Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

די נו, זאת אלופת קיץ קלאסית, חוגגים בעונת המלפפונים ובגביע הטוטו ובליגה במחזור 5 עם 4 נקודות ומאמן עם כיסא רועד.

לא יכול להיות שלקבוצה יהיה עלי מוחמד, אוחנה ופלומיין בעמדה אחת ובעמדה אחרת איתמר ניצן, אור זהבי וגרצ'קין.

צריך להיות מאמן דביל ברמות קשות כדי לא לקחת סגל כזה למקומות 2-3. אפשר לחשוב איזה הגנות יש בליגה.

הם מפוצצים באיכות כמעט בכל עמדת מפתח.

צריך להיות מאמן דביל ברמות קשות כדי לא לקחת סגל כזה למקומות 2-3. אפשר לחשוב איזה הגנות יש בליגה.

הם מפוצצים באיכות כמעט בכל עמדת מפתח.

אין להם איכות בעמדת השוער, בלם, מגן שמאלי, קשר אחורי, חלוץ

ולדעתי גם המאמן

בכל מקרה יש להם הגרלה קשה

מחזור ראשון בש בטדי, 2-4 מול ק"ש רעננה הפועל חיפה ההגנתיות ומחזור חמישי נגדנו בטדי

כמות הכישרון בבית"ר מטורפת. הם מתעללים ברעננה כשהם משחקים בהליכה.

אוחנה ועלי מוחמד בקישור זה מטורף. לצד שחקנים משלימים כמו קינדה הכשרוני ואייבינדר הנגר אבל המנוסה, יש להם מרכז שדה הרבה יותר איכותי משל ב"ש לצורך העניין.

כשגארסיה ופלומה מחכים מקדימה, וקונט וקוסטנטין הטכניים בעמדות המגנים, זה הופך אותם לעוד יותר קטלניים.

יאבקו חזק עם ב"ש על המקום השני לדעתי.

מוחמד אחלה שחקן, אבל בחיאת. הסגל שתיארת חוץ ממנו זה בדיוק סגל למקום 8. שחקנים שבמשחק בית חשוב, אבל חשוב מאוד, כזה שיש בו יותר מ-3000 אוהדים, שזה אחת לכמה שנים בבית"ר, מסוגלים לתת הצגה רנדומלית.

ובכלל, זאת פאקינג בית"ר. אתם חדשים בארץ? אם הם יתחילו את העונה טוב ויהיו במקום הראשון הם יתחילו לצעוק לרוני לוי שהוא צריך להתפטר.

מאז שנות השמונים ועד היום - כדי לקחת אליפות בית"ר צריכה לא רק בעלים עשיר, אלא גם שחקנים שחותמים אצלה בגלל חובות הימורים, קבוצות שמפסידות לה בכוונה, ושופטים שנותנים לה נקודות מתנה. כשבין לבין ההתאחדות משאירה אותם בליגה ונותנת להם לפתוח את הליגה במחזור 30 בערך במקום להוריד אותם לליגה א'.

זאת פאקינג בית"ר "שכטר תעשה חילוף" ירושלים. זאת שכשגוטמן אימן אותה והיתה במקום שני ראתה מחאות ואוהדים שבוכים שבית"ר בחיים לא היתה במצב כל כך גרוע. זאת שכשהיתה דבוקה למכבי ולב"ש האוהדים שלה שרקו בוז.

רבאק, זאת בית"ר ירושלים.

אין שם מוד של "הצלחה".

אתה מסרב להאמין שהשתנה שם דברים, אני חושב שחוגג ובניון עשו שם מהפכה.

אולי השנה לא יקחו אליפות, אבל בשנים הבאות הם יתחזקו, ככה זה נראה לפחות עכשיו, חינכו את הגזענים, שזה כבר הישג אדיר.

אין להם איכות בעמדת השוער, בלם, מגן שמאלי, קשר אחורי, חלוץ

ולדעתי גם המאמן

בכל מקרה יש להם הגרלה קשה

מחזור ראשון בש בטדי, 2-4 מול ק"ש רעננה הפועל חיפה ההגנתיות ומחזור חמישי נגדנו בטדי

ניצן שוער סביר, הייתי מתאר אותו מעל לממוצע בליגה שזה בסדר.

נוח מאוד להגיד שתיאורטית ההגנה שלהם חלשה אבל אתם מבלבלים את בית"ר של השנים האחרונות עם הגירסה הנוכחית שלהם.

בגירסה הנוכחית, יש להם מספיק איכות כדי להיות דומיננטיים ושהכדור יהיה ברגליים שלהם רוב הזמן, וכמות הפעמים שיאלצו לבחון את ההגנה שלהם תהיה הרבה פחות גדולה.

לא חושב שההתקפות בארץ כל כך איכותיות שזו משימה בלתי אפשרית עבור ההגנה שלהם.

אתה מסרב להאמין שהשתנה שם דברים, אני חושב שחוגג ובניון עשו שם מהפכה.

אולי השנה לא יקחו אליפות, אבל בשנים הבאות הם יתחזקו, ככה זה נראה לפחות עכשיו, חינכו את הגזענים, שזה כבר הישג אדיר.

זאת. בית"ר. ירושלים.

לעשות שם מהפכה ייקח שנים על גבי שנים של התמדה. גם אם חוגג האיש הנכון לעשות את זה, עד שבית"ר תגיע למאה ה-21 יש עוד שנים רבות של הרבה מאוד מאבקים בקהל המטומטם שלהם. כשלא רק הגזענים מטומטמים שם.

כלום לא השתנה, בחיאת. זאת בית"ר.

אני בחיים לא אבין אנשים שפוחדים מהם או מהפועל. אלו שני מועדונים שבהגדרה שלהם כבר לא יכולים להצליח במציאות של המאה ה-21 שבה הם התעקשו להפוך לקריקטורות מוגזמות של מה שכביכול היו פעם.

אני חושש מחיפה. רק מחיפה. הם היחידים שמכבד מספיק כדי לחשוש מהאפשרות שיחזרו. אחריהם? באר-שבע, נתניה, בני יהודה, סכנין, הפועל חיפה, מכבי פתח תקווה, הפועל פתח תקווה, קביליו יפו, הפועל תל-אביב, בית"ר ירושלים. בסדר הזה.

איזה בית"ר תילחם על אליפות אתם רציניים?

אנחנו בקיץ ואין שבוע שהם לא בכותרות והכל מסיבות לא מקצועיות.

כל שנה מחדש יש להם איזה התעסקות במשהו מפגר.

ועאלק חוגג חינך את הקהל שלהם. המטרה של בית"ר היא שהקהל שלה לא יהיה גזעני או להביא הצלחות? זה מועדון כדורגל לא השתלמות לקהל שלא סיים בית ספר.

מעניין באיזה מחזור אנשים כאן יבינו שבית"ר לא באמת מועמדת לצמרת. ב"ש יאנסו אותם בטדי.

גם עם מסי, ניימאר ופוגבה ב"ש יאנסו את בית"ר. זה מסוג הדברים שאף פעם לא משתנים.

שחקן

עלי מוחמד זה השחקן שהכי חסר לנו.

לא מסכים. יותר דחוף לנו חלוץ/בלם.

עלי מוחמד זה גם לא שחקן שיביא גולים או בישולים עם כל הכבוד.

חסר לי שחקנים בקבוצה שמסוגלים לעשות פעולה אישית לא צפויה.

מבחינת כישרון נטו, הרבה זמן לא הייתה פה קבוצה כמו ביתר. במידה והיא פוגעת בבלם זר, היא בהחלט יכןלה להתמודד על אליפות.

לדעתי גם ניצןן אחרי המכירה של ראייקו, הוא השוער הטוב בארץ.

חסר לי שחקנים בקבוצה שמסוגלים לעשות פעולה אישית לא צפויה.

מבחינת כישרון נטו, הרבה זמן לא הייתה פה קבוצה כמו ביתר. במידה והיא פוגעת בבלם זר, היא בהחלט יכןלה להתמודד על אליפות.

לדעתי גם ניצןן אחרי המכירה של ראייקו, הוא השוער הטוב בארץ.

בוא לא נגזים. הקיצוניים שלהם, עלי מוחמד ואוחנה טובים מאוד ועדיין מה שיש לנו בכנפיים - עטר, אצילי, ציקו ובלקמן, באמצע - גלזר ופרץ ובאמצע - מיכה, עדיף על מה שיש להם. זה מבלי לדבר על שאר העמדות שכמעט בכולן יש לנו יתרון מובהק, על אחת כמה וכמה בעומק הסגל.

בוא לא נגזים. הקיצוניים שלהם, עלי מוחמד ואוחנה טובים מאוד ועדיין מה שיש לנו בכנפיים - עטר, אצילי, ציקו ובלקמן, באמצע - גלזר ופרץ ובאמצע - מיכה, עדיף על מה שיש להם. זה מבלי לדבר על שאר העמדות שכמעט בכולן יש לנו יתרון מובהק, על אחת כמה וכמה בעומק הסגל.

עושה רושם שביתר עולה עלינו בזרים (ניתן לויכוח), בישראלים יש לנו יתרון ענק עליהם ועל כל הליגה.

עושה רושם שביתר עולה עלינו בזרים (ניתן לויכוח), בישראלים יש לנו יתרון ענק עליהם ועל כל הליגה.

בזרים יכול להיות שכן, אבל זה לא מה שיכריע את הכף כאן.

בזרים יכול להיות שכן, אבל זה לא מה שיכריע את הכף כאן.

ברור.

אני רק מציין במה הם טובים מאיתנו.

בכללי, אני חושב שאנחנו עולים עליהם בהרבה דברים.

לדעתי הסגל שלהם כרגע ה2 בטיבו בליגה - הרבה יותר טוב משל הקופים והגמלים כרגע.

לא יודע מה הכישרון של ביתר שווה כי עדיין לא ראיתי אותם משחקים ביחד חודשיים שלושה(שמות זה אחלה לחודש אוגוסט). יודע שהכישרון במכבי הוא מוכח.

לא יודע מה הכישרון של ביתר שווה כי עדיין לא ראיתי אותם משחקים ביחד חודשיים שלושה(שמות זה אחלה לחודש אוגוסט). יודע שהכישרון במכבי הוא מוכח.

מרגיש לי במכבי שאין הרבה שחקנים שמסוגלים לעשות פעולה לא צפיויה.

חסר לי מאד שחקן בפרופיל של אוחנה ומוחמד.

מרגיש לי במכבי שאין הרבה שחקנים שמסוגלים לעשות פעולה לא צפיויה.

חסר לי מאד שחקן בפרופיל של אוחנה ומוחמד.

זה בסך הכל שני שחקנים.

ואם אוחנה היה במכבי הוא לא היה פותח בהרכב.

פותח קל במקום ריקן( אני מחזיק מאד מריקן)

אני מדבר איתך על ההרכב הרגיל ללא פצועים.

יש לך קישור של גלזר פרץ ומיכה (גולסה חצי מת אז יהיה מביך לכתוב אותו). אוחנה לא נכנס בהרכב כזה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.