Jump to content

Fifa 19

antonio_margheriti2

Recommended Posts

איזה חבילות? אם זה סקוואד באטלס אז אלא אם כן אתה מסיים טופ 100 החבילות שמקבלים מזה חרא. תשחק דיוויזן רייבלס ותנסה להעפיל לוויקנד ליג, רק משם משיגים פרסים נורמלים.

http://www.interload.co.il/upload/4961406.jpg

ובכן, זו הקבוצה שלי.

על הספסל יש את דלה אלי (ברוטציה עם פאוליניו שקיבלתי בחבילה) זאהה, קרבליו (קשר אחורי, קיבלתי בחבילה), וולקוט, לאפורט ועוד שוער ומגן שמאלי בינוניים - יש גם לינגרד וגונדוגאן בסגל.

הצעות לשיפור? אמור לקבל 40,000 עוד יומיים ולראשונה אספתי 2,000 נקודות אז אני חושב שיש לי אפשרות לשחק בטורניר סופש (אם מישהו יכול לתת לי יותר מידע זה יהיה נחמד).

המגנים + מחרז מבאסים אותי.

החלום זה אריקסן במרכז - אבל עד אז חושב להביא את פרמינו?..

תביא את פירמינו, הוא גם נותן לך כימיה בהתקפה והוא גם הרבה יותר טוב מפאוליניו. לדעתי תחליף גם את מוראטה בלקאזט. לדעתי תחליף גם את דויד לואיז ותשים האנטר על מאחרז, סון וז'סוס.

לגביי הWeekend League - זה טורניר סופ"ש משישי עד ראשון שבו אתה צריך לשחק 30 משחקים כדי להגיע כמה שיותר רחוק בדירוג. אתה מקבל יריבים לפי המיקום והמאזן שלך - אם ניצחת 3 משחקים רצוף אתה תקבל יריב מהאזור שלנו עם מאזן פחות או יותר דומה. תכין מראש שלט חלופי כי אתה הולך לאכול הרבה עצבים. אגב, לא ידעתי את זה אבל כל ניצחון בוויקנד ליג נותן לך 400 נק' בדיוויז'ן רייבלס ככה שאתה מרוויח פה בעצם שני טורנירים.

תביא את פירמינו, הוא גם נותן לך כימיה בהתקפה והוא גם הרבה יותר טוב מפאוליניו. לדעתי תחליף גם את מוראטה בלקאזט. לדעתי תחליף גם את דויד לואיז ותשים האנטר על מאחרז, סון וז'סוס.

לגביי הWeekend League - זה טורניר סופ"ש משישי עד ראשון שבו אתה צריך לשחק 30 משחקים כדי להגיע כמה שיותר רחוק בדירוג. אתה מקבל יריבים לפי המיקום והמאזן שלך - אם ניצחת 3 משחקים רצוף אתה תקבל יריב מהאזור שלנו עם מאזן פחות או יותר דומה. תכין מראש שלט חלופי כי אתה הולך לאכול הרבה עצבים. אגב, לא ידעתי את זה אבל כל ניצחון בוויקנד ליג נותן לך 400 נק' בדיוויז'ן רייבלס ככה שאתה מרוויח פה בעצם שני טורנירים.

תודה!

להחליף את לואיז ב..? ומה לגבי המגנים?

יש הסתייגות מאד גדולה ממוראטה - אבל אני עף איתו. הכובש המוביל שלי.

אשמח להסבר קצר על האנטר/גלדיאטור וכו` - מה זה בעצם נותן?..

ביילי בלם סבבה, אזפיליקואטה גם.

לגביי האנטר - זה נקרא כמיסטרי סטייל, זה משפר נתונים מסויימים בשחקן שאתה שם את זה עליו. האנטר נותן + 8 במהירות ו+ 10 בבעיטה אם אני לא טועה. יש לך בפוטבין אופציה לראות איך כל שחקן יראה עם כל כמיסטרי סטייל. תשתמש בזה.

לגביי המגנים, תחליף מגן ימני. אנטוניו ולנסיה עולה רק 7.4 אלף בסוני.

המאמן שלך.גם לא תורם יותר מדי. יש לך רק ספרדי אחד בקבוצה.

תביא את טוקה פררה המאמן ותשים לו מנג'ר ליגה אנגלית.

סליחה על הבורות, אבל מה תפקידו של המאמן?

האם זה לא רק בקטע מגניב של "יש לי פפ/קלופ"?

ומה זה "לשים לו מנג`ר אנגלית?"..

מאמן נותן לך כימיה. אם יש לך נגיד שחקן עם 9 כימיה אז מאמן עם אותה הליגה או אותו לאום כמו של השחקן ישפר את הכימיה שלו ל-10.

אז אני בעצם קניתי את פררה כי הוא מאמן באנגלית + ברזילאי ויש לי רוב ברזילאי בהרכב?.. הבנתי נכון?

אם אתה מחליף את פאוליניו בפירמינו אז פשוט תביא מאמן כלשהו מהפרמיירליג, זה לא באמת משנה. מאמן יותר משמעותי ברגע שיש לך הרכב מליגות ולאומים שונים.

אם אתה מחליף את פאוליניו בפירמינו אז פשוט תביא מאמן כלשהו מהפרמיירליג, זה לא באמת משנה. מאמן יותר משמעותי ברגע שיש לך הרכב מליגות ולאומים שונים.

כבר קניתי את טוקו פררה ומכרתי את פפ ):

מה....?

הוא מתחיל ב91.. (מה שיש לי)

חשבתי דיברת על קונגדוביה כי יש עליו הייפ גדול לאחרונה

דה ברוינה cam אש, אני עם fekir 87 וקוטיניו 90 בעמדה הזאת

מה....?

הוא מתחיל ב91.. (מה שיש לי)

חשבתי דיברת על קונגדוביה כי יש עליו הייפ גדול לאחרונה

דה ברוינה cam אש, אני עם fekir 87 וקוטיניו 90 בעמדה הזאת

קניתי את פרמינו + ביילי.

שאלה של צעיר - אם לביילי יש 82, וללאויז 83 - למה עדיף להשתמש בביילי? כי עשיתי איתו שני משחקים ואני מרגיש שהוא ממש מזייף. מעדיף את לואיז בפער.

ועוד שאלות:

איך עושים הטעיה בזריקת חוץ/ששוער מוציא כדור עם היד?

עד כמה שווה וכדאי לבזבז זמן על ללמוד איך לבצע תרגילים עם שחקנים? זה לא קריטי במיוחד, נכון?

ועוד שאלות:

עד כמה שווה וכדאי לבזבז זמן על ללמוד איך לבצע תרגילים עם שחקנים? זה לא קריטי במיוחד, נכון?

הטעיה בחוץ:

לחיצה על מסירה ואז על בעיטה

הטעיה של שוער:

בעיטה ואז מסירה

ותרגילים זה טוב כל עוד אתה יודע להשתמש בהם, אחרת זה סתם מתחרבן, התרגילים החשובים באמת הם כל מיני שינויי כיוון (נגיד כשאתה רץ באגף ואז דופק סיבוב על המגן ונכנס פנימה).

קניתי את פרמינו + ביילי.

שאלה של צעיר - אם לביילי יש 82, וללאויז 83 - למה עדיף להשתמש בביילי? כי עשיתי איתו שני משחקים ואני מרגיש שהוא ממש מזייף. מעדיף את לואיז בפער.

ועוד שאלות:

קודם כל לרייטינג ממש כמעט ואין משמעות. תסתכל על הנתונים של שחקן (הגנה מהירות פיזיות) ולא על הרייטינג הכולל. (אגב, יש עוד דרגה של איכות בבדיקה שזה לרדת לרמת הIg stats ששם אתה רואה שטוריירה 82 (פוטמאס) שלי לא נופל מקנטה 89)

ביילי עדיף בהרבה מלואיז. הוא לדעתי ביי פאר הכי טוב בפריימרליג מתחת ל10k. כשיש לך כסף כבר תביא את סאנצז. הוא באמת בלם מדהים לכסף שהוא עולה.

ליאור,

יש ים מדריכים ביוטיוב לתרגילים. בגדול לדעתי כל שחקן צריך לדעת לפחות את הבסייסים. קוקרטה, משיכה של הכדור, הטעייה של בעיטה וכו'. אתה לא צריך את כל התרגילים כי הרבה מהם לא באמת שימושיים או סתם לפוזה. שחקנים מקצועיים בקושי משתמשים בהם ברשת. תעשה הרבה דריבל עם L1 (דריבל איטי כזה), הטעיות גוף, משיכות כדור אחורה וכו'. תלמד לבעוט בfinesse עם timed finishing. לכל מה שרשמתי יש מדריכים ביוטיוב. ותלמד איך לעשות הגנה כמו שצריך (לא לרוץ על השחקן במהירות, לחכות שיבואו אליך, תלמד ללחוץ שחקנים כמו שצריך וכו').

אז אחרי שסיימתי סילבר 1 בוויקנד ליג קיבלתי את פליפה אנדרסון 87 :yahoo: