Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

הבעיה של חיפה הרבה יותר גדולה מאיזה שחקנים יש אצלם כי ראינו שגם שכטר וגם עטר שיחקו שם ביחד ונראו פח במיוחד שכטר והיום הם ההתקפה הכי טובה בארץ. יש שמה לחץ לא פרופרציונאלי שהיה לנו לפני שג'ורדי הגיע. הציפיות שלהם לרוץ בצמרת פשוט הזוי ועוד יותר הזוי שכל שנה הם ממשיכים לצפות.

מנדז׳ק לא מזכיר את אוגו בשיט, הוא הרבה יותר טכני והתקפי ממנו. יש לו ראיית משחק די טובה והוא תמיד מנסה לשחק מהר ובנגיעה.

הגנתית, הוא הרבה פחות דומיננטי מאוגו, וגם יש לו בעיית כושר גופני לא פשוטה כפי שזה נראה כרגע.

הכיסוי שלו אתמול בשער שחיפה חטפה בתוספת זמן היה שערורייתי.

על פי האימונים האחרונים, ברק בכר מתכנן לבצע שינוי דרמטי במערך ובציוות ההרכב: המאמן מתכוון לפתוח עם חמישה שחקני הגנה, כשבן ביטון יתופקד כבלם יחד עם חאתם אלחמיד ושיר צדק, כשמיחאי קורהוט יהיה המגן השמאלי ומי שיתופקד כמגן בצד ימין הוא חן עזרא.

מי ממשיך להדליף שם?

מי ממשיך להדליף שם?

אל תדאג, ברדה ומליקסון כבר רוקחים תכנית

ובקשר לחיפה, לא יודע אם דעה לא פופולארית או לא, אבל רק אני חושב שהדבר הכי גרוע שהם יכולים לעשות זה לפטר את רוטן ואלאך? הם דווקא עושים שם כמה דברים נכונים. אני מקווה שהקהל הלחוץ יגרום לנשיא לא לפספס גם את הטעות הזאת.

מי ממשיך להדליף שם?

בסיום המשחק והניצחון הראשון שלהם העונה בכר יראה למראיין וואטספ של התכתבות שלו עם ברדה ויספר שהדלפת ההרכב הייתה מכוונת וברקע האולטראס של ב"ש יניפו באנר שכתוב עליו "ממציאפר".

מנדז׳ק לא מזכיר את אוגו בשיט, הוא הרבה יותר טכני והתקפי ממנו. יש לו ראיית משחק די טובה והוא תמיד מנסה לשחק מהר ובנגיעה.

הגנתית, הוא הרבה פחות דומיננטי מאוגו, וגם יש לו בעיית כושר גופני לא פשוטה כפי שזה נראה כרגע.

שמזכיר את יותר את עלי מוחמד מאוגן

אל תדבר שטויות. הוא שחור וגדול, חייב להיות בסגנון של אוגו.

הפורום לא שוכח.

חבל שבמדינת היהודים אין יום כזה שאפשר למחוק ולמחול לאנשים על חטאי העבר, ואולי אפילו לסגור בו את הפורום

סליחה אם זה רעיון מוגזם

אל תדבר שטויות. הוא שחור וגדול, חייב להיות בסגנון של אוגו.

לגמרי! לי דווקא הזכיר יותר את ווילי סימס!!!1

ובקשר לחיפה, לא יודע אם דעה לא פופולארית או לא, אבל רק אני חושב שהדבר הכי גרוע שהם יכולים לעשות זה לפטר את רוטן ואלאך? הם דווקא עושים שם כמה דברים נכונים. אני מקווה שהקהל הלחוץ יגרום לנשיא לא לפספס גם את הטעות הזאת.

מסכים.

חיפה צריכה עקביות ולהפסיק לעבוד בשליפות ועריפות ראשים. לא בטוח שזה יצליח אבל לפחות יתן להם צ'אנס.

מתוך נקודת הנחה זו, מקווה שיפטרו אותו מחר

שמזכיר את יותר את עלי מוחמד מאוגן

הוא גם לא מזכיר את עלי מוחמד בשיט.

יש לו יותר כניסות לרחבה בארבעה משחקים, ממה שיש למוחמד בעונה שלמה.

הייתי שולח את שניהם הביתה. לא יודע מי אחראי שם על הרכש, אבל מכבי ,שסיימה מקום שני וידעה שהסגל לא מספיק ,הביאה כמות מכובדת של רכש והחזירה מושאלים טובים ומנגד חיפה, שסיימה על גבול הקו האדום הביאה 2.5 שחקנים- זה אומר הכל. מה גרם להם לחשוב שהסגל הזה יספיק למשהו? מי משחק שם? אזולאי והעוואדים מהנוער? בדיחה.

חיפה זו תופעה, שנה שעברה ההתקפה הכי טובה בליגה הייתה של בית''ר והורכבה מורד, עזרא וכמובן שכטר. השנה ההתקפה הטובה ביותר היא שלנו, והיא מורכבת משכטר ועטר.

כל השחקנים האלו לא הצליחו לחבר פס בחיפה, זה משהו הזוי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.