Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

עוד הפעם אנשים פה קצת מתבלבלים. אף אחד לא חוגג ניצחון של חיפה, אבל שמחה לאיד על המפלה של ב"ש אחרי 3 אליפויות רצופות היא לגיטימית לגמרי. חיפה בכלל לא רלוונטים. כמעט כמו כל שנה הם מתעוררים בגארבג' טיים שהשנה הגיע מוקדם מהרגיל. שיסיימו שני גם, עוד יחשבו שיש להם קבוצה טובה ולא יעשו יותר מדי שינויים. בעיקר בעמדת המאמן.

אני לא מתבלבל והופך את בש לחזות הכל. היא לא חזות הכל.

אתם יודעים שבכל מקרה חיפה תחליף חצי הרכב, כמו שעושה בכל קיץ, כן? אין שום יתרון בניצחון שלהם.

כרגע האופנה זה שחקני בית גם אם הם לא לרמה.

ובגלל זה הם פתחו את הארנק והביאו רכש גדול עכשיו? הדבר היחיד שניצחונות יגרמו לו זה שקט. שקט זה לא טוב. כלומר להם זה טוב, אבל מבחינתו שקט בחיפה זה רע. כי בשקט אפשר לעבוד. אנחנו צריכים שהם ימשיכו לתלוש שיערות ושלא יצליחו לחשוב לרגע בהיגיון מרוב פאניקה.

ובגלל זה הם פתחו את הארנק והביאו רכש גדול עכשיו? הדבר היחיד שניצחונות יגרמו לו זה שקט. שקט זה לא טוב. בשקט אפשר לעבוד. אנחנו צריכים שהם ימשיכו לתלוש שיערות ולא יצליחו לחשוב לרגע בהיגיון מרוב פאניקה.

עומר מסתמן שאתה נלחץ ממכבי חיפה ותן לי לספר לך משהו, שיחזרו להיות טובים, שגם ביתר יהיו אימפריה ובש תחזיר את וואקמה, אנחנו מכבי תל אביב, לא משנה מי נגדנו אנחנו צריכים להיות הכי טובים.

ובגלל זה הם פתחו את הארנק והביאו רכש גדול עכשיו? הדבר היחיד שניצחונות יגרמו לו זה שקט. שקט זה לא טוב. כלומר להם זה טוב, אבל מבחינתו שקט בחיפה זה רע. כי בשקט אפשר לעבוד. אנחנו צריכים שהם ימשיכו לתלוש שיערות ושלא יצליחו לחשוב לרגע בהיגיון מרוב פאניקה.

אל תדאג כל ה951 תוכניות ברדיו חיפה לא יתנו להם שקט.

עומר מסתמן שאתה נלחץ ממכבי חיפה ותן לי לספר לך משהו, שיחזרו להיות טובים, שגם ביתר יהיו אימפריה ובש תחזיר את וואקמה, אנחנו מכבי תל אביב, לא משנה מי נגדנו אנחנו צריכים להיות הכי טובים.

בלחץ אני לא, אבל אני גם לא מבין את ההיגיון בלהסביר שטוב לנו משהו שטוב להם.

מדהים איך מכבי מובילה מהלכים פה וכולם מחקים. זה התחיל מהמקצוענות שג'ורדי הכניס שב"ש העתיקו ואז חיפה העתיקו את תפקיד המנג'ר ועכשיו עם שחקני הבית.

אם נתניה/חדרה יעלו לפלייאוף ו/או לרבע גמר נגדנו יכול להיווצר רצף מסטיקי של משחקים בנתניה

בתרחיש ממש מסוים (אך לגמרי ריאלי):

14 מתוך 16 המשחקים אחרי הדרבי יתקיימו בנתניה (להוציא דוחא ו- יא')

זו תהיה מסיבת פרידה מאוד מתמשכת מהאצטדיון שם

אם נתניה/חדרה יעלו לפלייאוף ו/או לרבע גמר נגדנו יכול להיווצר רצף מסטיקי של משחקים בנתניה

בתרחיש ממש מסוים (אך לגמרי ריאלי):

14 מתוך 16 המשחקים אחרי הדרבי יתקיימו בנתניה (להוציא דוחא ו- יא')

זו תהיה מסיבת פרידה מאוד מתמשכת מהאצטדיון שם

תשמע אתה בן אדם ממש רע שכתבת את זה, אתה רואה לכולם סבבה היום למה להרוס?!?

מדהים אותי שאוהדים שלנו ניתחו את הטעויות שב"ש עשו בקיץ יותר טוב מאלונה ובכר.

הכתובת היתה על הקיר.

זה היה שקוף לכל העולם בערך, גם בפורום של ב''ש כתבו אותו דבר בזמן ההחתמות של בן בסט וסטו.

תשמע אתה בן אדם ממש רע שכתבת את זה, אתה רואה לכולם סבבה היום למה להרוס?!?

חח האמת שאני גר 10 דקות משם אז לא ממש חשבתי על זה ככה

תחשוב שזה יהפוך את החזרה לבלומפילד יותר מתוקה.

חח האמת שאני גר 10 דקות משם אז לא ממש חשבתי על זה ככה

תחשוב שזה יהפוך את החזרה לבלומפילד יותר מתוקה.

סתום סתום כל נסיעה לנתניה אני מאבד חצי שנה מהחיים שלי רק על העצבים

פיקנטריה

TAV.jpg

חוץ מאיתנו,

יש רק עוד 3 קבוצות בליגה עם הפרש שערים חיובי, אם לוקחים את שלושתן ביחד ההפרש שלהן הוא 21+,

ההפרש שלנו לבד 34+.

אדיר!

מדהים אותי שאוהדים שלנו ניתחו את הטעויות שב"ש עשו בקיץ יותר טוב מאלונה ובכר.

הכתובת היתה על הקיר.

לא רק בקיץ האחרון, הם עשו טעויות גם בעונה שעברה, אמנם זה הספיק לאליפות כי אנחנו לא היינו מספיק יציבים ועם מאמן לא מספיק טוב (עם כל ההערכה הענקית שיש לי לג'ורדי כאיש מקצוע).

הם בנו סגל טוב, והם הבינו שזרים ברמה כמו שהם הביאו יהיה קשה להחליף, אז הם ניסו לשמור על הקיים כמה שרק אפשר, והנפילות עם הזרים שהם הביאו בעונה שעברה כמו קוואנקה ופקהארט או סטו ואנסטיס השנה רק מוכיחים את זה שמחלקת הסקאוטינג שלהם לא כל כך טובה כמו שניסו לעשות ממנה, היה להם גם המון מזל, ובסופו של דבר זה גם משהו שצריך להתאזן.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.