Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

לא רק בקיץ האחרון, הם עשו טעויות גם בעונה שעברה, אמנם זה הספיק לאליפות כי אנחנו לא היינו מספיק יציבים ועם מאמן לא מספיק טוב (עם כל ההערכה הענקית שיש לי לג'ורדי כאיש מקצוע).

הם בנו סגל טוב, והם הבינו שזרים ברמה כמו שהם הביאו יהיה קשה להחליף, אז הם ניסו לשמור על הקיים כמה שרק אפשר, והנפילות עם הזרים שהם הביאו בעונה שעברה כמו קוואנקה ופקהארט או סטו ואנסטיס השנה רק מוכיחים את זה שמחלקת הסקאוטינג שלהם לא כל כך טובה כמו שניסו לעשות ממנה, היה להם גם המון מזל, ובסופו של דבר זה גם משהו שצריך להתאזן.

ממש ככה. גם נקודת הפתיחה שלהם העונה היתה די מצויינת. אנחנו בבעיות פייר פליי, הם בסה"כ צריכים 2-3 חיזוקים נקודתיים והם על הגל.

בפועל הם כבר שנתיים מעמיסים את הסגל באשפה ועושים את כל הטעויות האפשריות. במקום להביא את אחד מבין סבע והסלביינק (שניהם בערך על אותה משבצת) ואת הכסף

הנוסף לשים על עלי מוחמד, הם הביאו שני כוכבים במחיר גדול על אותה עמדה, ואת מרכז השדה העלוב שלהם "חיזקו" בסאבו החלש. דוגמא קטנה להתנהלות החובבנית שלהם.

,

ממש ככה. גם נקודת הפתיחה שלהם העונה היתה די מצויינת. אנחנו בבעיות פייר פליי, הם בסה"כ צריכים 2-3 חיזוקים נקודתיים והם על הגל.

בפועל הם כבר שנתיים מעמיסים את הסגל באשפה ועושים את כל הטעויות האפשריות. במקום להביא את אחד מבין סבע והסלביינק (שניהם בערך על אותה משבצת) ואת הכסף

הנוסף לשים על עלי מוחמד, הם הביאו שני כוכבים במחיר גדול על אותה עמדה, ואת מרכז השדה העלוב שלהם "חיזקו" בסאבו החלש. דוגמא קטנה להתנהלות החובבנית שלהם.

,

והמשיכו עכשיו בהחתמת טאפוקו לשלוש שנים וחצי וטאהא לשנתיים נוספות. לפעמים אני מרגיש ששמנו שתול אצלם, אחרת אני לא יכול להבין איך איש מקצוע כביכול עושה כאלה טעויות.

מבין את השנאה החדשה לבש. אצלי הם לא יכולים לדגדג את מה שאני מרגיש להפועל ולחיפה, אבל מבין. חילוף דורות, תקשורת ושאר ירקות. מקווה שלאט לאט הלהבות ירדו מהמועדון הלא חשוב הזה. אצלנו. האובססיה הזאת חצתה גבולות.

אוהד מכבי צריך לבחור בקפידה את האוייבים האמיתיים שלו. הוא נחשב וגדול מידי מכדי להכתיר לעצמו אוייבים זמניים כחזות הכל.

אם אני אלונה?

מחר אני בטורקיה עם חליפת סקס ושטרות שיוצאים מהאזניים,מתחנן על החיים שלי לנוואקמה שיחזור.

אחחחחחחחח.. איזה רגעי נחת,חלום.

אם אני אלונה?

מחר אני בטורקיה עם חליפת סקס ושטרות שיוצאים מהאזניים,מתחנן על החיים שלי לנוואקמה שיחזור.

אחחחחחחחח.. איזה רגעי נחת,חלום.

גם אם זה קורה והוא חוזר, זה מים מתחת לגשר. זה לא מחזיר לגדולה. הסיוטואציה בבש, במכבי, בליגה, השתנתה. גם הוא מין הסתם לא הפך לטוב יותר. אין בזה דבר.

ווואקמה בשיאו לא מדגדג את זהבי בשיאו. רק בשביל פורפורציות.

מבין את השנאה החדשה לבש. אצלי הם לא יכולים לדגדג את מה שאני מרגיש להפועל ולחיפה, אבל מבין. חילוף דורות, תקשורת ושאר ירקות. מקווה שלאט לאט הלהבות ירדו מהמועדון הלא חשוב הזה. אצלנו. האובססיה הזאת חצתה גבולות.

אוהד מכבי צריך לבחור בקפידה את האוייבים האמיתיים שלו. הוא נחשב וגדול מידי מכדי להכתיר לעצמו אוייבים זמניים כחזות הכל.

זה.

חיפה והפועל הרוויחו את זה שנתייחס אליהם עם יריבויות בנות עשרות שנים. באר שבע מבחינתנו בכלל לא היתה קיימת עד האליפות הראשונה בטרנר, גם כשהם סיימו במקום השני (לפני סך הכל ארבע שנים) לא זכור לי שאנשים פה ירקו לכיוונם. מבין שאצל צעירים הם יהיו שנואים וזה הגיוני, אבל מבחינתי הם צריכים לעבור עוד הרבה שנים בצמרת כדי שאני בכלל אטרח לגבש דעה בנוגע אליהם. גם מועדונים כמו בית"ר או אפילו הפועל ר"ג אני חושב שהגיוני לא לאהוב, אבל ב"ש? באמת?

תשמע, הם במשך 4-5 שנים מעצבנים לנו את החיים, אז נכון שהם לא איזה יריבה מיתולוגית או אולטימטיבית או משהו כזה, אבל אחרי שנים כאלה, היא התפחה להיות הילד המעצבן הזה שאתה רק מת שיכשל...

אף אחד לא שונא אותם יותר מהפועל, אבל אחרי 3 שנים של אליפות למטה אז מותר לשמוח

הבנו עומר שאתה שונא את חיפה והפועל יותר, גם אנחנו אבל הם לא רלוונטים למאבק האליפות

ב"ש לפחות עד מחזור 3 היו רלוונטים

תשמע, הם במשך 4-5 שנים מעצבנים לנו את החיים, אז נכון שהם לא איזה יריבה מיתולוגית או אולטימטיבית או משהו כזה, אבל אחרי שנים כאלה, היא התפחה להיות הילד המעצבן הזה שאתה רק מת שיכשל...

אני מבין את זה ומכבד. רק פורפורציות. יש לי אפס סובלנות לאוהדי חיפה שמחים היום(:

אף אחד לא שונא אותם יותר מהפועל, אבל אחרי 3 שנים של אליפות למטה אז מותר לשמוח

הבנו עומר שאתה שונא את חיפה והפועל יותר, גם אנחנו אבל הם לא רלוונטים למאבק האליפות

ב"ש לפחות עד מחזור 3 היו רלוונטים

לא מתחבר לזה, במיוחד כשב"ש מזמן לא רלוונטיים לכלום, אבל מה אני אגיד. לגיטימי.

פספסת כאן הודעה רלוונטית ומצחיקה של פנחס. אני הולך להצטער בלילה שני על מה שכתבתי עכשיו?

פנחס, תרגע.

אני מבין את זה ומכבד. רק פורפורציות. יש לי אפס סובלנות לאוהדי חיפה שמחים היום(:

בגלל זה רציתי תיקו לא מסוגל לראות אוהדי חיפה ובטח לא הפועל במצב שמחה.

מקווה שהנשיאה הלחוצה תבצע עוד כמה החתמות הזויות בחלון הזה שיקשו שיעמיקו את הסחרור שהם נמצאים בו בעקבות השליםות האקראיות שלהם אחרי כל משבר.

מקווה שהנשיאה הלחוצה תבצע עוד כמה החתמות הזויות בחלון הזה שיקשו שיעמיקו את הסחרור שהם נמצאים בו בעקבות השליםות האקראיות שלהם אחרי כל משבר.

מי צריך החתמות שיש שחקני בית ומושאלים.

היו רלוונטים עד לפני חודשיים, מזמן זה לא נכון

אנחנו פשוט סגרנו את הליגה כבר בספטמבר

בשיא הרצינות שואל, לב"ש נותר עוד את מי לקנות אם סבע הולך? מבין הישראלים כמובן. צ'יבוטה? אינברום?

הסגל הישראלי שלהם כבר על גבול העלוב. הם בדעיכה רצינית. של חיפה כבר לפחות אותה רמה.

לדעתי דודו דהאן יעזור להם עם לגיונר או שניים. אבל הם יקומו וייפלו עונות הבאות על הזרים שהם יביאו. מבחינת ישראלים הביצה בליגה הזו יבשה לגמרי, במיוחד עכשיו לאחר ששועה וסולומון לא רלוונטיים.

אם הם לא יתפסו מקום באירופה זה יהיה סופר משמעותי בשבילם, הם לא יוכלו להחזיק שוב תקציב כזה, כי זה אומר עוד עונה עם מינוס 40 מיליון. תהיה שם מכירת חיסול.

בשיא הרצינות שואל, לב"ש נותר עוד את מי לקנות אם סבע הולך? מבין הישראלים כמובן. צ'יבוטה? אינברום?

הסגל הישראלי שלהם כבר על גבול העלוב. הם בדעיכה רצינית. של חיפה כבר לפחות אותה רמה.

לדעתי דודו דהאן יעזור להם עם לגיונר או שניים. אבל הם יקומו וייפלו עונות הבאות על הזרים שהם יביאו. מבחינת ישראלים הביצה בליגה הזו יבשה לגמרי, במיוחד עכשיו לאחר ששועה וסולומון לא רלוונטיים.

לא אתפלא אם הם יביאו את אלמוג כהן. ליגיונר אחרי השיא, שבע, לא יקבל יפה סיפסולים. רכש אלונאי קלאסי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.