Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

כל פעם שאבי רצון מגיע אני מקבל ריב וכף של הטריבונה זה היה גדול

האמת רצון היה בסדר, הוא גם הקפיד לא לרדת נמוך ואישית בניגוד לקופמן והדגיש לו "לך יש ביקוש. לסחורה שלך (אלימות,צעקות ובריונות) אין ביקוש",

לא ברור למה השעו אותו ולא את קופמן שהתהפך עליו משום מקום.

לפחות שרצון מדבר (גם אם מדבר שטויות) זה על הנושא הלוונטי, שקופמן מדבר זה רק צעקות ו"אתה פח, הוא גזלן, ההוא רמאי" ואין מילה אחת רלוונטית לדיון, זה כבר בלתי נסבל.

אני בד"כ משאיר את זה פתוח ברקע אחרי חדשות הספורט אבל הצעקות של קופמן עושות את זה בלתי אפשרי כבר.

מאמן טוב צריך להוכיח את עצמו בקבוצה גדולה, כל עוד לא עשה את זה הוא לא מאמן טוב, ויש פה הרבה שליקקו להם לפני שהגיעו לקבוצה גדולה.

סילבסטר פורח? לא יותר מבינוני לדעתי. שועה פרח אצלו כי היה כוכב, אם היה מושיב אותו על הספסל (כמו שעושים בקבוצה גדולה) היה מקבל גם ממנו ז׳.

מה עם כל שאר השחקנים האלמונים? וסילבסטר בינוני שנתן להם את הגולים שהם צריכים.

שועה כוכב?למה מה הוא עשה שהוא כוכב? אל תשכח מי העלה אותו לבוגרים. אתה בדיוק כמו התקשורת שאומרת שמכבי לקחה אליפות בכזה פער רק בגלל שהליגה חלשה, ולא בגלל שמכבי טובה.

האמת רצון היה בסדר, הוא גם הקפיד לא לרדת נמוך ואישית בניגוד לקופמן והדגיש לו "לך יש ביקוש. לסחורה שלך (אלימות,צעקות ובריונות) אין ביקוש",

לא ברור למה השעו אותו ולא את קופמן שהתהפך עליו משום מקום.

לפחות שרצון מדבר (גם אם מדבר שטויות) זה על הנושא הלוונטי, שקופמן מדבר זה רק צעקות ו"אתה פח, הוא גזלן, ההוא רמאי" ואין מילה אחת רלוונטית לדיון, זה כבר בלתי נסבל.

אני בד"כ משאיר את זה פתוח ברקע אחרי חדשות הספורט אבל הצעקות של קופמן עושות את זה בלתי אפשרי כבר.

קופמן דוחה. פשוט דוחה. והבעיה היא שבזכות זה הוא הפך לאיש מוכר בארץ שעושה גם כסף מפרסמות.

אבי רצון זה בן זונה שונא מכבי, הרבה יותר מקופמן הבהמה.

לא רוצה לחזור לראות את הפרצוף המכוער שלו בשום תוכנית.

אני זוכר את רצון בשנות ה-90' אומר שמכבי קבוצה שהוא אוהב.

מה עם כל שאר השחקנים האלמונים? וסילבסטר בינוני שנתן להם את הגולים שהם צריכים.

שועה כוכב?למה מה הוא עשה שהוא כוכב? אל תשכח מי העלה אותו לבוגרים. אתה בדיוק כמו התקשורת שאומרת שמכבי לקחה אליפות בכזה פער רק בגלל שהליגה חלשה, ולא בגלל שמכבי טובה.

איפה ראית שאמרתי שמכבי אלופה בגלל שהליגה חלשה? סהכ אמרתי שהוא צריך להוכיח את עצמו בקבוצה גדולה. אחרת הוא ישאר רבש מימר ודומיהם. אז אל תכניס לי מילים למקלדת.

בעונה של פאקו לאבי רצון היה איזה טור שקרא לקבוצות הליגה לפתוח רגלים לב"ש.

שניהם דינוזאורים שמזמן עבר זמנם ומי שצופה בזה בעיה שלו.

מה הם עושים בתל אביב בכלל

שיצאו בחיפה

חיפאים זה כזה. עיר של גייז, אין על חיפה בעולם, תל אביבים מתנשאים, עוברים לתל אביב בהזדמנות הראשונה שלהם ומשחקים אותה פי אלף יותר תל אביבים.

איפה ראית שאמרתי שמכבי אלופה בגלל שהליגה חלשה? סהכ אמרתי שהוא צריך להוכיח את עצמו בקבוצה גדולה. אחרת הוא ישאר רבש מימר ודומיהם. אז אל תכניס לי מילים למקלדת.

איפה הכנסתי לך מילים לפה?שמע אתה חייב ללמוד לקרוא לפני שאתה כותב תגובה.

איפה הכנסתי לך מילים לפה?שמע אתה חייב ללמוד לקרוא לפני שאתה כותב תגובה.

אתה יכול להמשיך להגיב ולהשמיץ יוזר במקום לענות לעניין, איפה אמרתי שמכבי לקחה אליפות בגלל שהליגה חלשה??

מי שמשתין על חנויות ומחנך כך את הילדים שלו צריך לעבור סירוס.

האבא הזה חתיכת אפס שמזלזל בסביבה ובטבע.

מאחל לו שמישהו יחרבן לו בכניסה לבית.

נתניה כאלה לוזרים ברמות.

בבית לא לנצח את בני יהודה בהרכב שני??? לא מגיע להם אירופה אם ככה

שבוע הבא הם והקופים ראש בראש על מי מודחת ראשונה מאירופה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.