Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

קלינגר גונב ממעביד, בית"ר הקבוצה הכי לא מאומנת בארץ, אפילו אשדוד וסכנין יותר מאומנות.

כל שחקן שם מהבלם ועד החלוץ מנסה לבד להציל את המולדת.

ביתר חלשים וכל כך נכים, חיפה חלשים ועושים עולה עם הקהל,

ופריי הזה חלש מאוד לא התרשמתי ממני בכלל במשחקים ששיחק אני לא מבין על מה המהומה...

אז יש סיכוי להבטיח אליפות לפני הפלייאוף?

לא. אם ננצח בסכנין (וזה חתיכת אם), אנחנו צריכים עוד 21 נקודות כדי להבטיח אליפות. גם אם איכשהו ננצח עד סוף העונה, זה אומר שאנחנו צריכים שהיריבות שלנו יאבדו 9 נקודות (כל אחת).

אפשר להבין מה חיפה חוגגים שם?

תיקו בטדי כשהם ב10 שחקנים, מלבד הגביע 5 ניצחונות ו-3 תיקו מאז שבלבול בא ומקום 2 בליגה-ללא-ת"א. לא רע

חיפה הזונות האלו באים בטענות לשיפוט רק שכחו שלדביל שלהם הגיע 3 צהובים
ואני לא מדבר כבר על כל הטעויות שיפוט לטובתם (באשכרה הם מוציאים כדור חופשי, שלא הגיע להם, לפני הזמן ומקבלים עוד אחד במתנה ועוד כ"כ הרבה המצאות של חוצים ועבירות שלא היו לטובתם) איך לעזאזל הכלב הרע מאבוקה הזה (שבזבז לבד יותר מ5 דק') לא סיים את המשחק עם אדום?! עזבו את זה שהגיעו לו 3 צהובים- רק בפנדל (שלא נשרק) הוא עשה עבירה של אדום..

אגב מעניין איך קלינגר לא התבכיין על הפנדל שהגיע לו היום ולא פצח בנאומים קורעי רקטומים על איך תמיד דופקים את השחורים..

הוא כנראה באמת לא רואה הבן זונה

חיפה הזונות האלו באים בטענות לשיפוט רק שכחו שלדביל שלהם הגיע 3 צהובים

ואני לא מדבר כבר על כל הטעויות שיפוט לטובתם (באשכרה הם מוציאים כדור חופשי, שלא הגיע להם, לפני הזמן ומקבלים עוד אחד במתנה ועוד כ"כ הרבה המצאות של חוצים ועבירות שלא היו לטובתם) איך לעזאזל הכלב הרע מאבוקה הזה (שבזבז לבד יותר מ5 דק') לא סיים את המשחק עם אדום?! עזבו את זה שהגיעו לו 3 צהובים- רק בפנדל (שלא נשרק) הוא עשה עבירה של אדום..

מסכנים יש להם ראש קטן והם עדיין מקבלים פחות מתנות מב"ש
ביתר פשוט קבוצה חלשה (עד שמשחקים מולנו)
קרים פריי (רק שני משחקים ועדיין) אם ג'ורדי היה מביא אותו לא היו מפסיקים לצחוק עלינו (מודה שגם אני הייתי נופל עליו)
עמיחי שפיגלר החסר שכל הזה- לא רק שלא משדר את המשחק גם מתבלבל בלי סוף בין כל השחקנים (כאילו עזבו את הביזיון מבחינת היחס של הערוץ לקהל- זה התפקיד של השדר, לא להביא נתוני תחת על סטטיסטיקות מיותרות אלא להגיד את שמות השחקנים..) ובנוסף לא מצליח להוציא את הלשון מהתחת של יענקלה, בייחוד עם המסירה שמסרו לפריי והוא הצליח להשתלט על הכדור ממצב של גול 10 מטר מהשער- לכך שהצליח לשמור על הכדור במגרש.. אם זה היה שחקן של מכבי...
ומה הקטע של אוהדי ביתר לקחת את כל השירים שלנו?! (מילא אני נמס ממך ותשתחוו אבל הקופים הירוקים מעתיקים שירים?! כמה חסרי מודעות עצמית..) מתחיל להאמין שהקהל של טרנדר חזר כבר לביתר

קלינגר גונב ממעביד, בית"ר הקבוצה הכי לא מאומנת בארץ, אפילו אשדוד וסכנין יותר מאומנות.

אתה מודע למצב שהיה בביתר בתחילת העונה?

איך אפשר לומר דבר כזה. מאז שקלינגר שם הקבוצה כמעט ולא מקבלת שערים. ויש לה כנראה את צמד הבלמים הגרועים בליגה.

אתה מודע למצב שהיה בביתר בתחילת העונה?

איך אפשר לומר דבר כזה. מאז שקלינגר שם הקבוצה כמעט ולא מקבלת שערים. ויש לה כנראה את צמד הבלמים הגרועים בליגה.

צמד הבלמים הגרוע בליגה זה 2 הבוסים של ב"ש.

אוחיון הוא לא נפילה. הוא שוער מצוין אבל יקח לו המון זמן להיות שוער ברמה מספיק טובה לקבוצות סטייל מכבי. הוא רק פרוספקט.

לגבי בית"ר וחוגג, האם יעבור יום מבלי שנשמע שחוגג "השקיע 55 מיליון שקל" בביתר? הבנו, אתה הבעלים. השקעת.

לקלינגר זה מגיע, הוא חזר לערבב ועם הבלנדר הוא חזר להיות מאמן כושל. מה הסיכוי שחוגג יעבור לב"ש בעונה הבאה?

כותבים בוואן שסבתא שלו נפטרה באותו היום, לתת לו לשחק לא היה רציני, הראש לא בכדורגל.

כתבתי עליו אתמול דברים לא יפים, וואלה מצטער על זה, מקווה שיוכיח לכולנו שהוא יתפתח לשוער טוב.

רק אני חושב שעקצנו את חדרה עם השוער הזה?

דווקא השוער ששיחק נגדנו רצה הרבה יותר להוכיח את עצמו

אוחיון זה ממש עקיצה

ראבק מה נהיה הוא לא שיחק איזה שנתיים ועבר רק 2 משחקים. עוד היו כאלו שרצו לתת לו הזדמנות במכבי על סמך 2-3 משחקים בטוטו היו גומרים לו את הקריירה עוד לפני שהתחילה. שוער צריך הרבה יותר זמן משחקן שדה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.