Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

13 minutes ago, Michael Scofield said:

זה לא משנה 3-2 או 3-1, ניסו לא מגיע לחגי תשרי.

לדעתי אם יהיה הפסד 6 ברציפות, הוא כבר לא יגיע למחזור השני

נתניה גם פח אבל

כיף מאוד לראות את הפועל מפסידים ומסיימים שוב במקום שהכי מתאים להם גם במפעל זניח כמו גביע הטוטו

כואב קצת על ניסו אביטן שסימפטתי דווקא לפני שהגיע לשם.

יודע שאולי יקטלו אותי על זה אבל אני קורא את הראיון של שרי הזר החדש של חיפה שהיה מועמד אלינו בעבר ולמרות שאני יודע שבסבירות גבוהה הוא לא יצליח שם..

אני מבואס לגמרי שהוא לא הגיע אלינו, שחקן על עמדת ה-10 שהיה נותן תחרות אמיתית למיכה, משדרג אותו ואולי אפילו היינו מרוויחים את מיכה חזרה בכנף ביחד איתו במקום ניקוליץ שלא באמת משחק אבל ללא כל קשר אני לא חושב שיש לו את הפוטנציאל שיש לשרי בליגה שלנו.

ואללה מעצבן אותי, היה צריך להיות שלנו גם נשמע אחלה בן אדם הזין הזה..סעמק לפחות היה מדבר שטויות

בלי קשר למי שיביאו אותי מרגיז שחיכו לניקוליץ' עד כה, כרגע הוא נטל ועד שהוא יחזור לכושר לפחות חודשיים-שלוש

לא ברור בכלל לא פעלו בעמדה שלו(בדומה לבאטוקיו בעונה הקודמת) ולא חיזקו את הקבוצה בזר אחר במקומו..עם כל הרצון שלו להרוג בשביל לשחק, גם הרצון שלי להרוג בשביל להיות מליונר.

4 hours ago, thunderbolt said:

מדהים איך יש קללת פציעות על המספרי 10 שלנו, סקאריונה, בטוקיו ועכשיו ניקוליץ'. צירוף מקרים מוזר ביותר.

אני פשוט אומר שאם חיכינו שנה ובסוף יתברר שהוא בלוף זה יהיה אחד המביכים

45 minutes ago, Shroud said:

אני פשוט אומר שאם חיכינו שנה ובסוף יתברר שהוא בלוף זה יהיה אחד המביכים

זה לא רק השנה שחיכינו

שחקן שלא שיחק כל כך הרבה לא חוזר לעצמו ביום הראשון ועוד בקבוצה ובליגה חדשה שהוא לא מכיר. 

גם כשהוא יחזור נצטרף לחכות לדעתי בטח עוד איזה חצי עונה לפחות עד שנראה ממנו משהו.

אני משער שחלק מההחלטה להמשיך איתו נובעת מרצון לייצר לעצמנו שם של קבוצה שדואגת לשחקנים הזרים שלה גם במצבים כאלו. 

6 minutes ago, החתול הצהוב said:

מי זה הבן אדם הזה שרואה מגרש פתוח? למה אתה מבזבז את הזמן שלך על זה?

זה הכי מ בכל הערוץ מ הזה שזה מאוד קשה.

6 hours ago, thunderbolt said:

מדהים איך יש קללת פציעות על המספרי 10 שלנו, סקאריונה, בטוקיו ועכשיו ניקוליץ'. צירוף מקרים מוזר ביותר.

יצחקי ברק כמובן

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.