Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

אני חושב שבשתי העונות האחרונות הסגל שלהם היה חזק משלנו, יחד עם שילוב של גורמים נוספים כמו מאמן, איצטדיון, רעב וכו'.

גם העונה הסגל שלהם לכל הפחות לא נופל משלנו לעניות דעתי. ההבדלים על המגרש ובטבלה נובעים מסיבות אחרות, אבל 1 מול 1, הם לפחות שווים לנו.

הסגל שלהם לא מאוזן בשיט. בהתקפה יש להם שחקנים מצויינים שהסגנון של כל אחד מהם גורם לכך שהשלם שווה פחות מסך חלקיו

הקישור שלהם לא מרשים

ההגנה שלהם בצה

הסגל שלנו יותר טוב גם מבחינת האיכות, העומק ובטח שמבחינת האיזון ואפשרויות ההצבה.

שאלה למביני עניין: אפשר להוציא את הרצועות מהברך הטובה של הפיזיוטרפיסט ואת הרצועות מהברך הטובה של ביטון ולעטוף איתן את שתי הברכיים הדפוקות של ויטור?

בכללי הרעיון של לעשות מאצ'ינג בין רצועות לברכיים הוא רעיון מעולה בשבילם.

• 2 weeks later...

ONE : .. "בתוך כך, שחקני חדרה חזרו מחופשה והם נערכים כעת לקראת המפגש מול הפועל באר שבע באצטדיון טרנר בשבת,

כאשר באופן די מפתיע העולה החדשה מדורגת מעל האלופה בטבלה בפער של שלוש נקודות.

ניסו אביטן לא יעמוד על הקווים משום שהוא ירצה עונש הרחקה ומי שיחליף אותו יהיה עוזרו רון קלר".

*מזכיר את הדיונים לפני כ-3 שנים - האם רייכרט יקבל אדום לפני המשחק נגדנו.

ONE : .. "בתוך כך, שחקני חדרה חזרו מחופשה והם נערכים כעת לקראת המפגש מול הפועל באר שבע באצטדיון טרנר בשבת,

כאשר באופן די מפתיע העולה החדשה מדורגת מעל האלופה בטבלה בפער של שלוש נקודות.

ניסו אביטן לא יעמוד על הקווים משום שהוא ירצה עונש הרחקה ומי שיחליף אותו יהיה עוזרו רון קלר".

*מזכיר את הדיונים לפני כ-3 שנים - האם רייכרט יקבל אדום לפני המשחק נגדנו.

אין בזה דבר. ניסו לא תיזמן את ההרחקה שלו.

כשנשאל מה זה מכבי חיפה בשבילו, ענה: "מבחינתי זה קודם כל אבא שלי, שביוני האחרון הלך לעולמו. הוא היה אוהד מושבע של מכבי חיפה ולקח אותי לכדורגל בקריית אליעזר לראות שחקנים אגדיים, ולמעשה דרך זה הגיעה אליי האהבה לכדורגל, דרך הימים של ילד שהולך למשחקים. היו ימים שהוא רצה להעניש אותי כשלא עמדתי ביעדים כתלמיד, אז הוא לא לקח אותי למשחקים. זוכר את עצמי מגיע לקריית אליעזר ומבקש מאנשים שיכניסו אותי. או שהסדרן היה תופס אותי באוזן ואומר 'עוף מפה', אבל אם הייתי נכנס זה היה רגע מאושר שלא אשכח".

גוטמן הוסיף: "לימים, מכבי חיפה זה לשמוע בחוף הים בחדשות את השמועות על האצטדיון שמלא עד אפס מקום, עוד לפני האליפות הראשונה. בשבילי זו תחילת הדרך, כעוזר מאמן של שלמה שרף האגדי, בעונת הדאבל. מכבי חיפה זה המון דברים, המון שחקנים. אם אתחיל לציין חלק, אז אחרים ייפגעו. כשבאתי למתחם וראיתי את התמונות והשמות, אז מבינים מה המשמעות של המועדון הזה, וכמה הוא גדול. בשבילי זו התמונה בחדר שלי של אבי רן ז"ל".

תנו לו תנו לו

וואו איזה כיף לראות את זה

דרך אגב, עומד לו על הקצה הלשון- מכבי חיפה בשבילי זה קודם כל אהבה, אהבה שדי הסתרתי והדחקתי בליבי.

מה מניע אותו איזה אינטרס יש לו להשיג מהסיפורים המצוצים מהאצבע האלה

גם ככה אם הוא לא יביא שם תוצאות יהרגו אותו כמו כל אחד אחר שם אז מה הקטע של הזיוני שכל האלה

גם ככה אם הוא לא יביא שם תוצאות יהרגו אותו כמו כל אחד אחר שם אז מה הקטע של הזיוני שכל האלה

אפילו את בנאדו ועטר הקהל דרש לפטר אז מי זה אלי גוטמן?

ככה הוא בכל מקום. גם בנבחרת, אם ראית את הסרט שעשו על הנבחרת, הוא מבלבל בביצים כל הזמן. מדבר שטויות וחושב שראיון הוא תחליף לפסיכולוג. הבן אדם מלא בעצמו ובאמת חושב שזה לעניין לשקר ולסלף. האמא והאבא של הבלנדרים. אפילו לגרנט יש קצת מה ללמוד ממנו.

אפילו את בנאדו ועטר הקהל דרש לפטר אז מי זה אלי גוטמן?

מבטיח לך שהוא יקבל יותר סבלנות מהקהל.

סמל הקהל שוכח ברגעי משבר, בלנדר ברמה של גוטמן יכול לערבב אותם שנתיים לפחות.

מבטיח לך שהוא יקבל יותר סבלנות מהקהל.

סמל הקהל שוכח ברגעי משבר, בלנדר ברמה של גוטמן יכול לערבב אותם שנתיים לפחות.

"אנחנו בונים קבוצה יפיפיה" א.גרנט

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.