Jump to content

לקראת מכבי נתניה בחוץ

דקסטר

Recommended Posts

לא חושב שזה קשור להתאמצות. אם תשאל את שכטר, הוא ירצה לשחק 90 דקות כל משחק עד סוף העונה(אוי ואבוי אם לא). זה יותר- חשיפה לפציעות בגלל עייפות, או עייפות.

לא הבנת את הנקודה שלי (או שיותר נכון להגיד, לא הסברתי אותה נכון)

לא תקפתי את השחקנים שלא מתאמצים קצת, "למה מה קרה, הם עובדים בבוקר במפעל?" כי ברור שכולם בסגל מוכנים ורוצים לעשות את המאמץ לשחק 90 דקות בכל משחק ומשחק.

אלא יותר התכוונתי להגיד, שלשחק 90 דקות פעמיים בשבוע זה מאמץ גופני, שמי שמבחינה רפואית (פציע למשל) או מבחינה מקצועית (אין לו תחליף) והצוות המקצועי מאמין שהוא לא מסוגל לזה (שוב, לא בקטע של מ"כ טירונות שאומר "מי שלא מסוגל שלא יהיה בגולני!!") עדיף שלא ישחק.

אם זה היה מכבי פ"ת בגמר, הייתי אומר למה לשים מאמץ מיותר על השחקנים שלנו? בוא ניתן לכולם מנוחה. אבל בגלל שזה מכבי חיפה, לא יקרה כלום אם נשים טיפה יותר מאמץ עליהם, ולתת רק למי שהצוות המקצועי חושב שהוא כרגע לא מסוגל לסחוב פעמיים 90 דקות לנוח.

לא הבנת את הנקודה שלי (או שיותר נכון להגיד, לא הסברתי אותה נכון)

לא תקפתי את השחקנים שלא מתאמצים קצת, "למה מה קרה, הם עובדים בבוקר במפעל?" כי ברור שכולם בסגל מוכנים ורוצים לעשות את המאמץ לשחק 90 דקות בכל משחק ומשחק.

אלא יותר התכוונתי להגיד, שלשחק 90 דקות פעמיים בשבוע זה מאמץ גופני, שמי שמבחינה רפואית (פציע למשל) או מבחינה מקצועית (אין לו תחליף) והצוות המקצועי מאמין שהוא לא מסוגל לזה (שוב, לא בקטע של מ"כ טירונות שאומר "מי שלא מסוגל שלא יהיה בגולני!!") עדיף שלא ישחק.

אם זה היה מכבי פ"ת בגמר, הייתי אומר למה לשים מאמץ מיותר על השחקנים שלנו? בוא ניתן לכולם מנוחה. אבל בגלל שזה מכבי חיפה, לא יקרה כלום אם נשים טיפה יותר מאמץ עליהם, ולתת רק למי שהצוות המקצועי חושב שהוא כרגע לא מסוגל לסחוב פעמיים 90 דקות לנוח.

מסכים. אבל אז מגיע הדרבי. אולי צריך להתייחס לשלושת המשחקים כמקשה אחת. לא יודע. או פשוט לעבור את הראשון ולראות איפה אנחנו עומדים. ואז את השני ולראות איפה עומדים.

עטר, שוינפלד או יוני יכולים לשחק במקום שכטר באחד משלושת המשחקים הקרובים בשקט.

גם בגביע הטוטו אני שם את שרן ייני חלוץ (צריך להשלים עוד לא שיחק בעמדה הזאת) לפני שאני שם את שויינפלד בהרכב.

נתניה:

ראיקו

רוסטם טיבי ייני דסה

פרץ גולסה מיכה

עטר שכטר אצילי

גמר שוקו:

ראיקו

ריקן ייני פיבן קנדיל

גלזר ברסקי מיכה

אופאדו עטר חוזז(כהן)

לא מבין את אלה שמזלזלים בגביע טוטו.

נכון זה לא גביע מדינה וזה מפעל יחסית מיותר אבל זה גמר גביע וזה נגד מכבי חיפה אז אין סיבה לעשות הרכב שלישי אפשר לעשות מעט שינויים אבל בסופו של דבר צריך לבוא ולנצח.

צריך גם לזכור שחיפה היא לא הפועל.

נתניה:

ראיקו

דוידזאדה, ז׳איר, שרן, דסה

פרץ, גולסה

מיכה

עטר, שכטר, צ׳יקו

קופים:

ראיקו

סבוריט/דוידזאדה, ז׳איר/פיבן, טיבי, קנדיל

גלזר, ברסקי, ריקן

כהן, שוינפלד, אצילי

נתניה:

ראיקו

פרץ, גולסה

מיכה

עטר, שכטר, צ׳יקו

קופים:

ראיקו

גלזר, ברסקי, ריקן

כהן, שוינפלד, אצילי

בול

אפשרי גם להחליף עם ציקו/אצילי

נתניה:

ראיקו

פרץ, גולסה

מיכה

עטר, שכטר, צ׳יקו

קופים:

ראיקו

גלזר, ברסקי, ריקן

כהן, שוינפלד, אצילי

עם שוינפלד חלוץ ומיכה בספסל זה הפסד וודאי.

לא מבין את כל ״יונתן כהן יכול להחליף את X בשקט״. אתם מגזימים בטירוף, במיוחד לאלו שממקמים אותו בתור חלוץ. מתי ראיתם אותו משחק חלוץ לאחרונה בכלל? מה זה מנג׳ר?

סו פאר הוא שיחק פעמיים בכנף בכלל ולא כחלוץ, ושם היה אנמי ובכלל לא משהו בשני המשחקים למעט החופשיות שכולנו יודעים שהוא טוב בהן. אתם מרימים ציפיות בצורה ממש מוגזמת וכשבאמת יגיע הזמן בו הוא יצטרך יציבות ושקט הוא לא יקבל אותם עם כל מה שהולך פה.

הוא צעיר, שחקן בית שלנו והכל אבל בואו נישאר בפרופורציה. יש לו הרבה להוכיח.

לא מבין את כל ״יונתן כהן יכול להחליף את X בשקט״. אתם מגזימים בטירוף, במיוחד לאלו שממקמים אותו בתור חלוץ. מתי ראיתם אותו משחק חלוץ לאחרונה בכלל? מה זה מנג׳ר?

סו פאר הוא שיחק פעמיים בכנף בכלל ולא כחלוץ, ושם היה אנמי ובכלל לא משהו בשני המשחקים למעט החופשיות שכולנו יודעים שהוא טוב בהן. אתם מרימים ציפיות בצורה ממש מוגזמת וכשבאמת יגיע הזמן בו הוא יצטרך יציבות ושקט הוא לא יקבל אותם עם כל מה שהולך פה.

לא שאני מאלו שכותבים שהוא יכול להחליף בשקט אבל אתה יודע... זה לא שראינו אותו פעם ראשונה בשני המשחקים האלו.

דווקא כנף שמאל זה תפקיד שאני לא זוכר שעשה. אמור לשחק מתחת לחלוץ/אגף ימין ואם אני לא טועה שיחק גם מס' פעמים כחלוץ בבני יהודה (ובנוער)

לא שאני מאלו שכותבים שהוא יכול להחליף בשקט אבל אתה יודע... זה לא שראינו אותו פעם ראשונה בשני המשחקים האלו.

דווקא כנף שמאל זה תפקיד שאני לא זוכר שעשה. אמור לשחק מתחת לחלוץ/אגף ימין ואם אני לא טועה שיחק גם מס' פעמים כחלוץ בבני יהודה (ובנוער)

מדובר על הכושר הנוכחי לא? בשני המשחקים האחרונים (כנף) לא עפתי על מה שהוא הציג. אישית, לא התעלפתי. בטח לא ברמה של ״יכול להחליף בשקט״ ועוד בתפקיד שבכלל לא שיחק לאחרונה. דן גלזר כזה. ברסקי יותר קרוב להיות כזה. יונתן כהן עדיין לא.

הגנה-כל עוד טיבי לא שם,מקובל.

קישור הגנתי/אמצע- רוסלן,גלזר,פרץ וגולסה מבחינתי באותה רמה,לא באמת משנה לי מי ישחק.

קישור התקפי ומעלה- לפחות שניים מבין אצילי,עטר,שכטר וצ'יקו.

או בקיצור- רוטציה זה נחמד אבל אין מה לעשות אותה מאסיבית מדי. לנצח את שלושת המשחקים.

יונתן יעשה תנועה, מיכה ימצא אותו(: בכל מקרה, במצבת החלוצים הקיימת, הוא ישחק שם, אם נרצה או לא. אם נפאר, או לא. אם נקטין, או לא.

אבל אם תפאר והוא יאכזב משחק אחד, ימחקו אותו פה, עדיף להקטין ושיפתיע

אבל אם תפאר והוא יאכזב משחק אחד, ימחקו אותו פה, עדיף להקטין ושיפתיע

אני לא מפאר. אני אומר שבסיטואציה הקיימת, הוא יקבל את הדקות, כנראה/אולי גם שם. נצטרך סבלנות ובגרות ולתת לזה רוח גבית. אני בטוח שאם איביץ יחשוב שהוא לא ראוי, זה לא יקרה.

באופן כללי אתה צודק

יש בארץ ופה בפורום בפרט נטייה לעשות מישהו גדול אחרי משחק וחצי וגם לצד השלילי ולמחוק מישהו אחרי רבע שעה.

בעניין יונתן

וואלה אני עוקב אחריו מאז שהיה בנערים ובפעם הראשונה שראיתי אותו זה היה בשבת אחת שבאתי לאסוף את הכרטיסים שלי ולראות את הנוער בקרית שלום ראיתי אותו והוא מיד הזכיר לי את נימני עם התנועות שלו והשקט מול השער.

חושב שכל קיץ מאז שהוא בנוער הזכרתי את השם שלו פה,

יש בו משהו שלא מוצאים יום

יש לו נוכחות ,והוא גולר מלידה.

לדעתי אם יתנו לבחור כמה וכמה הזדמנויות ולא ימהרו להספיד אחרי משחק וחצי אנחנו נרוויח שחקן אדיר לשנים קדימה

הדשא שלנו ירוק מתמיד ,לא צריך להסתכל יותר מידי לדשא של השכנים.

חייבים לנצח את נתניה ורצוי לפתוח חזק. אח"כ צריך לעשות הכל כדי לקחת את גביע הטוטו ב-90 דק'. שחיפה לפחות יבואו רעננים ליום שני [1.10] , חיפה-בש.

באופן כללי אתה צודק

יש בארץ ופה בפורום בפרט נטייה לעשות מישהו גדול אחרי משחק וחצי וגם לצד השלילי ולמחוק מישהו אחרי רבע שעה.

בעניין יונתן

וואלה אני עוקב אחריו מאז שהיה בנערים ובפעם הראשונה שראיתי אותו זה היה בשבת אחת שבאתי לאסוף את הכרטיסים שלי ולראות את הנוער בקרית שלום ראיתי אותו והוא מיד הזכיר לי את נימני עם התנועות שלו והשקט מול השער.

חושב שכל קיץ מאז שהוא בנוער הזכרתי את השם שלו פה,

יש בו משהו שלא מוצאים יום

יש לו נוכחות ,והוא גולר מלידה.

לדעתי אם יתנו לבחור כמה וכמה הזדמנויות ולא ימהרו להספיד אחרי משחק וחצי אנחנו נרוויח שחקן אדיר לשנים קדימה

הדשא שלנו ירוק מתמיד ,לא צריך להסתכל יותר מידי לדשא של השכנים.

הודעה מעולה חן.

מה שאלו שם את גולסה שהתרגז?

מעתיק מה שכתבתי בנושא של התקשורת

שואלים את גולסה במסיבת עיתונאים: "מה עם בעיטות לכיוון השער?"

גולסה עונה ל"עיתונאי": אני צריך לעבוד איתך על זה, רוצה להישאר איתי אחרי האימונים? מה אתה אומר? יכול להיות שאולי אתה לא רואה משחקים של מכבי?

איביץ בטוח יעשה רוטציה והשאלה איזה משחק יותר חשוב - הליגה או חיפה בטוטו? נתניה עונה שעברה היינו חייבים לעלות בהרכב הכי חזק בשביל לנצח, העונה הם לפי דעתי בין הארבע הקבוצות החלשות בליגה יחד עם חדרה (למרות הפתיחה הטובה), רעננה ואשדוד והרכב בינוני שייתן מנוחה לשכטר וגם הייתי מספסל את מיכה ונותן לצ'יקו וכהן לפתוח לצד אצילי ועטר.