Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

לא זרק את עצמו נראה שהוא פשוט מעד

ובדרך למטה מצא את היד של שיימן (במיקומה העקום אין ספק)

לא רואה איך זה נשרק

מזתומרת לא רואה איך זה נשרק?

שים אותו מהלך נגד מכבי ותראה שריקה קלה

רק עכשיו ראיתי את המהלך של הפנדל, שלדעתי כן היה, כי לא משנה אם הוא כמעט נופל לפני המגע או לא, בסופו של דבר שיימן שם את היד על הפרצוף שלו וחסם אותו. אני בטוח ב-100% שאם זה לא היה ברחבה (ולא בשניה האחרונה של המשחק) פפיר שורק על זה עבירה. אבל בהתחשב בזה שזה כן ברחבה וכן בתוספת הזמן בתוספת פפיר שהוא גם שופט ישראלי וגם הוא עצמו די ברור שהוא יפחד לשרוק על זה פנדל.

רק עכשיו ראיתי את המהלך של הפנדל, שלדעתי כן היה, כי לא משנה אם הוא כמעט נופל לפני המגע או לא, בסופו של דבר שיימן שם את היד על הפרצוף שלו וחסם אותו. אני בטוח ב-100% שאם זה לא היה ברחבה (ולא בשניה האחרונה של המשחק) פפיר שורק על זה עבירה. אבל בהתחשב בזה שזה כן ברחבה וכן בתוספת הזמן בתוספת פפיר שהוא גם שופט ישראלי וגם הוא עצמו די ברור שהוא יפחד לשרוק על זה פנדל.

מצד שני לתת צהוב אחרי 14 שניות, מעורר (קצת) הערכה.

לא נכון היחס בין עצירות לבעיטות למסגרת של חיימוב היה טוב יותר משל ראיקוביץ' ובסה"כ הכי טוב בליגה, אבל באופן כללי לחיימוב היה 77 עצירות לראיקוביץ' היו 78 עצירות.

כשההגנה חלשה יש לשוער יותר הזדמנויות לספק עצירות, אבל יש לו גם יותר הזדמנויות לקבל שערים מביכים, תשים לב שכמעט כל שוער נבחרת מביא משחקי נפל, הרבה בגלל ההגנה החלשה שלנו, כי קשה מאוד לשחק טוב עם הגנה חלשה שמוכרת אותך באופן קבוע.

כן התכוונתי עצירות ביחס לבעיטות, נכון שיש לו יותר אבל אני לא זוכר הצלות רציניות מראיקו ומצד שני לכל שוער לפעמים יש הצלות שאתה אומר וואו איך? לראיקו אין את זה, גפ את הפשוטות הוא בקושי לוקח

כן התכוונתי עצירות ביחס לבעיטות, נכון שיש לו יותר אבל אני לא זוכר הצלות רציניות מראיקו ומצד שני לכל שוער לפעמים יש הצלות שאתה אומר וואו איך? לראיקו אין את זה, גפ את הפשוטות הוא בקושי לוקח

רק ביום שבת היו לו שתיים כאלה, הכל עניין של פרשנות ובמדינת היהודים פה הדשא של השכן תמיד נראה ירוק יותר.

אנשים התלהבו מההצלה של חיימוב מול הבעיטה של ריקן (שהייתה בעיטה די חלשה לאמצע), ואמרו שהוא הציל את חיפה בגלל הצלה אחת (מרשימה מול אופואדו), אבל כשלראיקו הייתה הצלה מאוד מרשימה מול שלומי אזולאי, אנשים קראו למשחק שלו בינוני, כשכמובן בשבת היו לו שתי הצלות מרשימות, אחת מהן באחד על אחד מול איילה והשנייה הצלה מטורפת בנגיחה מול השחקן של רעננה + עוד הצלה אדירה במשחק מול רדניצ'קי, וכל זה רק העונה.

חיימוב שוער בינוני שמתעלה(כאילו) כי כולם חלשים להחריד.

ראייקו הוא חיזוק שבכל שנה מוריד קצת מהערך שלו. הם לא באותה רמה גם כשראייקו ישן, אבל מצפים מראייקו ליותר.

בכל אופן לגבי הפנדל של הפועל חיפה: היה חייב להישרק פנדל וזה רק מראה לנו שהשופטים הישראליים שופטים לפי תחושות והרגשה ולא לפי מה שקרה. אם גר הראל היה יודע ליפול טוב יותר הוא היה מקבל פנדל וזה עצוב. ארז פפיר לא יכול לשפוט משחק כדורגל, הוא פשוט לא ברמה. אתמול במהלך המשחק הוא שפט כאילו מישהו מחזיק לו בביצים. המון שריקות קטנות שאין לו מושג והוא מחכה יותר מדי זמן לקבל מידע באוזניה. גבר, אתה השופט, תשפוט. אי אפשר בכל שריקה להסתמך על עוזרי השופט..צריך גם לראות ולשרוק או לא לשרוק בכוחות עצמך - אתה השופט.

אנשים התלהבו מההצלה של חיימוב מול הבעיטה של ריקן (שהייתה בעיטה די חלשה לאמצע), ואמרו שהוא הציל את חיפה בגלל הצלה אחת (מרשימה מול אופואדו), אבל כשלראיקו הייתה הצלה מאוד מרשימה מול שלומי אזולאי, אנשים קראו למשחק שלו בינוני, כשכמובן בשבת היו לו שתי הצלות מרשימות, אחת מהן באחד על אחד מול איילה והשנייה הצלה מטורפת בנגיחה מול השחקן של רעננה + עוד הצלה אדירה במשחק מול רדניצ'קי, וכל זה רק העונה.

במשחק האחרון ראיקו היה באמת מצויין (מלבד דפיקות לב במשחק רגל), אבל אני לא חושב שהוא נגע בבעיטה של אזולאי.

במשחק האחרון ראיקו היה באמת מצויין (מלבד דפיקות לב במשחק רגל), אבל אני לא חושב שהוא נגע בבעיטה של אזולאי.

לי זה נראה שהוא נגע בכדור עם קצות האצבעות והטה את הכיוון של הכדור לכיוון המשקוף.

תקשיבו נכנסתי עכשיו ליוטיוב לבדוק אם הוא באמת נגע אז שמתי על חצי מהירות ועמיחי שפיגלר נשמע ככה כמו שיכור, משהו סוריאליסטי רצח.

שמע

אני מת

מישהו רואה את השידור של הפועל ואיך הפרשן שעה התעקש שהוא אימן את יובל שפונגין בנוער של חיפה?!

הזיה. הפרשן זה בנאדו אם אני לא טועה.

הדרישות בשביל לפרשן משחק בטלוויזיה הישראלית כל כך נמוכות בימינו...

שמעון אבוחצירא כזה שחקן אפס מטומטם, כל המשחק צועק על האחמדי הזה שאיזי הביא שבוודאות שחקן פי 6 יותר מוכשר ממנו, שחקן שהרגע הגיע לארץ ורק מוריד לו את הביטחון

עכשיו דקה 92 הוא עם הכדור עם הפנים לשער נתן לו פס הפוך מהתנועה של השחקן והוא שואג עליו , אופי כזה מסריח

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.