Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

לא אמרתי שאני מחבב אותם, אמרתי שאני מחבב את המאמן שלהם ושחיבבתי כמה שחקנים משם. מבחינתי זה שמישהו מנצח אותי זה לא סיבה לשנוא אותו, למרות שלגיטימי שבשביל אחרים כן. בכל מקרה, היה, נגמר, הלאה. עד להודעה חדשה הם לא רלוונטיים. אני חושב שאנשים פה נותנים להם יותר מדי כבוד עם הרצון לראות אותם מתרסקים, בטח אחרי שכבר קיבלו מאיתנו 3.

אתם משחקים אותה יותר מידי בוגרים ומגניבים, עד להודעה חדשה ב"ש היא היריבה העיקרית וכנראה תשאר ככה גם עונה הבאה

בטווח הארוך היריבה היא תמיד חיפה. היסטורית, כוח של מועדון, קהל, כסף. בכל פרמטר אפשרי הם היריבים ותמיד יהיו כאלה. עניין של זמן עד שהם יחזרו לקדמת הבמה.

https://www.one.co.il/Article/18-19/1,1,4,56979/327665.html?ref=hp

קראתם את הכתבה על שחר? על איזה גיבור חיפאי יצא פה?

"המו"מ כאמור התנהל כמו מבצע צבאי. מעט במועדון הירוק ידעו על הנושא"

אי אפשר להגיד שיש שנאה לב"ש. הם לא מספיק זמן בסצנה כדי שתהיה ממש שנאה נגדם. אבל שמחה לאיד? ועוד איך יש.

אנשים מבלבלים שמחה לאיד עם שנאה.

אפילו לצחוק על אוהדים שלהם מרגיש לי כמו לצחוק על ילד מפגר.

בטווח הארוך היריבה היא תמיד חיפה. היסטורית, כוח של מועדון, קהל, כסף. בכל פרמטר אפשרי הם היריבים ותמיד יהיו כאלה. עניין של זמן עד שהם יחזרו לקדמת הבמה.

שיחזרו לקדמת הבמה נדבר, אני בנתיים שומע את זה עשור

אל תשכח שגם אנחנו היינו בברוך הזה. הליגה פה חלשה מדי כדי שהם יהיו קבורים לנצח במצב הזה. לא צריך יותר מפגיעה במאמן וקצת יציבות כדי לחזור לעניינים. לא הייתי מזלזל בהם. זו אחת הסיבות שכל ניצחון עליהם זה תענוג בשבילי, אני יודע שהם לא יהיו ככה לנצח.

אני כבר שכחתי. לקחו אליפויות, כל הכבוד להם, זה לא גורם לי לשנוא אותם. האמת שגם בשנים הקודמות אף פעם לא שנאתי אותם, את צדק ובכר ששנאו פה אני תמיד חיבבתי, היחידים שלא סבלתי שם זה ברדה ומליקסון בגלל ההתחזויות. שיהיה להם בהצלחה נגד חיפה, מאחל להם לדרוס.

גם אצלי זה קצת ככה.

אל תשכח שגם אנחנו היינו בברוך הזה. הליגה פה חלשה מדי כדי שהם יהיו קבורים לנצח במצב הזה. לא צריך יותר מפגיעה במאמן וקצת יציבות כדי לחזור לעניינים. לא הייתי מזלזל בהם. זו אחת הסיבות שכל ניצחון עליהם זה תענוג בשבילי, אני יודע שהם לא יהיו ככה לנצח.

עד שיוכח אחרת אני מזלזל בהם. כל שנה אותו סיפור מחדש התחלפו שם שחקנים, מאמנים, אצטדיון והכל נשאר אותו דבר.

עד שיוכח אחרת אני מזלזל בהם. כל שנה אותו סיפור מחדש התחלפו שם שחקנים, מאמנים, אצטדיון והכל נשאר אותו דבר.

זה די מזכיר את איך שהם דיברו עלינו עד 2013.

אנשים מבלבלים שמחה לאיד עם שנאה.

אפילו לצחוק על אוהדים שלהם מרגיש לי כמו לצחוק על ילד מפגר.

זה בידיוק התחושה של ילדים מפגרים, וכרגע הם מעניינם כמו פ"ת ובני יהודה.

מעניין אם האולטרס ביטוח לאומי האלו קולטים שהם צריכם לשחרר מכל השנאת גרמניה/עמלק

כדי לסיים מקום 2, ולשמור על מעמד של מועדון צמרת שאלונה בנתה, הם יצטרכו לעודד אותנו הרבה בפליאוף העליון מול חיפה, בני יהודה, ועוד מי שתזדנב למאבק על אליפות היתר

גם מצחיק מה המאבק הזה יעשה להצמדת בולבולים ואחוות אנטי "תל אביב" שלהם עם חיפה

זה די מזכיר את איך שהם דיברו עלינו עד 2013.

אם כל שנה מישהו יגיד שחיפה חוזרת ואחרי עשר שנים היא פתאום תאבק על האליפות זה לא יעשה אותו צודק אלא יעשה אותו תוכי.

אם כל שנה מישהו יגיד שחיפה חוזרת ואחרי עשר שנים היא פתאום תאבק על האליפות זה לא יעשה אותו צודק אלא יעשה אותו תוכי.

בדיוק, בנתיים אני שומע את כל שנה

תהנו כל עוד הם השרמוטות שלנו, אנחנו מכבי

https://www.one.co.il/Article/18-19/1,1,4,56979/327665.html?ref=hp

קראתם את הכתבה על שחר? על איזה גיבור חיפאי יצא פה?

"המו"מ כאמור התנהל כמו מבצע צבאי. מעט במועדון הירוק ידעו על הנושא"

זה עצום, החל מהכותרת.

מקווה לתיקו 0 כשוסילי פורץ למגרש ומחכה לתת מכות לכוכב הקבוצה השניה קבהה.

מקבלים 3 משחקי רדיוס בלי קהל ו 0-0 בלי נקודות ,יורדים לפלייאוף התחתון ונאבקים נגד הירידה נגד הפועל.

סה"כ מחשבה צנועה שלי.

מקווה לתיקו 0 כשוסילי פורץ למגרש ומחכה לתת מכות לכוכב הקבוצה השניה קבהה.

מקבלים 3 משחקי רדיוס בלי קהל ו 0-0 בלי נקודות ,יורדים לפלייאוף התחתון ונאבקים נגד הירידה נגד הפועל.

סה"כ מחשבה צנועה שלי.

לא הבנתי, אם אוהד פורץ למגרש באמצע משחק ותוקף שחקן (איזה מחשבות הזויות ולא מעשיות יש לך), למה שיענישו את הקבוצה היריבה? לא נשמע לי סביר, מצטער.

לא מאחל לשחקן צעיר להפצע ברמה הזאת.

מדובר בילד טוב, ולא באיזה רייכרט/אוגו וכד`

פשוט שיהיה כישלון טוטאלי, יעבור לאיזו קבוצה בלגית גנרית, ויגיע אחרי עונה למכבי ויפרח.

הדבר הכי מצחיק שיכול לקרות זה ששועה יקרע את הרצועה בשבת. אם זה קורה אני מלחים את האוזן שלי לרדיו חיפה.

יכריזו על יום אבל לאומי בחיפה.

התאבדות המונית בחוף דדו

נשאר שם מישהו שלא התאבד אחרי המשחק נגדנו? חחחח כל השבוע זה היה נשמע כאילו הם עשו הלוויה לקבוצה. עכשיו יעקוב שחר נשיא הרפובליקה החיפאית ושמש העמים חזר לעצמו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.