Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

הדבר הכי מצחיק שיכול לקרות זה ששועה יקרע את הרצועה בשבת. אם זה קורה אני מלחים את האוזן שלי לרדיו חיפה.

שמע הנושא הזה הוא כל יכול אבל קשה לי להאמין שהוא יקרע רצועה בזמן שהוא מטייל עם הכלב בשבת בצהריים. הוא לא בסגל.

באר שבע עם סגל חסר יותר מהשרירים של שיר צדק אחרי שהפסיק עם הנרקוטיקה. מהמר על הפסד שני בטוטו טרנדר.

כשכולם אומרים שחיפה תנצח קורה ההיפך בסוף, לא שכזה אכפת לי מה יגמר שם. משחק לפופקורן.

משחק גדול של קבוצות גדולות.

ראיתי פוסט של אוהד חיפה שהתלונן על זה שהדרבי משחק מרכזי ולא הם. מדהים עד כמה אין להם מושג מה זה דרבי אמיתי.

תיקו עם הרוגים זה מתבקש.

ניצחון של ב"ש- עלייתן של העוצמות מצד אחד ותענוג ברדיו חיפה מהצד השני.

ניצחון של חיפה- אוננות בלתי נסבלת בחיפה ומצד שני המשך התרסקות של ב"ש.

אני אלך על האמצע.

ראיתי פוסט של אוהד חיפה שהתלונן על זה שהדרבי משחק מרכזי ולא הם. מדהים עד כמה אין להם מושג מה זה דרבי אמיתי.

גם בעונה שאנחנו והפועל דשדנו ופלרטטנו עם הקו האדום הדרבי היה משחק מרכזי.

אין להם מושג.

כשמדברים על התנהלות בכפר גלים ומחוצה לו, הרי שיש לא מעט פרמטרים שבלבול שינה. כך למשל, בתקופת ההולנדים הצוות המקצועי הצטווה להגיע לפגישת עבודה יומית כבר בשעה 8:00, בזמן שהשחקנים הגיעו חצי שעה מאוחר יותר, גג עד 8:30. אצל בלבול השעות שונות ונוחות הרבה יותר. מה עוד שאין ישיבות צוות, אלא שיחות עבודה קצרות וענייניות שמתחילות בשעה 9:30, כשהשחקנים עצמם יכולים להגיע עד שעה 10:00. "היום, אימוני הבוקר נקבעו לשעה נוחה ולא צריך לקום בבוקר כמו מטורף מהמיטה כדי להיות כל כך מוקדם בכפר גלים. עכשיו מגיעים ב-10 בבוקר ומכאן מתחיל היום”, סיפרו בקבוצה.

שימשיכו.

אפילו בצפון קוריאה התקשורת המקומית לא מלקקת לעריץ שלהם כמו שבן דור מלקק לשחר.

אם הם מנצחים בטרנר בן דור עושה קעקוע של שחר על הלשון שלו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.