Jump to content

Fifa 19

antonio_margheriti2

Recommended Posts

לא, ברגע שאתה מגיע ל-2000 אתה יכול לפדות אותם בכניסה לוויקנד ליג.

מה זה אומר לפדות אותם?

קיבלתי אפשרות עכשיו לקחת כסף, חבילה או שתי חבילות untradable, לקחתי את שתי החבילות, חרא גדול שחקנים לא משהו בכלל

מה זה אומר לפדות אותם?

קיבלתי אפשרות עכשיו לקחת כסף, חבילה או שתי חבילות untradable, לקחתי את שתי החבילות, חרא גדול שחקנים לא משהו בכלל

פתחתי היום 4 חבילות prime וקיבלתי קקי בתחתון עם קצפת :(

מה זה אומר לפדות אותם?

ברגע שאתה מגיע ל-2000 נקודות של ההעפלה לweekend league, אתה לא מעפיל אוטומטית אלא ניתנת לך האפשרות לפדות את הנקודות בסופ"ש שאתה רוצה.

כלומר זה לא חייב להיות באותו סופ"ש שהשגת את הנקודות.

ועצה, עדיף לקחת את הכסף לדעתי

לקחתי את ה-58k מטבעות כי אמרתי שרוב הסיכויים הערך של מה שיהיה בחבילות נמוך יותר.

ראיתי היום בצהריים שפליפה אנדרסון עולה 17,500 אחרי שכבר לפחות שבוע הוא 30k+, קניתי 8 ממנו

עכשיו אני רואה עלה כבר ל-24.5, אחכה עוד קצת ואמכור.

ברגע שאתה מגיע ל-2000 נקודות של ההעפלה לweekend league, אתה לא מעפיל אוטומטית אלא ניתנת לך האפשרות לפדות את הנקודות בסופ"ש שאתה רוצה.

כלומר זה לא חייב להיות באותו סופ"ש שהשגת את הנקודות.

ועצה, עדיף לקחת את הכסף לדעתי

לקחתי את ה-58k מטבעות כי אמרתי שרוב הסיכויים הערך של מה שיהיה בחבילות נמוך יותר.

ראיתי היום בצהריים שפליפה אנדרסון עולה 17,500 אחרי שכבר לפחות שבוע הוא 30k+, קניתי 8 ממנו

עכשיו אני רואה עלה כבר ל-24.5, אחכה עוד קצת ואמכור.

איך אתה מאתר שחקנים שכנראה יעלה להם המחיר?

איך אתה מאתר שחקנים שכנראה יעלה להם המחיר?

את האמת בפוקס זה קרה היום, בפוט בין עברתי על מחירים של שחקנים מהפרמיירליג ופתאום ראיתי שהוא 17.5 אז לא הייתה מחשבה בכלל בגלל שיצא לי לעקוב אחרי המחירים שלו לא מעט.

אבל יש נפילות קניתי כמה דמבלה של ליון otw בשבת בתקווה שיתן משחק טוב נגד פאריז ובינתיים הערך שלו ירד ב-1000 מאז שקניתי, כרגע שומר במועדון.

השיטה הכי מוצלחת לעשות מטבעות לדעתי היא חבילות ארד.

התחלתי עם זה במוצ"ש ועשיתי קרוב ל-150k מזה.

טריידים משתדל עכשיו לא לעשות אבל באמת שאנדרסון היום היה מתנה מטורפת לדעתי.

השדרוג הכי טוב שלי בפיפא הזה זה שעברתי לשחק 4-3-1-2

היתרון של המהירות ממש לא מורגש וברגע שמשחקים על מסירות קצרות המערך הזה הכי טוב בעיני

את האמת בפוקס זה קרה היום, בפוט בין עברתי על מחירים של שחקנים מהפרמיירליג ופתאום ראיתי שהוא 17.5 אז לא הייתה מחשבה בכלל בגלל שיצא לי לעקוב אחרי המחירים שלו לא מעט.

אבל יש נפילות קניתי כמה דמבלה של ליון otw בשבת בתקווה שיתן משחק טוב נגד פאריז ובינתיים הערך שלו ירד ב-1000 מאז שקניתי, כרגע שומר במועדון.

השיטה הכי מוצלחת לעשות מטבעות לדעתי היא חבילות ארד.

התחלתי עם זה במוצ"ש ועשיתי קרוב ל-150k מזה.

טריידים משתדל עכשיו לא לעשות אבל באמת שאנדרסון היום היה מתנה מטורפת לדעתי.

מה השיטה? איך אפשר להרוויח מזה כל כך הרבה כסף ?

ועוד שאלה, לי היה מצב שהיו לי 2 שחקנים אותו דבר UNTRADE, והמשחק לא נתן לי לצאת מהאזור של הטרנספר עד שאני דופק לאחד מהם SELL NOW, מה עשיתי לא נכון ?

מה השיטה? איך אפשר להרוויח מזה כל כך הרבה כסף ?

ועוד שאלה, לי היה מצב שהיו לי 2 שחקנים אותו דבר UNTRADE, והמשחק לא נתן לי לצאת מהאזור של הטרנספר עד שאני דופק לאחד מהם SELL NOW, מה עשיתי לא נכון ?

בתכלס אם אתה מתעקש כל חבילת ארד תכסה את העלות שלה.

כמעט בכל חבילת ארד יש שחקן של כמה מאות לפחות שמחזיר לך את ההשקעה, יש לפעמים את הסקוואד פיטנס שגם אתה מעיף ב800 ישר ומכסה לך את החבילה ונשארת עם עוד כמה פריטים שלפעמים גם אפשר לעשות עליהם כסף.

בדיוק יצא לי בחבילה שני שחקני ארד רייר שמסתבר שיש להם ביקוש מטורף משום מה. כל אחד מכרתי ב4.5 אלף, הכנסה 9 אלף משני שחקנים וזה בלי להתייחס בכלל לשאר הפריטים בחבילה שהבאתי עליהם עוד אלף (אבל זה באמת מטורף החבילה הכי טובה שלי עד עכשיו).

הדברים שאני מוכר ישר זה חוזים רייר ב150/200, שחקנים שרואה ששווים יותר מ- 200 (למעט מהפרמיירליג ולפעמים משאר 4 הליגות הגדולות), סקוואד פיטנס ב,450/800, פלייר טריינינג רק אם זה מהירות או בעיטה גם ב

150/200, פלייר פיטנס ב150/200, מנג'רים בודק לפעמים יש כאלו שווים 2000-3000 (בדרך כלל רייר מאחת המדינות של הליגות הגדולות) ובכל מקרה גם במקרה הרע שם אותם ב150/200 ושחקנים שיש לי כבר במועדון כמובן מוכר. לשאר השכפולים עושה מכירה מהירה.

את הכל אני עושה במכירה לשעה ומנסה למלא תמיד את הטרנספר ליסט שיהיה מלא ועם תחלופה משהו נמכר משהו נכנס.

וכל השאר מאפסן במועדון לשעת כושר, יש לי כבר סטוק של שחקנים מכל ליגה אפשרית כמעט מוכנים לSBC שלהם.

כל הקוינס שלי מגיעים כבר רק מהאפליקציה כמעט מהחבילות שם בלי להכנס אפילו לסוני.

*עדיף את החבילות ארד פרימיום עם 3 רייר שעולות 750

ולגבי השאלה השנייה שלך אם הבנתי נכון - לא נתן לך לצאת כי אתה לא יכול להעביר אחד מהם לטרנספר ליסט כי הם אנטרייד ואתה לא יכול לשמור את שניהם כי זה אותו שחקן, אז חייבו אותך למכור, זה נשמע לי הכי הגיוני.

התחלתי עם 7500 בערך, קניתי בסביבות ה 10 חבילות וכבר החזרתי את הכסף ויש לי 50+ פרטים למכור, בינתיים זה נראה כאילו פרצת את השיטה אחי

גם כל כמה ימים תעבור על השחקני ארד ששמרת במועדון ולא פעם תראה שעלה לכמה הערך ותשים גם אותם למכירה.

bronze pack method זה טוב למתחילים כי הרווח שם הוא קטן וזה דורש הרבה סבלנות. אני אישית משקיע בשחקני OTW ובשחקני אינפורם שעולים קרוב למחיר ההתחלתי (10-11K).

OTW למי שלא יודע זה קלפים דינמים שמשתדרגים כשהשחקן מקבל אינפורם/TOTW וכו'. לדוגמא, ריצ'רליסון קניתי ב24 אלף לפני המשחק של אברטון ובמהלך המשחק המחיר קפץ ל36 אלף אחרי שהוא כבש. עוד שחקנים טובים הם דמבלה (מאוד זול וכובש בצרורות בליון) וגולובין (זול).

לגביי אינפורם בגדול ברגע שהם יוצאים מהחבילות המחיר שלהם אוטומטית עולה כי הם יותר נדירים. למשל אנדרה סילבה שהוא מליגה טובה ולאום טוב הוא השקעה דיי בטוחה כי המחיר שלו קרוב מאוד למחיר ההתחלתי זאת אומרת שהוא יכול רק לעלות ולא לרדת. עוד השקעות טובות הם אינפורם אוסקר דה מרקוס שהוא יקר יותר אבל הוא כנראה המגן השמאלי הכי טוב בליגה הספרדית אז הוא השקעה בטוחה. דוגמא מTOTW 1 זה טליסקה שהמחיר שלו בהתחלה היה 30 אלף, היום הוא שווה 60 אלף.

גם כל כמה ימים תעבור על השחקני ארד ששמרת במועדון ולא פעם תראה שעלה לכמה הערך ותשים גם אותם למכירה.

אה מי שהמחיר שלו 200 להשאיר במועדון ולחכות שיעלה ? אני פשוט שמתי את כולם למכירה

תגידו לא עושים לך את התקיעה הזאת עם המנואל קוויט?

ב18 זה היה קורה פעם ב ועד עכשיו ב19 כל עונה בדוויזן 1 בסיזנס לפחות פעמיים עושים לי את זה

מתחיל משחק היריב ישר בועט את הכדור החוצה עוצר את המשחק ומציע מנואל קוויט מחכה שהזמן יגמר עוצר שוב את המשחק וזהו אני תקוע ואין לי מה לעשות חוץ מלצאת ולהפסיד טכני

מי יודע איך מתמודדים עם זה?

סעמק אני מרגיש כמו המכורים לצ'אנס עם החבילות והsbc הזה, ותמיד מתאכזב.

מפה לשם, אפשר איזה לינק פוטבין לכמה קבוצות טובות בסביבות ה120k? אם אפשר כמה אלטרנטיבות שאני אקבל כיוון.

כרגע אני עם סוג של הייבריד ברזילאי/ליגה ספרדית,

אבל בכיף אשמח לשנות כיוון לאיטלקית/צרפתית או היברידי טוב

סעמק אני מרגיש כמו המכורים לצ'אנס עם החבילות והsbc הזה, ותמיד מתאכזב.

מפה לשם, אפשר איזה לינק פוטבין לכמה קבוצות טובות בסביבות ה120k? אם אפשר כמה אלטרנטיבות שאני אקבל כיוון.

כרגע אני עם סוג של הייבריד ברזילאי/ליגה ספרדית,

אבל בכיף אשמח לשנות כיוון לאיטלקית/צרפתית או היברידי טוב

מה צ'אנס ? פאקינג הרואין הדבר הזה

אני גם אשמח על כיוון למשהו סביב קבאני, יצא לי אותו ליגת אלופות 90 אנטרייד

הדבר הכי מפגר שיצא לי לעשות עד היום באולטימייט, בזבזתי 100K על 4 חבילות שחקנים זהב, גם אם מוכר את כל מה שקיבלתי לא מגיע ל40K. איזו טעות.

ידוע, ובטח שלא על זהב ועדיין נפלתי

קיוויתי לאייקון בטעות בחבילות האלו, או לאיזה משהו מטורף שיצדיק את המחיר.

מרגיש כאילו אחרי נפילה כואבת בווינר.

לא לא חלילה לא בזבזתי כסף על חבילות. פשוט לעשות את הsbc כדי לקבל את החבילות (או דיילי צ'לנג'ס) זה חתיכת מרדף שווא. מצד שני זה הסיכוי היחיד לקבל בטעות איזה קלף טוב. איך יש בני זונות שמקבלים את רונאלדו אייקון או איזה ניימאר ודברים מטורפים סעמק בא לי גם. או לפחות שיהיה יותר קל להשיג "קבוצת חלומות", כי זה כל הכיף נראה לי.

בכל מקרה, אני מתחיל משו איטלקי עם שצ'סני בשער וכו. ולצערי אין סטאר לבנות סביבו, חושב לקנות את דאגלס סילבה אבל הוא עולה כמעט כמו כל התקציב.

לא לא חלילה לא בזבזתי כסף על חבילות. פשוט לעשות את הsbc כדי לקבל את החבילות (או דיילי צ'לנג'ס) זה חתיכת מרדף שווא. מצד שני זה הסיכוי היחיד לקבל בטעות איזה קלף טוב. איך יש בני זונות שמקבלים את רונאלדו אייקון או איזה ניימאר ודברים מטורפים סעמק בא לי גם. או לפחות שיהיה יותר קל להשיג "קבוצת חלומות", כי זה כל הכיף נראה לי.

בכל מקרה, אני מתחיל משו איטלקי עם שצ'סני בשער וכו. ולצערי אין סטאר לבנות סביבו, חושב לקנות את דאגלס סילבה אבל הוא עולה כמעט כמו כל התקציב.

כל הבני זונות האלה מבזבזים מאות ואלפי דולרים ופותחים אלפי חבילות בשביל שפעם ב.... ייצא להם איזה רונאלדו והם יעלו ליוטיוב כאילו יצא להם בפוקס.