Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

מרגיש לי במכבי שאין הרבה שחקנים שמסוגלים לעשות פעולה לא צפיויה.

חסר לי מאד שחקן בפרופיל של אוחנה ומוחמד.

מיכה, אצילי, עטר, יוני.

בכל מקרה, השבלונה הקבוצתית היא הקרקע לפעולות הלא צפויות. רוני לוי יצטרך ליצור אחת כזאת.

פותח קל במקום ריקן( אני מחזיק מאד מריקן)

חושב שאתה טועה. אף אחד לא ישחק עם אוחנה, מיכה, גלזר(נניח). זה חמאה. לדעתי בכל אופן. את אוחנה צריך להשוות למיכה או לשחק עם אוחנה באגף.

חושב שאתה טועה. אף אחד לא ישחק עם אוחנה, מיכה, גלזר(נניח). זה חמאה. לדעתי בכל אופן. את אוחנה צריך להשוות למיכה או לשחק עם אוחנה באגף.

לצורך העניין פפ בוטח בסיטי עם:

פרדינניו

סילבה דה בריינה.

שני קשרים התקפים שפפ עשה אותם 50:50.

בהחלט אפשר לפתוח בליגה במשחקים שעושים בונקר עם:

גלזר/פרץ

מיכה אוחנה.

לשחק עם גלזר ופרץ ביחד תוקע אותנו מאד, במיוחד שגם הקשר השלישי ( ריקן) הוא לא יצירתי.

העמדה הכי בעיתית שלנו זה יצירתיות מהקישור. במידה ומיכה לא משחק/ תפס משחק לא טוב, אין כדורגל.

רואה תקציר של ק"ש-נתניה מאתמול

אלמוג כהן בא לבעוט פנדל 5 דקות לסיום התוצאה 2-1 לק"ש, מבקיע. חדרו לרחבה לפני הבעיטה איזה 10 שחקנים של ק"ש ואחד של נתניה. השופט קובע פנדל חוזר.

בא לבעוט פנדל חוזר, הפעם הוא מחמיץ אבל שוב נכנסים בעיקר שחקני ק"ש לרחבה לפני הבעיטה, השופט מאשר. נתניה מפסידים 2-1.

בחיים לא אבין את ההגיון הזה.

לצורך העניין פפ בוטח בסיטי עם:

פרדינניו

סילבה דה בריינה.

שני קשרים התקפים שפפ עשה אותם 50:50.

בהחלט אפשר לפתוח בליגה במשחקים שעושים בונקר עם:

גלזר/פרץ

מיכה אוחנה.

לשחק עם גלזר ופרץ ביחד תוקע אותנו מאד, במיוחד שגם הקשר השלישי ( ריקן) הוא לא יצירתי.

העמדה הכי בעיתית שלנו זה יצירתיות מהקישור. במידה ומיכה לא משחק/ תפס משחק לא טוב, אין כדורגל.

ריקן הוא שחקן טקטי למשימות מסויימות. הוא לא סטארטר בקישור מבחינתי(מיכה חייב להיות שם). אחת הסיבות המשמעותיות לזה שספגת כלום גולים - הקיר באמצע. לא הייתי ממהר לפרק את הקיר כי ההגנה שלנו חשודה. ולא שהיו לנו בעיות קריטיות בהבקעה. איזונים עדינים. כרגע, חשוב לספוג כמה שפחות ולהיות בשליטה על הנעשה. מה שכן, אוחנה יכול לתת גם תרומה מהאגפים(אם כי הכח שלו זה להיות עם הפנים לשער) ובטח לשחק במקום מיכה אם צריך.

וכשיש לך את דה ברויינה, יש לך הרבה יותר גמישות כי הוא מנוע עצום, פיזי ונייד- התקפית והגנתית. זה אחרת לגמרי כשדה ברויינה לוחץ או מיכה/ אוחנה לוחצים(רמז, קצת חסר משמעות).

זוכרים שבש ירדו על אריאל הרוש ואיחלו לו עלק בהצלחה בקבוצה ה6 מתוך 7 השנים האחרונות, אז במקרה בליגה ההולנדית השדר (ברח לי שמו) אמר שזה בדיוק המאזן של שטקוס ב7 השנים האחרונות..

זוכרים שבש ירדו על אריאל הרוש ואיחלו לו עלק בהצלחה בקבוצה ה6 מתוך 7 השנים האחרונות, אז במקרה בליגה ההולנדית השדר (ברח לי שמו) אמר שזה בדיוק המאזן של שטקוס ב7 השנים האחרונות..

שדרים בהולנד שיורדים על באר שבע זה ענק

חחחחחחחח איזה זונת קהל בוזגלו... צבע את השיער באדום.

כזה קוקסינל אמן יגמור את העונה וירדוף אחרי הכסף שלהם.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.