Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

זה מה שלי שלחו היום. לא יודע אם אכן זו האמת או לא, אבל זה מה שקיבלתי.

zOSouZf.png

כנראה שזה נכון

בכר אמר אחרי המשחק שהוא יסביר את כל השינויים ביום שני במסיבת עיתונאים

חח מועדון בדיחה. אתם באמת מאמינים לחרא הזה? הם מנסים להצדיק את הקיץ הזוועתי.

מעניין אם במסיבת העיתונאים הארגון שלהם יציגו סרטון איך הכל היה תרגיל.

מה כבר יכלו להדליף? גמלים נשארים גמלים שישכנעו את עצמם שהם נראים טוב,

ככה התחילו את העונה ושיכנעו את עצמם אח''כ הביאו עשרה חדשים, גמלים לא מפותחים.

אם הם הולכים להסביר את עצמם ביום שני זה יהיה אפילו יותר מביך ממה שהיה עד עכשיו

זה לא ייאמן אם הם הולכים להפיל את זה על הדלפות ולשרוף שחקנים שהביאו להם תארים.

מגיע להם רק רע למועדון המבחיל הזה.

כל האירועים האלו במועדון המבחיל הזה גורמים לי להעריך עוד יותר את הסטייל שיש לנו מאז הגעת מיטש ובייחוד בתקופתו של ג׳ורדי.

לצד זאת, ג׳ורדי ידע לנהל משברים בצורה מעוררת השראה.

חח מועדון בדיחה. אתם באמת מאמינים לחרא הזה? הם מנסים להצדיק את הקיץ הזוועתי.

מעניין אם במסיבת העיתונאים הארגון שלהם יציגו סרטון איך הכל היה תרגיל.

דווקא בגלל איך שהם מתייחסים לשחקנים שלהם זה מסתדר. כנראה שאלה שהדליפו ממורמרים.

צחוק צחוק, וואקמה זה מי שגרם להם להראות כל כך בכושר.

כשהם היו מתעייפים, הוא היה מחזיק 2-3 שחקנים על הגב למשך מספר דקות.

האובדן של ווקאמה זה לא רק בשערים ובישולים.

מחזור מושלם.

אל תבטלו כל כך מהר את הסגל שלהם, האסלביינק שחקן ליגה מצוין, בוודאי גם סבע, אבל זה יותר מדי שחקנים באותו אזור (ממן, מליקסון, אוחנה אם יחזור).

אם לא בהגנה (בלם ומגן שמאל), הם היו צריכים להתחזק בקישור האחורי, אוגו ממשיך לדעוך וסאבו פחות איכותי בהגנה.

גם נוצר מצב שם שמרוב האופציות בהתקפה כולם חסרי ביטחון ומפחדים לטעות ולהחטיא, כי יודעים שקצת לא ילך כמו שקרה לממן היום והם בחוץ.

לא במקרה החמיצו כל-כך הרבה היום, גם מזל, אבל עוד נספחים.

אני לא מאמין שהסיפור זה הדלפות, מופרך ומגוחך מידי. צריך לטפל בדברים כאלה, אבל לא באמת החיתוך שחקנים (שזה גם מלא כסף), אלא קנסות וכד'.

אם זה באמת מה שקרה זו התנהלות הזויה אפילו יותר ממה שנראה.

וואקמה הביא להם 3 אליפויות. אם ג'ורדי לא עושה שכונה, מזהה את זה שהוא שחקן כמו חלק נכבד בפורום ומתאבד עליו, אנחנו עם 6 רצוף.

החוכמת בדיעבד הזאת, אין בה כלום. רק אנחנו במשחק? הכל תלוי רק בנו? כל הבאה של שחקן נהדר לליגה ולא למכבי, זה כישלון שלנו? מה זה הדיבור הזה בכלל? לא נבנתה בבש קבוצה טובה סביבו? למה לגמד? מתי לקחת שש ברצף, רק תזכיר לי, שכל כוכבי המדינה היו אצלך? מה זה האמירות האלה, באמת?

החוכמת בדיעבד הזאת, אין בה כלום. רק אנחנו במשחק? הכל תלוי רק בנו? כל הבאה של שחקן נהדר לליגה ולא למכבי, זה כישלון שלנו? מה זה הדיבור הזה בכלל? לא נבנתה בבש קבוצה טובה סביבו? למה לגמד? מתי לקחת שש ברצף, רק תזכיר לי, שכל כוכבי המדינה היו אצלך? מה זה האמירות האלה, באמת?

צודק.

למדו משהו ממכבי סל שם בדרום, קובעים מסיבת עיתונאים ביום שני, יום לפני יום כיפור ויהיה להם כמה ימים של שקט לאחר מסיבת העיתונאים שלהם.

מחזור מושלם.

אל תבטלו כל כך מהר את הסגל שלהם, האסלביינק שחקן ליגה מצוין, בוודאי גם סבע, אבל זה יותר מדי שחקנים באותו אזור (ממן, מליקסון, אוחנה אם יחזור).

אם לא בהגנה (בלם ומגן שמאל), הם היו צריכים להתחזק בקישור האחורי, אוגו ממשיך לדעוך וסאבו פחות איכותי בהגנה.

גם נוצר מצב שם שמרוב האופציות בהתקפה כולם חסרי ביטחון ומפחדים לטעות ולהחטיא, כי יודעים שקצת לא ילך כמו שקרה לממן היום והם בחוץ.

לא במקרה החמיצו כל-כך הרבה היום, גם מזל, אבל עוד נספחים.

מסכים מאוד עם החלק האחרון, כשיש לך 7 שחקני התקפה ברמה גבוה מאוד כל אחד פוחד על המקום שלו וזה מקרין על הבטחון העצמי, מקווה שזה רק הניצנים של החטאות רבות בעתיד אבל זה היה נראה היום כאילו הם משחקים עם משקולות על הרגליים.

זה לא בדיעבד ולא נעליים

כולם ראו את וואקמה וראו כמה שהוא טוב ושצריך להביא אותו

בלעדיו בש לא לוקחת כלום זה נכון וזה נטו זלזול של גורדי כי שוב, וואקמה היה פה שחקן מוכח והיית יכול לקנות אותו בכמה לירות

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.