Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

מליקסון בן 35 אוטוטו

יודע, אבל בגיל 32 הוא קם בבוקר והפך משחקן רך ופציע לבהמה שלא מותחת שריר.

עוברות להן השנים, נגמרים הסמים, ואיזה פלא מסיקסון שוב חוזר להיפצע ולא מצליח לזוז.

האמת? מביך מאוד. אם זו המשמעות של "להפסיק להיות ג'נטלמנים" כמו שאנשים פה דורשים, אני מוותר.

יש שם תגובות גדולות אגב

לפי ווינט חוגג רצה את ג'ורדי אחרי פיטורי לוזון והדרישות שלו היו גבוהות

ידוע כבר מזמן לא משהו חדש.

מזל שלא קרה גם היה כואב לראות את ג'ורדי במועדון אחר בארץ וגם הוא היה עושה סדר במועדון שכונה הזה.

אייבינדר ערך את הסרטון?

כי הבכיינות הזאת מתאימה למקום הזה שאייבינדר למד בו.

לצורך העניין - בפנדל מול ראיקו - עידן ורד בתוך הרחבה לפני הבעיטה, זה תקין על פי החוק היבש? (גם קנדיל ופיבן)

בגול של יוני - שכטר לא מפריע לניצן, יש לו קו ראיה נקי לכדור של כהן, הכדור בכלל לא בכיוון של שכטר.

גולדברג - כן, פנדל, אבל אפשר לטעון גם שוארן דחף אותו רגע לפני...

ק"ש - גם פה, הייתי הולך על פנדל, אבל עצם העובדה שהכדור ניתז מהגוף ליד...

החלק היחיד שאין בו טיפה של ספק זה הכניסה של מאבוקה בשיימן, וגם שם, אם המטומטם היה נופל ולא מדלג, היו מקבלים פנדל.

אין ספק שאם היה שימוש ב-VAR סביר להניח שבית"ר הייתה מקבלת לפחות 4 פנדלים העונה, יש לה סיבה להרגיש "מקופחת".

אבל מפה ועד שחרור "תגובה רשמית" מגובה בסרטון וידאו כאילו אחרון האוהדים הכין אותו? מביך.

כשהתוצאות שלך נשענות על החלטות שופטים, כנראה הבעיה היא בך, לא בהם.

האמת? מביך מאוד. אם זו המשמעות של "להפסיק להיות ג'נטלמנים" כמו שאנשים פה דורשים, אני מוותר.

יש שם תגובות גדולות אגב

לגמרי. נהי של אוהדים וסרטון שאוהדים הכינו זה דבר אחד, תגובה רשמית של כמה גורמים בעלי תפקיד במועדון (בין היתר - הסקאוט/ אנליסט, מנהל המדיה) וסרטון כזה זה מביך ברמות אחרות.

יש שם תגובות גדולות אגב

כן, מסתבר שמחלקת הדוברות של מכבי היא מקצוענית שיודעת מה היא עושה - כמו כל או לא רוב האגפים במועדון - ושטוב שהם לא פועלים לפי גחמות של אוהדים. כי ככה זה נראה.

יש דברים שסבבה לגמרי שאוהדים יעשו, אבל כמועדון זה לא נראה מכובד. מזכיר לכם את #GalatasaCry (שאגב ממה שראיתי ההפך ללהיט בטורקיה, אוהדי פנר חגגו על זה ועל התגובה של הקהל שלנו).

אם כבר כואב לראות שארד מועמד לנבחרת ופיבן לא

טוב מאוד. מצידי שלא יהיה לנו שחקן אחד בנבחרת מעתה ועד עולם, לא צריכים פציעות מיותרות ועייפות.

זה לא תורם למכבי בשום פרמטר אז על הזין. כל הכבוד גם שלא שיחררו להם שחקנים מעבר למה שצריך.

גם ככה הנבחרת הזאת לא תגיע לכלום עוד מאה שנה.

אז לפי מה הם שיבצו עד עכשיו? :whistling:

ONE

באיגוד השופטים הבינו שהאיגוד נמצא בתקופה לא פשוטה וחייבים לנסות לעצור את שרשרת הטעויות של השופטים בשבועות האחרונים.

באיגוד מבינים שבלי קשר לכניסת מערכת ה-VAR בפלייאוף העליון, מה שקורה בשבועות האחרונים חייב להיפסק. באיגוד עשויים לעבור למתכונת שונה של שיבוצים בשבועות הקרובים, כאשר ישובצו שופטים לפי כושר, כאלה שלא מרבים לטעות ושומרים על יציבות.

אז לפי מה הם שיבצו עד עכשיו? :whistling:

ONE

חבר מביא חבר.

זה פשוט בדיחה. הרמה של השופטים והאישיות שלהם, פשוט בדיחה מהלכת.

VAR יכול לצמצם טעויות אבל בקטנה...השופטים בארץ ימשיכו להרוס כל משחק שני - כי אין להם מושג. פחות או יותר כמו מערכת הכבאות בארץ.

90 אחוז מהשריקות שלהם הם לפי הלך רוח במגרש והתחשבנויות במקום מראה עיניים....ענף הכדורגל בארץ בדרך לאבדון. מסכנה מכבי שזו הליגה שלה.

שחקן טוב מאוד, במיוחד יחסית לליגה הישראלית.

גם ליריבות שלך יכול להיות במקרה, ורק במקרה, שחקנים טובים וראויים. למכבי אין את השחקן הטוב ביותר בכל עמדה אלא את הקבוצה הטובה ביותר.

אני מתנצל על התגובה המאוחרת אבל רציתי להגיב בזמנו וברח לי מהראש.

חוץ מאולי עלי מוחמד, אין אף שחקן אחר בליגה הזאת באף עמדה שיותר טוב משחקן כלשהו שלנו

אייבינדר ערך את הסרטון?

כי הבכיינות הזאת מתאימה למקום הזה שאייבינדר למד בו.

לצורך העניין - בפנדל מול ראיקו - עידן ורד בתוך הרחבה לפני הבעיטה, זה תקין על פי החוק היבש? (גם קנדיל ופיבן) זה פנדל שלא הגיע להם בכלל.

בגול של יוני - שכטר לא מפריע לניצן, יש לו קו ראיה נקי לכדור של כהן, הכדור בכלל לא בכיוון של שכטר.

גולדברג - כן, פנדל, אבל אפשר לטעון גם שוארן דחף אותו רגע לפני...

ק"ש - גם פה, הייתי הולך על פנדל, אבל עצם העובדה שהכדור ניתז מהגוף ליד...

החלק היחיד שאין בו טיפה של ספק זה הכניסה של מאבוקה בשיימן, וגם שם, אם המטומטם היה נופל ולא מדלג, היו מקבלים פנדל.

אין ספק שאם היה שימוש ב-VAR סביר להניח שבית"ר הייתה מקבלת לפחות 4 פנדלים העונה, יש לה סיבה להרגיש "מקופחת".

אבל מפה ועד שחרור "תגובה רשמית" מגובה בסרטון וידאו כאילו אחרון האוהדים הכין אותו? מביך.

כשהתוצאות שלך נשענות על החלטות שופטים, כנראה הבעיה היא בך, לא בהם.

חבר מביא חבר.

זה פשוט בדיחה. הרמה של השופטים והאישיות שלהם, פשוט בדיחה מהלכת.

VAR יכול לצמצם טעויות אבל בקטנה...השופטים בארץ ימשיכו להרוס כל משחק שני - כי אין להם מושג. פחות או יותר כמו מערכת הכבאות בארץ.

90 אחוז מהשריקות שלהם הם לפי הלך רוח במגרש והתחשבנויות במקום מראה עיניים....ענף הכדורגל בארץ בדרך לאבדון. מסכנה מכבי שזו הליגה שלה.

מה הבעיה במערכת הכבאות בארץ?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.