Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

זה מה שטוב במשחקים האלה, שהכל הולך.

נצחון של באר שבע - תמיד כיף שחיפה מפסידה

נצחון של חיפה - הפסד שמוריד עוד יותר את באר שבע לתהומות, גם מצוין

תיקו - אולי האופציה הפחות כיפית כי מעדיף שאחת מהן תסבול אבל גם טוב - איבוד נקודות של שתיהן

וכל זה שאנחנו בפער כזה.

כמו ששלחו פה, עצם המשחק עצמו זה נטו פופקורן בסיטואציה הזאת.

זה מה שטוב במשחקים האלה, שהכל הולך.

נצחון של באר שבע - תמיד כיף שחיפה מפסידה

נצחון של חיפה - הפסד שמוריד עוד יותר את באר שבע לתהומות, גם מצוין

תיקו - אולי האופציה הפחות כיפית כי מעדיף שאחת מהן תסבול אבל גם טוב - איבוד נקודות של שתיהן

וכל זה שאנחנו בפער כזה.

כמו ששלחו פה, עצם המשחק עצמו זה נטו פופקורן בסיטואציה הזאת.

תיקו יהיה מצויין לשתי הקבוצות

חיפה יהיו עם רצף מדהים/הזוי/ביזארי מבחינתם של משחקים ברצף בלי הפסד

ובבאר שבע יחגגו את עצירת כדור השלג והעוצמות

עם ב"ש בפלייאוף העליון נסתדר, מכבי חיפה מעיקים, לא רוצה אותם שם

שחיפה בפלייאוף עליון יש לנו איתם 3/4 כמעט בכל עונה. מאמין שהשנה אפשר לעשות עליהם סוויפ מרגש עם שירת עשר פעמים 3.

הפועל חיפה הגישה תביעה על סך מיליון שקלים נגד ניר קלינגר ובית"ר ירושלים בגין הפרת הסכם על ידי המאמן, "נזקים מקצועיים וכלכליים שנגרמו למועדון". התביעה הוגשה למוסד לבוררות של ההתאחדות לכדורגל

ניר סביליה אמר עכשיו בשידור "מרקו בולבול".

יש מתחרה ראוי ל"קארים בן זונה" של בוני.

מומלץ לשמוע הכל אבל בקשר למה שציינת -

4:19

https://103fm.maariv.co.il/programs/media.aspx?ZrqvnVq=HHMHHK&c41t4nzVQ=EG

תיקו יהיה מצויין לשתי הקבוצות

חיפה יהיו עם רצף מדהים/הזוי/ביזארי מבחינתם של משחקים ברצף בלי הפסד

ובבאר שבע יחגגו את עצירת כדור השלג והעוצמות

לא חושב שב''ש תרצה תיקו, חיפה תחגוג על תיקו

תחשבו מה יילך בחיפה אם הם בטעות ינצחו בטרנר.

אני באמת חושב שיתחיל קמפיין רציני שם על זה שהם לא נופלים מאיתנו, ושלא חסר הרבה שהם גם היו רצים איתנו לאליפות.

רק בשביל זה בא לי שינצחו.

תחשבו מה יילך בחיפה אם הם בטעות ינצחו בטרנר.

אני באמת חושב שיתחיל קמפיין רציני שם על זה שהם לא נופלים מאיתנו, ושלא חסר הרבה שהם גם היו רצים איתנו לאליפות.

רק בשביל זה בא לי שינצחו.

ואז יפטרו את בלבול במחזור 7 עונה הבאה.

באר שבע פחות מעניינים, מתלבט מה יותר גרוע לחיפה לנצח או להפסיד ונראה לי שלנצח אז הולך עם זה

דווקא תיקו תוצאה טובה בעיניי.

ניצחון של אחת הקבוצות יגרום לקהל מסויים לשמוח בסוף הערב.

מצד אחד באר שבע חוזרת “לעוצמות“ מצד שני זיוני שכל על הדרך והשינוי של בלבול.

קיצר 0 0 משעמם עם הרוגים בבקשה.

ברור שבעד באר שבע, זאת לא שאלה בכלל. למה מי הם שאני ארצה שיפסידו ועוד לחיפה?

אליפות לקחנו כבר בחודש שעבר, לא ברור לי למה אנשים ממשיכים לספור את הפער מבאר שבע, הם אפילו לא מקום שני. הפער מהם וממכבי פ"ת רלוונטי באותה מידה.

אליפות לקחנו כבר בחודש שעבר, לא ברור לי למה אנשים ממשיכים לספור את הפער מבאר שבע, הם אפילו לא מקום שני. הפער מהם וממכבי פ"ת רלוונטי באותה מידה.

אין פה עניין של אליפות, לקחנו אליפות לפני חודש וחצי.

זה עניין של מה יהיה יותר מצחיק.

אני באמת חושב שיש מצב שלנפח עוד יותר את הבלון של חיפה (רק כדי לפוצץ אותו עם עוד איזה שלישייה בפליאוף) יהיה יותר מצחיק.

ב"ש כבר לא מעניינים ברמת המרוץ לאליפות, וברמה היריבותית הם אף פעם לא היו שם.

ב"ש אם נרצה לשכוח או לא חגגו עלינו שלוש שנים. השנה סופסוף המצב חזר לקדמותו. בחיפה אין כלום (אולי עכשיו עם שועה) וכבר התרגלתי למצב שהם פח. אני שונא כל כך את ב"ש ואני מאמין שזה יעבור עוד שנה או שנתיים שהם יחזרו למימדים הרגילים שלהם.

אני חושב שאם נעשה סקר איזה ניצחון הכי שימח העונה אז הרוב באופן גורף יצביעו לניצחון על ב"ש.

ב"ש אם נרצה לשכוח או לא חגגו עלינו שלוש שנים. השנה סופסוף המצב חזר לקדמותו. בחיפה אין כלום (אולי עכשיו עם שועה) וכבר התרגלתי למצב שהם פח. אני שונא כל כך את ב"ש ואני מאמין שזה יעבור עוד שנה או שנתיים שהם יחזרו למימדים הרגילים שלהם.

אני חושב שאם נעשה סקר איזה ניצחון הכי שימח העונה אז הרוב באופן גורף יצביעו לניצחון על ב"ש.

נסגור על תיקו עם נפגעים?

אני כבר שכחתי. לקחו אליפויות, כל הכבוד להם, זה לא גורם לי לשנוא אותם. האמת שגם בשנים הקודמות אף פעם לא שנאתי אותם, את צדק ובכר ששנאו פה אני תמיד חיבבתי, היחידים שלא סבלתי שם זה ברדה ומליקסון בגלל ההתחזויות. שיהיה להם בהצלחה נגד חיפה, מאחל להם לדרוס.

אני כבר שכחתי. לקחו אליפויות, כל הכבוד להם, זה לא גורם לי לשנוא אותם. האמת שגם בשנים הקודמות אף פעם לא שנאתי אותם, את צדק ובכר ששנאו פה אני תמיד חיבבתי, היחידים שלא סבלתי שם זה ברדה ומליקסון בגלל ההתחזויות. שיהיה להם בהצלחה נגד חיפה, מאחל להם לדרוס.

חוץ מלשלוח להם ברכות אחרי כל אליפות עשית הכל. מילא לא לשנוא, אבל לחבב אותם?

לא מסוגל בחיים לפרגן ליריבה שמנעה ממני היסטוריה עם שבע אליפויות רצופות, שהורידה לנו את האוויר כמעט בכל שבת ובעצם חגגה על הפרצוף שלנו שלוש שנים.

עבורי זו הודעה מאוד הזויה, קשה להבין.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.