Jump to content

הודעת הארגון בעקבות המצב מול ההנהלה בזמן האחרון

Rudy_7

Recommended Posts

הגייט ארגון חלש ביותר (אין לי שום דבר אישיומכבד מאוד את הפעילות שלהם).

לא יכול להיות שהשירים היחידים שהם שרים הם שירי "מומנטום" כמו שהם קוראים להם (צהוב עולה, אהו אהו מכבי, מכבי זה אצלי בלב וכולי).

במו ידיהם הם המאיסו את השירים האלו גם על כל ההיכל.

יותר מדי שכל אין בארגון הזה. והם ימשיכו עם השירי מומנטום שלהם וימאיסו אותם יותר עד שאפילו הם לא ישירו אותם.

בר רפאלי לא מגיעה לנס ציונה והפועל אילת, תהיה בטוח.

ומבחינת מכבי סל זה אחושרמוטה אימון.

על זה אני מדבר ! כל האנשים האלה מגיעים רק ליורוליג ומבחינתי זה המכנה המשותף למרבית(דגש!!!) אוהדי היכל נוקיה

הם כתובים בצורה שנותנת תחושה שזה מאבק בין הארגון להנהלה , ואפילו אם זה המצב, אם אתם רוצים לרתום את כל האוהדים זה גם צריך להיראות ככה..

"מכבי של האוהדים" , במקום "מכבי שלנו" וליד זה "אתם מתחלפים והאוהדים נשארים לנצח" היה נראה קצת יותר טוב , לטעמי לפחות.

אני כותב את זה רק כי נראה שבשונה ממחאות קודמות כן אכפת לכם מה דעת הקהל סביבכם (בצדק)..

הבנתי את הביקורת שלכם, כנראה מתוך מחשבה שהארגון חושב שמכבי היא שלו, אבל הכוונה היא של האוהדים פה, לא של הארגון בלבד אם זה מה שחשבתם.

לא יכול להיות שהשירים היחידים שהם שרים הם שירי "מומנטום" כמו שהם קוראים להם (צהוב עולה, אהו אהו מכבי, מכבי זה אצלי בלב וכולי).

יותר מדי שכל אין בארגון הזה. והם ימשיכו עם השירי מומנטום שלהם וימאיסו אותם יותר עד שאפילו הם לא ישירו אותם.

אתה מדבר שטויות ורושם פה דברים לא נכונים.

ולפי מה אתה קובע מה זה ארגון חזק או חלש?

הבנתי את הביקורת שלכם, כנראה מתוך מחשבה שהארגון חושב שמכבי היא שלו, אבל הכוונה היא של האוהדים פה, לא של הארגון בלבד אם זה מה שחשבתם.

??

אני רק אומר שהניסוח מאוד משעמותי במהלכים כאלה.. ״מכבי של האוהדים״ נשמע הרבה יותר טוב מ״מכבי שלנו״

הלוואי שתצליחו להזיז משהו בהנהלה

על זה אני מדבר ! כל האנשים האלה מגיעים רק ליורוליג ומבחינתי זה המכנה המשותף למרבית(דגש!!!) אוהדי היכל נוקיה

אמרת בדיוק ההפך בהתחלה!!!!!!!!!!!!!!!!!

גם השחקן התחלף בפנאטיקס, מי מבטיח שלא יקרה גם לפנאטיקס?

אבל הרבה מהאנשים בשחקן עכשיו בפנאטיקס ואלה שלא הם עדיין אוהדי מכבי אז זה עדיין משפט נכון.

זה ענף אחר.

ענף של התקפות ב14 שניות, אי אפשר למרוח שם שירים.

מה שנכון להיכל לא נכון לאצטדיון וההפך.

נענה לכולכם בסופו של יום, הפוסט הזה יועד כדי להסית אוהדים שאינם מהארגון נגד ההנהלה.

מלא גידופים, נעצות ושקרים שלא היו מביישים פורום של הפועל.

סיימתי להגיב כאן וטוב שכך.

שבת שלום.

אל תזיינו את השכל בדרבי בית בכדורסל שומעים כמעט תמיד את הקהל של הפועל.

הדרבי הרבה פחות חשוב בסל, ומזכיר הרבה יותר את הדרבים ברגל בשנות ה90 ככה

האמת שארגון שלא מגיע לדרבי חוץ כי הוא מפחד ממכות זה ארגון חלש

אמרת בדיוק ההפך בהתחלה!!!!!!!!!!!!!!!!!

איזה שטויות. הטענה שהקהל הוא לראות ולהראות לא נולדה בעמוד הזה, היא ידועה ופשוטה. כולם יודעים על מה מדובר. ליורוליג מגיעים כל הרולקסים (שוב לא ביטוי שאני המצאתי) שזה נהיה מעין סטטוס בחברה. לליגה מגיעים רק הגייט , וכל השאר טוענים בצורה הזויה שזה משחק אימון.

אני הולך לכל משחק של מכבי כדורגל. מבחינתי פעם בשבוע יוצאים למסע, יוצאים מוקדם מהעבודה, נפגשים עם החברה, שותים קצת בירות, צוחקים, הולכים למשחק ו״מתפרקים״ שם, בית או חוץ, המסע אותו מסע. אם זה טוטו/ליגה/אירופה אני לא מתרץ לעצמי למה לא להגיע, כי אני יודע שאני כאינדיבדואל מאוד אהנה במשחק, אבל גם שההגעה שלי תתמוך בקבוצה, כי מה שחשוב לי בסוף היום זה העפלה/3 נקודות

מבחינת איך שאני רואה את הדברים, התירוץ של הליגה היא אימו זה התירוץ המטומטם ביותר ששמעתי. תמשיכו להגיע רק בימי חמישה ולמחוא כפיים בשירים. כי שהפועל או ירושלים מגיעות לליגה זה לא משחק אימון, ולרוב עושים להם בית ספר, כי המעטפת המעודדת מאוד חלשה.

זאת דעתי, זה מה שאני טוען מתחילת הדיון ופה הוא נגמר עבורי, אני אפסיק להתווכח עם אנשים שלא מגיעים למשחקים.

מה לא נכון?

מספיק לראות את הגוש בחלש ביורוליג כדי לראות שהם חלשים. מאוד.

מדבר על עידוד כן?

נירסי כל התירוצי כדורסל שלך הם בדיוק הסיבות למה אוהדים לא רוצים קהל יד אליהו, אתה יכול לבלבל את המוח עד מחר כמה זה לא חשוב והמשחק ההוא לא מעניין אבל שיש ברצלונה בהיכל מי יכול על הקהל הזה. אז זאת לא מחמאה, כל התירוצים שלך נראים כמו משהו נורמלי מבחינתך, לאוהד מבחוץ זה נראה ונשמע נורא ומשהו שאף אחד לא ירצה לקחת חלק ולהתגאות בו בדיוק כמו שקורה במציאות אגב.

שוב אתה נוקט עמדה בלי לדעת הכל, שמעת שני צדדים ואתה לוקח אחד מהם כתורה מסיני ואת השני מבטל כאבק, לא ראוי, אולי אתה צודק, אבל אשמח אם תסביר לי למה החלטת מי צודק

אני נקטתי עמדה אחת, שיש בהנהלה בובות על חוט, זה הכל.

להתכחש לכך שהם בכלל לא מבינים על מה מדובר? נו באמת. אני בטוח שאחרי הקפה של הבוקר הם מריצים ישיבה בנושא הפנאטיקס. אין צורך להתמם ואין צורך לשקר!

מכאן הגעתי למסכנה שג'ק להערכתי ממונה בהחלטה הזאת וכולם על חוט בלי לערער ובלי לתת הדעת.

נירסי כל התירוצי כדורסל שלך הם בדיוק הסיבות למה אוהדים לא רוצים קהל יד אליהו, אתה יכול לבלבל את המוח עד מחר כמה זה לא חשוב והמשחק ההוא לא מעניין אבל שיש ברצלונה בהיכל מי יכול על הקהל הזה. אז זאת לא מחמאה, כל התירוצים שלך נראים כמו משהו נורמלי לאוהד מבחוץ נראה ונשמע נורא ומשהו שאף אחד לא ירצה לקחת חלק ולהתגאות בו בדיוק כמו שקורה במציאות אגב.

לבלב

איזה שטויות. הטענה שהקהל הוא לראות ולהראות לא נולדה בעמוד הזה, היא ידועה ופשוטה. כולם יודעים על מה מדובר. ליורוליג מגיעים כל הרולקסים (שוב לא ביטוי שאני המצאתי) שזה נהיה מעין סטטוס בחברה. לליגה מגיעים רק הגייט , וכל השאר טוענים בצורה הזויה שזה משחק אימון.

אני הולך לכל משחק של מכבי כדורגל. מבחינתי פעם בשבוע יוצאים למסע, יוצאים מוקדם מהעבודה, נפגשים עם החברה, שותים קצת בירות, צוחקים, הולכים למשחק ו״מתפרקים״ שם, בית או חוץ, המסע אותו מסע. אם זה טוטו/ליגה/אירופה אני לא מתרץ לעצמי למה לא להגיע, כי אני יודע שאני כאינדיבדואל מאוד אהנה במשחק, אבל גם שההגעה שלי תתמוך בקבוצה, כי מה שחשוב לי בסוף היום זה העפלה/3 נקודות

מבחינת איך שאני רואה את הדברים, התירוץ של הליגה היא אימו זה התירוץ המטומטם ביותר ששמעתי. תמשיכו להגיע רק בימי חמישה ולמחוא כפיים בשירים. כי שהפועל או ירושלים מגיעות לליגה זה לא משחק אימון, ולרוב עושים להם בית ספר, כי המעטפת המעודדת מאוד חלשה.

זאת דעתי, זה מה שאני טוען מתחילת הדיון ופה הוא נגמר עבורי, אני אפסיק להתווכח עם אנשים שלא מגיעים למשחקים.

אחי.

אני לא יכול לדבר עם 20 אנשים במקביל, כשכל אחד מושך את זה לכיוון אחר.

אם אתה רוצה לדבר לעניין אתה מוזמן לפרטי.

ולפני שאתה אומר שטויות נוסח לא מגיע למשחקים, אז אם היית יודע מי אני היית מבין כמה זה לא נכון

נירסי כל התירוצי כדורסל שלך הם בדיוק הסיבות למה אוהדים לא רוצים קהל יד אליהו, אתה יכול לבלבל את המוח עד מחר כמה זה לא חשוב והמשחק ההוא לא מעניין אבל שיש ברצלונה בהיכל מי יכול על הקהל הזה. אז זאת לא מחמאה, כל התירוצים שלך נראים כמו משהו נורמלי לאוהד מבחוץ נראה ונשמע נורא ומשהו שאף אחד לא ירצה לקחת חלק ולהתגאות בו בדיוק כמו שקורה במציאות אגב.

זה לא תירוץ, זה ענף אחר ודינמיקה שונה

אחי.

אני לא יכול לדבר עם 20 אנשים במקביל, כשכל אחד מושך את זה לכיוון אחר.

אם אתה רוצה לדבר לעניין אתה מוזמן לפרטי.

ולפני שאתה אומר שטויות נוסח לא מגיע למשחקים, אז אם היית יודע מי אני היית מבין כמה זה לא נכון

אני לא יודע מי אתה, אבל מדבריך השתמע שאתה לא מגיע למשחקי ליגה, אני טועה? ( הכוונה למחלקת הכדור הכתום)

אבל הרבה מהאנשים בשחקן עכשיו בפנאטיקס ואלה שלא הם עדיין אוהדי מכבי אז זה עדיין משפט נכון.

המשפט שכתוב שם הוא ״הפנאטים לנצח״ ולא ״הפאנטיקס לנצח״ .

פנאטים הכוונה לאוהדים המסורים גם אלה שלא קשורים לארגון ( שער 11 בעיקר ונוספים) .

ככה לפחות אני לקחתי את השלטים. בכל מקרה בתור אוהד שאין לו כל קשר לארגון, והפעם לשם שינוי מסכים עם המחאה שלהם הייתי שמח אם היה איזשהו משהו שהיה משלב גם את הקול של מי שלא קשור לארגון ועדיין מסכים עם העמדה שלו