Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

בלבול נשאר ובש בלי אירופה זה כמו אליפות

אם ב"ש לא תעשה איזה קיץ יוצא דופן ונראה שלא בנוסף בלבול נשאר בחיפה אז גם בעונה הבאה לא אמורות להיות לנו מתחרות.

או שבאר שבע ממש גרועים, או שחיפה'לה מציגים את הכדורגל הכי טוב בארץ בתקופה הזו.

ב"ש גרדו סגל למשחק הזה, שמועות שבכר הלחים חלקים מאורן ביטון לשחקנים אחרים כדי להעמיד סגל.

חוץ מזה מאז שאיביץ פתח בקריית שלום חוות נסיונות לכדורגלנים, חיפה משחקת את הכדורגל הכי טוב בליגה.

או שבאר שבע ממש גרועים, או שחיפה'לה מציגים את הכדורגל הכי טוב בארץ בתקופה הזו.

מה זה, לפני שני מחזורים עוד רצו להעיף את בלבול. הזיכרון הקצר כנראה קיים גם פה.

נו הוא היה ציני

עריכה: כנראה שלא

גם לפני שני מחזורים חשבתי אותו דבר. בלבול הוא ללא ספק נקודת החולשה שלהם ביחס אלינו. למרות שלהם עדיין יש על מה להילחם ולמרות בלבול, לדעתי חיפה יהיו המתחרים העיקריים שלנו בעונה הבאה (ציטוט של איביץ, לא שלי)

גם לפני שני מחזורים חשבתי אותו דבר. בלבול הוא ללא ספק נקודת החולשה שלהם ביחס אלינו. למרות שלהם עדיין יש על מה להילחם ולמרות בלבול, לדעתי חיפה יהיו המתחרים העיקריים שלנו בעונה הבאה (ציטוט של איביץ, לא שלי)

כל שנה אותו סיפור איתם מתעוררים בגארבג' של הגארבג' ואז מישהו יכתוב שהם המתחרים העיקרייים שלנו ושוב כשיש על מה לשחק חיפה מחברנים במכניים. איביץ' אמר את זה בשביל הפוליטיקלי קורקט.

איביץ׳ יגיד בתקשורת הכל כדי לא ליצור שאננות. לא הייתי מייחס שום חשיבות למה שהוא אומר בראיונות (תראה לי קבוצה שהוא אמר שהוא לא סופר אותה)

כמו שכתבו פה, כל שנה אותו הסיפור- הם מתעוררים בגארבג׳ טיים ופתאום הם משחקים (לפי אנשים) את הכדורגל היפה בארץ. קצת שכחת שלפני יומיים דיברו פה על פיטור בלבול והאם הוא בכלל בלבל.

אגיד משהו על חיפה, לעומת שאר המתחרות, יש שם שלד סביר ועם יכולת להתקדם. זה ה ר ב ה יותר משאר המחתרות.

יש להם את נקודת הפתיחה הכי טובה לעונה הבאה משאר המתחרות שלנו. לדעתי אם בלבול יישאר שם המאמן, אין להם באמת סיכוי.

וגם בב"ש.

ב"ש זה כבר באמת משחק חסר חשיבות או משמעות, אפשר להפסיד 3-0 וזה לא באמת ישנה משהו.

ב"ש זה כבר באמת משחק חסר חשיבות או משמעות, אפשר להפסיד 3-0 וזה לא באמת ישנה משהו.

יכול להיות מצב גדול שניצחון שלנו ידפוק להם את אירופה לעונה הבאה.

יכול להיות מצב גדול שניצחון שלנו ידפוק להם את אירופה לעונה הבאה.

מה זה משנה אם הם יעלו לאירופה או לא?

יש להם את נקודת הפתיחה הכי טובה לעונה הבאה משאר המתחרות שלנו. לדעתי אם בלבול יישאר שם המאמן, אין להם באמת סיכוי.

הוא ישאר והוא לא מאצ' אפ לאיביץ. לדעתי.

הכנסות אפשריות?

גם ככה לא יעברו יותר מסיבוב אם בכלל.

בטח לא יגיעו לבתים שהם צריכים לעבור 4 סיבובים כלא מדורגים.

הסכומים לא קצינים בשלבים הראשוניים ולכן לא נראה לי שזה ישנה משהו ברכש. מצד שני, זה דופק את ההכנה לעונה ואת המצב רוח שאתה מודח מוקדם ככה שאני כבר לא בטוח מה עדיף.

שועה הזה שכונה, משהו דפוק שם בקודקוד.

חוץ מזה שהשליך את החולצה בירידה לחדר ההלבשה והשתולל במסדרון, זיהיתי גם במהלך המשחק (בדקות האחרונות) שהוא אומר לפלקושצ'נקו: "סתום, סתום את הפה" בגלל שביקש ממנו לבעוט בעיטה חופשית

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.