Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

לא בארץ ולא בעולם האוהדים צריכים להיכנס לחדר הלבשה.

חדר ההלבשה זה הבית מקדש של השחקנים וברגע שיש שכונה, הקבוצה נראית בהתאם. תשאלו את ערן זהבי אם היה רואה בעין יפה.

חוץ מכל זה.. גם בקבוצות שבהן הניהול תקין - אין צורך שהאוהדים יכנסו לחדר ההלבשה, הם גם ככה מכירים את השחקנים.

בנאפולי האוהדים לא צריכים להיכנס לחדר ההלבשה בשביל להעביר מסר, גם לא ביובה אה וגם לא במכבי...

כשצריכים להגיד משהו, אפשר להגיע לאימון ולדבר עם ג'ורדי או אלברמן...אתם מכירים את זה מעולה. אין צורך באמצע פאקינג משחק להיכנס לחדר הלבשה.

זו בדיוק הבעיה של בית"ר והפתטיות של הבעלים שלה.

חוגג מסתמן כליצן גדול. איזה כיף.

אני ועוד כמה פה שאני לא זוכר אמרנו מהתחלה שהוא עושה רושם של כבירי 2.

לבית"ר בלאומית יהיה כמעט כל שבוע משחק נגד איזו קבוצה ערבית.

חלום.

אגב, בהנחה שאי אפשר לקבל הכל ובית"ר והפועל לא יירדו יחד, הייתי שמח שאשדוד יירדו. גם בשביל ג'קי וגם עוד ירידה של רייכרט זה פשוט פרייסלס.

חלום.

אגב, בהנחה שאי אפשר לקבל הכל ובית"ר והפועל לא יירדו יחד, הייתי שמח שאשדוד יירדו. גם בשביל ג'קי וגם עוד ירידה של רייכרט זה פשוט פרייסלס.

זה יהיה נחמד אם הקארמה תפגוש את סכנין והם ירדו ליגה כי קבוצה שגמרה את העונה תבוא לחגוג הישרדות ביחד עם היריבה שלה לתחתית.

אם אני צריך לבחור בין ירידה של הפועל לירידה של בית"ר אני אבחר בבית"ר.

וכן, שאשדוד תצטרף אליהם עם המגרש המגעיל הזה וג'קי ותום בן זקן

חיפה

הפועל

ביתר

סכנין

אשדוד

כל קומבינציה זה פשוט וואוו. במיוחד אם אחת תהיה הפועל ביתר או חיפה (לא יקרה).

שלמה תחזיק אותיייי

האמת שעם כמה שאני מתעב את סכנין אחרי החצי גמר והמכירה שלהם בטרנר עם הרצון לראות אותם מתרסקים הם שש נקודות בטוחות בעונה אבל עדיין שירדו ליגה.

חיפה

הפועל

ביתר

סכנין

אשדוד

כל קומבינציה זה פשוט וואוו. במיוחד אם אחת תהיה הפועל ביתר או חיפה (לא יקרה).

שלמה תחזיק אותיייי

אשדוד ובית"ר.

מהפועל כבר נהננו בלאומית, סכנין זה נקודות בדרך כלל בטוחות ואת חיפה כיף לראות במאניה דיפרסיה ולהקשיב לרדיו.

אשדוד זה מגרש מגעיל והם עושים לנו צרות. לגבי בית"ר זה סתם הולך להיות כיף לראות אותם באמת שורפים את המועדון.אה וגם לא תהיה את האפשרות לאבד להם נקודות מגולים הזויים.

חוגג מסתמן כליצן גדול. איזה כיף.

שמתי תמונה שלו בנושא ממים - שהוא מזכיר את ׳ארז׳ מהסדרה ׳מסודרים׳

כשקנה את קבוצת קרית-אונו. בול אותו סגנון

מה כ"כ מיוחד?

ב"ש מול חיפה בחוץ והם במומנטום כשגם ככה הם לא פראיירים, מכבי פ"ת לדעתי תנצח את הפועל וסכנין מארחת בבית את גוטמן והם תמיד מתקשים שם גם כשסכנין בעונות חרא.

אם וכאשר ננצח ושאיפות ליבי יתגשמו זה יכול להיות מחזור דבש.

ב"ש מול חיפה בחוץ והם במומנטום כשגם ככה הם לא פראיירים, מכבי פ"ת לדעתי תנצח את הפועל וסכנין מארחת בבית את גוטמן והם תמיד מתקשים שם גם כשסכנין בעונות חרא.

אם וכאשר ננצח ושאיפות ליבי יתגשמו זה יכול להיות מחזור דבש.

הלוואי אם כי קשה לי לראות את המאפניקים מחיפה עם שני שיאים בשלושה ימים. זה מנוגד לעצם קיומם((:

הלוואי אם כי קשה לי לראות את המאפניקים מחיפה עם שני שיאים בשלושה ימים. זה מנוגד לעצם קיומם((:

כן הא?

בוא קודם כל ננצח את הבונקר של יובל נעים ואז נראה

יש מישהו שלא שמאלני שמעדיף ירידת ליגה של ביתר מאשר עוד אחת של הפועל וקיבוע מעמדה כהפועל פת כזאת שלאט לאט תעלם מהמציאות?

היה מחזור מושלם, חבל שאמא של שכטר זונה והוא לא גמר את המשחק כמו כל הכושים שעושים את זה לאמא שלו בכל החורים בגוף.

יש מישהו שלא שמאלני שמעדיף ירידת ליגה של ביתר מאשר עוד אחת של הפועל וקיבוע מעמדה כהפועל פת כזאת שלאט לאט תעלם מהמציאות?

לפני שתי עונות איזה רבע מהיוזרים פה לא רצו שהפועל תרד כי הליגה תהיה משעממת ויחסר להם הדרבי.

אני עדיין מאמין שבסופו של דבר אשדוד ורעננה הן אלו שירדו. ולמרות שהזונות כבר לא רלוונטים ברור שהחלום הוא שהם ירדו שוב (+שנקח אליפות מעל הכל) אבל כמו שמישהו אחר כתב, אני לא חזיר, ירידה של בית"ר זה גם חלום.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.