Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

מה זה אמיתי תקציר 10 דקות לבית״ר-אשדוד? במשחק אליפות שלנו התקציר היה 5 דק גג

פנדל יפה בניון בעט היום, כמו בגמר גביע. זה מה שאני אזכור ממנו בכל אופן במכבי.

איזה קומדיה זה ביתר ירושלים.

ואיזה בישול אדיר של הבלם הטוב בליגה לבן רייכרט.

אשדוד, ק"ש, או מכבי פ"ת

וכל זה עוד אחרי שהמחבלים השרמוטות ירדו

למה מגיע לי כל הטוב הזה..

(אישית רוצה שק"ש ירדו)

מה עוד שאם הם ירדו אולי הם ייעלמו (אז שהם ירדו- זה עוד היה בתחילת הפרוייקט שלו עכשיו כבר לא יהיה לו כח יותר) שלא כמו אשדוד או הלוזונים

זה היה מצחיק אם היה פורש בפ"ת לעיני עשרה אוהדים.

הרבה פחות מצחיק מהפסטיבל שבית"ר עשו.

אגב, שחקני אשדוד עלו עם חולצות של בניון ולבשו אותן עד אחרי לחיצת הידיים. אני חושב שאפילו במשחק הפרישה של מסי שחקני היריבה לא ילבשו חולצות שלו, מה זה השטות הזאת?

הפספוס הכי גדול של בניון זה שהוא לא פרש אחרי עונה אחת במכבי חיפה והמשיך להתבזות כאילו חסר לו משהו בחיים...המסע הליקוקי שלו לאוהדי בית"ר מבחיל ודומה לתקופה שלו באנגליה שהיה מלקק לאנגלים בצורה בלתי נסבלת(השיא היה לפני המשחק באנגליה שאמר לתקשורת האנגלית, אל תדאגו אתם תהיו ביורו(בתור קפטן )) שהוא חתם במכבי, הוא ליקק קצת לקהל, למרות שראו בבירור שכמו ורמוט הוא לא התחבר למועדון בכלל, אבל הוא חתם פה כי היה מויעד לתפקיד ניהולי(הדבר כמובן נשלל מהר מאוד ) הוא המשיך לשחק ואז בחר קבוצה חדשה להתלקק איתה, בית"ר(הוא נהיה פתאום אוהד מגיל 0)

הגלאקטיקוס של אשדוד היה מצחיק רצח. רביבו, אבוקסיס, אילן בכר, אסי דומב ושוקי נגר.

אגב, רביבו וברקוביץ׳ הביכו את עצמם הרבה יותר בעיניי. חזרו לארץ - ופרשו באמצע העונה כשלא הלך כמו שרצו. אני מעריך בהרבה שחקן שחוזר מחו"ל בגיל 34 ועושה 5 עונות בארץ פשוט כי אוהב כדורגל.

אז מסתבר שאבי לוזון מתנגד לשימוש בVAR במחזור האחרון של הפלייאוף התחתון.

מפתיע מישהו?

איזה עלוב הבנאדם הזה. הלוואי שתהיה טעות שיפוט שתוריד אותם ליגה.

הגלאקטיקוס של אשדוד היה מצחיק רצח. רביבו, אבוקסיס, אילן בכר, אסי דומב ושוקי נגר.

אגב, רביבו וברקוביץ׳ הביכו את עצמם הרבה יותר בעיניי. חזרו לארץ - ופרשו באמצע העונה כשלא הלך כמו שרצו. אני מעריך בהרבה שחקן שחוזר מחו"ל בגיל 34 ועושה 5 עונות בארץ פשוט כי אוהב כדורגל.

ודשדשו בתחתית רוב העונה, זה לא התחבר בשיט.

לפי ראיון של רביבו לסרטון פרידה שעשו לו בליגה הספרדית, הוא בא לאשדוד רק בשביל שימכרו מנויים, לתת כמה משחקים ולפרוש

אם אני זוכר נכון, ניצח אותנו ופרש

https://www.youtube.com/watch?v=SGpUogiN7Tg

לפי ראיון של רביבו לסרטון פרידה שעשו לו בליגה הספרדית, הוא בא לאשדוד רק בשביל שימכרו מנויים, לתת כמה משחקים ולפרוש

אם אני זוכר נכון, ניצח אותנו ופרש

https://www.youtube.com/watch?v=SGpUogiN7Tg

במקומו אני לא הייתי מספר בגאווה ששיקרתי לתושבי עיר הולדתי כדי שפושע ירוויח קצת יותר כסף.

אי אפשר לשמוע את אלון מזרחי כבר.

אני חושב שמכבי של היום מנצחת את מכבי חיפה של אז. יופי שהיה שם כישרון אבל הכושר הגופני וההגנות של היום, בפרט שלנו, עולות בשנות אור על אז.

אי אפשר לשמוע את אלון מזרחי כבר.

אני חושב שמכבי של היום מנצחת את מכבי חיפה של אז. יופי שהיה שם כישרון אבל הכושר הגופני וההגנות של היום, בפרט שלנו, עולות בשנות אור על אז.

אלו תמיד השוואות מטומטמות. איך אפשר להשוות בין שחקנים ששיחקו בתקופות שונות, בעידנים שונים אפילו?

הכדורגל היה אחר, האצטדיונים היו אחרים, רמת האימונים הייתה אחרת וכו' וכו' וכו'.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.