Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

אגב עם כל הסתלבט אני חושב שיש כבר הרבה מחקרים שהוכיחו שעדיף להתחיל את היום ב10 ולא ב8, זה לא מהלך כזה מוזר...

אולי לא באמת בקיא בתחום

אבל המון פעמים במשך השבוע אתה יכול לראות שחקנים של מכבי בדרך לק"ש עוד לפני 8 בבוקר

אגב עם כל הסתלבט אני חושב שיש כבר הרבה מחקרים שהוכיחו שעדיף להתחיל את היום ב10 ולא ב8, זה לא מהלך כזה מוזר...

אבל אתה מבין שהם מתלוננים על זה שהם צריכים להיות בעבודה בשעה 8:30?

כשמדברים על התנהלות בכפר גלים ומחוצה לו, הרי שיש לא מעט פרמטרים שבלבול שינה. כך למשל, בתקופת ההולנדים הצוות המקצועי הצטווה להגיע לפגישת עבודה יומית כבר בשעה 8:00, בזמן שהשחקנים הגיעו חצי שעה מאוחר יותר, גג עד 8:30. אצל בלבול השעות שונות ונוחות הרבה יותר. מה עוד שאין יותר ישיבות צוות ואימונים מפרכים, אלא רק תרגולים טקטיים בפיפ"א החל מהשעה 9:30, כשהשחקנים עצמם יכולים להגיע עד השעה 10:00. "היום, אימוני הבוקר נקבעו לשעה נוחה ולא צריך לרוץ כל יום כמו מטורף. עכשיו מגיעים עד 10 בבוקר וישר מתחילים לשחק בסוני”, סיפרו בקבוצה. "סוף סוף אנחנו לא נגמרים במהלך השבוע ואפשר לבוא חדים למשחקים" הוסיף שחקנים בקבוצה. עם הורדת העומס בלבול מצפה ששחקנים כמו רמי גרשון וגל אלברמן, שנפגעו מההתנהלות הבעייתית של ההולנדים, יחזרו למגרשים בהקדם.

ספורטאי עם שאיפות צריך לקום כל יום בחמש בבוקר ולהתחיל לתאמן.

זאת העבודה שלו. לגמרי שימשיכו.

לא תמצא כדורגלן אחד בארץ שעושה את זה. גם לא שלנו.

להגיע ב10 זה אומר שאתה יכול להרשות לעצמך ללכת לישון באיזה 1-2, מה שאומר שיש לך אפשרות לצאת לבלות, מה שגורר אורח חיים לא ספורטיבי.

שימשיכו.

הזכיר לי את ההבדל המוכר שעשה עמנואל רוזן בסדרה "בעקבות הגביע האבוד - סיפורו של הכדורגל הישראלי" בין טל בן חיים שהיה בבולטון לדוד רביבו ששיחק באשדוד. סדר יום של שחקן בקבוצת כדורגל ישראלית מול שחקן בליגה האנגלית. מדהים. יש אפילו את אימון הכושר של מכבי. מביאים מאמנת כושר שתראה מהצד איך האימונים נראים. לא יאומן איזה שינוי עברנו מאז

איזה כיף שהמשחק ב"ש נגד חיפה לא קשור אלינו מבחינת טבלה ואין שום אינטרס מקצועי רק שנאה לאחת הקבוצות. אני אישית רוצה שחיפה תנצח ותמשוך את הבלוף שלהם לפחות עד הקיץ ובכלל רדיו חיפה מצחיק גם שהם מנצחים ועפים יותר מידי על עצמם או הפסדים שקוראים להתאבדות המונית. ב"ש אני אוהב לראות סובלת ואת בכר מתראיין אחרי הפסדים, שלוש שנים לא יכולתי לראות אותו ועכשיו אני כל כך נהנה לראות אותו כולו אדום בפנים ומתפתל.

קשה לי להאמין שזה באמת הבסיס להחלטה של בלבול, ולא סתם עניין של נוחות שלו, אבל ראוי להעיר שלעצמה, שינה טובה היא פרמטר לא פחות חשוב מאימון טוב. שחקן שקם בבוקר ב-5 בשביל לעבוד על עצמו, עושה לעצמו יותר נזק מתועלת אלא אם נרדם בשעה 2100 בלילה, מה שלא ממש קורה בחיים מודרנים. עדיף שיצא ויבלה עד 1 בלילה (אם יש לו כח), ויקום ב-9 בבוקר.

שגרת יום שכוללת השכמה מאוחרת והגעה מאוחרת לעבודה (אימון) בהחלט יכולה להיות מצויינת, ועדיפה (באופן עצום, אגב) על השכמה מוקדמת יותר עם פחות שעות שינה.

הזכיר לי את ההבדל המוכר שעשה עמנואל רוזן בסדרה "בעקבות הגביע האבוד - סיפורו של הכדורגל הישראלי" בין טל בן חיים שהיה בבולטון לדוד רביבו ששיחק באשדוד. סדר יום של שחקן בקבוצת כדורגל ישראלית מול שחקן בליגה האנגלית. מדהים. יש אפילו את אימון הכושר של מכבי. מביאים מאמנת כושר שתראה מהצד איך האימונים נראים. לא יאומן איזה שינוי עברנו מאז

חחח וואי בול מה שנזכרתי בו גם כשקראתי את הקטע הזה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.