Jump to content

הודעת הארגון בעקבות המצב מול ההנהלה בזמן האחרון

Rudy_7

Recommended Posts

לפי זה שאומרים לו "אני יושב פה כה וככה" זה פחות נראה שזה אנשים מהארגון, ואם הוא מנסה לשבת במקומות של חברי ארגון אז שבפעם הבאה ייקח קצת למעלה/הצידה וזהו, כולם יודעים איפה הגוש פלוס-מינוס.

הוא אמר "מעל הבמה ואזור המעברים" , הנחתי שהוא מתייחס לגוש.

במזרחי עליון יש מלא ששומרים מקומות, יש שמירה קבועה של כמה חצאי שורות באזור השורות העליונות, קרה לי כבר כמה פעמים שהגעתי שעה פלוס לפני המשחק ולא היה לי מקום בכל השורות מעל הגוש רק כי שומרים. מבאס, אבל לך תריב עם אנשים עכשיו...

מה שכן, יש הרבה שיושבים מעל הגוש וכמעט לא מעודדים, מה שעוד יותר מעצבן

מה זה מי רוצה? הגוש המעודד יכול להיות גם בכל היציע פשוט תשב הכי צמוד שאתה מוצא לפנאטיקס ומשם תעודד.

רק ככה מרחיבים את הגוש.

תחשוב שאפילו שמינית מהמזרחי עליון לא מעודדים. יש פעמים ששרים שיר ואנשים שיחסית מרחוקים מאזור של הגוש אפילו לא שומעים מה שרים ( וזה עוד באותו יציע וממש לא אלא שיושבים הכי בצד). וצריך למצוא פתרונות יצירתיים כדי להגדיל את הגוש אין ברירה

אני והחבר'ה שלי יושבים כבר שנה שלישית באותו מקום, מגיעים כל משחק וכך גם החבר'ה שמסביבנו (היינו יושבים גם בבלומפילד במקום קבוע, אבל כרגע מדבר על נתניה).

יש לפעמים משחקים שאנחנו מגיעים באיחור/משחק שהמזרחי העליון פתוח לכולם ועוד כל מיני דברים כאלה ולפעמים אנשים שבחיים לא ראיתי שם יושבים לי במקום, בחיים אני לא אקים מישהו כזה אפילו שבתכלס זה "המקום שלי".

אל תקומו ומי שכ"כ חשוב לו המקום שלו - שיגיע מוקדם, זו חוצפה להזיז מישהו אחר.

שמע לא לקום זה להתחיל מריבה. לא מכיר את האנשים האלה כי אני לא הרבה שנים ביציע. לך תדע עם מי אתה רב שם,כמה הם וגם אתה בא למשחק של הקבוצה שלך לא כדי לריב עם אנשים על מקומות. ואנחנו לא יושבים במקום של חברי הארגון (מרגע שהבנו שאין מצב לשבת מעל הגוש אנחנו תמיד יושבים מצד ימין של הבמה (אחרי המעבר)

הוא אמר "מעל הבמה ואזור המעברים" , הנחתי שהוא מתייחס לגוש.

במזרחי עליון יש מלא ששומרים מקומות, יש שמירה קבועה של כמה חצאי שורות באזור השורות העליונות, קרה לי כבר כמה פעמים שהגעתי שעה פלוס לפני המשחק ולא היה לי מקום בכל השורות מעל הגוש רק כי שומרים. מבאס, אבל לך תריב עם אנשים עכשיו...

מה שכן, יש הרבה שיושבים מעל הגוש וכמעט לא מעודדים, מה שעוד יותר מעצבן

בול אחי.

מחרפן אותי שדווקא אלה שהכי קרובים לגוש לא פותחים את הפה.

לא מבין את זה. אתה כולך בתוך הטירוף של אנשים שקופצים ושרים ואתה יושב בשקט

אני כבר הרבה שנים לא מגיב בפורום והרבה יוזרים פה השתנו מסתבר, אולי הותיקים מכירים אותי

כן אני מהארגון, במקרה אחד האנשים שהורחקו על ידי המשטרה.

עברתי שוב על ההודעה האחרונה מהדף של הארגון וניסיתי להבין על מה אתה מדבר..

כתוב שם במפורש על מה נפל המו"מ וכתוב שהארגון היה מוכן לעשות ויתורים לטובת הקהל וההנהלה.

מפאת הכבוד (החד צדדי מסתבר) שיש לארגון, הוא לא פותח את תוכן השיחות עם מכבי לכלל הציבור.

יש עובדות בשטח, הארגון וההנהלה היו במו"מ, המו"מ עלה על שרטון, מיידית ברגע שהייתה אי הסכמה ננקטו פעולות כנגד היציע והארגון כגון המצלמות חסימת הגוש והמכתבים.

הארגון הגיב בכך שהוציא הודעה בה נאמר שבעקבות היחס של ההנהלה החליט הארגון להפסיק לעודד אחרי המשחק נגד נתניה.

המשחק נגד נתניה עבר כרגיל, אין התפרעויות יש עידוד והמורחקים יושבים בבית.

מגיע הבוקר של המשחק נגד חיפה וחברי ארגון נלקחים לחקירות, מורחקים ל15 יום בשל חשש שיתפרעו.

חלק נכבד מהאנשים שהורחקו הם אותם אנשים שמכבי שלחה להם מכתבי הרחקה למרות שלא נעצרו על ידי המשטרה.

כל אחד יכול להסיק מזה מה שהוא רוצה, מפה ועד להגיד שהפורום מלא בנאצות בגלל תאוריית קונספירציה? איפה הקונספירציה פה?

האם זו תהיה תאוריית קונספירציה ביום ש (חס וחלילה) יאשימו אותך לשווא במשהו שאתה עתיד לעשות וירחיקו אותך?

לא כתוב בשום מקום באופן מפורש על מה נפל המשא ונתן, מהסיבה הפשוטה שאתה ציינת - לא חושבים אפילו רעיון כללי של המו"מ, לאף אחד שקורא את זה אין מושג על מה נושאים ונותנים בכלל.

בלתי נתפס !!!!!!!!1!11!1

כל ההתרגשות שלי היא סביב משחק המסירות המשובח בין ניר לקס ורמזי ספורי, לא יכול לחכות למשחק כדורגל משובח שכזה.

אתה מעדיף את הימים שהם ניצחו אותנו עוד לפני דקה 20 אבל העיקר שהבאנו להם קונטרה בתפאורה?

אתה מעדיף את הימים שהם ניצחו אותנו עוד לפני דקה 20 אבל העיקר שהבאנו להם קונטרה בתפאורה?

אין קשר. הוא התכוון לכך שההנאה בלבוא ליציע זה האווירה והעידוד כי הכדורגל עצמו שמשוחק הוא לא בדיוק רמה גבוהה. ברגע שלקחת את זה בעיני אוהדים מסויימים זאת לא כזאת אטרקציה גדולה להגיע לאיצטדיון.

רודי, לא גורר, מה כן ניתן לעשות?

הרבה חברה איתכם במאבק ומעוניינים לעזור.

תשפכו קצת אור מה קורה...

סעמק במקום שיהיו פרפרים בבטן מהתרגשות אנחנו תקועים במצב המסריח הזה.

אין קשר. הוא התכוון לכך שההנאה בלבוא ליציע זה האווירה והעידוד כי הכדורגל עצמו שמשוחק הוא לא בדיוק רמה גבוהה. ברגע שלקחת את זה בעיני אוהדים מסויימים זאת לא כזאת אטרקציה גדולה להגיע לאיצטדיון.

רודי, לא גורר, מה כן ניתן לעשות?

הרבה חברה איתכם במאבק ומעוניינים לעזור.

תשפכו קצת אור מה קורה...

סעמק במקום שיהיו פרפרים בבטן מהתרגשות אנחנו תקועים במצב המסריח הזה.

גם הדרבי שהיה בגביע הטוטו מוסיף לעניין.

אחלה דרך לקרב את המעטפת של שער 11 למטרות הארגון, זה לא קשור אליי או לחברים שלי היציע לא של אבא שלך, תמשיך לנסות לקושש קולות בפורום ולא להבין מה מנסים לומר לכם.

ותמשיך לזלזל באוהדים שיכולים לגדל אותך והיו ב11 בזמן שבכית בביהס יסודי ולא תבין איך אתם נשארים לבד במלחמה מול ההנהלה, שיהיה בהצלחה. עכשיו אני בטוח בעד ההנהלה.

בטח הם יושבים בבית עם חיוך מאוזן לאוזן. ג׳ק איתם.

אני כבר הרבה שנים לא מגיב בפורום והרבה יוזרים פה השתנו מסתבר, אולי הותיקים מכירים אותי

כן אני מהארגון, במקרה אחד האנשים שהורחקו על ידי המשטרה.

עברתי שוב על ההודעה האחרונה מהדף של הארגון וניסיתי להבין על מה אתה מדבר..

כתוב שם במפורש על מה נפל המו"מ וכתוב שהארגון היה מוכן לעשות ויתורים לטובת הקהל וההנהלה.

מפאת הכבוד (החד צדדי מסתבר) שיש לארגון, הוא לא פותח את תוכן השיחות עם מכבי לכלל הציבור.

יש עובדות בשטח, הארגון וההנהלה היו במו"מ, המו"מ עלה על שרטון, מיידית ברגע שהייתה אי הסכמה ננקטו פעולות כנגד היציע והארגון כגון המצלמות חסימת הגוש והמכתבים.

הארגון הגיב בכך שהוציא הודעה בה נאמר שבעקבות היחס של ההנהלה החליט הארגון להפסיק לעודד אחרי המשחק נגד נתניה.

המשחק נגד נתניה עבר כרגיל, אין התפרעויות יש עידוד והמורחקים יושבים בבית.

מגיע הבוקר של המשחק נגד חיפה וחברי ארגון נלקחים לחקירות, מורחקים ל15 יום בשל חשש שיתפרעו.

חלק נכבד מהאנשים שהורחקו הם אותם אנשים שמכבי שלחה להם מכתבי הרחקה למרות שלא נעצרו על ידי המשטרה.

כל אחד יכול להסיק מזה מה שהוא רוצה, מפה ועד להגיד שהפורום מלא בנאצות בגלל תאוריית קונספירציה? איפה הקונספירציה פה?

האם זו תהיה תאוריית קונספירציה ביום ש (חס וחלילה) יאשימו אותך לשווא במשהו שאתה עתיד לעשות וירחיקו אותך?

איך ההנהלה יודעת מי אתה? על סמך מה נשלח אליך מכתב?

איך ההנהלה יודעת מי אתה? על סמך מה נשלח אליך מכתב?

אני לא יודע מי הוא ועל סמך מה שלחו לו מכתב

אבל אחרי הדרבי במושבה יודעים על כולם הכל

תעודת זהות, תמונה ומאיפה קיבלת כרטיס (לדעת אם אתה קשור לארגון כזה או אחר)

אני לא יודע מי הוא ועל סמך מה שלחו לו מכתב

אבל אחרי הדרבי במושבה יודעים על כולם הכל

תעודת זהות, תמונה ומאיפה קיבלת כרטיס (לדעת אם אתה קשור לארגון כזה או אחר)

אז בעצם, מכבי יכולה לדעת עם שיתוף פעולה עם המשטרה למי יש עבר פלילי ולשפוט אותו לפי עבירות עבר ודעות קדומות?

(אני לא אומר שלמשתמש רודי יש עבר פלילי חלילה או משהו כזה)

כי זה הופך להיות כמו באנגליה פה.

אז בעצם, מכבי יכולה לדעת עם שיתוף פעולה עם המשטרה למי יש עבר פלילי ולשפוט אותו לפי עבירות עבר ודעות קדומות?

(אני לא אומר שלמשתמש רודי יש עבר פלילי חלילה או משהו כזה)

כי זה הופך להיות כמו באנגליה פה.

אני לא חושב שמותר למשטרה לשתף מידע פלילי על אנשים סתם ככה עם גורם חיצוני. גם המשטרה וגם מכבי יהיו חשופים לתביעות.

אני לא חושב שמותר למשטרה לשתף מידע פלילי על אנשים סתם ככה עם גורם חיצוני. גם המשטרה וגם מכבי יהיו חשופים לתביעות.

כשהמשטרה עוצרת מישהו היא המון פעמים מצהירה שהאדם מוכר למשטרה (משמע, בעל עבר פלילי).

מה ההבדל? חוץ מזה שאולי זו הדרך למנוע את ההרחקות האלו, אפשר להפחיד חזרה.

כשהמשטרה עוצרת מישהו היא המון פעמים מצהירה שהאדם מוכר למשטרה (משמע, בעל עבר פלילי).

מה ההבדל? חוץ מזה שאולי זו הדרך למנוע את ההרחקות האלו, אפשר להפחיד חזרה.

וכשהיא מעכבת מישהו בלי עבר פלילי, בלי תלונה משום גורם ובלי שם מידע קונקרטי לגבי זה אלא בגלל ״טיפ״ שהגיע מהנהלת מכבי תל אביב לגבי אותו אדם למרות שלא עשה כלום, אז מה יגידו?

כמאמר השיר, הנהלה של מלשינים.

וכשהיא מעכבת מישהו בלי עבר פלילי, בלי תלונה משום גורם ובלי שם מידע קונקרטי לגבי זה אלא בגלל ״טיפ״ שהגיע מהנהלת מכבי תל אביב לגבי אותו אדם למרות שלא עשה כלום, אז מה יגידו?

כמאמר השיר, הנהלה של מלשינים.

המשטרה יכולה לעכב כל אחד מאיתנו עד 3 שעות בלי שום סיבה. לאחר מכן כ3 השעות חולפות אם אין לה סיבה מוצדקת (חקירה תחת אזהרה וכדומה) אתה משוחרר הביתה.

אם אין הגשת כתב אישום, המשך חקירה תחת אזהרה וכו' אין שום סיכוי למנוע מאף אדם להגיע לאצטדיון והעניין מוגדר כפגיעה בחופש התנועה והטרדה.

אם מכתב כזה נשלח אליי עכשיו הביתה מחר בבוקר יש תביעה על השולחן.

במידה ולאוהד מסוים יש עבר פלילי (ועוד אחד שקשור למופעי ספורט כמו פריצה לדשא, החזקת אמל"ח או אלימות ביציע) אז המשטרה יכולה בתכלס לעכב אותו לפני תחילת כל משחק סתם כי היא יכולה.

זה שווה ערך לאדם בעל עבר פלילי בתחום הרכוש או הסמים. אם נתפסת עם סמים (לא משנה הסוג) המשטרה יכולה להפוך לך את הרכב ולבוא לביקורים בבית מתי שמתאים לה.

המשטרה יכולה לעכב כל אחד מאיתנו עד 3 שעות בלי שום סיבה. לאחר מכן כ3 השעות חולפות אם אין לה סיבה מוצדקת (חקירה תחת הזהרה וכדומה) אתה משוחרר הביתה.

אם אין הגשת כתב אישום, המשך חקירה תחת הזהרה וכו' אין שום סיכוי למנוע מאף אדם להגיע לאצטדיון והעניין מוגדר כפגיעה בחופש התנועה והטרדה.

אם מכתב כזה נשלח אליי עכשיו הביתה מחר בבוקר יש תביעה על השולחן.

במידה ולאוהד מסוים יש עבר פלילי (ועוד אחד שקשור למופעי ספורט כמו פריצה לדשא, החזקת אמל"ח או אלימות ביציע) אז המשטרה יכולה בתכלס לעכב אותו לפני תחילת כל משחק סתם כי היא יכולה.

זה שווה ערך לאדם בעל עבר פלילי בתחום הרכוש או הסמים. אם נתפסת עם סמים (לא משנה הסוג) המשטרה יכולה להפוך לך את הרכב ולבוא לביקורים בבית מתי שמתאים לה.

כל מה שכתבת נכון, חוץ מהעניין של 15 יום הרחקה שמותר לקצין הדרגה מסויימת לתת( דרגה מעל עד 30 יום) שזה בדיוק מה שהמשטרה, אחרי ה״טיפ״ הנחמד מהנהלת מכבי, עשו פה.

ורק לחדד, לא נשלח מכתב הביתה, אנשים נלקחו בשעה 6 בבוקר לחקירה בתחנת משטרה, מהבית, עם אזיקים, כאילו היו פושעים.

כל מה שכתבת נכון, חוץ מהעניין של 15 יום הרחקה שמותר לקצין הדרגה מסויימת לתת( דרגה מעל עד 30 יום) שזה בדיוק מה שהמשטרה, אחרי ה״טיפ״ הנחמד מהנהלת מכבי, עשו פה.

ורק לחדד, לא נשלח מכתב הביתה, אנשים נלקחו בשעה 6 בבוקר לחקירה בתחנת משטרה, מהבית, עם אזיקים, כאילו היו פושעים.

כאשר המשטרה לא מעוניינת בך או שאין עניין שתבצע עבירה (אין חשד), היא מתקשרת או שולחת מכתב הזמנה לחקירה שאתה יכול גם לא להגיע אליה.

כשהם באים לאסוף אותך מהבית, אז כביכול יש להם סיבה. אם בסוף החקירה המשטרה לא מגישה כתב אישום התיק נסגר ולאחר מכן מעצר באותו נושא, ללא סיבה פותח את המשטרה לתביעת הטרדה.

בקיצור, אם אני מעוכב לחקירה ומקבל מניעה להגיע לאצטדיון ללא שום סיבה מוצדקת פעם אחר פעם אני תובע. לא מבין למה אף אחד מהחבר'ה לא תובע.

פורסם אתמול שמשטרת ישראל הצטרפה לאיזשהו הסכם של המשטרות בעולם למלחמה בחוליגנים בספורט כך שאוהד שיורחק פה על "חוליגניזם"(?) ימנע ממנו להכנס למשחקים גם בחו"ל במדינות בהן יש שיתוף פעולה בין המשטרות.

הבעיה בזה שאם מכבי החליטה על סמך אלוהים-יודע-מה שאוהד מסויים הוא חוליגן ואז שלחה אליו את המשטרה שבתורה הרחיקה אותו מהמגרשים, גם כאן, על סמך כלום ושום דבר לכאורה, אז אותו אוהד בעצם נכנס למאגר החוליגנים ותמנע ממנו כניסה למשחקים אחרים בעולם, נניח ברצלונה-ספרד? אם כן זה חתיכת ביזיון, שהרי האוהד הזה לא עשה כלום והרחיקו אותו רק לבקשת ההנהלה (שזה ביזיון בפני עצמו. להעניש לפני שבוצעה איזשהי עבירה? וספק אם בכלל תוכננה להתבצע איזשהי עבירה?).

פורסם אתמול שמשטרת ישראל הצטרפה לאיזשהו הסכם של המשטרות בעולם למלחמה בחוליגנים בספורט כך שאוהד שיורחק פה על "חוליגניזם"(?) ימנע ממנו להכנס למשחקים גם בחו"ל במדינות בהן יש שיתוף פעולה בין המשטרות.

הבעיה בזה שאם מכבי החליטה על סמך אלוהים-יודע-מה שאוהד מסויים הוא חוליגן ואז שלחה אליו את המשטרה שבתורה הרחיקה אותו מהמגרשים, גם כאן, על סמך כלום ושום דבר לכאורה, אז אותו אוהד בעצם נכנס למאגר החוליגנים ותמנע ממנו כניסה למשחקים אחרים בעולם, נניח ברצלונה-ספרד? אם כן זה חתיכת ביזיון, שהרי האוהד הזה לא עשה כלום והרחיקו אותו רק לבקשת ההנהלה (שזה ביזיון בפני עצמו. להעניש לפני שבוצעה איזשהי עבירה? וספק אם בכלל תוכננה להתבצע איזשהי עבירה?).

תביעה מאותו אדם תמנע את המהלך הלא קביל הזה.

אני מקווה שאחרי כל מה שאתם כותבים פה אתם מבינים בעצמכם מי אלה הנהלת מכבי בראשות ה״יועץ המשפטי״ ומה הם מחליטים לעשות לאנשים שנותנים את החיים והזמן שלהם בשביל לעזור לקבוצה, בלי משכורת ובלי טובות ובלי כלום, זה האנשים שמנהלים את המועדון שלנו, ואם לא עוברת בכם תחושת חלחלה שאתם חושבים שהם אחראים על מכבי תל אביב, אני באמת לא יודע מה כן.

טוני, ההתאחדות פעם הענישה את מכבי (תקרית ראיקו) ועמדה בבית משפט מול מול עורך הדין מורן מאירי, הם הפסידו, לאוהד ממוצע אין את הכסף היכולת או הזמן להתעסק בתביעות נגד כי האנשים שיושבים בצד השני עובדים בלפגוע בו.

חוטפים לנו את הקבוצה, הלוואי וזה יעורר את הקהל לשם שינוי אבל הם כבר התחילו מזמן, אתם פשוט קולטים את זה רק במקרה הקיצוני עכשיו.

אני מקווה שאחרי כל מה שאתם כותבים פה אתם מבינים בעצמכם מי אלה הנהלת מכבי בראשות ה״יועץ המשפטי״ ומה הם מחליטים לעשות לאנשים שנותנים את החיים והזמן שלהם בשביל לעזור לקבוצה, בלי משכורת ובלי טובות ובלי כלום, זה האנשים שמנהלים את המועדון שלנו, ואם לא עוברת בכם תחושת חלחלה שאתם חושבים שהם אחראים על מכבי תל אביב, אני באמת לא יודע מה כן.

טוני, ההתאחדות פעם הענישה את מכבי (תקרית ראיקו) ועמדה בבית משפט מול מול עורך הדין מורן מאירי, הם הפסידו, לאוהד ממוצע אין את הכסף היכולת או הזמן להתעסק בתביעות נגד כי האנשים שיושבים בצד השני עובדים בלפגוע בו.

חוטפים לנו את הקבוצה, הלוואי וזה יעורר את הקהל לשם שינוי אבל הם כבר התחילו מזמן, אתם פשוט קולטים את זה רק במקרה הקיצוני עכשיו.

תשמע, מנקודת הזמן שבה אני נמצא כרגע, אני יכול להבין את שני הצדדים. אם תיקח אותי 15 שנים אחורה (ומי שיודע יודע) הייתי בדעה שונה לגמרי.

העניין הוא, שגם אני וגם אתה יודעים שלחלק מהחבר'ה האלה (שאת חלקם אני מכיר מ2003) יש עבר פלילי. אם מוצדק ואם לא מוצדק, אם אנחנו מסכימים עם התיקים האלו ואם לא, הם בבעיה.

אדם שאין לו עבר פלילי יכול לתבוע גם כשאין לו כסף.

לא רוצה להישמע נודניק אבל זו האמת. הם יכולים להילחם בנושא בבית משפט ויש הבטחה שהם יצאו עם הראש למעלה. השאלה היא, האם הם יכולים להילחם בבית המשפט או שהם נמנעים בגלל סיבות כמו אלו שרשמתי למעלה.

יותר מזה, העניין ייפתר הרבה לפני שיגיעו לבית משפט בכלל.

תשמע, מנקודת הזמן שבה אני נמצא כרגע, אני יכול להבין את שני הצדדים. אם תיקח אותי 15 שנים אחורה (ומי שיודע יודע) הייתי בדעה שונה לגמרי.

העניין הוא, שגם אני וגם אתה יודעים שלחלק מהחבר'ה האלה (שאת חלקם אני מכיר מ2003) יש עבר פלילי. אם מוצדק ואם לא מוצדק, אם אנחנו מסכימים עם התיקים האלו ואם לא, הם בבעיה.

אדם שאין לו עבר פלילי יכול לתבוע גם כשאין לו כסף.

לא רוצה להישמע נודניק אבל זו האמת. הם יכולים להילחם בנושא בבית משפט ויש הבטחה שהם יצאו עם הראש למעלה. השאלה היא, האם הם יכולים להילחם בבית המשפט או שהם נמנעים בגלל סיבות כמו אלו שרשמתי למעלה.

זה לא שחור ולבן, חלק יכולים וחלק לא, אבל זה לא העניין של התביעה, אנשים צריכים לעצור הכל ולהתעסק בתביעה נגד במשטרה בגלל הרחקה של 15 יום, עפ מערכת המשפט בארץ זה יגיע לדיון רק אחרי שהבריקה תגמר, חגים פגרות מה לא, התזמון המושלם, המשחקים שהרחיקו מהם, הכל עובד כמו שעון כדי לפגוע באוהדים, בחסות הנהלת מכבי.

האוהדים ישרדו את זה, כי זה לא מה שישבור אותנו, אבל זה האנשים שמנהלים את מכבי, אתה מכיר את הנפשות הפועלות במידה כזו או אחרת, שנינו יודעים שזה לא מגיע להם.

זה לא שחור ולבן, חלק יכולים וחלק לא, אבל זה לא העניין של התביעה, אנשים צריכים לעצור הכל ולהתעסק בתביעה נגד במשטרה בגלל הרחקה של 15 יום, עפ מערכת המשפט בארץ זה יגיע לדיון רק אחרי שהבריקה תגמר, חגים פגרות מה לא, התזמון המושלם, המשחקים שהרחיקו מהם, הכל עובד כמו שעון כדי לפגוע באוהדים, בחסות הנהלת מכבי.

האוהדים ישרדו את זה, כי זה לא מה שישבור אותנו, אבל זה האנשים שמנהלים את מכבי, אתה מכיר את הנפשות הפועלות במידה כזו או אחרת, שנינו יודעים שזה לא מגיע להם.

לפעמים צריך לדעת לקבל הפסד זמני ולפעול מהר. אם הדרך שאליה הולכים במכבי היא שליטה מלאה בקהל זו בהחלט בעיה.

אני מבין שמה שאני רושם קצת מבאס, ולאותם חבר'ה עם עבר פלילי אין הרבה מה לעשות בגלל טעויות עבר שהם עשו כשהם היו ילדים וזה היה יכול לקרות לכל אחד מאיתנו.

לפעמים צריך לדעת לקבל הפסד זמני ולפעול מהר. אם הדרך שאליה הולכים במכבי היא שליטה מלאה בקהל זו בהחלט בעיה.

אני מבין שמה שאני רושם קצת מבאס, ולאותם חבר'ה עם עבר פלילי אין הרבה מה לעשות בגלל טעויות עבר שהם עשו כשהם היו ילדים וזה היה יכול לקרות לכל אחד מאיתנו.

אולי, אבל השורה התחתונה היא שאם לא המחאה והריב עם ההנהלה, במקום מספר דו ספרתי של מורחקים היינו נשארים כנראה על 0.

וזו בעצם תמצית כל הבעיה עם הנהלת מכבי כרגע, כשהם החליטו לשבור את הכלים לא היה להם בעיה לפגוע לאוהדים בחיים האישיים, אז שהארגון לא רוצה לעודד אומרים שהוא פוגע בקבוצה וזה לא בסדר?