Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

טוב שמעו אם בית"ר מנצחת את אתלטיקו כנראה הסגל ממש טוב וצריך לעשות מינימום שינויים לקראת עונה הבאה. בוזגלו יהיה הכוכב, בן חיים בלם פותח וכו'

אם אני חוגג אני מעיף את כל השחקנים שהתאמצו היום. משחקים לי אותה במשחק ידידות ובליגה כל העונה זרקו זין.

מנטליות של אפסים. במכבי הנוכחית היו עפים על טיל. שחקנים כאלה אין לנו אפילו ביציע.

אם אני חוגג אני מעיף את כל השחקנים שהתאמצו היום. משחקים לי אותה במשחק ידידות ובליגה כל העונה זרקו זין.

מנטליות של אפסים. במכבי הנוכחית היו עפים על טיל. שחקנים כאלה אין לנו אפילו ביציע.

זה מוזר, בד"כ הקהל של ביתר רומס שחקנים כאלו

מצד שני כל מי שראה את המשחק (גם אוהדי ביתר) טוען את מה שאמרת

זה מוזר, בד"כ הקהל של ביתר רומס שחקנים כאלו

מצד שני כל מי שראה את המשחק (גם אוהדי ביתר) טוען את מה שאמרת

הקהל של בית"ר לא יודע איך הקבוצה נראית. זה לא שיש באמת קהל שיעשה בלאגן בטדי, האצטדיון הזה מאז ומתמיד ריק אלא אם הם רצים לאליפות או שזה משחק נגד הפועל/מכבי/חיפה (או משחק ידידות). הם עושים בלאגן ומתלוננים רק כשהקבוצה מנצחת, כמו בשנה שעברה כשהם כמעט שרפו את המועדון, או ב-2001 כשהם דרשו לפטר את גוטמן כשהיה מקום ראשון בליגה. זה טקס קבוע - טדי ריק במשך שנים, כשהם בצמרת הם מגיעים למגרש ומבטיחים לעשות בלאגן עד שכולם ילכו הביתה - ואז כשכולם הולכים הביתה הקבוצה מידרדרת בטבלה והם מפסיקים להגיע, עד הפעם הבאה שהם בצמרת, שבה הם שוב חוזרים להגיע, ודורשים שכולם ילכו הביתה, וחוזר חלילה.

הם הקהל הכי מוזר בעולם.

הקהל של בית"ר לא יודע איך הקבוצה נראית. זה לא שיש באמת קהל שיעשה בלאגן בטדי, האצטדיון הזה מאז ומתמיד ריק אלא אם הם רצים לאליפות או שזה משחק נגד הפועל/מכבי/חיפה (או משחק ידידות). הם עושים בלאגן ומתלוננים רק כשהקבוצה מנצחת, כמו בשנה שעברה כשהם כמעט שרפו את המועדון, או ב-2001 כשהם דרשו לפטר את גוטמן כשהיה מקום ראשון בליגה. זה טקס קבוע - טדי ריק במשך שנים, כשהם בצמרת הם מגיעים למגרש ומבטיחים לעשות בלאגן עד שכולם ילכו הביתה - ואז כשכולם הולכים הביתה הקבוצה מידרדרת בטבלה והם מפסיקים להגיע, עד הפעם הבאה שהם בצמרת, שבה הם שוב חוזרים להגיע, ודורשים שכולם ילכו הביתה, וחוזר חלילה.

הם הקהל הכי מוזר בעולם.

כלום?

הכל?

כלום?

הכל?

יש לציין שבאותה עונת אליפות ראשונה אחרי 9 שנים הם קראו לפטר את יוסי מזרחי, שאפילו לא היה המאמן הראשון שלהם באותה עונה.

אז יש אוהדי בית"ר שכותבים בתגובות בפייסבוק שאתלטיקו נלחמו ושגם אם זה לא היה משחק ידידות בית"ר היתה מנצחת.

אלוהים ישמור, זה כל כך מביך.

אז יש אוהדי בית"ר שכותבים בתגובות בפייסבוק שאתלטיקו נלחמו ושגם אם זה לא היה משחק ידידות בית"ר היתה מנצחת.

אלוהים ישמור, זה כל כך מביך.

גם אם מניחים שאתלטיקו לקחה את זה ברצינות, בלי 12 חילופים בדקה ה60 השחקנים של ביתר היו עומדים על המגרש.

אני זוכר שלפני כ20 שנה מכבי חיפה והפועל חיפה התאחדו לקבוצה אחת ושיחקו נגד מילאן, ניצחו אותם בפנדלים וגם שם לקחו את זה ברצינות גמורה...מתי הם יבינו שהמטרה של הקבוצות האלה לתת נצחון לקבוצות הקטנות הם באים להנות לא לשחק, גם ארגנטינה הפסידה פה 2-1 במשחק ראווה וזה לא באמת ענין אותה.

דרך אגב, מה הסיפור שבניון הוחלף בדקה ה36 לטובת מי שעודכן באינטרנט? כל הסיבה היתה בשבילו לא? לא רשום פציעה או משהו

טוב שהוא לא הוחלף דקה 1

מירי רגב קוראת לביטול המחזור האחרון בליגת העל.

למה? כי הוא בשבת ולא כפי שהממלכה דרשה.

שלחה מכתב למנהלת הליגה ותפעל למניעת המחזור.

תצאי לנו מהחיים יא שקרנית מגעילה. איכס

מירי רגב קוראת לביטול המחזור האחרון בליגת העל.

למה? כי הוא בשבת ולא כפי שהממלכה דרשה.

שלחה מכתב למנהלת הליגה ותפעל למניעת המחזור.

תצאי לנו מהחיים יא שקרנית מגעילה. איכס

אז שהגברת מירי גרב תדאג ליום שבתון ביום ראשון הקרוב עבור אנשים עובדים ומשפחות עם ילדים קטנים שיכולים להגיע רק בשבת ולא ביום חול וגם תיתן אפטר לכל החיילים שרוצים לבוא ואז גם שומרי (ושווימרי) השבת מוזמנים באהבה כמובן לבוא למשחק.

דרך אגב, מה הסיפור שבניון הוחלף בדקה ה36 לטובת מי שעודכן באינטרנט? כל הסיבה היתה בשבילו לא? לא רשום פציעה או משהו

טוב שהוא לא הוחלף דקה 1

אמר שלא התאמן שבועיים

אמר שלא התאמן שבועיים

ברור שלא התאמן, בניגוד לשאר היצורים הוא מבין שזה כולה משחק ידידות.

איזו גניבת דעת הפסטיבל הזה סביב בוזגלו עכשיו... בואו, הוא שם צמד במשחק ידידות.

מול שחקנים שהיו במועדון עד 4 בבוקר, ישנו איזה שעתיים וקמו למשחק

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.