Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

אמאלה

לא יודע אם חוקי לשלשל מהפה ככה ועוד בטלווזיה.

מעניין מה חוזז ענה לו

על המשפט הראשון ענה משהו בסגנון "האמת שלא ידעתי אבל מכבי הבקיעו הרבה שערים העונה אני מתעסק בחיפה" ובלה בלה.

על ה"שאלה" השניה אמר "על אליפות קשה לי להאמין אנחנו רחוקים, יש לנו מטרה להגיע לפלייאוף העליון"

דמיינו את הסיטואציה -

משחק שלנו נגד הפועל חיפה, חוזז פורץ לרחבה, מביט הצדה, רואה את איביץ' דופק לו מבט, מעיף את הכדור לבלומפילד.

שיחשבו שהם קבוצה

לא יודע, מבחינתי זה פשוט יותר - כל משחק של הפועל/חיפה/בית"ר אני רוצה שיפסידו, אלא אם ניצחון שלהן משרת באופן ישיר את מכבי

אין דבר שיותר קשה לי להבין מאוהדי מכבי ת"א שמתבאסים שמכבי חיפה לא מנצחת.

אני מבין אנשים שיש להם טעם אחר ממני, אבל פה הטעם שלנו זהה - שנינו רוצים שמכבי חיפה תפסיד, כי שנינו אוהדים של מכבי ת"א.

כל הקונספט של לקוות שקבוצה יריבה שלי תנצח עכשיו כדי שתסבול בעתיד פשוט לא מסתדר לי בראש. נוגד כל אינסטינקט שיש לי לרצות לראות אותם מפסידים ברגע זה.

חיפה תאמת הכי פחות מעניינת אותי כרגע כי גם ככה הם יהיו בפלייאוף העליון והכל צפוי שמה. ב"ש זה פשוט תענוג לראות אותם כל פעם מחדש העונה, גם אם ינצחו היום, עצם המחשבה שהם אשכרה מתמודדים על מקום בפלייאוף גורם לי לאורגזמה. הכי חשוב לי באופן יחסי זה הפועל שתרד ליגה שוב ולכן אני מסתכל על הקבוצות האחרות שמתחרות איתם על הישרדות וסכנין כל פעם מאכזבים אותי מחדש. שלא תבינו אותי לא נכון, אני לא סובל את בני סכנין אחרי מה שעשו לנו בפלייאוף 2016 והייתי רוצה שירדו, אבל אם זה הם או הפועל התשובה ברורה. אה ובית"ר סתם מ'.

תשמעו שחקני ב"ש נראים סובלים ממש כאילו אין להם כוח לשחק בכלל והם לא רוצים להיות שם, מרגיש לי כמו מילואימניק שבא לנוח ולשתות קפה עם חברים ופתאום הפתיעו עם דרישות ללכת למטווח ולהתאמן והוא עושה הכל לאט, בלי חשק ועם פרצוף סובל.

הם יצטרכו ממש להחליף חצי סגל לפחות ואולי גם את בכר כדי לרענן שם את האווירה, זה הרבה מעבר לבעיה מקצועית.

תשמעו שחקני ב"ש נראים סובלים ממש כאילו אין להם כוח לשחק בכלל והם לא רוצים להיות שם, מרגיש לי כמו מילואימניק שבא לנוח ולשתות קפה עם חברים ופתאום הפתיעו עם דרישות ללכת למטווח ולהתאמן והוא עושה הכל לאט, בלי חשק ועם פרצוף סובל.

הם יצטרכו ממש להחליף חצי סגל לפחות ואולי גם את בכר כדי לרענן שם את האווירה, זה הרבה מעבר לבעיה מקצועית.

בגלל שהם מחליפים שחקנים כמו גרביים הם גרמו לאווירה חרא שיש להם. שחקנים זה בסה"כ בני אדם ולא מכונות ושהם רואים איך ההנהלה פעם אחרי פעם דופקת שחקנים בקבוצה ולפעמים זה גם חברים שלהם זה יוצר אנרגיה שלילית. קשה לשחקנים לתת מאה אחוז שהם רואים ברגע הראשון שלא יילך להם ההנהלה תזיין אותם. תוסיף לזה שובע כללי ואת הכישלון הענק שלהם העונה ותבין למה הם נראים ככה למרות הניצחון היום.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.