Jump to content

הודעת הארגון בעקבות המצב מול ההנהלה בזמן האחרון

Rudy_7

Recommended Posts

מצד שני תאונות דרכים נגרמות בד"כ בגלל ששני הנהגים עושים טעות וכל אחד מהם יכל למנוע את התאונה.

סביר מאוד להניח שבמקרה הנקודתי הזה רק מכבי אשמים,

הבעיה הגדולה שאם נבחן את ההתנהגות של שני הצדדים לאורך השנים נגלה שאין הרבה סיבות לאופטימיות וחבל.

"הצבר"

לי אישית נמאס כבר מהמלחמות האלה, כל כמה חודשים מחאה, לפעמים צודקת לפעמים לא - זה לא באמת משנה. אי אפשר קצת שקט?

אז מה אתה מציע לעשות?

אז מה אתה מציע לעשות?

זה בערך כמו לשאול אזרח מהשורה מה הוא מציע לעשות בנוגע לסכסוך הישראלי ערבי.

הוא אזרח שרוצה להתעסק במה שחשוב ולחיות בשקט בלי כל השיט מסביב, זה אומר שהוא זה שצריך לספק פתרון לשיט?

אז מה אתה מציע לעשות?

הקטע הוא שגם אם רוב האוהדים מה"מעטפת" של העידוד מסכימים איתכם בנושא הזה וחושבים שההנהלה טועה פה בגדול אני לא חושב שהם ישבו בשקט במשחק ולא יעודדו (ביחוד בגמר נגד חיפה ובדרבי כשיש מולך קהל יריב ואתה חייב לתת 'תשובה' לעידוד).

ועכשיו תגיד שלא מצפים מאיתנו לא לעודד אתכם אז בעצם - איפה האפקט?

הוא אזרח שרוצה להתעסק במה שחשוב ולחיות בשקט בלי כל השיט מסביב, זה אומר שהוא זה שצריך לספק פתרון לשיט?

כן אבל זה משתמע מהדברים שלו שהארגון עושה מחאה כי הוא רוצה באלגן, כאילו אנחנו לא רוצים שקט ולעודד, כל עוד היה אפשר לא הציפו את הדברים למרות מה שקרה אז כנראה שלא הייתה כבר ברירה.

יש הבדל בין דעה לבין דברים שהם עובדתית לא נכונים.

״שהארגון יפסיק להדליק אבוקות וכולי ההנהלה תהיה יותר קשובה״, בפעם האחרונה שהיה פירו זה היה בפראג חוץ, מאז היה כל הסיפור של הפסקת הפעילות, הפנאטיקס חזרו, אין אבוקות, אין שירים שנויים במחלוקת (וכשמנסים להתחיל אנשי גדר משתיקים), והיה כמה משחקים שאפילו הכניסו תפאורות.

מה השתנה? הארגון היה הכי מתון שיש בעולם, ועדיין מסתבר שההנהלה של מכבי שמה עליו זין עוד כנראה מסוף עונה שעברה.

סיכם את הכל

אשמח לתשובה מחברי הארגון:

האם יצחקי מעורב במתרחש? בהתאם אשמח לדעת מה עשה

מה הוא כבר יכול לעשות? נראה שהוא די פקיד שם.

להבדיל אלף הבדלות, זה מדויק בהחלט

עידוד מצוין!! קצת ביאס אותי שלא יהיה ככה בשני המשחקים הקרובים.

אנחנו אחרי הארגון בכל החלטה.

בנתיים שכל אחד ינסה להעביר את המסר להנהלה בכל דרך. העברתי מסר לכמה גורמים, בואו נקווה לבשורות טובות.

אנחנו אחרי הארגון בכל החלטה.

בנתיים שכל אחד ינסה להעביר את המסר להנהלה בכל דרך. העברתי מסר לכמה גורמים, בואו נקווה לבשורות טובות.

כמו שכתבתי למעלה, לא שופט, מבין את התסכול של הארגון, עדיין ביאס אותי.

הבעיה שהפסקת העידוד זה בדיוק מה שהם רוצים.

תחשבו על זה מהראש שלהם הפסקת העידוד שווה פחות בלגן, פחות אבטחה לפחות קנסות.

מבחינתם שנהפוך להיות קהל כמו בכדורסל או אפילו גרוע מזה.

פשוט אסור לנו להגיע לזה וחייבים להילחם בזה בכל דרך אפשרית.

הקהל הרחב עייף מהמלחמות האלה.

מקווה מאוד לעידוד בשוקו ובדרבי. ובכלל כל העונה.

השחקנים על הדשא צריכים אותנו וזה הדבר שצריך להיות בראש המחשבות.

הלוואי והדברים ייפתרו.

הבעיה שהפסקת העידוד זה בדיוק מה שהם רוצים.

תחשבו על זה מהראש שלהם הפסקת העידוד שווה פחות בלגן, פחות אבטחה לפחות קנסות.

מבחינתם שנהפוך להיות קהל כמו בכדורסל או אפילו גרוע מזה.

פשוט אסור לנו להגיע לזה וחייבים להילחם בזה בכל דרך אפשרית.

זה שאתה מתבטא בכזאת נחרצות, לא אומר שזה נכון!

הטעות פה שמציגים את זה כמכבי נגד הארגון

הנהלת מכבי תל אביב יורקת ומצפצפת על האוהדים שלה זאת העונה השלישית ברציפות: אנחנו לא משחקים באיצטדיון הבית שלנו, וזה לא סוד שכמה קשה המעטפת של יום המשחק (דרך הלוך וחזור), והנהלת המועדון עומדת מנגד ולא עושה דבר וחצי דבר. המנויים עדיין מהיקרים בליגה (לא היה הורג אותם לעשות הנחות קצת, בשביל הטעם הטוב), ו/או לסבסד הסעות, ו/או לסגור עסקה עם רכבת ישראל על רכבות בהצגת מנוי או אנאערף.

מבחינת הנהלת מכבי(הרגשה שלי) אנחנו לקוחות עם תחליף, במקום לחבק ולהודות לקהל שמטריח (כן מטריח, ואני לא החמצתי משחק של הקבוצה מאז השחרור) להגיע לאיצטדיון. אזהפעם הם שוב נכנסים בארגון מעל פני השטח, אבל המלחמה אל מול ההנהלה צריכה להיות של הקהל, בין אם זה המורחקים ובין אם זה המחירים, שגולת הכותרת שלה הןא היחס של המועדון לקהל.

ולדעתי עצם זה שמגיעים לאיזןר ה10 מנויים, שלא נדבר על השחיטות במשחקי חוץ (היום 90₪, למה ההנהלה לא מנסה לעזור? זכור לי שפעם איימה על קבוצה באותה מחיר לאוהדיה במשחק חוץ), וכמובן שמכבי היא גם בדוק הקבוצה שמוכרת הכי הרבה מרצנדייז רשמיים. למה אי אפשר לבוא לקראת הקהל בשום דרך?

הטעות פה שמציגים את זה כמכבי נגד הארגון

הנהלת מכבי תל אביב יורקת ומצפצפת על האוהדים שלה זאת העונה השלישית ברציפות: אנחנו לא משחקים באיצטדיון הבית שלנו, וזה לא סוד שכמה קשה המעטפת של יום המשחק (דרך הלוך וחזור), והנהלת המועדון עומדת מנגד ולא עושה דבר וחצי דבר. המנויים עדיין מהיקרים בליגה (לא היה הורג אותם לעשות הנחות קצת, בשביל הטעם הטוב), ו/או לסבסד הסעות, ו/או לסגור עסקה עם רכבת ישראל על רכבות בהצגת מנוי או אנאערף.

מבחינת הנהלת מכבי(הרגשה שלי) אנחנו לקוחות עם תחליף, במקום לחבק ולהודות לקהל שמטריח (כן מטריח, ואני לא החמצתי משחק של הקבוצה מאז השחרור) להגיע לאיצטדיון. אזהפעם הם שוב נכנסים בארגון מעל פני השטח, אבל המלחמה אל מול ההנהלה צריכה להיות של הקהל, בין אם זה המורחקים ובין אם זה המחירים, שגולת הכותרת שלה הןא היחס של המועדון לקהל.

ולדעתי עצם זה שמגיעים לאיזןר ה10 מנויים, שלא נדבר על השחיטות במשחקי חוץ (היום 90₪, למה ההנהלה לא מנסה לעזור? זכור לי שפעם איימה על קבוצה באותה מחיר לאוהדיה במשחק חוץ), וכמובן שמכבי היא גם בדוק הקבוצה שמוכרת הכי הרבה מרצנדייז רשמיים. למה אי אפשר לבוא לקראת הקהל בשום דרך?

אנחנו כאוהדים כנראה נכשלנו בדרך.

זה לא יקרה לעולם לגמלים, קופים והזונות ממול. וזה למה? יש דו שיח בריא וקשר ישיר בין נציגי אוהדים להנהלה.

ההנהלה צריכה להבין דבר אחד - אין עידוד? אין ארגון? שווה לירידה רצינית במספרי הקהל במשחקים משמע ירידה בכספים(הן במכירת כרטיסים והן במכירת מרצ'נדייז). הרבה אוהדים מגיעים למגרש ולא יושבים בבית לראות את המשחק בגלל האווירה. הארגון דואג לאווירה הזאת ויש כאן קשר ישיר להצלחת הקבוצה ולפינוק כספי למועדון מצידנו. זאת תורה שלמה בכל אופן זאת לא השעה לפרט.

אנחנו כאוהדים כנראה נכשלנו בדרך.

זה לא יקרה לעולם לגמלים, קופים והזונות ממול. וזה למה? יש דו שיח בריא וקשר ישיר בין נציגי אוהדים להנהלה.

ההנהלה צריכה להבין דבר אחד - אין עידוד? אין ארגון? שווה לירידה רצינית במספרי הקהל במשחקים משמע ירידה בכספים(הן במכירת כרטיסים והן במכירת מרצ'נדייז). הרבה אוהדים מגיעים למגרש ולא יושבים בבית לראות את המשחק בגלל האווירה. הארגון דואג לאווירה הזאת ויש כאן קשר ישיר להצלחת הקבוצה ולפינוק כספי למועדון מצידנו. זאת תורה שלמה בכל אופן זאת לא השעה לפרט.

ההנהלה הזאת בת זונה ואני מאחל רק רע לכל היושבים בה אבל באורגינל לא מאחל לאף קהל בעולם חצי מהמלחמה שההנהלה בחיפה נלחמת באוהדים שם ואלו דברים שאני יודע מאחד שעובד במועדון