Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

נתניה לא כאלה גרועים, למרות השחקנים שהתחלפו הם מנסים לשחק כדורגל בעיקר בזכות מאמן טוב.

ההגנה שלהם חלשה מאוד. מעבר לזה הם קבוצה מאוד נאיבית. באים לשחק כדורגל זה לא תמיד דבר טוב, בגלל זה הם מקבלים חמישיות על ימין ועל שמאל. כנראה ישארו בליגה אבל מצפה להם עונה קשה.

מנהל משחק ויודע גם למסור כדורים ולא רק לבעוט מרחוק. שחקן הרבה יותר שלם ואיכותי מריקן. הפרחים לג'ורדי.

ריקן עשה את כל זאת ועוד כשהיה בבית״ר.

שים אותו בפתח תקווה, כשיש שטח רב לשחק בו כדורגל, ולחץ מועט מאוד על הכתפיים, ואז תשווה בינהם.

לא ראיתי בקאניוק שום דבר שאין לריקן.

שים אותו בפתח תקווה, כשיש שטח רב לשחק בו כדורגל, ולחץ מועט מאוד על הכתפיים, ואז תשווה בינהם.

לא שיש לי בעיה עם הדעה שלך על קניוק, בהחלט יכול להיות שאתה צודק, אבל קצת מוזר לומר שאי אפשר להשוות בינהם מייד אחרי שהשווית בינהם.

מכבי חיפה זה מועדון מקולל.

מדהים שכל שחקן שמגיע אליה נשאבים לו היכולות. ממש כמו ספייסג׳אם.

חיימוב עם טעויות של ילד בן 16.

מדהים לחשוב ששכטר ועטר לא פגעו אצלם והיום אצלנו נראים כמו בשיא שלהם באליפויות.

אין הסבר.

לגמרי מסכים. וקאניוק אחלה. גם ריקן.

נכון,

אבל ראית את הבעיטה לקורה בגול הראשון של פ"ת?

ראית את רגל שמאל שלו בגול בתיקו מול חדרה במחזור הקודם?

את רגל שמאל שלו בגול נגד ביתר?

אין ספק, יש לו שמאלית טובה.

לא שיש לי בעיה עם הדעה שלך על קניוק, בהחלט יכול להיות שאתה צודק, אבל קצת מוזר לומר שאי אפשר להשוות בינהם מייד אחרי שהשווית בינהם.

אני יוצא מנקודת הנחה שהזיכרון של ריקן מהעונה שלו בבית״ר מעט מעורפל אצל מרבית האנשים (בצדק, עבור מאז כמה שנים טובות).

אצלי הוא עדיין טרי, כנראה כי עקבתי די ״באדיקות״ אחר ההתפתחות המקצועית שלו בבית״ר.

לגמרי מסכים. וקאניוק אחלה. גם ריקן.

וגם אזולאי וגם קהת ואיינבינדר. בינוניים-סולידים שיינצצו בהינתן תנאים ספציפיים.

אין הסבר.

שום קללה חיימוב אותו שוער פשוט הוא כבר לא בבאר שבע אז זה נראה לא טוב.

אם הוא היה עושה את הטעויות האלה בבאר שבע אף אחד בפורום לא היה אומר כלום.

תמיד צריך שיהיה את טעם השבוע החדש.

לא ראיתי בקאניוק שום דבר שאין לריקן.

שחקן מוביל בקבוצת אמצע טבלה, או מחליף בקונטנדרית לאליפות. הוא לא שווה דיון בכלל.

לדעתי יש לו כמה תכונות שאין לריקן. הכי בולטת זה העובדה שהוא יודע לתת פס לגול.

אמרתי גם בקיץ, לדעתי מקצועית נטו הוא עדיף על ריקן. יכול להיות שהדמות של ריקן בחדר הלבשה מאזנת קצת את המאזניים, אבל עדיין עדיף עליו לדעתי. במכבי הנוכחית היה יושב יופי כקדמי בשלישיית הקישור.

וגם אזולאי וגם קהת ואיינבינדר. בינוניים-סולידים שיינצצו בהינתן תנאים ספציפיים.

לא מתקרבים למספרים של ריקן וקאניוק. קהת רק עם חצי עונה טובה בכל הקריירה.

לא מתקרבים למספרים של ריקן וקאניוק. קהת רק עם חצי עונה טובה בכל הקריירה.

קהת עם עונה וחצי מצויינות בקריית שמונה. חצי ליגה רדפה אחריו והוא הלך לאוסטריה. (ריקן בזמנו הלך לשוויץ).

קאניוק, אחרי עונת שיא, מצא ביקוש באוזבקיסטן.

אזולאי ואיינבינדר מתופקדים בעמדה מעט אחורית יותר, כך שהתרומה שלהם פחות נבחנת במספרים.

לדעתי יש לו כמה תכונות שאין לריקן. הכי בולטת זה העובדה שהוא יודע לתת פס לגול.

אמרתי גם בקיץ, לדעתי מקצועית נטו הוא עדיף על ריקן. יכול להיות שהדמות של ריקן בחדר הלבשה מאזנת קצת את המאזניים, אבל עדיין עדיף עליו לדעתי. במכבי הנוכחית היה יושב יופי כקדמי בשלישיית הקישור.

אולי הפס עומק שלו טיפה יותר איכותי, ביג דיל. לריקן יש קרוס יותר טוב. עזוב, זה שטויות.

סטטיסטית, על פני קריירה שלמה, המספרים שלהם דומים מאוד, והמסגרות שריקן שיחק בהן ״מעט״ יותר מרשימות ומאתגרות.

שלא יובן לא נכון, לא אומר שקאניוק שחקן חלש ולא ראוי, אבל הוא לא מיוחד בשום צורה.

במכבי הנוכחית הוא היה יכול להיות יופי של שחקן ספסל.

אני לא מבין איך יש ספק בכלל שחיימוב נתן בכל העונות שראיקו פה עונות יותר טובות? זה הרי ברור לכולם, תפסיקו לחכות לטעות שלו בזמן שלראיקו היו כבר לא מעט טעויות זה רק מראה שחיימוב טוב יותר

אחלה חיימוב רק שימשיך באותו קצב שמח שלא צריך לחכות לטעויות שלו והן כל שבוע עולות לחיפה בנקודות.

אולי הפס עומק שלו טיפה יותר איכותי, ביג דיל. לריקן יש קרוס יותר טוב. עזוב, זה שטויות.

סטטיסטית, על פני קריירה שלמה, המספרים שלהם דומים מאוד, והמסגרות שריקן שיחק בהן ״מעט״ יותר מרשימות ומאתגרות.

שלא יובן לא נכון, לא אומר שקאניוק שחקן חלש ולא ראוי, אבל הוא לא מיוחד בשום צורה.

אני מסכים עם הסיפא, שניהם לא עילוי. אבל זה מה שיש בהיצע הישראלי העלוב. לדעתי קאניוק בכל זאת עדיף לקבוצה כמו מכבי וזה בגלל שהוא יכול להביא יותר מספרים בהתקפה, לעומת ריקן שעדיף עליו הגנתית.

אני מסכים עם הסיפא, שניהם לא עילוי. אבל זה מה שיש בהיצע הישראלי העלוב. לדעתי קאניוק בכל זאת עדיף לקבוצה כמו מכבי וזה בגלל שהוא יכול להביא יותר מספרים בהתקפה, לעומת ריקן שעדיף עליו הגנתית.

סתם מסקרן אותי, על סמך מה אתה חושב שהמספרים שקאניוק יביא (תאורטית כמובן) יהיו טובים יותר ?

אם תגיד שזה על סמך תחושת בטן או ״עין״ - סבבה לגמרי, לגיטימי. רק חשוב להכיר בעובדה שהסטטיסטיקה מציגה סיפור קצת שונה...

סתם מסקרן אותי, על סמך מה אתה חושב שהמספרים שקאניוק יביא (תאורטית כמובן) יהיו טובים יותר ?

אם תגיד שזה על סמך תחושת בטן או ״עין״ - סבבה לגמרי, לגיטימי. רק חשוב להכיר בעובדה שהסטטיסטיקה מציגה סיפור קצת שונה...

סטטיסטית בשנתיים האחרונות ותחילת העונה הנוכחית, אבל בעיקר תחושת בטן. עיקר הבעיה שלי עם ריקן היא שהרוב המוחלט של מסירות המפתח שלו מגיעות המצד, כלומר בעיקר קרוסים. בליגה, הוא לא מתאים להיות שחקן אגף במכבי. מהקישור, לדעתי שניהם יביאו כמות דומה של שערים בעונה כשאצל קאניוק אתה מקבל בפלוס עוד כמה בישולים ומסירות מפתח.

שמח שחיימוב לא הגיע לפה, סתם שוער, אף פעם לא אהבתי אותו, אחראי על איבוד נקודות בחיפה, וזה יקרה עוד הרבה.

נראה לי שנוכחנו לדעת שאיך ששחקן נראכ בחיפה לא גורר איך שחקן יראה אצלנו

מנהל משחק ויודע גם למסור כדורים ולא רק לבעוט מרחוק. שחקן הרבה יותר שלם ואיכותי מריקן. הפרחים לג'ורדי.

מסכים. הכי מוזר שג׳ורדי הוא זה שהביא אותו, כשלאחר מכן לא נתן לו דקה.

אין הסבר.

אגב יוצא ספייס ג'אם 2 עם לברון ג'יימס.

לא עקבתי יותר מדי אחרי קאניוק אז יתכן שאני טועה, אבל אני חושב שהוא שחקן יותר ״יוצר״ ומסוכן מריקן.

לא הייתי מגדיר את ריקן כקשר התקפי קלאסי, שכן הוא גם תורם בעבודה הגנתית, יותר כ״קשר אמצע התקפי״ כמו ראדי.

בהיעדר מחליף למיכה, ועם העומס בעמדת הקשר המרכזי שגם שם אופי השחקנים די זהה (גולסה, ברסקי), כן הייתי מעדיף את קאניוק על ריקן כאופציה מהספסל כגיבוי לעמדת הקשר התוקף.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.