Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

אם ספרתי נכון, 13 פנדלים לבאר שבע העונה (ליגה וגביע).

זה לא מטורף כמו 18 פנדלים ב-16/17 אבל זה קצב טוב.

העיקר בעונת 16-17 הם אמרו שהם מקבלים כמות גדולה של פנדלים כי הם הקבוצה הכי טובה בליגה, מה הם יכולים להגיד אחרי העונה הזו, כנראה שאלונה משלמת טוב.

אם כבר שחקן שאני מוכן שימכרו, מתן חוזז... צריכים לשתול את הרעיון הזה לחוגג בחלום, כמו הסרט של נולאן.

אני גם חושב ככה. יותר מידי חוסר יציבות ואני לא בטוח שהוא כזה מוכשר בשביל לסבול את זה, כמו צ'יבוטה.

אשכרה המציא שני פנדלים בטרנר... לא מתאים לו, מהשופטים הסבירים.

הכניס את עצמו לבעיה כשהוא קבע פנדל אחד שלא היה לבני יהודה. איזן אחר כך עם אותו פנדל שאין לבאר שבע.

הכניס את עצמו לבעיה כשהוא קבע פנדל אחד שלא היה לבני יהודה. איזן אחר כך עם אותו פנדל שאין לבאר שבע.

עוד משהו שהvar בארץ יגרום זה הגברת הפנקסאות שגם ככה השופטים עושים את זה רק עכשיו יהיה להם תירוץ על כל שריקה.

לא חושב שזה קשור, הוא פשוט שחצן מסריח כמו שאר השופטים.

ראינו גם במשחק שלנו נגד חדרה כאשר קראו לו ל-VAR על נגיעת יד.

אחרי 6 דקות של התלבטות הוא החליט להשאיר את ההחלטה המקורית שלו לא לשרוק. כדי לא לצאת אפס ש"לא ראה נגיעת יד".

אשכרה קוראים לו למוניטור, הולך, רואה, ועדיין לא משנה את ההחלטה. פעם שנייה כבר.

היינו צריכים לקפוץ על ה1.5 מיליון יורו של חוגג.

לא שחקן רע אבל בסהכ בגדר פוטנציאל כרגע, בסיטואציה שלנו היינו צריכים למכור.

מה בוער, תסתכל על הליגה ותראה מדבר בין הגילאים 20-30, אין שום דבר להביא, בטח לא כוכב התקפה בסדר גודל של שכטר/עטר/מיכה/בוזגלו לא הייתי מוכר אף פוטנציאל למשהו

אשדוד עושה קאמבק ומתקרבת שלוש נק' לבית"ר. פעם ראשונה שאני ארצה שהפועל תנצח, האמצעים מקדשים את המטרה להוריד את בית"ר ליגה או לפחות קצת צחוקים לסוף עונה.

אשדוד עושה קאמבק ומתקרבת שלוש נק' לבית"ר. פעם ראשונה שאני ארצה שהפועל תנצח, האמצעים מקדשים את המטרה להוריד את בית"ר ליגה או לפחות קצת צחוקים לסוף עונה.

אם הפועל יכולה להוריד את בית"ר? אני לובש אדום ועושה פטיש מגל בלי שאלה בכלל

בחיים לא אהיה בעד הפועל (אלא אם זה משחק שמשפיע ישירות על התואר שלנו לקראת סוף העונה).

למרות שרצונות לחוד ומציאות לחוד, הפועל פייבוריטית. אז הנחמה תהיה שבית"ר תתקרב לקו האדום.

בית"ר וסכנין יורדות ביחד זה כמעט כמו דאבל דאבל.

לא כל כך אכפת לי מי תהיה היורדת השנייה, העיקר שסכנין תרד.

אבל יהיה מאוד משעשע אם ביתר תרד (או לפחות תלחם עד המחזור האחרון).

מה שבטוח הם ממש בלחץ כרגע

דגני מצהיר במסיבת עיתונאים לפני בית"ר שהוא רוצה לצאת לאירופה...

אני מבין שחוסר המודעות מדבק במועדון הזה. דמארי מעל הליגה, דגני בדרך לאירופה, גוטליב שווה מיליון יורו, פירסמן יותר טוב מסבוריט, רפואה המאמן הכי טוב בארץ, חוסר מזל זאת הסיבה היחידה שהם לא רצו לאליפות העונה, ועוד.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.