Jump to content

טעויות שוערים בליגת העל

itan17

Recommended Posts

על רקע הביקורות על ראיקו, חלקן מוצדקות וחלקן ממש לא, זה המקום להאיר את פניהם של כולם (בייחוד מביעי הדעה) בנוגע לשוערים השונים בליגת העל, ולפרט על הטעויות/הצלות במחזורים השונים.

לא מעט פעמים קראתי כאן שבחים על שוערים שונים, שבפועל כמעט כל משחק שני עושים טעות קריטית.

בקיצור, המקום שנגבש (או לא) יחד דעה על שוערי הליגה, שתמיד מוזכרים כאלטרנטיבות (עדיפות/לא עדיפות) על פני ראיקו ונמדוד את היעלות שלו ביחס לשאר.

אתחיל מהמחזור שחלף.

חיימוב - טעות ענקית 100% שלו.

זובאס - יש לו חלק בשער שספגו, יצא רע על הבלם שלו ופספס את מנדז'ק והכדור, על אף שזו הייתה נגיחה חזקה. חוץ מזה הייתה לו עוד הצלה אחת מרשימה.

*אסף צור הפתיע אותי מאוד הפעם, בדר״כ טועה לא מעט, נגדנו היה פשוט מצוין.

קח דעה.

להוציא את שטקוס (שגם במקרה שלו, רק בקצת), כל השוערים בארץ פלוס מינוס באותה רמה.

טעות לכאן, הצלה לשם.

בכלל, מאז אניימה לא הייתה פה איזה דומיננטיות של שוער.

חיימוב והרוש לדעתי שתי רמות מעל ראייקו.

הם יצטרכו לטעות ממש הרבה\ראייקו ייתן עונה גדולה, כדי שאני אתחיל לחשוב אחרת.

ונאמר אמן.

ונאמר אמן.

בוא נקווה שסוף סוף תהיה לנו הגנה וראיקו לא יצטרך לתת איזו עונה גדולה. בשביל שעונה תיחשב גדולה לשוער זה אומר שיש הגנה ממש לא טובה.

ונאמר אמן.

אני בטוח שלא היית אומר את זה אחרי שהרוש ירד ליגה שנתיים ברצף, גם עם נתניה וגם עם הפועל, כשבעונה בנתניה הוא היה נוראי, ובעונה של הפועל לא יציב, כשגם לפני העונות האלה הוא לא היה יציב, אבל הוא הביא עונה מצוינת בקפריסין, והצליח להחזיר את הקריירה שלו למסלול, ראיקוביץ' הרבה יותר צעיר, אז גם אצלו זה משהו שהוא אפשרי.

ונאמר אמן.

20 רמות :doh:

מה שחיימוב עשה אתמול ראייקו יכול רק לחלום...

אני בטוח שלא היית אומר את זה אחרי שהרוש ירד ליגה שנתיים ברצף, גם עם נתניה וגם עם הפועל, כשבעונה בנתניה הוא היה נוראי, ובעונה של הפועל לא יציב, כשגם לפני העונות האלה הוא לא היה יציב, אבל הוא הביא עונה מצוינת בקפריסין, והצליח להחזיר את הקריירה שלו למסלול, ראיקוביץ' הרבה יותר צעיר, אז גם אצלו זה משהו שהוא אפשרי.

איזה גול של נוער קיבל בדרבי

בוא נקווה שסוף סוף תהיה לנו הגנה וראיקו לא יצטרך לתת איזו עונה גדולה. בשביל שעונה תיחשב גדולה לשוער זה אומר שיש הגנה ממש לא טובה.

שוער יכול לתת עונה גדולה גם עם הגנה טובה, ראה ערך ריאל וברצלונה.

מוזמנים להסתכל על קליפ ביצועים של הרוש בעונת הירידה עם הפועל ולהגיד לי את דעתכם.

הציל אותם המון פעמים ולא ספג כמעט שערים באשמתו.

מבחינתי, שחקן לא אמור לקבל הנחה בגלל שהוא צעיר.

20 רמות :doh:

מה שחיימוב עשה אתמול ראייקו יכול רק לחלום...

איזה גול של נוער קיבל בדרבי

בנוגע לחיימוב, טעה אתמול בגדול, מוזמנים לעקוב אחריו, משחק רגל הכי טוב בארץ, תמיד עם כתובת.

ראייקו לעומתו, כל כדור שבלם מוסר לו אחורה, כשיש קצת לחץ, מעיף פצצה למעלה 90% מהזמן גם לא מכוון.

מוזמנים להסתכל על קליפ ביצועים של הרוש בעונת הירידה עם הפועל ולהגיד לי את דעתכם.

תסתכל על היכולת של הרוש בעונת הירידה של נתניה, הוא היה גרוע, בעונה שלו בהפועל היו לו משחקים טובים, והיו לו שערים באשמתו הישירה, הוא לא היה יציב, כמו ברוב הקריירה שלו..

תסתכל על היכולת של הרוש בעונת הירידה של נתניה, הוא היה גרוע, בעונה שלו בהפועל היו לו משחקים טובים, והיו לו שערים באשמתו הישירה, הוא לא היה יציב, כמו ברוב הקריירה שלו..

אתה מדבר על 3-4 שנים אחורה כאילו זה תורה מסיני, עזוב שהוא שוער טוב בכושר טוב אין שום סיבה שהשוער שלנו יהיה זר כשיש ישראלים פחות או יותר באותה רמה, בטח בעסקאות של 25 מליון שקל.

אתה מדבר על 3-4 שנים אחורה כאילו זה תורה מסיני, עזוב שהוא שוער טוב בכושר טוב אין שום סיבה שהשוער שלנו יהיה זר כשיש ישראלים פחות או יותר באותה רמה, בטח בעסקאות של 25 מליון שקל.

זה משהו אחר, אני לא אמרתי שהרוש שוער גרוע (למרות שהיו לו עונות גרועות), ואם היו מצליחים למכור את ראיקוביץ', מבחינתי הרוש זה מחליף טוב.

שוער יכול לתת עונה גדולה גם עם הגנה טובה, ראה ערך ריאל וברצלונה.

בנוגע לחיימוב, טעה אתמול בגדול, מוזמנים לעקוב אחריו, משחק רגל הכי טוב בארץ, תמיד עם כתובת.

ראייקו לעומתו, כל כדור שבלם מוסר לו אחורה, כשיש קצת לחץ, מעיף פצצה למעלה 90% מהזמן גם לא מכוון.

לא יאמן שיש אנשים שמסתכלים על קליפ ביצועים אחרי מרסלו.

אתם לא מבינים שזה השקר הכי גדול?

לא יאמן שיש אנשים שמסתכלים על קליפ ביצועים אחרי מרסלו.

אתם לא מבינים שזה השקר הכי גדול?

קליפ ביצועיםבמקרה הזה הוא רק כדי לחסוך לך לראות את כל תקצירי ליגת העל.

התכוונתי לקליפ ספציפי מהעונה הזאת ולא לאורך קריירה.

אני תמיד אומר שאם היו קונים לפי קליפים, עטר ויצחקי היו בברצלונה.

ונאמר אמן.

לחיימוב והרוש יש פור של כמעט 10 שנים על ראיקו. יש שוערים שאת הפריצה שלהם עושים מאוחר יחסית.

מת על זה ששולחים אותו לבצע משימות שלא הולכות לקרות

תסתכל על קליפ ביצועים

חפש אותי ביציע אם אתה גבר שורה x כיסא y

תבדוק אם אני מתחת למקרר

אחי אתה חושב שקליפ ביצועים יחזק הטענה שלך? שים לינק ואל תשלח אותי לחפש ״קליפ ביצועים של הרוש בעונת הירידה עם הפועל״ כאילו אני מנהל הארכיב של שבת ביציע

חיימוב עם עוד שער שאם זה ראיקוביץ' שוחטים אותו פה.

דני עמוס האח עם גול עליו בשער של דסה.

+ 100 אחוז טעות במחצית הראשונה שבמזל סרסור נגח החוצה.

+3 שערים על הראש שלו מול צ. אירלנד.

הגול הראשון של חיימוב והשטות בקרן שווים לשטויות שהעיפו בגללן את היווני מב"ש

אבל אני דווקא מעדיף להתעכב על הגול השני- הוא תמיד מנחש וזורק את עצמו לפני הזמן.
פעם בכמה משחקים יש בזכות זה הצלה אבל בד"כ הוא חוטף מזה גולים קלים ומשום מה לא מאשימים אותו עליהם..

בכל מקרה למרות שהנושא הזה טוב (כי גורם לאנשים כאן להבין עד כמה שאר שוערי הליגה פח אשפה), הוא לא מוצא חן בעיניי, כי אנחנו ניזונים רק מתקצירים ולפי מה שהבנתי מכמה חיזבלונים היו לחיימוב עוד כמה שטויות

גם שטקוס לא ממש נקי מהשער שספג מול חדרה לפינה הקרובה, אבל הגול לא עליו.

כדור קשה וחזק פגע בקורה , לא רואה מצב שהוא מציל את זה אלא אם כן הוא היה יוצא אליו .