Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

זה היה רק עניין של זמן - התחילו טפטופים בתקשורת על קהת לב"ש בינואר. מקווה מאוד שלא ייצא לפועל.

זה טבעי שב"ש רוצה לקחת את השחקן הכי מכוער מכל קבוצה בליגה ולהשלים את הסגל המבחיל ביותר בכדורגל האירופאי.

אני ממליץ להם לשלוח סקאוטים לעקוב אחרי רז שלמה, יש לו פוטנציאל להיות קפטן שם.

רק שישחררו את חנן ממן ואריאל הרוש כי לא קשורים.

זה טבעי שב"ש רוצה לקחת את השחקן הכי מכוער מכל קבוצה בליגה ולהשלים את הסגל המבחיל ביותר בכדורגל האירופאי.

אני ממליץ להם לשלוח סקאוטים לעקוב אחרי רז שלמה, יש לו פוטנציאל להיות קפטן שם.

רק שישחררו את חנן ממן ואריאל הרוש כי לא קשורים.

יש בזה משהו. הייתי ממליץ להם גם על ג'אבר עטאא.

להיות עם רגליים על הקרקע זה להגיד שלא יהיה קל ולא בטוח ננצח, אתה טענת שאנחנו נפסיד(הפסד אחד העונה) וב"ש תנצח בחוץ(אפילו הם לא זוכרים מתי זה קרה)

ברור שהליגה לא נגמרה וכנראה שלא ננצח את כל המשחקים, אבל להגיד שזה סביר שנהיה ב7 מהם זה הכל חוץ מרגליים על הקרקע

לא אמרתי שנפסיד, אבל זה בכלל לא בשמיים שנתקשה במגרש לא פשוט (שאנחנו לא מרבים לנצח בו), בזמן שב״ש באופן קבוע מנצחת את בית״ר.

בזמן שדאבור קורע רשתות באירופה והתג מחיר שלו מתקרב לעשרה מיליון דולר ומיכה הופך להיות הבורג המרכזי במכבי, קהת יושב יחד עם לירן חולצה אפורה מאחורי הספסל וממשיך להיקבר בבית קברות של חיפה. לא סובל אותו, גם שהיה במכבי הרגיש לי חלבי, בטוח הוא אוכל את הלב שהוא לא במכבי עכשיו.

גורש חטף כל כך הרבה גולים עד עכשיו בביתר..15. ( 20 שערי חובה מתחילת העונה). נראה כאילו שמה שהסתיר את היכולות הרעות שלו בבאר שבע זו ההגנה הטובה שהיתה לגמלים בעונות הקודמות.

הוא פשוט פח.

לקח 3 אליפויות בחאווה..

זה שוואלה ספורט מביכים זה לא חדש.. אבל לרדת לרמה כזו - https://www.facebook.com/119476251424332/posts/2239991992706070/

זה מהמביכים שראיתי.

דווקא משעשע

זה שוואלה ספורט מביכים זה לא חדש.. אבל לרדת לרמה כזו - https://www.facebook.com/119476251424332/posts/2239991992706070/

זה מהמביכים שראיתי.

זה העמוד פייסבוק הידוע לשימצה שלהם. וזאת לא הפעם הראשונה שהם יורדים לרמה כזאת שם.

בנושא אחר, שמתי לב שחיפה חנכו יציע בסמי עופר על שם אבי רן.

שזה מכובד ויפה והכל.

רק שזה לא האיצטדיון שלהם אז איך זה הולך בדיוק הקטע הזה....

וואו בית''ר נראים כאילו איבדו צלם אנוש.. ערן לוי עם כל הכישרון והדברים המדהימים שהוא עשה ומסוגל לעשות בושה שהוא על המגרש, חבר שלו מבקש ממנו לעשות תנועה כדי למסור לו לצד שמאל והוא עומד כי הוא מתעצל לרוץ, וכל השאר עומדים במשבצת של 2*2 מטר ולא זזים.. אם קלינגר לא יתחיל לעשות שם שינויים הם ירדו ליגה ומהר..

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.