלי השעשוע של מכבי והקהל שלה"

אני רק אניח את זה כאן ואסיים את הטיעון ואצא לדרך:

"הייתה לנו הרגשה טובה לפני המשחק. הרגשנו שהלחץ על מכבי, שאנחנו נגיע כאנדרדוג ונשחק יותר חופשי. היינו במצב מנטלי מצוין ומוכנים במאה אחוז, אבל ברגע שעלינו במדרגות לכיוון הפרקט הכל השתנה. זה היה כמו להיכנס ללוע הר געש. האמת היא שבמדרגות אמר לי פטריסיו פראטו שמפה לא נצא בחיים, אבל עניתי לו שתמיד זה ככה ואחרי כמה דקות זה עובר. כשהגיעה הצגת השחקנים והציגו אותנו, היה מין הדף כזה של שריקות בוז. אף פעם לא שמעתי כזה דבר. הרגליים שלנו ממש רעדו. זה היה מצב בלתי ייאמן. מעולם לא חשבתי שקהל יכול כל כך להשפיע, אבל העסק נגמר עוד לפני שהוא התחיל. שם התחלתי להפנים שמה שאמר לי פראטו אולי היה נכון. כשהתחיל המשחק, הכל התפוצץ לנו בפנים, ואם חשבתי שאנחנו נתעלם מהקהל ומהאווירה, באה מכבי וגמרה את המשחק תוך חמש דקות. בפסק הזמן הראשון רפשה כבר אמר שלא באנו להיות שטיח של מכבי, אבל גם הוא הבין את זה. זה היה פסק זמן משונה, כאילו כולנו הבנו שפה לא ננצח, אז לפחות נילחם בשביל הכבוד. במחצית כבר רצינו להיות במטוס. לעוף כמה שיותר מהר. הרגשנו כמו כלי השעשוע של מכבי והקהל שלה"

מכיר את זה חבר יקר בעל פה בסילה נגד מכבי בגמר ביד אליהו מול בולוניה, אני אומר שלקבוצה טובה זה לא אמור להשפיע עד כדי כך, ומכבי צריכה לנצח בדרבי אם או בלי עידוד.

יכול להביא לך דוגמאות מהאנביאי ואינספור מקומות שהעידוד אפסי וקבוצות לוקחות הכל.

אין לי כח להרחיב בנושא, בהצלחה היום

משמח מאוד שהכל בוטל

ושיהיה לנו היום טירוף באיצטדיון

אבל אחד הדברים הכי חשובים שאני מקווה שימשכו הוא השיתוף של הארגון במה שקורה

והסברים כמו שרודי ולא לגרור מספקים בלי קללות וכו

הארגון חוזר לעודד בדרבי? מפתיע.

עדיין כואב שהקהל הירוק עשה לנו בית ספר, וזאת קבוצה שנמצא בתחתית של התחתית. עדיין מעצבן שהשחקנים לא קיבלו את התמיכה שמגיעה להם.

ומה יהיה עוד שבועיים? הכל צפוי.

לא ייאמן איך 1000 איש שולטים ב- 12,000 אוהדים. ארגון לא ארגון הקבוצה מעל הכל..

מזתומרת שולטים?

הם אמרו לא לעודד?

הודיעו שיעמדו ביציע עם סכינים?

מזתומרת שולטים?

הם אמרו לא לעודד?

הודיעו שיעמדו ביציע עם סכינים?

אל תפלו לדעות של ממורמרים שמעודדים מהבית, קרה היום משהו שטוב לקהל ונקווה שימשיך ככה, יש דרבי בעיר.

מכיר את זה חבר יקר בעל פה בסילה נגד מכבי בגמר ביד אליהו מול בולוניה, אני אומר שלקבוצה טובה זה לא אמור להשפיע עד כדי כך, ומכבי צריכה לנצח בדרבי אם או בלי עידוד.

מסכים איתך. יכולת נגזרת בעיקר מאיכות הסגל ורמת התיאום שלו. יכולת השחקנים לצאת ממצבים קשים במהלך משחק תלויה באופי שלהם.

חיפה והפועל כבר שנים בתחתית למרות עידוד מרשים, בית"ר של טביב רצה כמה שנים בצמרת למרות שטדי היה ריק רוב הזמן. מכבי פ"ת ורעננה יציבות בליגה בלי קהל בכלל, לעומת נתניה והפועל פ"ת שהן קבוצות נדנדה. קבוצות-על באירופה זוללות תארים למרות קהל קונצרטים. רוב הקבוצות עם קהלי אולטרא כמו ביוון או במזרח אירופה, הם לא ממש הדומיננטיות ביותר בליגות שלהן.

ובואו נודה באמת - יש לנו קהל מאוד גדול שיודע לתת תצוגות מרשימות, אבל אם נסתכל איך המשחק מתנהל - לא ממש סוחף את הקבוצה, אלא בעיקר נגרר אחריה. בד"כ בפיגור אנחנו די שקטים ואז חוזרים לטירוף אחרי גול, ולא ההיפך. אני כמובן מדבר על הקהל הרחב ולא על הגרעין הקשה שנמצא שם רוב הזמן גם בפיגור, אבל זה רק מראה שאין לו באמת יכולת לסחוף את האיצטדיון במצב של פיגור כדי לתת תצוגות מרשימות. תמיד יש יוצאים מן הכלל כמו ה -1:1 נגד באזל שכל האצטדיון היה במתח גבוה למרות פיגור, אבל זה יוצא מן הכלל.

לדעתי יש לעידוד מסיבי שני יתרונות:

1. נותן אווירה כיפית ביציע, כיף לאוהדים לשבת באיצטדיון חי וכיף לשחקנים לשחק באיצטדיון כזה, אבל יש לזה השפעה מוגבלת על היכולת על המגרש

2. *מגביר מומנטום* (להיפך מיוצר אותו) ונותן דחיפה קלה לשחקנים בכיוון שהם כבר נמצאים בו

בסופו של יום יאללה שיביאו את הדרבי!

איפה כל אלה שדיברו על שירים מגעילים לגזענות?

לפני המשחק אנשים התחילו את שיר האונס והפנאטיקס בעזרת התוף מיד השתיקו חוץ מזה גם לא היה אף שיר עם טועמה/לאלא/עאבד מחבל או משהו דומה.

אבל יש אנשים שרק יודעים לתקוף ולבוא בטענות.

איפה כל אלה שדיברו על שירים מגעילים לגזענות?

לפני המשחק אנשים התחילו את שיר האונס והפנאטיקס בעזרת התוף מיד השתיקו חוץ מזה גם לא היה אף שיר עם טועמה/לאלא/עאבד מחבל או משהו דומה.

אבל יש אנשים שרק יודעים לתקוף ולבוא בטענות.

זה לא היה לפני, זה היה עכשיו. שאפו.

זה לא היה לפני, זה היה עכשיו. שאפו.

האמת שלא דיברתי אלייך אלא לאנשים שרוצים בפורום בפעם בהרבה זמן כשצריך ללכלך או לאנשים בפייסבוק.

והפועל שרו שואה למכבי יציע שלם, אני לא מצפה שיפת השרמיט יציין את זה

זה כבר הפך להרגל ויפת כמעט הצטרף אליהם.

זה בערך כמו להגיד שעישון לא מסרטן כי אפשר להביא אינספור אנשים שעישנו כל החיים ולא חלו בסרטן.

לקהל ולעידוד יש השפעה (לטובה ולרעה) נקודה. על מידת ההשפעה אפשר להתווכח ויש פה אינסוף משתנים, אבל לא על זה היה הדיון, אלא על ההודעה הראשונה שלך:

גם לשחקנים אותו דבר, ברצלונה בלי עידוד לקחה מאתיים תארים.

העידוד הוא בשבילנו לא לאף אחד אחר.

ומדבר אתך בן אדם שמגיל 16 בגוש המעודד

וההודעה הזו לחלוטין לא נכונה.

הגעתי אתמול קצת מאוחר לאצטדיון אז לא ישבתי קרוב לגוש אלא יותר בצד.

קרוב אליי היו כמה חבר'ה שמהשנייה שבאתי הם לא הפסיקו לקלל דקה (אין לי בעיה עם קללות אבל יש גבול אפשר גם לעודד).

תקציר האנשים שהם קיללו - ייני, דמארי, עאבד, עוד כמה שחקנים מהפועל, ראייקו, גולסה, שכטר, האנשים במערבי, סאבוריט, ז'איר מיכה ועוד ועוד...

זה הגיע לרמה שאם הם שרו שיר זה היה במקום צהוב עולה (סתם דוגמא) הם שרו על מישהו בן זונה אבל במנגינה של השיר.

פשוט גועל נפש של אנשים והקטע שהם מקללים שחקנים שלנו גם אחרי מהלכים טובים, נראה לי שגם אם נקח אליפות הם יקללו את ייני על זה שהניף את הצלחת למערבי.

לגבי הארגון כל הכבוד על הבגרות אתמול ואולי אם הנהלה לא הייתה עושה בעיות היינו רואים גם תפאורה.