Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

לא ברור לי על מה השמחה פה.

שונא את חיפה, מבחינתי היא האיום היחיד על הגמוניה (ידעתי שב"ש תחזור להיות עוד קבוצה גנרית תוך פרק זמן לא ארוך), ומטריד אותי המומנטום שבו היא נמצאת.

מבין מה אתה אומר... בתאחלס אין לנו מה לעשות. אם חיפה יחזרו לעצמם או לא.. זה לא בשליטתנו, מה שכן בשליטתנו זה לא לתת להם יותר להניח יד על שחקנים שאנחנו רוצים.. לא אומר שרצינו את שועה אבל אילולא הפייר פליי יכול להיות שהיינו רוצים אותו.. אבל זה לא משנה, כולנו יודעים גם מה הפייר פליי נתן לנו בסופו של דבר.

בשורה התחתונה, אין מה לשמוח על ההפסד של באר שבע היום.. הם גם ככה רחוקים מאיתנו ובדרך לנפילה לבור גדול של חרא כנראה.. מיציתי אותם, אם כבר יש רק מה להתאכזב מכך שחיפה ניצחה. אבל שוב, אין לנו מה לעשות עם זה. אנחנו צריכים לשלוט בעצמנו ולדאוג שנהיה מועדון מס' 1 לא משנה מה. נוער הכי טוב, מאמן וצוות הכי טובים, כיס הכי עמוק ואוהדים הכי טובים וכל השאר יבוא ויישאר לנצח.. אנחנו עוד נעשה לליגה הזאת פ.ס.ז' ואני יחזור על זה עוד מיליון פעם.

יש כבר סדר משחקים לפלייאוף עם תאריכים??

יש את הלוח הרעיוני

אבל לקבוע את השיבוץ זה על פי זהות הקבוצות (עדיין בר-שינוי)

אבל מריח לי שיהיו הרבה משחקים ברצף בנתניה כי:

א.יוצא לנו לארח יותר בסיבוב הזה וגם לסיים בבית

ב. המוליכה פותחת בשני משחקי בית בפלייאוף.

ג. נתניה וחדרה עשויות לארח אותנו בנתניה בנוסף.

ד. אפשרות לעוד משחק או שניים בגביע בנתניה (בנוסף לשמינית נגד עכו, שכבר משוחקת בנתניה).

אני חושב שהשאלות פה לא נכונות. הכל מתחיל ונגמר בתלכיד שהמאמן המעולה יוצר. זאת לא שאלה של ישראלים ובמנותק מזרים. אתם ממהרים להמליך ולקבור.

איך אפשר לשאול את זה אחרי העונה? או אפילו אחרי 2013?

גארסיה היה הזר הכי מוכח וטוב בין אוסף ישראלים מאכזבים/לא הוכיחו את עצמם עדיין.

בטח העונה הזאת -לא צריך לגדל היבריס גדול מידי ורק נשמח ממה שיש.

הרוב פה הרי ציפו לדריסה של בש. בגלל הרכש שלה.

סתום סתום כל נסיעה לנתניה אני מאבד חצי שנה מהחיים שלי רק על העצבים

הייתי מנוי גם 4 שנים כשגרתי במטולה אז אני לא מתרשם..

רק יכול להודות שכואב לי שדופקים את האוהד הקטן

למשל גביע בחמישי ב- 19:00 זו חלמאות לשמה

אם נתניה/חדרה יעלו לפלייאוף ו/או לרבע גמר נגדנו יכול להיווצר רצף מסטיקי של משחקים בנתניה

בתרחיש ממש מסוים (אך לגמרי ריאלי):

14 מתוך 16 המשחקים אחרי הדרבי יתקיימו בנתניה (להוציא דוחא ו- יא')

זו תהיה מסיבת פרידה מאוד מתמשכת מהאצטדיון שם

זה כמו שכל משחק של באר שבע הוא בטרנדר

לחזור מחר לבסיס ולספוג את הזיוני מוח של האוהד חיפה השרוף(לא הולך למשחק אחד-גר לא רחוק מהאיצטדיון) שישן חדר מולך...

כוסעמק

תתלה את הטבלה על הדלת

מבין את השנאה החדשה לבש. אצלי הם לא יכולים לדגדג את מה שאני מרגיש להפועל ולחיפה, אבל מבין. חילוף דורות, תקשורת ושאר ירקות. מקווה שלאט לאט הלהבות ירדו מהמועדון הלא חשוב הזה. אצלנו. האובססיה הזאת חצתה גבולות.

אוהד מכבי צריך לבחור בקפידה את האוייבים האמיתיים שלו. הוא נחשב וגדול מידי מכדי להכתיר לעצמו אוייבים זמניים כחזות הכל.

מה זה אויבים זמניים? האויב של אוהד מכבי הוא מי שמאיים על תואר האליפות והפועל.

באר שבע היו האחרונים כרונולוגית לאיים על תואר האליפות, חיפה לא קשורים לאליפות כבר 8 שנים ולא התחרו עם מכבי על אליפות כבר 15 שנה.

אם נתניה/חדרה יעלו לפלייאוף ו/או לרבע גמר נגדנו יכול להיווצר רצף מסטיקי של משחקים בנתניה

בתרחיש ממש מסוים (אך לגמרי ריאלי):

14 מתוך 16 המשחקים אחרי הדרבי יתקיימו בנתניה (להוציא דוחא ו- יא')

זו תהיה מסיבת פרידה מאוד מתמשכת מהאצטדיון שם

לא מספיק יום ראשון היום, גם ההודעה הזאת?

פוש מספורט 1 - "אם בלבול היה פותח את העונה, היינו נאבקים על תואר האליפות", הם פשוט קריקטורה של עצמם.

ו-one עם ״כמו אליפות״

פוש מספורט 1 - "אם בלבול היה פותח את העונה, היינו נאבקים על תואר האליפות", הם פשוט קריקטורה של עצמם.

:yahoo:

ו-one עם ״כמו אליפות״

התקשורת הצהובה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.