Jump to content

Fifa 19

antonio_margheriti2

Recommended Posts

אשמח לרעיונות לבניית קבוצה סביב מסי cf או cam, תקציב 300k טיפה גמיש, אם היא לא תהיה ליגה ספרדית זה יהיה חשמל

pcK0lm3.jpg

יצא 350 אלף בערך. אם יהיה לך יותר תביא את מטווידי לCDM ואת בן יידר אינפורם חלוץ. תקנה ביום שני המחירים אמורים לרדת.

דניאל (אגב 616 זה אומר שאתה מהעולם הראשי במארבל יוניברס?)

תוכל לבנות לי קבוצה סביב קבאני 90 (ליגת אלופות), גם בסביבות ה 300 אלף ,עדיפות ל433 עם קשר אחורי אחד אבל איך שנוח לך

דניאל (אגב 616 זה אומר שאתה מהעולם הראשי במארבל יוניברס?)

תוכל לבנות לי קבוצה סביב קבאני 90 (ליגת אלופות), גם בסביבות ה 300 אלף ,עדיפות ל433 עם קשר אחורי אחד אבל איך שנוח לך

kk8FRna.jpg

זה מה שיוצא ב250 אבל אני אגיד לך את האמת קשה נורא לבנות קבוצה נורמלית סביב קבאני בתקציב ובמערך הזה כי הליגה והלאום שלו פחים. אין אף שחקן נורמלי שאפשר לצמד אליו חוץ מניימאר, אמבפה או סוארז.

הם ממשיכים עם המשימות הלא ריווחיות

עשיתי את שתיהן וקיבלתי חרא בפיתה :( וכל שחקן של הקולומביה האלה עולה 10K !!!! אז כדאי לבדוק אם בטעות יש לכם ברונז מהקבוצה פח הזאת

וואלה חושב לחזור לשחק אחריי שבועיים, אם לא אעשה את זה השבוע כבר אוותר על הפוט השנה וחבל.

אתם צריכים לעודד אותי להשקיע את המעט מעט זמן שיש לי בשבוע על 4-5 משחקים כדי להתגלגל. לטובתכם!!

עשיתי את שתיהן וקיבלתי חרא בפיתה :( וכל שחקן של הקולומביה האלה עולה 10K !!!! אז כדאי לבדוק אם בטעות יש לכם ברונז מהקבוצה פח הזאת

משימה שעולה 20 אלף ונותנת חבילה זהב אני אפילו לא מסתכל עליה

זה פשוט לא כדאי

שאתם מקבלים את הפרס השבועי, מה אתם בוחרים?

קשה החרא הזה, בינתיים נפלתי על חבילות נפילה, לפעמים נראה שכדאי לקחת את המטבעות וזהו.

https://www.futhead.com/19/squads/261134/

מה אומרים על ההרכב? איפה אפשר לשפר?

הקישור איטי מדי. תביא את אלן/ מטווידי/ ניינגולן/ מילינקוביץ'-סאביץ' תלוי בתקציב שלך. וראטי גם נמוך וגם איטי.