Jump to content

Fifa 19

antonio_margheriti2

Recommended Posts

יש לי בערך 250 אלף קוינס מה אומרים על רכש של פאביניו,ולנסיה,פירמינו,סאנצ'ס (הבלם),הוגו לוריס ?

חישבתי תמחירים שלהם פחות או יותר והגעתי לסביבות 240 אלף קוינס,השאלה אם השחקנים האלה או לפחות חלקם שווים תהשקעה

יש לי בערך 250 אלף קוינס מה אומרים על רכש של פאביניו,ולנסיה,פירמינו,סאנצ'ס (הבלם),הוגו לוריס ?

חוץ מפירמינו חותם על כולם. איכותיים.

חישבתי תמחירים שלהם פחות או יותר והגעתי לסביבות 240 אלף קוינס,השאלה אם השחקנים האלה או לפחות חלקם שווים תהשקעה

חוץ מפירמינו חותם על כולם. איכותיים.

יאללה ניצא למסע רכש לקראת הטורניר השבועי,תודה

מרגיש כמו משחק של מכוניות מתנגשות, רק באנשים.

פסים הרמות/שליחות כלום לא מדויק, הכל בערך.

העניין שיש נגיד כדור תועה ושחקן שלך שלא בשליטה שלך ליד - הוא מתעלם מהכדור. שחקנים בורחים מכדורים על ימין ועל שמאל הכל בלאגן.

צריך להכניס הרבה יותר אלגנטיות למשחק. הדבר היחיד שמאוד אהבתי זה מנגנון ההקפצה החדש. מוסיף מימד אחר.

לקחתי הימור מטורף על הצ'לנג של מילינקוביץ', קיבלתי את סלאח באחת החבילות של הצ'לנג אז הקבוצה נראית אש

מחכה רק לקצת כסף להביא את אינסינייה ובגדול סיימתי לעכשיו

https://ibb.co/jzwHkA

בשעה טובה ומוצלחת קניתי סוני לחדר - אבל הפיפא בדרך.

אני מנסה להוריד את הדמו, אבל כמובן שכאן הכל הפוך ואני לא מצליח למצוא את זה בחנות הסינית. יש דרך להירשם לחנות הסוני ממקום אחר בעולם, נכון? הכיצד?

בשעה טובה ומוצלחת קניתי סוני לחדר - אבל הפיפא בדרך.

אני מנסה להוריד את הדמו, אבל כמובן שכאן הכל הפוך ואני לא מצליח למצוא את זה בחנות הסינית. יש דרך להירשם לחנות הסוני ממקום אחר בעולם, נכון? הכיצד?

תפתח יוזר עם כתובת אמריקאית, תנסה לבדוק איזו מדינה שם לא לוקחת מיסים על משחקים כדי שתוכל לחסוך עוד כמה דולרים.

קח בחשבון שאתה לא תוכל להשתמש באשראי שלך ותצטרך לקנות גיפט קארדים מאמזון או כל אתר אחר כדי לבצע רכישות בחנות (לא ממש מסובך)

תפתח יוזר עם כתובת אמריקאית, תנסה לבדוק איזו מדינה שם לא לוקחת מיסים על משחקים כדי שתוכל לחסוך עוד כמה דולרים.

קח בחשבון שאתה לא תוכל להשתמש באשראי שלך ותצטרך לקנות גיפט קארדים מאמזון או כל אתר אחר כדי לבצע רכישות בחנות (לא ממש מסובך)

לא, כבר קניתי דיסק מטאובו והוא יגיע מחר.

רק רוצה דמו. איך אני פותח יוזר אמריקאי?

וכמובן - הגימייל חסום כאן..

פשוט פותח יוזר כרגיל עם מייל חדש ובכתובת שלו מכניס כתובת אמריקאית.

https://www.fakeaddressgenerator.com/World/us_address_generator

סעמק. זה בסינית, אני לא מצליח להבין מתי אני אמור להכניס כתובת.

מה הסיכוי שמישהו יכול לפתוח בשמי חשבון עם מייל של וואלה/יאהו ואני אוכל להתחבר אליו? חשבון מהונג קונג. זה יכול לעבוד?

אין לך גוגל טרנסלייט שם בסין?

יש, אבל אני לא מצליח להבין כי יש מעל 50 מקומות בסינית - אבל לא אמריקה ולא הונג קונג..

מסקנות חדשות:

העדכון גרסה אחרון אדיר, פשוט שדרג שוב את חווית המשחק ועכשיו זה לא כמו מכוניות מתנגשות.

הצעות לשיפורים?

1. בונוצ'י אדיר. פשוט שולט ברחבה ובגובה. האם שווה למכור אותו וללכת על מרקיסיו מפסז? (ואז מגן ימני להביא את לאלה הצרפתי).

2. התלבטות בין דאגלס קוסטה לפרישיץ? (יש לי את שניהם).

3. גומז אדיר. שווה עדיין לשדרג למרטנס? או לחסוך לדיבאלה?

z2kqmyjjzbdt.jpg

בשעה טובה הגיע אתמול.

כמה עולה אונליין בארץ? פה זה עולה 101 שקל לשנה, משתלם?

איך לעזאזל מבטלים את הטריינר הדפוק הזה? זה מופיע לי כל משחק מחדש.