Jump to content

הודעת הארגון בעקבות המצב מול ההנהלה בזמן האחרון

Rudy_7

Recommended Posts

רק מזכיר שהאבוקות התחילו אחרי הבלגן עם ההנהלה ומדובר על בן אדם אולי שתיים שהדליקו אותם לא על חצי ארגון.

ההנהלה הכי גרועה בליגה - אין ספק.

כדאי שנחשוב על לעודד בדרבי בשביל השחקנים ובעיקר בשביל עצמנו. ( תפאורה מאמין שההנהלה לא תאפשר).

אחרי הדרבי נחזור למחאה בכל הכח, חושה שזה עדיף לכולם ובעיקר לארגון.

אנשים מדברים איתי על גזענות השירים האלה קיימים ביציע מהיום שהיה עידוד מאורגן וגם ככה כששרים אותם משתיקים את זה.

עכשיו צריך לשרוף את השירים שמוזכרים בהם מחבל? זה בערך כל השירים הכי טובים שלנו מפעם.

אם היה על זה עונש זה היה נכון אבל ברגע שאין על זה עונש וזה מושתק אין שום סיבה בעולם להרחיק על זה אנשים (במשחקים האחרונים השירים האלה לא היו ביציע הם פשוט סתם מחפשים).

שנים מדברים על זה, זה לא משנה ממתי זה. אל תיתן לאף אחד אופציה לחפש בכלל. אין באמת צורך במילים "ערבים", "מוסלמים" ו"טועמה מחבל" או "לא רוצים אותו איתנו, זו לא המדינה שלו" בשירי עידוד של מכבי, אם זה גזעני זה לא לגיטימי ולא מוכן מתוקף חופש הביטוי, פשוט צריך להוריד את זה.

שנים מדברים על זה, זה לא משנה ממתי זה. אל תיתן לאף אחד אופציה לחפש בכלל. אין באמת צורך במילים "ערבים", "מוסלמים" ו"טועמה מחבל" או "לא רוצים אותו איתנו, זו לא המדינה שלו" בשירי עידוד של מכבי, אם זה גזעני זה לא לגיטימי ולא מוכן מתוקף חופש הביטוי, פשוט צריך להוריד את זה.

אין שום סיבה לשרוף שירים עם לאלא/טועמה מחבל אפשר לשרוק בוז לרגע ולהמשיך.

אין שום סיבה לשרוף שירים עם לאלא/טועמה מחבל אפשר לשרוק בוז לרגע ולהמשיך.

עזוב שאין שום היגיון בזה שיהיה חלק מסוים בשירי עידוד בו נכנס בוז בקביעות, זה מטומטם לגמרי, זו רחוקה מלהיות סיבה לשבור את הכלים (מצד הארגון. מצד ההנהלה כן, כי זה גזעני), עיקרון הזוי.

רק מזכיר שהאבוקות התחילו אחרי הבלגן עם ההנהלה ומדובר על בן אדם אולי שתיים שהדליקו אותם לא על חצי ארגון.

הבלאגן עם המצלמות ביציע היה אחרי ב"ש, נגד רעננה.

כמה צביעות יש פה
בזמן שהאנשי גדר של הארגון משתיקים את השירים על טועמה
רוב הקהל של טועמה מחבל במשחק לא קשור נגד חיפה
וזאת בדיוק הסיבה למה ההנהלה עושה מה שמתחשק לה באותו רגע
במקום לתמוך בארגון ולהראות שכל הקהל של מכבי חזית אחת
רק מלכלכים ובאים בטענות.

אפשר לבוא בטענות לארגון וכל אחד יכול להביע את דעתו, אבל שמנסים לסגור את הארגון צריך לעמוד מאחוריו
כולם כותבים פה ש90 אחוז מסכימים עם הארגון ויצטרכו להראות את זה גם במשחקים אחרת נלך לתקופות לא יפות
מי שהיה במגרשים בעונה שעברה ראה מה קורה בלי הארגון, לבוא בטענות זה הכי נוח אבל שלא היו קיבלנו משהו הרסני שהיה הורס את הקהל שלנו לעולמים

פה אתה טועה.

אני לא אומר שצריך לשיר את זה דווקא, כי חבל על הקנסות..

אבל מצד האמת יש פה צביעות גדולה שהחליטו להחריג שירים שקשורים לערבים בזמן שאיחולי מוות, מחלות, וזנות זה מתקבל בסבבה.

צביעות גדולה ששיר כמו "שישרף לכם הכפר" ו"זה לא המדינה שלו" זו גזענות ו"ת"א עולה באש" ו"שישרפו הצהובים" ועוד שלל שירי זנות מחלות ושרפות זה סבבה.

עשו לנו שטיפת מח ואנחנו מחפשים הגיון שלא קיים כדי להגיד שזה בסדר וזה לא..

כולם שירי יציע שמישהו המציא אסוציאטיבית כדי לנגח סטריאוטיפ בצד השני.

אבוקסיס- קירח - ****

ערבים - חומוס - פיגועים - מחבלים

נימני משתלב עם גרמני..

חיפה - משעמם - בית קברות

לפעמים זה מצחיק ולפעמים עצוב.

אבל בגדול הכל אותו חרא וסתם גורמים עם אינטרסים החריגו שירים על ערבים כאילו כל שאר השירים הם יצירת מופת אומנותית.

עזוב אותך

הבלאגן עם המצלמות ביציע היה אחרי ב"ש, נגד רעננה.

כן אבל עוד לפני היו שיחות ועוד לפני לא איפשרו להכניס תפאורה.

פה אתה טועה.

אבל מצד האמת יש פה צביעות גדולה שהחליטו להחריג שירים שקשורים לערבים בזמן שאיחולי מוות, מחלות, וזנות זה מתקבל בסבבה.

צביעות גדולה ששיר כמו "שישרף לכם הכפר" ו"זה לא המדינה שלו" זו גזענות ו"ת"א עולה באש" ו"שישרפו הצהובים" ועוד שלל שירי זנות מחלות ושרפות זה סבבה.

אבוקסיס- קירח - ****

נימני משתלב עם גרמני..

חיפה - משעמם - בית קברות

אבל בגדול הכל אותו חרא וסתם גורמים עם אינטרסים החריגו שירים על ערבים כאילו כל שאר השירים הם יצירת מופת אומנותית.

עזוב אותך

הודעה מדוייקת

שכמובן לא תפריע לייפי הנפש המתאמצים לומר גזענות כל מילה שניה

כמה דברים (אולי מעצבנים) שאני חושב עליהם:

1. ברור מאליו (מתוך ההיסטוריה שלנו) שההנהלה טועה בדרך בה היא בוחרת להתנהל, הארגון הוא הדבר הכי חשוב ביציע.

2. ברור מאליו שיבואו לעצור ב6 בבוקר, לא מבין בזה יותר מידי אבל ניראלי שזו השעה הסטנדרטית שעוצרים מישהו (כי הוא בוודאות יהיה בבית ולא בעבודה/בילוי וכדומה).

3. ברור מאליו שצריך לשקף לקהל הרחב את השתלשלות האירועים, אם רוצים את תמיכתו (שיש באופן אוטומטי, אלא אם הוא נפגע באופן ישיר). זה לא אמור "לבוא ברע" להנהלה אם זה מה שהיא חושבת.

4. לדעתי (בלי להסתמך ולהכיר את עומק השיח בין הצדדים), שכדאי לצאת בהודעה כי הארגון רואה בהצלחת הקבוצה ערך עליון ועל כן כקהל תהיה תמיכה בלתי תלויה בשום דבר (ויהיה מה) כי זה ערך עליון בתור חבר בשחקן. את המחאה שימרו לדרכים מודרניות יותר (אינטרנט למשל היא פלטפורמה הרבה יותר משפיעה מ90 דקות ביציע), סתם רעיונות: עצומה של עשרות אלפי אוהדים, הפגנה במשרדים, שליחת מכתבים, הודעות, שיחות טלפון, שימוש בתקשורת.

בסופו של דבר, הקהל הרחב לא רוצה להיפגע מהמחאה (והאינדיוידואל בארצנו הוא חשוב מהקולקטיב), לכן דרך מחאה ביציע תוריד מהתמיכה.

5. דבר אחרון, אני חושב שראוי שיהיה דוברות לארגון, מישהו שמגיב לדברים, מישהו שמעדכן לגבי ענייני הקהל ועוד. בסופו של דבר הקהל הוא הצרכן, והארגון אמור לשמש כ"נציג האוהדים", אז אין מה להיות סודיים וכאלה, כלל הצדדים צריכים שקיפות גבוהה לגבי הרחשים בצד השני.

מנחש שהם אותם אנשים שיושבים בבית ומעבירים ביקורת או אלה שיושבים במערבי ומקללים את ראייקו ואני לא מתפלא בכלל...

פה אתה טועה.

אבוקסיס- קירח - ****

נימני משתלב עם גרמני..

חיפה - משעמם - בית קברות

עזוב אותך

העולם צבוע, ככה זה. גזענות היא אישיו גדול מאוד בכל העולם, יותר מ"תשרפו" וכאלה. ככה זה, לא רוצה סיבה לא לזרום עם זה, בקטנה.

ספציפית לגבי "שישרף לכם הכפר" - מבחינתי ולדעתי אובייקטיבית באמת אותו דבר כמו "תל אביב עולה באש", והטענות נגד זה באמת מטומטמות, לכן חושב שזה גדול שאוהדי בית"ר שרים את זה לכל הקבוצות. רק לא מבין מה זה קשור אלינו, לא זוכר מתי שרו אצלנו.

מנחש שהם אותם אנשים שיושבים בבית ומעבירים ביקורת או אלה שיושבים במערבי ומקללים את ראייקו ואני לא מתפלא בכלל...

מה אתה רציני

מה זה משנה

סתכל מה כתבו שם

זה הכי הפוך מלנסות לקרב את דעת הקהל

פה לא לגרור שומע מ רודי והשאר מסבירים בצורה נורמלית גם לכאלה שלא חולקים איתם את אותם דעות

גם הבחור הזה שהגיב בפייסבוק היה צריך לעשות את זה

עם כמה שהמחאה צודקת והכל, ככה הארגון בחיים לא יזכה לתמיכת הקהל הרחב, לא רק שאין הסברה, יש כאן פיגוע הסברה

אתה תמיד מתייחס בצורה כזאת לכל תגובה של איזה בבון באינטרנט?

זה לא פיגוע הסברה. זה בסך הכל טיפש אחד שלא מייצג כלום.

מה אתה רציני

מה זה משנה

סתכל מה כתבו שם

זה הכי הפוך מלנסות לקרב את דעת הקהל

פה לא לגרור שומע מ רודי והשאר מסבירים בצורה נורמלית גם לכאלה שלא חולקים איתם את אותם דעות

גם הבחור הזה שהגיב בפייסבוק היה צריך לעשות את זה

אני בכלל לא בטוח שהוא מהפנאטיקס כי בפייסבוק על אחד שישב ביציע עם הפנאטיקס חושב שהוא בארגון ורושם את זה בפייסבוק להגיד והוא מהפנאטיקס הוא לא מייצג אותם. הוא בן אדם אחד זה לא אומר שכל הארגון הוא כזה.

אני לא יודע מאיפה השיחה הזאת, וגם לא יודע מי כתב אותה, אבל יכול להגיד לכם שאין לזה שום קשר לדרך של מכבי פאנטיקס, זאת תגובה בפייסבוק תתבגרו כבר.

אני לא יודע מאיפה השיחה הזאת, וגם לא יודע מי כתב אותה, אבל יכול להגיד לכם שאין לזה שום קשר לדרך של מכבי פאנטיקס, זאת תגובה בפייסבוק תתבגרו כבר.

אם הוא היה בארגון סביר להניח שהוא לא היה מתראיין בטלוויזיה...

אתה תמיד מתייחס בצורה כזאת לכל תגובה של איזה בבון באינטרנט?

זה לא פיגוע הסברה. זה בסך הכל טיפש אחד שלא מייצג כלום.

אני מתייחס? הוא בכלל לא מעניין אותי, בסך הכל הראתי דוגמא מה התדמית שהארגון מקבל אצל הקהל הרחב, אני אישית יודע שזה לא נכון

עוד מעט תתחילו לשלוח גם צילומי מסך מאולטרס ישראל...

אני מתייחס? הוא בכלל לא מעניין אותי, בסך הכל הראתי דוגמא מה התדמית שהארגון מקבל אצל הקהל הרחב, אני אישית יודע שזה לא נכון

אנשים שמחפשים לעשות עליהום בכל הזדמנות זה לא דוגמא

כצופה מהצד השיח פה מבדר.

יש פה אנשים שלא מקושרים לארגון שמבקשים בשיא הרצינות ובנימוקים שיהיה שיתוף ןיספרו ויחשפו על מה השיחות.

והמצד השני יש פה אנשים (מקושרים לארגון?) שבמקום לענות לעניין נולנים את התשובה המתחמקת הרגילה... "מה נרטףאה לך שהארגון מבקש?" זה כמעט שקול ל"בוא ליציע תשאל".

ככה קשה לסחוף אנשים שברור לכל מי שקורא פה שהם במהות בעד עידוד של הארגון שטוב ומועיל לכולנו.

שקיפות תעזור לכולם. לדעתי במיוחד לארגון.