Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

אגב, לאיבוד הנקודות של בש היום יש חשיבות גדולה כי אם הם היו מנצחים היום ואנחנו מנצחים את בני יהודה מוצש (וכמובן שהם ינצחו בקלות את סכנין בטרנר) הם היו עולים למקום שני.

פתאום כבר לא מרגיש שאי אפשר בלי בלומפילד אה ?

ההצלחה שלנו באצטדיון שהוא לא הביתי שלנו זה הישג וזה בכלל לא מובן מאילו, אנחנו מצליחים על אף שאנחנו משחקים בנתניה.

נוסע הביתה, חבר שלי רואה את המשחק בפלאפון, אחרי שלא קרה כלום במשך דקות ארוכות הוא השתעמם וסגר את השידור וכבר השלמנו עם זה שב"ש מנצחת. ממש שניה אחרי אני מקבל איתות 4-4 מרביץ לו מכות "תפתח מהר ת'שידור תפתחחחחח"

כשנגמר המשחק התבאסנו על התיקו בפ"ת... ס'עמק יכל להיות 14 כבר.

על הראש של כל הבכיינים פה.

פתאום כבר לא מרגיש שאי אפשר בלי בלומפילד אה ?

נתניה זה לא בית ולא יהיה בית ולא מרגיש כמו בית. ניצחנו על אף נתניה והיה היום ערב נפלא ומכביסטי :)

ביום שבוא באר שבע מבקיעה 4 ולא מנצחת כשמימר המאמן של היריבה וביום שבו עושים טקס ושוינפלד מבקיע ומבשל ועדיין נותנים 4 אתה מבין שצריך להיות משהו מאוד רציני כדי שנאבד את האליפות הזאת.

12 הפרש ימנייאק!!

מרגיש לי כמו ה3-2 של טילוגסי שהבנתי סופית שזה שלנו.

עומד בפקק, כולם מתחילים לצפור, לוקח לי שנייה, ישששששש

מה שהלך אצלנו ברכב איזו נסיעה חזור כפית ועוד ניסינו לראות שידור בטלפון של העשר דקות האחרונות ולא היה אפשרי בגלל ההתראות שלא הפסיקו לזרום.

מקודם פתחתי ערוץ הספורט במקום לשמוע פרגון למכבי או לפחות ירידה על באר שבע אני שומע את עומרי אפק אומר שההתקפה של באר שבע יותר טובה ממכבי ושיש לה את המשולש ההתקפי הטוב בליגה.

כבר אין לי מילים.

מקודם פתחתי ערוץ הספורט במקום לשמוע פרגון למכבי או לפחות ירידה על באר שבע אני שומע את עומרי אפק אומר שההתקפה של באר שבע יותר טובה ממכבי ושיש לה את המשולש ההתקפי הטוב בליגה.

כבר אין לי מילים.

חחחחחחחחחחח

כבר אין לי מילים.

בדיוק עשיתי כמוך

רציתי להנות מאפק שיכנס הבאר שבע אבל המצחיק הזה התחיל עם השטות שיש להם את השלישייה הטובה בארץ -באמת?

הוא בדק יחס שערי זכות?

הוא בדק את העומק המפחיד שיש לנו למעלה?

ההצלחה שלנו באצטדיון שהוא לא הביתי שלנו זה הישג וזה בכלל לא מובן מאילו, אנחנו מצליחים על אף שאנחנו משחקים בנתניה.

לא אמרתי שלא.

אבל אם תחזור אחורה שנה מהיום, הבון טון בפורום היה שאין תרחיש שבו מכבי תוכל להניף כל עוד היא משחקת בנתניה וב״ש בטרנר.

לאיצטדיון ביתי יש אפקט, ואפשר להניח שייתבטא גם ברמה הטבלאית, אבל הוא משני בלבד (בלשון המעטה).

היכולת של הקבוצה על הדשא, ביחס ליכולת של היריבות שלה לתואר - שם נמצא העיקר.

עבור האוהדים, הנדידה הזו היא חץ בלב, עבור הקבוצה היא פחות דרמטית.

רואה עכשיו את המשחק של הפועל חיפה - ב"ש.

בן בסט נכנס מחליף כשהשעון מראה בדיוק 83:00, הפועל חיפה כובשת את השוויון כשהשעון מראה 83:45.

סחתיין על הפועל חיפה, עשו לנו אחלה שבוע

עכשיו נשאר שמחר מכבי פ"ת תכפר על הפאלטה בשבת

וואי זה כל כך לא מעניין.

מחזור מושלם!!!

לא אמרתי שלא.

אבל אם תחזור אחורה שנה מהיום, הבון טון בפורום היה שאין תרחיש שבו מכבי תוכל להניף כל עוד היא משחקת בנתניה וב״ש בטרנר.

לאיצטדיון בייתי יש אפקט משמעותי, ואפשר להניח שייתבטא גם ברמה הטבלאית, אבל הוא משני בלבד (בלשון המעטה).

היכולת של הקבוצה על הדשא, ביחס ליכולת של היריבות שלה לתואר - שם נמצא העיקר.

עבור האוהדים, הנדידה הזו היא חץ בלב, עבור הקבוצה זה הרבה פחות דרמטי.

סתם גניבת דעת של ג'ורדי כדי לתרץ את הכישלון בשנתיים האלה וכולם כמו זומבים, הקבוצה הטובה ביותר לוקחת את הצלחת.

סתם גניבת דעת של ג'ורדי כדי לתרץ את הכישלון בשנתיים האלה וכולם כמו זומבים, הקבוצה הטובה ביותר לוקחת את הצלחת.

בוא נגיד שבקרב אליפות שמוכרע על 2-3 נקודות, עוד אפשר לקבל את זה כתירוץ לגיטימי.

כשאתה חוטף דו-ספרתי על הראש עדיף שתסתום את הפה ותנסה להבין איך להשתפר כקבוצה.

הוא העדיף לומר שבלומפילד לדעתו שווה עוד 12-14 נק אם אני זוכר נכון, מעניין מה יהיה לו להגיד בסיום העונה לגבי זה. "בבלומפילד מכבי היתה מסיימת את העונה עם 98% הצלחה"

כבר אין לי מילים.

סבע שהר והאסלביינק זו שלישייה מעולה שלהגיד שהיא הטובה בליגה זה לא מגוחך, גם אם לא תסכים. אל תשכח שהם יושבים מעל קישור בינוני ואין להם מיכה ואצילי שיאכילו אותם

סבע שהר והאסלביינק זו שלישייה מעולה שלהגיד שהיא הטובה בליגה זה לא מגוחך, גם אם לא תסכים. אל תשכח שהם יושבים מעל קישור בינוני ואין להם מיכה ואצילי שיאכילו אותם

כן אבל הנרטיב זה מגוחך.

אני ראיתי בזיפזופ את שני המשחקים, היה קטע שמכבי היו ב2-0 וארבל אומר שאנחנו לא מרשימים.

באר שבע עלתה ל3-1 ורמי ויץ כמעט השפריץ שם.

מכבי אף פעם לא מרשימה אבל היא מקום ראשון בפער עצום ועם הפרש שערים הזוי.

כן אבל הנרטיב זה מגוחך.

אני ראיתי בזיפזופ את שני המשחקים, היה קטע שמכבי היו ב2-0 וארבל אומר שאנחנו לא מרשימים.

באר שבע עלתה ל3-1 ורמי ויץ כמעט השפריץ שם.

מכבי אף פעם לא מרשימה אבל היא מקום ראשון בפער עצום ועם הפרש שערים הזוי.

גם תמיד שאנחנו לוקחים או בדרך לקחת אליפות אומרים שהליגה חלשה, זה אף פעם לא נאמר כשמדובר על קבוצות אחרות

גם תמיד שאנחנו לוקחים או בדרך לקחת אליפות אומרים שהליגה חלשה, זה אף פעם לא נאמר כשמדובר על קבוצות אחרות

כי כשיש קבוצות אחרות למעלה, אנחנו נושפים להם בעורף ואנחנו תמיד מפחידים אז הליגה ( שכוללת אותנו ) לא מפחידה.

אם מה שנושף בעורף זה חדרה, אף אחד לא רועד מפחד

דקה 9: הפועל חיפה - הפועל באר שבע 1:0

דקה 17: הפועל חיפה - הפועל באר שבע 2:0

דקה 27: הפועל חיפה - הפועל באר שבע 2:1

דקה 30: הפועל חיפה - הפועל באר שבע 3:1

דקה 32: הפועל חיפה - הפועל באר שבע 3:2

דקה 39: הפועל חיפה - הפועל באר שבע 4:2

דקה 66: הפועל חיפה - הפועל באר שבע 4:3

דקה 85: הפועל חיפה - הפועל באר שבע 4:4

עכשיו שאני מסתכל על התקציר של בש אני לא מבין למה מתלהבים מההתקפה שלהם. לא לדבר על זה שההגנה של הפועל חיפה פשוט מסננת, אף אחד לא שם לב שהגול הראשון זה ריבאונד והשלישי זה כדור שההגנה הביאה להם במתנה? אני כמעט בטוח שחצי מהשערים שלהם העונה זה רק מריבאונדים

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.