Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

לא מאמין שהוא מכר להם את שועה באמצע העונה.

יהיה פחייאוף תחתון ויפסיד כסף

ועוד מכר להם אותו במחיר חיסול, הרציונל היחיד למכור את הכוכב הגדול שלך באמצע עונה זה אם הקבוצה שקונה אותו מוכנה לשלם הרבה יותר בשביל לקבל אותו כבר בינואר ואז אתה יכול להכפיל את הסכום, פה הוא לא קיבל שום סכום שלא היה מקבל מחיפה גם בקיץ, אז מה בער לו? חוץ מזה שבקיץ אולי היינו מוכרים שחקנים ואז מציעים גם לרכוש אותו מה שהיה מעלה את המחיר, אולי ב"ש הייתה נכנסת לזה אחרי המכירה של סבע. לא ברור בכלל מה שהלך שם, אין שום היגיון בזה.

לא מאמין שהוא מכר להם את שועה באמצע העונה.

יהיה פחייאוף תחתון ויפסיד כסף

הזייה לא מובן בגרוש במקום להרוויח כספים מפלייאוף עליון ומוקדמות באירופה באשכרה יסיים בפלייאוף תחתון

שידליקו אבוקות. פחות מגוחך מלנהום לעבר שחקן שחור כשיש לך שחקן שחור בקבוצה.

זה פשוט יותר קל להם וגם גורם לשחקני היריבה לאבד את הראש- למרות שזה לא כ"כ עזר להם.. בכל מקרה מצחיק שביתר השרמוטות הראשיים לשחומי עור יתלוננו על זה

רואה את המשחק הזה ומנסה להבין מה רואים כ"כ בקוסטנטין?!

אם כבר שחקנים מבני יהודה אז סורו שהוא פשוט קשר אחורי נהדר (עמדה שאין לנו בה צורך, גם אם הוא טוב מאוד בלהתחיל משחק ולשחרר לחץ לעומת פרץ עדיין לא צריך לחפש זרים בעמדה חזקה שלנו); בלטקסה שחקן אבל דודזאדה וסבוריט טובים ממנו; חזיזה שחקן מעניין.

בביתר: קונטה פשוט רמה מעל כולם, חוץ ממנו רק בניון ואייבינדר שווים אצלנו סגל.. אולי אולי ורד ולא הייתי מביא אף אחד מהם

רואה את המשחק הזה ומנסה להבין מה רואים כ"כ בקוסטנטין?!

אם כבר שחקנים מבני יהודה אז סורו שהוא פשוט קשר אחורי נהדר (עמדה שאין לנו בה צורך, גם אם הוא טוב מאוד בלהתחיל משחק ולשחרר לחץ לעומת פרץ עדיין לא צריך לחפש זרים בעמדה חזקה שלנו); בלטקסה שחקן אבל דודזאדה וסבוריט טובים ממנו; חזיזה שחקן מעניין.

בביתר: קונטה פשוט רמה מעל כולם, חוץ ממנו רק בניון ואייבינדר שווים אצלנו סגל.. אולי אולי ורד ולא הייתי מביא אף אחד מהם

באיזה עולם אייבינדר שווה אצלנו מקום בסגל בקבוצה הנוכחית גם שהיה אצלנו היה נחשב לבינוני. דור פרץ וגלזר לא רואים אותו ממטר וברסקי גם יותר טוב ממנו.

הפועל ב"ש נגד ששת הקבוצות שבמקומות 1 - 6: 0 ניצחונות, 6 תוצאות תיקו ו - 4 הפסדים, מאזן שערים 9 - 17 והוציאו 6 מ - 30 בסה"כ. עדיף להם לא להגיע לפלייאוף העליון, הולכים לסבול שמה.

באיזה עולם אייבינדר שווה אצלנו מקום בסגל בקבוצה הנוכחית גם שהיה אצלנו היה נחשב לבינוני. דור פרץ וגלזר לא רואים אותו ממטר וברסקי גם יותר טוב ממנו.

דור פרץ וגלזר הם כמה רמות מעל כולם

גם ריקן טוב ממנו

בטח שגולסה שיותר טוב מפרץ וגלזר

לגבי ברסקי- הוא טוב יותר מברסקי (כמובן שמעדיף את ברסקי כי אני פשוט שונא את אייבינדר+ מעדיף שחקן בית)

בכל מקרה התכוונתי לכך שהוא באמת שייך לרמה וברור שאם הוא היה אצלנו הוא היה שווה סגל ורוטציה

אייבינדר בחיים לא היה שווה אצלינו סגל, גם כשפיזית היה בקבוצה.

הוא לא שווה אפילו ישיבה ביציע שלנו.

כך גם בניון, אם חוזז הושאל אז בוודאי שלבניון אין מקום בכושר הנוכחי שלו (משחק אחד סביר לא מה שיעשה את ההבדל). סתם גופה שמטיילת על המגרש ומידי פעם נופלת בדרמטיות אחורה לקול תשועות הקהל על ה"לחימה" שמציגה.

אייבינדר בחיים לא היה שווה אצלינו סגל, גם כשפיזית היה בקבוצה.

איך זה מסתדר לך עם זה שסוזה ופאקו (וזה עוד אחרי פציעה קשה שלו) היו נותנים לו הרבה קרדיט...?

הוא לא שווה אפילו ישיבה ביציע שלנו.

כך גם בניון, אם חוזז הושאל אז בוודאי שלבניון אין מקום בכושר הנוכחי שלו. סתם גופה שמטיילת על המגרש ומידי פעם נופלת בדרמטיות אחורה לקול תשועות הקהל על ה"לחימה" שמציגה.

שמע אני שונא אותו יותר ממך

אבל להגיד שאין לו מקום בסגל שלנו זה טיפה מגוחך

לגבי בניון- הוא שחקן שעושה הרבה לחץ ומתאים למשחק בנגיעה שלנו, חוזז צריך עוד הרבה לעבוד כדי להיות שייך לרמת סגל אצלנו

שמע אני שונא אותו יותר ממך

אבל להגיד שאין לו מקום בסגל שלנו זה טיפה מגוחך

לגבי בניון- הוא שחקן שעושה הרבה לחץ ומתאים למשחק בנגיעה שלנו, חוזז צריך עוד הרבה לעבוד כדי להיות שייך לרמת סגל אצלנו

המבחן שלי הוא אם הייתי מחליף מישהו בסגל הנוכחי תמורת אייבינדר/בניון והתשובה שלי היא לא.

אין אף שחקן שהייתי מחליף איתם, אז לדעתי אין להם מקום אצלנו.

זכותך כמובן לחשוב אחרת, אני לא אומר שהדעה שלי היא נכונה בוודאות מתמטית, זאת דעה.

המבחן שלי הוא אם הייתי מחליף מישהו בסגל הנוכחי תמורת אייבינדר/בניון והתשובה שלי היא לא.

אין אף שחקן שהייתי מחליף איתם, אז לדעתי אין להם מקום אצלנו.

זכותך כמובן לחשוב אחרת, אני לא אומר שהדעה שלי היא נכונה בוודאות מתמטית, זאת דעה.

כמובן שלא, המבחן הוא האם יש משחקים שבהם הם יועדפו כדי לתת מנוחה או בגלל זהות היריבה ונהיה טובים יותר או עדיין באותה רמה, לדעתי כן

אייבינדר לא עדיף על מה שיש כאן, אין לו מקום אצלנו.

טוב בוא נחזור לדיון האמיתי ולא לשלבי הגלגול נושאים שאוהבים כאן

מהשחקנים של ביתר אייבינדר ובניון נראים טובים יותר מכל ה- וארן, ורד, סאבו, כחילה ושאר הזבל שלהם שמוזכרים אלינו מהאוהדים כאן וגם אותם אני לא מחזיר

וגם קונטה שהוא באמת יכול להיות באנקר אצלנו אני לא מביא עד שהוא לא מפצה את הבן אדם שהוא הכניס לבית חולים..

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אייבינדר חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ובניון בכלל בדיחה.

מה אתם מעשנים? לא רק שהם לא נכנסים בסגל, אין להם מקום בשורה הראשונה ביציע של השחקנים שמידי פעם כן בסגל.

יונתן כהן לא היה בסגל השבוע, אז בניון יהיה?

הדבר היחיד שצריך להביא מביתר זה את האצטדיון וגם זה לא יהיה רלוונטי תוך שנה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.