Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

ציבוטה עם 10 גולים העונה + 6 החמצות לא נורמליןת.

יכל לעשות עונה היסטורית

עונה היסטורית? היום לפני 6 שנים (בסוף הדרבי 4:0) עטר היה עם 20 ואני בכלל לא מדבר על זהבי.. מה היסטורי ב16 גולים?

לפי הדיווחים, צ'בוטה נחת בבולגריה לקראת סיכום בלודוגורץ.

800 אלף יורו פלוס 200 בבונוסים, הכל כמובן מתחלק עם מכבי שיש לה 50%.

לא מבין את זה. אברמוב פשוט פראייר. גם עם שועה וגם כאן. יכל לקבל על צ'יבוטה לפחות פי 2.

בכלל, מה בוער לו לסכם על זה עכשיו ולא לחכות לסוף העונה, כי נראה שהשווי שלו רק ממשיך לעלות?

עונה היסטורית? היום לפני 6 שנים (בסוף הדרבי 4:0) עטר היה עם 20 ואני בכלל לא מדבר על זהבי.. מה היסטורי ב16 גולים?

יחסית לשחקן ברמתו

לא מבין את זה. אברמוב פשוט פראייר. גם עם שועה וגם כאן. יכל לקבל על צ'יבוטה לפחות פי 2.

בכלל, מה בוער לו לסכם על זה עכשיו ולא לחכות לסוף העונה, כי נראה שהשווי שלו רק ממשיך לעלות?

שחקנים פחות טובים נמכרו בכפול

עושה דווקא לאוהדים, אין סיבה אחרת נראית לעין. אפילו אם היה רוצה למכור כדי לקחת את הכסף ולעזוב היה יכול לחכות לקיץ ולקבל יותר כסף על שניהם...

לדעתי מצמצם הפסדים לפני עזיבה.

אם לודוגורץ עולים לבתים (מה שכנראה יקרה) הם משלמים מיליון אירו על צ'יבוטה על פי הדיווחים, זה דווקא סכום ממש יפה.

לפי הדיווחים זה 800 אלף כרגע ועוד 200 אם יעלו לבתים.

יכלו לקבל הרבה יותר לדעתי. אולי אפילו 1.5-2 מיליון.

מוזר לי שצ'יבוטה הולך להימכר לקבוצה בסדר גודל שלנו ואולי קצת יותר, ועדיין אין בי טיפת חרטה ששיחררו אותו (כמובן תמורת קנדיל). גם עוד כשהיה פה לא החזקתי ממנו יותר מידי, למשל כהן וחוזז אני אישית מעדיף אותם עליו גם עכשיו וגם בקיץ.

שמע הוא יהיה בקיץ בן 23, והוא לא שחקן ממש מוכח בליגה שזכה בתארים, השתתף בשלב בתים אירופי או שחקן עם רזומה בינלאומי בנבחרת.

בסך הכל מדובר בפוטנציאל של שחקן יחסית צעיר שיכול להיות פגיעה ובאותו מידה נפילה בקבוצה יותר חזקה במדינה אחרת. בעונת השיא שלו הצליח לעבור את ה10 שערים בליגת העל עם הרבה החמצות גדולות שהבולגרים בטח צפו בהיילייטס שלו. טוני וואקמה, אמנם בגיל מבוגר יותר ובשנת חוזה, נמכר באותו הסכום.

על הסיכון הזה והכישרון שלו ישלמו מיליון אירו או קרוב לכך, נראה לי די צודק. גם לא מדובר בקבוצה סינית/קטארית או קבוצה בעל יכולות פיננסיות בפרמייר ליג. כולה לודוגורץ, וזה לא עסקה מפוקפקת של דודו דהאן בבלגיה.

שמע הוא יהיה בקיץ בן 23, והוא לא שחקן ממש מוכח בליגה שזכה בתארים, השתתף בשלב בתים אירופי או שחקן עם רזומה בינלאומי בנבחרת.

בסך הכל מדובר בפוטנציאל של שחקן יחסית צעיר שיכול להיות פגיעה ובאותו מידה נפילה בקבוצה יותר חזקה במדינה אחרת. בעונת השיא שלו הצליח לעבור את ה10 שערים בליגת העל עם הרבה החמצות גדולות שהבולגרים בטח צפו בהיילייטס שלו. טוני וואקמה, אמנם בגיל מבוגר יותר ובשנת חוזה, נמכר באותו הסכום.

על הסיכון הזה והכישרון שלו ישלמו מיליון אירו או קרוב לכך, נראה לי די צודק. גם לא מדובר בקבוצה סינית/קטארית או קבוצה בעל יכולות פיננסיות בפרמייר ליג. כולה לודוגורץ, וזה לא עסקה מפוקפקת של דודו דהאן בבלגיה.

זו עסקה של דודו דהאן. הוא הסומן המתווך בעסקה הזאת.

לגבי השאר, גם שחקנים אחרים נמכרו בלי תארים, בלי להיות מוכחים (וצ'יבוטה העונה נחשב מוכח, כרגע מלך שערים) ולא שיחקו בשלב בתים אירופי.

הוא שחקן התקפה צעיר, מהיר, שנתן מספרים יפים. וממש לא בשנת חוזה.

המחיר שלו אולי לא בדיחה, אבל בהחלט שווה יותר מבקושי מיליון יורו כשהמניה שלו בשמיים ורק עולה. בוא נהיה רציניים.

נכון שזה לא באמת מדיד ואני לא יכול להוכיח לך ולא אתה לא באמת שווי של שחקן, אבל בחייאת, זה קצת יותר מהכסף ששולם על יחזקאל.

אין מה להשוות לוואקמה שהיה בערך בן 30, בשנת חוזה, פציע ועם דרישות שכר גבוהות בהרבה.

איזה בתים?

צמפיונס? או אירופאית?

רק אני חושב שעקצנו את חדרה עם השוער הזה?

דווקא השוער ששיחק נגדנו רצה הרבה יותר להוכיח את עצמו

אוחיון זה ממש עקיצה

איך יכול להיות עקיצה אם קיבלו אותו בחינם ? או קרוב לחינם.

ברוח הדברים צריך לפתוח נושא סטייקים רשמי לשנת 2018/19

חברה פה יכולים לשמש חומר גלם לעל האש משובח

נוכל לייצא בשר לניו זינלד וארגנטינה :-)

ראיתי עכשיו את התקציר של חדרה

הגזמתם עם אוחיון, הגול הרביעי לא עליו

הגול השלישי עמידה גרועה גול עליו

בגול השני ההגנה די הפקירה אותו ובגול הראשון מיקום לא טוב אבל הוא לא היה יכול לעשות יותר מידי

בעקבות ההקדשה של הגמלים לנטע (השלט "באסה סבבה", למי שפספס...), החלטתי להקדיש להם שיר על אותו לחן.

זה הולך ככה:

אלונה ברחה לה

פנדל בחאווה

עמה יעמיק

יאללה הביתה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.