Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

אריק בנאדו הוא בדיחה. האוהדים של חיפה שחושבים שאם היו פותחים עם בנאדו הדברים היו נראים אחרת - הם לא פחות הזויים מבנאדו.

בכל אופן, לא צריך ללכת רחוק - אפשר פשוט לשאול את יונתן כהן ודן גלזר לדעתם על אריק בנאדו. ייבש אותם בבני יהודה.

אחלה יח"צ יש לאריק בנאדו, מאמן גדול הוא לא.

בשורה אחת עם ניסן יחזקאל, שלומי דורה, בני בן זקן וכל שאר החסרי מושג שבטעות נכנסו לגלגל המאמנים.

מה שבנאדו עשה בבני יהודה ובהפועל רמת גן, 3000 ליטו וידאגלים לא יעשו.

חוגג לא רק החליף את הסמל של בית"ר לעזה עם יותר שחור מצהוב, הם גם משחקים עכשיו עם תלבושת שחורה עם נגיעות צהובות. במקום האוהדים שלהם הייתי מתעצבן.

לא יכול לסבול את זה שאומרים לי את מי לשנוא, מי יריבה שלנו ומי לא.

הבנו, חיפה והפועל הן היריבות הקלאסיות (כל אחת מסיבותיה שלה). גם בית"ר "יריבה היסטורית". סו פאקינג וואט? ב"ש זכו 3 פעמים ברציפות באליפות. 3 פעמים. כמה פעמים הפועל עשתה את זה? 0. היא גם לא עשתה בק-טו-בק. אז 3? כשבכל 3 הפעמים אנחנו מסיימים במקום השני? כשהם חגגו עלינו עם אליפות בנתניה? אליפויות עם אוקטופמין? מצטער, אבל עונה אחת חלשה ככל שתהיה לא תעלים את השנאה. לא נגד הקבוצה, לא נגד הבעלים, לא נגד השחקנים, לא נגד האוהדים ולא מול התקשורת. פשוט לא. אני אמשיך לשנוא אותם כל הזמן ואחכה שיחזרו ללאומית.

לגבי משפטים על אפיזודה חולפת וכו' - אם עושים עכשיו פאסט-פורוורד לקיץ, אז נחשו מה? הם עדיין יהיו היריבה הכי גדולה לתואר על הנייר.

לגבי משפטים על אפיזודה חולפת וכו' - אם עושים עכשיו פאסט-פורוורד לקיץ, אז נחשו מה? הם עדיין יהיו היריבה הכי גדולה לתואר על הנייר.

חייב לומר שאני ממש לא מאלה שחושבים שהם אפיזודה חולפת כל עוד ברקת שם והם משקיעים הכי הרבה ברכש בליגה.

אבל אם בכר עוזב אותם בקיץ, אני ממש לא בטוח שהם ייחשבו ה-יריבה שלנו. הסגל שלהם ושל חיפה לא רחוק בכלל ואולי כבר באותה רמה. בעיקר אם סבע אכן יעזוב אותם.

הסגל של ב"ש ברובו מבוגר ושבע. אם לא יהיו שם פגיעות מטורפות עם הזרים בעונה הבאה, אני לא מאמין שהם יחזרו לעצמם.

לא יכול לסבול את זה שאומרים לי את מי לשנוא, מי יריבה שלנו ומי לא.

הבנו, חיפה והפועל הן היריבות הקלאסיות (כל אחת מסיבותיה שלה). גם בית"ר "יריבה היסטורית". סו פאקינג וואט? ב"ש זכו 3 פעמים ברציפות באליפות. 3 פעמים. כמה פעמים הפועל עשתה את זה? 0. היא גם לא עשתה בק-טו-בק. אז 3? כשבכל 3 הפעמים אנחנו מסיימים במקום השני? כשהם חגגו עלינו עם אליפות בנתניה? אליפויות עם אוקטופמין? מצטער, אבל עונה אחת חלשה ככל שתהיה לא תעלים את השנאה. לא נגד הקבוצה, לא נגד הבעלים, לא נגד השחקנים, לא נגד האוהדים ולא מול התקשורת. פשוט לא. אני אמשיך לשנוא אותם כל הזמן ואחכה שיחזרו ללאומית.

כל אחד ושנאותיו. אני כנראה כלב זקן מידי בשביל ללמוד טריקים חדשים(: ואני לגמרי מרוצה על מה שהם עוברים עכשיו בגלל שהם היו המתחרים הגדולים. אבל הם לא נכנסו לי מתחת לעור.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.