Jump to content

מלפפון הזהב - היום האחרון להביא בלם\חלוץ ע"ש הנגיחה של זהבי בבאזל

Recommended Posts

סגרנו את כל הסגל חודש לפני תחילת הליגה. ככה צריך.

לא בדיוק. רצינו חלוץ, איביץ אמר שחסר חלוץ ומנסים לסגור, לא הצליחו. לא נורא כי יש סגל חזק גם ככה אבל אי אפשר להגיד ש"סגרנו את הסגל חודש לפני"

השבוע האחרון שוב הפך את זה ליותר תלוי בהם מאשר בנו, אי אפשר להתעלם מהשינויים שעשו ואנחנו לא

לא בטוח. צריך לראות איך יתחבר הפאזל אצלם, לא פשוט להצליח עם גלקטיקוס.

מאכזב.

לא כי אני חושב שהסגל הקיים לא מספיק טוב או שאני לא סומך על הצוות המקצועי פשוט שאני יודע שההחלטה לא להתחזק בחלוץ (כששהר על המדף) תביא לכלכך הרבה בלבולי מוח בלתי נסבלים בהפסד הראשון( או אפילו במשחק הראשון בלי שער זכות)

השבוע האחרון שוב הפך את זה ליותר תלוי בהם מאשר בנו, אי אפשר להתעלם מהשינויים שעשו ואנחנו לא

עם איך שהם נראו בשבת, ברור שזה יותר תלוי בנו מאשר בהם, דיע סבע עם כל הכבוד זה לא זהבי ולא יהפוך אותם מהכישלון שהם נראו מול אשדוד לקבוצת על

אנחנו לעומת זאת קבוצה הרבה יותר מחוברת, עם אחלה מאמן והתקפה מעולה

הכי חשוב שהם לא חיזקו את ההגנה ומלבד אוגו שבירידה אין להם מרכז קישור.

לא יודע אם זה הכי חשוב, אבל זה בהחלט משהו משמעותי כי ההגנה שלהם לא מדהימה והקישור האחורי סביר. (אוגו בדעיכה מתמדת, חושב לאט, מתקשה תחת לחץ, אבל עדיין נשארה לו האקסטרה של הפיזיות).

סבע והאסלביינק שחקנים טובים, אם ייתחברו? לא בטוח, אבל הם הפכו פה את הקערה, כי לפני השינוים האלה היה להם קשה מאוד לזכות פעם רביעית.

הם מבחינתם אבל בהחלט עשו צעד נכון בשורה התחתונה - ניצלו את מגבלות הפייר פליי שלנו ולקחנו שניים מהטובים בליגה.

נקווה שזה רק יצור שם עודף ויעלים לגמרי את ממן לדוגמה, אחד כזה שהייתי שמח לראות אצלנו (לפחות מבחינת סגנון).

ומלבד אוגו שבירידה אין להם מרכז קישור.

זו התקווה הגדולה שלי. הם לא באמת פתרו את בעיית מרכז השדה שלהם בחלון ההעברות הזה.

חוץ מהאוהדים העיוורים שלהם שחושבים שסאבו זה איזה קאסמירו.

ממה שראיתי מהמחצית השנייה שלהם נגד אשדוד הם הביכו לא פעם את ההגנה שלהם עם פריצות מהירות קצת יותר חדות והיה נגמר 2-0.

איך שזה נראה כרגע, הסגל שלהם יותר איכותי, אבל שלנו בסה״כ יותר מאוזן עם היררכיה יותר ברורה, שזה משהו מאוד קריטי.

נקווה שהעונה הדרך והחשיבה לטווח הארוך תנצח ולא הניקוי אורוות שעשו בשבועיים.

אם לא הביאו מחליף לוידאר, לא היה צריך לוותר עליו עכשיו. זה יכל לחכות לינואר.

אתה רציני לוותר על 2.5 מיליון יורו אחרי שהודחנו מאירופה וגם וידאר כבר לא רצה להיות פה.

איך שזה נראה כרגע, הסגל שלהם יותר איכותי, אבל שלנו בסה״כ יותר מאוזן עם היררכיה יותר ברורה, שזה משהו מאוד קריטי.

נקווה שהעונה הדרך והחשיבה לטווח הארוך תנצח ולא הניקוי אורוות שעשו בשבועיים.

לא הבנתי על סמך מה הסגל שלהם יותר איכותי.